Již poněkolikáté si domácí zkomplikovali konec utkání inkasováním branky na jednogólový rozdíl. Skvělé výkony předváděli gólmani po celou dobu zápasu na obou stranách. Především domácí brankář Michael Petrásek předvedl skvělý výkon, za který byl i oceněn nejlepším hráčem utkání. Jihlava inkasovala čtvrtou branku díky snaze o vyrovnaní v odjezdu Sáblíka do powerplay. Děkujeme za pozornost a přejeme Vám příjemný zbytek večera. Barbora Wolfová a Josef Cestr.
Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni z týmu HC Dukla Jihlava Michal Důras a za HC Slovan Ústí nad Labem Michael Petrásek!
60:00
59:37
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí si opět komplikují konec utkání! Hostům se podařilo snížit vedení na jednobrankové díky dorážce MATIČE PODLIPNIKA, který využil přesilové hry a umístil kotouč až za záda Petráska. Asistence: Marek Melenovský, Michal Důras
59:33
Vyloučen domácí Martin Vágner na dvě minuty za krosček.
59:01
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí si potvrzují výhru čtvrtým gólem. Hosté chtěli hrát powerplay a po vyjetí Sáblíka z brány se uvolnil Jan Kloz, který přihrál na DAVIDA TŮMU, který z pravého kruhu střelil do poloprázdné brány. Asistence: Jan Kloz
58:30
Zdeněk Čáp jel sám na Petráska, který vyráží!
58:00
Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.
57:46
Michal Důras opět dává zabrat Petráskovi! Jeho střela díky které zlomil svoji hokejku skončila mezi betony domácího brankáře.
56:29
Sáblík raději pokryl pod lapačkou nahození domácího Víta Budínského.
56:16
Vhazuje se po pravici Petráska, po střele hostů v jejich oslabení.
55:52
Dukla vyhazuje a dokonce se dostává do útočného pásma.
55:25
Martin Kuřítko (JIH) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku mimo hřiště.
Dnešní utkání sleduje 1113 diváků.
53:21
Michal Důras si pomalu objel bránu Petráska, když vystřelil Petrásek měl skoro nekonečný beton a puk tak neskončil za jeho zády.
52:15
Michal Důras poslal rychlou střelu po ledě, kterou horko těžko Petrásek našel pod svým pravým betonem.
52:07
Domácí Martin Baránek si odpyká dvě minuty na trestné lavici za podražení.
50:57
Domácí se nyní snaží hlavně bránit.
50:03
Jakub Schejbal (JIH) nahodil puk na bránu Petráska, střela byla několikrát tečována, Petrásek však puk umístil pod svou lapačku.
49:26
Ofsajd domácích.
49:18
Domácí opět vedou! Ihned po skončení přesilové hry hostů se objevil v útočném pásmu Vladimír Brož, který přihrál před bránu LADISLAVU GENGELOVI, který zakončil přesnou střelou pod lapačku Sáblíka. Asistence: Vladimír Brož, Jakub Pořický
48:14
Po přesné přihrávce před bránu hosté dorážejí, Petrásek však skvěle zasahuje a puk vyráží.
47:11
Domácí hrají ve čtyřech.
47:05
Zdeněk Čáp od modré trefuje levou tyčku brány Petráska.
46:53
Hosté si také zkusí přesilovou hru pět na tři. Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
46:27
Tomáš Kolafa (UNL) po střetu u mantinelu leží v křečích na ledě a nezvedá se, ale než rozhodčí přerušili hru trvalo to minimálně 10 vteřin. Po chvíli se Tomáš zvedá a odjel na střídačku.
45:50
Hosté zvládají přesilovou hru značně lépe, i přes to se domácím podařilo vyhodit.
45:11
Za nedovolené bránění si tentokrát odsedí dvouminutový trest Vladimír Brož (UNL).
44:50
Jiří Dobrovolný střelil z modré čáry, Petrásek chytá.
44:28
43:46
Domácí přesilovou hru nezvládá a stále přichází o puk.
43:10
Dukla již podruhé vyhazuje.
42:39
Jaroslav Roubík střílí z mezikruží, ale Sáblík vyráží.
