Salith Šumperk: Vladislav Koutský
HC Slovan Ústí nad Labem: Jaroslav Roubík
60:00
59:51
Současně vyloučeni Jakub Slavík (SUM) na dvě minuty za sekání a Ladislav Gengel taktéž na dvě minuty za sekání.
58:49
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí opět snižují na dvoubrankové vedení hostí. JAROSLAV ROUBÍK si připisuje hattrick, díky přesným přihrávkám a další úspěšné střele za záda Koutského. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod
57:52
Draci právě vstřelili branku!
Domácím se powerplay nevyplatilo a hosté dokázali uniknout. Patrik Muskal přihrál DANIELU VRDLOVCOVI, který neměl problém s prázdnou bránou naložit. Asistence: Patrik Muskal
57:34
Domácí zkoušejí powerplay. Hraje se tak 6 na 4.
56:45
Vyloučen hostující Kamil Vávra (SUM) na dvě minuty za hákování. Domácí tak mají větší možnost skórovat.
Dnešní utkání sleduje 890 diváků.
55:40
Kamil Černý před odjezdem na střídačku ještě stihl vystřelit, hostující brankář střely vyrazil.
54:41
Tomáš Vávra vystřelil z velikého úhlu na bránu, kde už byl připravený Koutský.
53:40
Jakub Pořický střílí z kruhu, Koutský, má však puk pod kontrolou.
53:30
Icing hostí.
53:07
Ondřej Smetana nedokázal zastavit puk ve středním pásmu a projel tak až za Petráska.
52:34
Vyhození puku mimo ledovou plochu. Vhazuje se po levici Koutského.
52:04
Puk dojel až k Petráskovi, který ho přikryl lapačkou kvůli dojíždějícím hostujícím hráčům.
51:15
Po dalších šancích Roubíka Roda a Budínského, hosté vyhazují za Petráska a na led pouštějí čerstvé síly.
50:26
Koutský raději pokryl kotouč, když zpoza brány přijel Ladislav Gengel.
48:33
Hráči si přihrávají ve svých pásmech ale ke střelám ani na jedné straně nedochází.
47:25
Ondřej Holomek dostal na modrou čáru přihrávku kterou nahodil na připraveného Koutského.
46:49
Šance i pro domácí, ale Koutský odvádí skvělou práci.
46:10
Tomáš Brunec střelil z kruhu na Petráska, ten však puk "taktak" vytěsnil.
44:41
Hosté si vracejí dvoubrankové vedení a JEN BERGER si připisuje druhou branku. Trefil se až za záda Petráska ihned po brance domácích. Asistence: Marek Haas, Aleš Holík
44:22
Opět zabodovala "svatá" trojice z Ústí. Snižují tak vedení na jednobrankové. JAROSLAV ROUBÍK prostě ví jak na to a díky přihrávce Víta Budínského, poslal přesnou střelu z mezikruží. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod
43:51
Vladislav Brož střílí z modré, Koutský puk vyráží od ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravici
42:57
Michael Petrásek si vyjížděl před bránu aby chytl gól, hostující hráč ho trefil holí přímo do obličeje. Petrásek však naznal že bude i nadále pokračovat v chytání tohoto zápasu.
42:15
Po několika šancích domácích Draci vyhazují.
41:15
Souboj o pul vyhráli hosté, ale domácí si ho ihned převzali.
40:50
Další icing hostí.
40:40
Icing hostí. Vhazuje se po pravici Koutského.
40:01
V druhé třetině jsme mohli vidět dva góly v 30 sekundách a to ze strany hostí. Okamžitě se tak dostali do tříbrankového vedení. Domácí se nenechali zastrašit a týmový kanonýr Jaroslav Roubík jako první prostřelil Koutského. Zápas je velmi vyrovnaný, ovšem skóre je nakloněno hostům 1:3.
Třetí třetina začne přibližně v 18:40.
40:00
39:51
Ladislav Gengel zkouší střelu z kruhu, bránu však přestřelil.
38:54
Jaroslav Roubík prováží puk až za Koutského, střelu však tento brankář zneškodnil.
38:16
Ofsajd domácích.
38:02
Po souboji o puk u mantinelu přerušili rozhodčí hru a vhazuje se po pravici Petráska.
37:29
37:15
Martin Novotný střílí od modré, Petrásek však byl pohotový a puk za svá záda nepropustil.
36:37
Ofsajd hostí.
36:30
Tomáš Sedlák měl nyní dvě příležitosti. První střela potkala pouze betony Petráska a druhou střelu Michael Petrásek zachytil do lapačky.
35:51
Slovan se osvobozuje a vyhazuje za Koutského.
35:29
Vyloučen domácí Martin Vágner na dvě minuty.
35:10
Domácí se teď snaží zakládat si na obraně a nepouštět hosty do útoku.
33:46
Domácí odpovídají a snižují vedení hostů na dvoubrankový rozdíl! Klasická střelecká trojka v čele s JAROSLAVEM ROUBÍKEM, vstřeluje první gól v dnešním utkání. Asistence: Vít Budínský, Tomáš Rod
33:26
33:00
Ke střele se nedostali a hosté ze Šumperku opět vyvážejí puk do pásma Slovanu.
32:32
Domácí vyráží do útočného pásma.
31:25
Oddechový čas pro domácí.
