Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni:

HC Benátky nad Jizerou: Vítek Vaněček
60:00
59:46
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Powerplay se hostům nevyplácí a domácí vedou 4:1. Výhru domácímu týmu potvrzuje JAROSLAV ROUBÍK, který dokázal vybojovat puk a v klidu jej posunout do prázdné brány hostí. Bez asistence.
59:37
Domácím se daří vyhodit.
58:46
Hosté hrají bez brankáře.
58:46
58:36
Zajímavý pohled měli hostující hráči při poradě s trenérem, když zjistili že kamera míří přímo na ně a celý stadion tak vidí jejich taktiku na kostce.
58:36
Oddechový čas pro hosty.
57:50
Domácí tým kombinuje v útočném pásmu a několikrát ohrožuje bránu Vaněčka, ten je úspěšný a všechny střely vyráží.
57:20
Střelu z mezikruží Vaněček na poslední chvíli uviděl a vyrazil.
56:46
Jan Kloz se objevil s pukem sám před Vaněčkem, a puk zkusil vypíchnout, trefil pouze horní tyčku brány. Vyloučen byl Marek Pabiška (BEN) na dvě minuty za hákování.
55:56
Kamil Černý prokličkoval středním pásmem a puk vystřelil v Vaněčkovi, který puk pokrývá lapačkou.
55:35
Domácí vyhazují ve středním pásmu, ale puk proletěl až mimo ledovou plochu.
54:07
Jaroslav Roubík projel s pukem okolo Vaněčka a zkoušel několikrát po ledě dorážet, ale Vaněček měl betony na prvém místě.
53:31
Slovan se stále snaží osvobodit z obranného pásma.
52:35
Michal Plutnar vystřelil od modré, jeho střelu zneškodnil svými betony Petrásek.
51:50
51:32
Puk nyní nebezpečně proletěl okolo Petráska, ale nebyl tam žádný další hostující hráč, aby střelu usměrnil do brány.
51:04
Vladimír Brož opět vyhazuje.
50:35
Tomáš Havlín vystřelil z pravého kruhu ráznou střelu, kterou Petrásek chytá.
50:16
Jan Kloz vyváží puk z obranného pásma.
49:50
Vyloučen Jakub Pořický (UNL) na dvě minuty za vysokou hůl.
49:32
Po zmatkových přihrávkách před Petráskem domácí přebírají puk a vyjíždějí do útoku.
49:10
Dnešní utkání sleduje 756 diváků.
48:17
S potleskem odjíždí z ledu zraněný Michal Plutnar, který je nyní na střídačce v péči lékařů.
47:54
Domácí tým navyšuje skóre a vede již o dvě branky. Střelu Jana Kloze brankář Vaněček dokázal vyrazit betonem, ale dorážkou mu zasunul puk mezi betony DAVID MERTA. Asistence: Jan Kloz
47:07
Tomáš Rod přihrál na modrou na Jakuba Pořického, který vystřelil, ale jeho střela trefila pouze brusli soupeřícího obránce.
46:33
Puk byl vyhozen mimo ledovou plochu. Probíhá komerční přestávka.
45:57
Boj vyhráli hosté a vyhodili až za Petráska.
45:30
Vít Budínský nyní provezl puk před Vaněčka, kde se bojuje o puk.
44:51
Adam Jandejsek nyní nahodil puk na Petráska z pravého kruhu. Petrásek puk pohodlně chytá.
44:08
Jaroslav Roubík jel sám na Vaněčka, z mezikruží vystřelil, ale trefil pouze betony brankáře hostí.
43:44
Zakázané uvolnění domácích.
43:30
Martin Vágner byl nyní uzemněn před domácí bránou. Domácí vyhazují.
42:00
Domácí navyšují skóre a dostávají se do vedení. Od modré dostal přihrávku Ondřej Smetana který byl těsně u brány. Přihrál před druhou stranu brány na DAVIDA TŮMU, který puk zasunul do brány Vaněčka. Asistence: Ondřej Smetana
41:40
Ofsajd domácích.
41:24
Ondřej Smetana po střetu u mantinelu zůstává ležet a po chvíli odjíždí na střídačku.
41:15
Jan Kloz měl nyní obrovskou šanci kdy jel sám na Vaněčka, jeho střelu zblokoval hostující obránce.
40:41
Úmyslný ofsajd domácích.
40:15
Michal Plutnar projel ze vhazování s pukem a střílí na Petráska, který puk ihned chytá.
40:01
Ve druhé třetině jsme mohli vidět vyrovnání Slovanu, o které se zasloužil Petr Přeučil ve 22. minutě, když využil přesilové hry. Poté si téměř celých 20 minut domácí celek vyvíjel nátlak na hosty, stále zkoušel prostřelit Vaněčka, který se nenechal a inkasoval tak zatím stejně jako domácí brankář a to jednu branku. Vyloučen nebyl v druhé dvacetiminutovce ani jeden hráč. Stav utkání je tak vyrovnaný 1:1.