42:28
Hostující Miha Štebih vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí si zahrají další přesilovou hru.
41:52
Domácí mají výhodu!
40:31
Filip Seman zachytil přihrávku Slovanu za domácí brankou, najel si před ní, ovšem ji potom netrefil.
40:17
Adam Zeman hned ze začátku třetí části střílí od modré, bránu však přestřelil.
40:01
V druhé třetině jsme mohli vidět góly čtyři a to po dvou na obou stranách. Do vedení se dostali první Jihlavští a to po čtyřech minutách. Vyrovnat hned dvě minuty na to dokázal Slovan, který po jedné další minutě i navýšil skóre na 2:1 a dostal se do vedení. Necelé dvě minuty před koncem druhé části ve svém vlastním oslabení dokázala Jihlava vyrovnat. Do kabin se tak odjelo za stavu 2:2.
40:00
39:37
38:25
V oslabení se prosazují hosté a vyrovnávají stav utkání! Špatné střídání domácích využil Zdeněk Čáp, který nahrál na kruh TOMÁŠI ČACHOTSKÉMU, který přesně zakončil až za Petráskova záda. Asistence: Zdeněk Čáp, Miha Štebih
37:57
Střela Kloze potkala pouze tělo Jihlavského obránce.
37:37
Tentokrát si dvouminutový trest odsedí Michal Důras (JIH) za sekání.
37:30
Domácí mají opět výhodu!
36:23
Samostatná akce Matrina Baránka neskončila gólem. Zkusil bekhendovou střelu, která těsně minula horní tyčku brány.
35:41
35:18
Domácím se přesilová hra příliš nedaří.
34:25
I přes oslabení útočí i Jihlava, Michael Petrásek měl nyní těžký úkol, který bravurně zvládl.
34:01
Vít Budínský zkouší vystřelit od modré, puk ale pouze zavadil o síť brány zvenčí.
33:41
Matič Podlipnik (JIH) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Domácí mají další šanci zvýšit skóre.
33:40
Domácí mají výhodu, Petrásek opouští bránu.
33:20
Icing domácích,
32:18
Oba týmy když se dostanou k puku, tak vyhodí za bránu protihráče, takto se nyní stalo již po několikáté.
31:55
31:20
Vít Budínský jel sám ze středního pásma až před Sáblíka, puk se odrazil pouze od jeho betonů.
30:55
Přihrávku od Jana Kloze nezvládl Tomáš Kolafa a připravil svůj tým o puk.
30:33
Jihlava vyhazuje až za Petráska.
29:55
Za držení protihráče si na dvě minuty sedne na trestnou lavici Jakub Schejbal (JIH).
29:34
Obrovské šance domácích dávají Sáblíkovi hodně zabrat! Poslední z nich měl od modré Vladimír Brož, který bránu přestřelil.
27:24
Domácí se dostávají do vedení. Zpoza brány se přesně trefuje bekhendovou střelou do pravého horního rohu brány kapitán domácích JAN KLOZ. Asistence: David Tůma, Jakub Pořický
26:42
Vyrovnání domácích zajistil TOMÁŠ VÁVRA. Napoprvé se mu nepodařilo střelu od modré trefit, ale napodruhé, kdy tečoval přihrávku Kamila Černého, projel puk mezi betony až do brány hostů. Asistence: Kamil Černý, Tomáš Rod
25:00
Nepřesnost přihrávek domácích, je nebezpečná pro jejich tým.
24:15
Nahození Matiče Podlipnika od modré čáry, tečoval MAREK MELENOVSKÝ až za záda Petráska, který už s tím nemohl nic dělat. Asistence: Matič Podlipnik, Filip Seman
23:34
Po teči domácího hráče puk skončil v ochranné síti na Sáblíkem, vhazuje se ve středním pásmu.
23:00
Hráči obou týmů si přihrávají ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedostává k šancím.
22:10
David Březina střelil z mezikruží, ale Petrásek si čisté konto udržel.
21:30
Po delší době se podívali do útočného pásma i domácí, ale ne na dlouho.
21:09
Icicng domácích.
20:10
Hned po vhazování se ujal puku Miha Štebih, který však našel pouze betony Petráska.