31:25
O okamžité navýšení skóre se postaral TOMÁŠ BRUNEC, díky přihrávce Karla Pláška. V mžiku tak vedou hosté už o tři branky. Asistence: Karel Plášek, Daniel Vrdlovec
31:01
Hosté již vedou o dvě branky. Nad beton Petráska se trefuje PATRIK MOSKAL. Asistence: Aleš Staněk, Lukáš Žalčík
29:29
Puk nenápadně doklouzal až k betonu Koutského, který si ho včas všiml a pokryl ho lapačkou.
28:34
Oba týmy střídají a zpoza brány Koutského hosté zakládají útočnou akci.
27:41
Hned po vhazování Jaroslav Roubík střílí z kruhu, puk má ve své výstroji hostující brankář.
27:36
27:10
Po střelách hostů se na druhé straně ukázal Ondřej Smetana střelou od modré, kterou Koutský vyrazil nad sebe až do ochranné sítě.
25:41
David Tůma a Jakub Pořický několikrát doráželi puk do brány Koutského, ten se také blýskl skvělým výkonem a vše vyrazil.
24:40
Tomáš Rod projel až ke Koutskému, ten puk vyráží.
24:21
23:57
Slovan vyváží puk z obranného pásma.
23:01
Úžasný zákrok Michaela Petráska! Několikrát dostrkovaný puk nikdo s hostů nedokázal propasírovat až za jeho záda.
22:26
Domácí ihned vyhazují.
22:21
Vyloučení na straně domácích. Petr Přeučil vyloučen na dvě minuty za sekání.
21:25
Podél mantinelu Aleš Staněk (SUM) provezl puk až za Petráska.
21:12
20:35
Jaroslav Roubík se prodral celou obranou hostí a vystřelil na Koutského, který je úspěšný.
20:01
V první třetině byli aktivnějším týmem domácí i když k mnoha střelám se dostali také hosté. Hosté byli mnohokrát vylučování. Nečekanou situací byl gól Jana Bergera, protože ho dokázal vstřelit v početní nevýhodě. I přes veliký tlak se domácím nepodařilo skóre vyrovnat a do druhé třetiny se tak vstoupí za stavu 0:1.
Druhá třetina začne přibližně v 17:50.
20:00
19:01
Martin Baránek se na trestnou lavici také podívá podruhé. Za nesportovní chování si tam odsedí 10 minut.
18:28
17:18
Velmi napjatá situace nastala před bránou hostů. Nebezpečné přihrávky a střely však neskončily v bráně.
16:34
Hosté vyhazují.
16:28
Ondřej Starý již podruhé vyloučen na dvě minuty, tentokrát za faul kolenem.
16:10
Ofsajd Slovanu.
15:43
15:30
Domácí stále vyhazují.
14:34
Dvojice Budínský Rod projeli až ke Koutskému, Budínského střelu až do brány Rod nedokázal usměrnit.
14:11
Domácí vyhazují a šetří důležité vteřiny.
13:43
Na dvě minuty za krosček se posadí na trestnou lavici Martin Baránek (UNL).
13:16
Hosté mají výhodu.
12:57
11:42
Salith opět vyhazuje až za domácího brankáře.
11:16
Slovanu se přesilová hra příliš nedaří. V útočném pásmu jsou hosté a Petrásek musí zasahovat.
11:02
10:57
Další přesilová hra domácích. Patrik Moskal vyloučen na dvě minuty za hákování.
09:58
08:58
Salith Šumperk právě vstřelili branku!
I přes početní nevýhodu otevírají skóre hosté. Nepřesnou přihrávku v útočném pásmu domácích zachytili hosté a JAN BERGER dokázal rychlou střelou propracovat puk až za záda Petráska. Asistence: Marek Haas, Tomáš Sedlák
08:26
07:58
Za krosček bude na dvě minuty vyloučen Tomáš Brunec (SUM). Další přesilová hra pro Slovan.
07:19
Domácí vyvíjejí veliký nátlak. Martin Baránek je dalším co střílí, puk přikryl lapačkou Koutský.
06:44
Vít Budínský si najel až před hostujícího gólmana, ten však opět chytá.
06:25
06:15
Jaroslav Roubík střílí z kruhu, puk však až do branky nedojel díky pohotovému Koutskému.
05:31
Domácí kombinují před bránou ale Jakub Pořický bránu přestřelil.
04:55
Domácí nepřesná přihrávka skončila vyhozením puku až za Petráska.
04:25
Domácí si zahrají přesilovou hru Ondřej Starý (SUM) si odsedí dvouminutový trest za hákování. Vhazuje se po pravici Koutského.
03:38
Hosté vyhazují ale ve středním pásmu byl Martin Vágner a posílá puk zpět do pásma hostí.
03:07
Jakub Suchan (UNL) měl další šanci, puk má ale Koutský ve své lapačce.
02:50
Martin Baránek (UNL) dostal přihrávku a střílí z kruhu! Koutský to teď vůbec neměl jednoduché.
01:20
Na modré zastavil puk v útočném pásmu domácích Jan Kloz.
00:48
Domácí vystřídali a zakládají útočnou akci.
00:06
Puku se hned ze startu ujímají hosté a snaží se vystřelit, nedaří se jim.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek (Volke) – Černý, Vágner, Kolafa, Smetana, Brož, Holomek, Trončinský, Kuchynka – Budínský, Roubík, Rod – Tůma, Kloz, Pořický – Gengel, Baránek, Přeučil – Suchan, Vávra T., Merta