Třetí třetina začne přibližně v 19:36.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:23
Vaněček nyní opět předvedl skvělý zákrok, kterým drží vyrovnané skóre.
37:23
Souboje o puk u mantinelu za Petráskem, jsou opět nekonečné.
36:04
Petrásek nyní po delší době zasahuje proti střele z mezikruží.
35:20
Lukáš Krejčík projížděl k Petráskovi, ale jeho střelu srazil jeden z domácích bránících hráčů.
34:55
David Tůma vyjížděl na Vaněčka ale nevystřelil, poté se přerušila hra z nepřehledné skrumáže kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti hostí.
33:40
Puk si nyní přebírají hráči obou týmu ve středním pásmu.
33:05
Adam Jandejsek nyní po střetu u mantinelu zůstal ležet na ledě, po chvíli však vstává a sám odjíždí na střídačku.
32:35
Jaroslav Roubík nyní vystřelil na Vaněčka, který puk vyrazil mimo ledovou plochu.
31:59
Ofsajd hostí.
31:57
Po nepřesné střele Jaroslava Roubíka vyvážejí hosté puk.
31:02
Domácí nyní zmatkovali u střídání a několik chvil hráli dokonce jen ve třech.
30:00
Po vyhození hostí a uvolnění se z nátlaku domácích, byl puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.
29:37
Slovan nyní vyvíjí nátlak ze kterého se hostům nedaří vymanit.
29:23
Jan Kloz dostal přihrávku na levý kruh, ihned ji poslal na Vaněčka, který ji má pod kontrolou.
28:31
Jakub Pořický nyní z blízkosti vystřelil na Vaněčka, a trefil pouze jeho masku.
27:15
Daniel Miškovský jel s kotoučem na Petráska a do jeho střely se ochotně položil Ondřej Holomek, který tak ušetřil Petráskovi šanci.
26:58
Ladislav Gengel střílí z pravého kruhu a Vaněček má puk v lapačce.
26:06
Probíhá komerční přestávka.
25:44
Po delší době projíždí z obranného pásma domácí a Petr Přeučil střílí od modré. Bránu přestřelil.
24:58
Probíhají osobní souboje za bránou Petráska.
24:22
Přihrávka Jaroslavu Roubíkovi vůbec nesedla a přišel tak o puk. Hosté vyvážejí kotouč k Petráskovi.
23:05
Slovan je nyní jako politý živou vodou a posílá na Vaněčka jednu střelu za druhou, ten úspěšně všechny likviduje.
21:37
Před koncem přesilové hry domácí tým vyrovnává. Martin Vágner podal přesnou přihrávku na druhou stranu před bránu hostí, kde byl PETR PŘEUČIL, který okamžitě posunul puk do poloodkryté brány. Asistence: Martin Vágner, Vladimír Brož
20:55
Další střelu posílá opět Ondřej Holomek, ale ani tato nepropadla za záda hostujícího gólmana.
20:27
Ondřej Holomek střílí z modré čáry, ale Vaněčka neprostřelil.
20:01
V první třetině otevřeli skóre hosté, kterým se podařilo vstřelit jediný gól. Při hře 5 na 5 se podařilo vsítit v 11. minutě puk Ladislavu Bittnerovi. Ústí si zahrálo dvě minuty v oslabení 5 na 3, které díky skvělým zákrokům Michaela Petráska ubránilo. Tresty udělili rozhodčí na obou stranách po třech, z toho poslednímu vyloučenému Jiřímu Říhovi (BEN) se trest přesouvá a odsedí si tak většinu svého stresu na začátku druhé části.

Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:58
Tomáš Kolafa vystřelil od modré, ale střela doletěla až do publika.
19:51
Dalším vyloučeným je hostující Jiří Říha na dvě minuty za držení protihráče.
19:30
Jak Kloz chtěl puk propracovat až za Vaněčka, ten ho však nenechal.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny a hosté vedou o jednu branku.
18:57
18:20
Po vhazování ve středním pásmu domácí vyhazují až k Vaněčkovi.
18:00
Další úspěšný Petráskův zákrok. Puk má opět mezi betony.
17:49
Dorážku Dominika Hrníčka Petrásek nepropustil za svá záda.
17:26
Slovanu se daří vyhodit.
16:57
Vyloučen domácí Vít Budínský na dvě minuty za sekání.
16:48
Štěpán Kuchynka vystřelil příliš pozdě a trefil tak síť brány hostí pouze zvenčí.
16:00
Tomáš Vávra nahodil na Vaněčka, ale k dorážce se Ladislav Gengel nedostal a hosté tak vyhazují puk k Petráskovi.
15:09
Hosté vyhazují a dopouští se zakázaného uvolnění.
14:50
14:40
Tomáš Kolafa měl problém po střetu u mantinelu a pomalu odjel vystřídat.
14:04
Vladimír Brož střílí z pravého kruhu rychlou a přesnou ránu, kterou však Vaněček stejně přesně chytá.
13:22
Souboj za Vaněčkem u mantinelu vyhrávají domácí.
12:50
Vyloučen hostující Jiří Říha na dvě minuty za nedovolené bránění.
12:42
Domácí dokázali ubránit oslabení 3 na 5 a hrají v plném počtu.
12:28
Domácím se ulevilo. Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti domácích.
12:03
Neskutečný počet přesných střel nyní likviduje Michael Petrásek.
10:42
Bude se hrát 5 na 3. Vyloučeni z domácího týmu Petr Přeučil na dvě minuty za vysokou hůl a Ondřej Smetana také na dvě minuty za podražení.
10:10
Benátky právě vstřelily branku!
Hosté otevírají skóre a dostávají se do vedení. Za záda vyjetého Petráska se bez jakýchkoliv problémů trefuje po přihrávce Lukáše Krejčíka LADISLAV BITTNER. Asistence: Lukáš Krejčík
09:25
Hosté si nyní podrželi puk za bránou a oba týmy střídají.
08:38
Dominik Hrníčko projel středním pásmem až k levému kruhu před Petráska, který má jeho střelu v lapačce.
08:03
07:53
Další vyhození hostí.
07:30
Jan Kloz zkouší střelu od modré, Vaněček měl však betony na správném místě.
06:35
Hosté prováží puk ze svého obranného pásma.
06:11
Jakub Pořický dostal přihrávku těsně před Vaněčka, ale pouze promáchl hokejkou na prázdno.
06:03
První vyloučení dnešního utkání je na straně hostí. Vyloučen je Patrik Maďar na dvě minuty za hru vysokou holí.
05:47
Domácí mají výhodu.
05:02
Icing domácích.
04:55
Nepřesnou přihrávku domácích zachytil Kamil Černý ale u puku se dlouho neudržel.
03:57
Střelu domácích z mezikruží Vaněček chytá. Vhazuje se po jeho pravici.
03:20
Vít Budínský a Štěpán Kuchynka provezli puk, až k Vaněčkovi až ke střele se však nedostali.
02:35
Slovan je stále u puku, ale nedaří se mu probojovat přes střední pásmo.
01:40
Josef Skořepa poslal střelu z levého kruhu, střela těsně minula bránu Petráska.
01:00
Jak Kloz nahodil ze středního pásma až za Vaněčka, kam přijíždí ostatní hráči Slovanu.
00:15
Domácí se ihned po vhazování ujali puku a bojují o útočné pásmo.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Holomek, Kolafa, Vágner, Brož, Smetana, Černý "A", Trončinský – Rod, Roubík "A", Pořický – Merta, Kloz "C", Přeučil – Vávra, Gengel, Tůma – Kuchynka, Suchan, Budínský

HC Benátky nad Jizerou: Vaněček (Jelínek) – Havlín, Říha, Jandejsek, Pabiška, Niko, Plutnar, Pálek – Král, Skořepa "C", Hrníčko, Maďar, Mikyska, Ordoš – Krejčík, Miškovský, Vařecha "A" – Havlas, Bittner

Rozhodčí: Jan Jílek – Jan Čížek, Petr Křivohlavý.