20:01
V první třetině jsme viděli šance na obou stranách. Obrovskou šanci měli domácí v deváté minutě, kdy hráli minutovou přesilovku pět na tři. Této přesilové hry však nedokázali využít.
Druhá třetina začne přibližně v 17:49.
20:00
19:08
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
19:00
Jaroslav Roubík i v oslabení projíždí za Sáblíka, čímž šetří důležité vteřiny.
18:00
Filip Seman zachytil přihrávku Ústeckých na modré čáře, jeho střela na škodu minula těsně bránu.
17:30
Dukla zaujala přesilovkové postavení, ale dříve než vystřelila domácí vyhazují.
17:08
Dvouminutový trest si odsedí Kamil Černý (UNL). Provinil se sekáním.
16:40
Jihlava má výhodu, domácí hráč fauloval.
16:05
Adam Zeman chtěl překvapit Petráska a zkusil bekhendovou střelu zpoza brány, ten byl ale pozorný.
15:37
Vhazování po pravici Sáblíka vyhráli hosté, domácí jim ale puk ihned přebírají.
14:52
Nedorozumění mezi hráči obou týmů na modré čáře, skončilo vyhozením puku mimo hrací plochu.
14:12
Jakub Pořický se ochotně položil do střely.
13:00
Martin Baránek projel s pukem podél mantinelu až do svého útočného pásma, kde nyní domácí zakládají útočnou akci.
12:11
Vladimír Brož zastavil ve středním pásmu puk který přihrál Jakubu Pořickému a střelil přesnou ránu, kterou Sáblík přesně chytá.
11:58
Icing hostí.
11:55
Vhazuje se po pravici Sáblíka.
11:39
Střelu Zdeňka Čápa zastavila hokejka domácího obránce, který vyhazuje až za Sáblíka.
11:16
Ondřej Smetana vystřelil od modré nad pravý beton Sáblíka, který dokázal vyrazit.
10:42
Domácí kombinují v útočném pásmu, ale nepřesné přihrávky je připravují o mnoho šancí.
10:12
Hosté v plném počtu. Domácí přesilové hry pět na tři nedokázali využít.
09:30
Ladislav Gengel několikrát doráží, ovšem bez úspěchu.
09:12
Skončil první trest Dukly.
09:00
Martin Vágner zkoušel dorazit po střele od modré, puk skončil v ochranné síti nad brankou.
08:38
Nepřesnou přihrávkou se domácí připravili o puk a hosté opět vyhazují.
08:12
Domácí budou hrát proti třem! Miha Štebih (JIH) byl vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
07:30
Jihlava vyhazuje až za Petráska kde se puku ujímají domácí.
07:12
Po útoku Roubíka byl vyloučen na dvě minuty hostující Zdeněk Čáp (JIH) za držení protihráče.
06:41
Domácí pomalu přejíždí díky přihrávkám do útočného pásma ke Jaroslav Roubík zkouší střelu.
04:55
Filip Seman to ihned zkouší na druhé straně na Petráska, ten vyráží.
04:36
Petr Přeučil projel sám až k Sáblíkovi, který skvělým zákrokem vypíchl puk na poslední chvíli.
01:45
Kamil Černý to zkusil od modré, i tentokrát hostující gólman úspěšný.
01:00
Domácí se ujímají puku a Martin Baránek střílí z kruhu, Sáblík chytá.
00:07
Úvodní buly vyhráli hosté a ihned prověřují Petráska.
00:01
Oba týmy jsou na ledě připraveni na souboj.

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Vágner, Černý, Smetana, Kolafa, Holomek, Brož V., Trončinský – Rod, Roubík, Budínský – Pořický, Kloz, Tůma – Přeučil, Baránek, Gengel – Kuchynka, Vávra

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Brož J.) – Čáp, Štebih, Dobrovolný, Dundáček, Zadražil, Schejbal, Podlipnik – Čachotský, Zeman, Mikeš – Důras, Melenovský, Seman – Březina, Štěpánek, Anděl – Kuřítko

Rozhodčí: Daniel Pražák – Michal Jílek, Martin Šperl.