Salith Šumperk: Koutský (Zelenka) – Holík, Drtil, Sedlák, Slavík, Novotný, Starý, Beneš – Haas, Berger, Velecký – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Plášek, Vrdlovec – Kužílek, Vachutka, Vávra K.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda – Štefan Belko, Jiří Rozlílek.
14. kolo z pohledu obou týmů:

HC Rebel Havlíčkův Brod – HC Slovan Ústí nad Labem 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 34. Maliník (Kuchler, Kolář), 50. Rousek (Jaroměřský) – 46. Budínský (Roubík).
Sestava HC Slovan Ústí nad Labem: Petrásek – M. Vágner, K. Černý, Smetana, Kolafa, Vl. Brož, Holomek – Přeučil, Roubík, Budínský – Pořický, J. Kloz, D. Tůma – Gengel, Baránek, Kuchynka – Markulinec, T. Vávra, Vykouk.

Salith Šumperk – HC Benátky nad Jizerou 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 29. Berger (Sedlák), 44. Vávra (Brunec), 46. Holík (Velecký), 56. Berger (Haas, Velecký) – 39. Havlín (Niko).
Sestava Salith Šumperk: Koutský – Drtil, Holík, Slavík, Sedlák, Starý, Novotný, Gewiese – Velecký, Berger, Haas – Žálčík, Moskal, Staněk – Vávra, Plášek, Brunec – Vachutka, Vrdlovec .
Sezóna 2014/2015 z pohledu obou týmů:

Salith Šumperk – Moravané mají po třinácti odehraných zápasech na kontě jedenadvacet bodů a náleží jim osmá příčka prvoligové tabulky. Od začátku letošního ročníku dokázali modrožlutí šestkrát vyhrát v základní hrací době. Jedenkrát zvítězili po samostatných nájezdech. Šumperští pětkrát podlehli soupeři po šedesáti minutách hry a jedenkrát prohráli v prodloužení. Oproti ostatním účastníkům mají odehráno o jeden zápas méně, protože duel v Kadani byl kvůli velké mlze na stadionu ve čtyřiadvacáté minutě rozhodčím ukončen.

HC Slovan Ústí nad Labem – Severočeský tým první zápas na domácím ledě vyhrál ale druhý zápas už skončil dobře pro soupeře. Ze čtrnácti odehraných zápasů dokázal Slovan zvítězit šestkrát. Proher bylo osm, ale u jedné z nich si vytěžili jeden bod, když prohráli s Mostem v prodloužení. Se ztrátou dvou bodů na Salith Šumperk se Slovan nachází na jedenácté příčce. Dnes bude určitě horlivě bojovat aby měl tři body a v tabulce předběhl dnešního soupeře.
Nyní se podíváme na úspěšnost brankářů a nejproduktivnější hráče:

HC Slovan Ústí nad Labem: Martin Volke – 91,22 %; Michael Petrásek – 90,4 %
Jaroslav Roubík (11+8) – 19 b.

Salith Šumperk: Vladislav Koutský – 90,65 %; Daniel Zelenka – 90,24 %
Patrik Moskal (5+15) – 20 b.
Dobré odpoledne vážení fanoušci ledního hokeje, především týmů HC Slovan Ústí nad Labem a Salith Šumperk. Právě dnes v podvečerních hodinách se tyto dva týmy proti sobě utkají na zimním stadionu v Ústí nad Labem a budou spolu měřit své síly. Ani jeden z týmů to dnes nebude mít jednoduché, protože oba týmy v letošní sezóně podávají překvapivé výsledky v porovnání se zápasy s minulých sezón. Tím pádem nemůžeme brát ohled ani na minulost zápasů mezi těmito dvěma týmy.
Tímto zápasem Vás bude provádět a příjemnou zábavu Vám přeje Barbora Wolfová!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.