Již v průběhu třetí třetiny bylo jasné, že toto utkání rozhodnou maličkosti. V poslední periodě se touto maličkostí stál gól na 2:1, o který se postaral dnes tříbodový Jan Kána.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase příště.
60:00
V závěru utkání byl ještě vyloučen Kalus na dvě minuty za podražení, ale toto vyloučení již na výsledek utkání nemá vliv.
59:44
Utkání se již dohrává, závěr utkání domácí s přehledem zvládli a připíší si do tabulky tři důležité body.
59:18
Domácí dostali kotouč do středního pásma.
58:27
Havířovský zimní stadion je již oděn naladěn na vítěznou vlnu, tohle by si již Havířov měl pohlídat.
58:04
Havířov právě vstřelil branku!
Přesilovka se AZetu podařila na výbornou, mezi dva obránce si do předbrankového prostoru najel DANIEL ŠTUMPF, který dostal milimetrově přesnou přihrávku od Jana Káni: Asistence: Jan Káňa
57:41
Tlak Havířova nakonec vyústil ve faul Nicolase Hlavy (KAD), který odchází na dvě minuty za sekání.
57:11
Domácím se daří držet puk v útočném pásmu, Kadaň se nemůže dostat z tlaku.
56:20
Ihned po buly pálll Tomi, ale jeho dělovku zastavil před brankou stojící obránce.
56:16
Zakázané uvolnění hostů vrací hru do jejich obranného pásma.
55:33
Strmeň si vybruslil z brankoviště a zalehl volný kotouč. Havířovu se nyní daří držet cenné vteřiny pobytem v útočném pásmu.
54:58
Vošvrda si nerozuměl s obranou a málem to vedlo k problémům, ale Kadaň nedokázala situaci využít.
54:14
Chybička domácí obrany, po které se dostal k zakončení Štovíček, ale z mezikruží nedokázal vyrovnat.
53:11
Kotala dokázal baseballovým způsobem zpracovat kotouč, ale již neměl dostatek síly na zakončení.
52:52
Vošvrda musel být pozorný u své levé tyče, ale dokázal hru přerušit.
51:37
Po střele se kotouč od zadního mantinelu odrazil před branku, ale nikdo z havířovským se k němu nedostal.
51:14
Se štěstím se kotouč odrazil až před branku Kadaně a JAN KÁŇA dokázal těsně před brankou zamíchat s pukem a prostřelil Strmeně již podruhé v utkání. Asistence: Vojtěch Tomi, Daniem Štumpf
50:44
Matějek zkusil z těžké pozice vystřelit, ale po teči skončil puk mimo ledovou plochu.
50:18
Již plyne druhá část závěrečné třetiny, stále v této části hry čekáme na gól, který by přesunul misky vah na jednu či druhou stranu.
49:19
Dva těžké zákroky má za sebou Strmeň, který nejprve vyrazil puk letící od modré čáry a poté stačil zakročit i proti dorážce.
48:54
Nepřesnost ve středním pásmu, kotouč se po odrazech o hokejky dostal na tribunu.
48:32
Zakázané uvolnění domácího týmu, hra se stěhuje před Vošvrdu.
47:44
Ostrý souboj u střídačky hostů skončil pádem havířovského hráče, vše však bylo v rámci pravidel.
47:19
Hezká kombinace domácích, kterou zakončoval Karol Korím rychlou střelou, Strmeň docházal pokrýt také toto zakončení.
46:13
Hosté již jsou kompletní, přesilová hra dnes využita nebyla.
46:00
Štencel nejprve fantasticky udržel pásmo, ale poté mu kotouč přeskočil hokejku.
45:45
AZetu se až v závěru přesilové hry podařilo usadit v útončém pásmu.
44:44
Hosté vyhazují přes všechny čáry, AZetu se zatím v přesilovce nedaří usadit.
44:13
Káňa byl zasažen hokejkou do obličeje a Jakub Trefný (KAD) odchází na dvě minuty.
44:04
Krisl je bez hokejky, ale tlak hostů nakonec k nebezpečí nevedl.
43:32
Další zajímavá šance domácích, ale střela z kruhu pro vhazování letěla vedle pravé tyče.
43:21
Před Strmeněm vzniklo pořádné nebezpečí, ale hostující brankář si nakonec s celou situací poradil, když ani jeden z dorážejících hráčů nedokázal puk dostat do sítě.
42:45
Sztefek ztratil kotouč v útočném pásmu, ale naštěstí pro domácí tím vystavil soupeře do ofsajdu.
42:08
Vošvrda pozorný proti nahození od modré čáry, vyrážečkou dostal puk do rohu kluziště.
41:53
Postavení mimo hry zastavilo hru, navíc dle rozhodčích se jednalo o úmyslné provinění proti pravidlům ze strany Kadaně.
41:31
Domácí v úvodu třetí třetiny bojují s přechodem z vlastního obranného pásma.
40:47
Hosté již hrají v plném počtu, zkrácená část přesilové hry AZetu nepřinesla ani průnik do útočného pásma.
40:07
Hned na startu třetí třetiny se hosté dostali do přečíslení, ale nepřesná přihrávka jim situaci pokazila.
40:01
Do druhé třetiny měli hosté mnohem lepší vstup a zaslouženě se dočkali vyrovnání. Po této brance se hra vyrovnala a stav 1:1 je tak zaslouženým.

Před námi je jistě zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 18:38.
40:00
39:37
Vošvrda se pokusil narychlo rozehrát, ale jeho záměr nepochopili spoluhráči a výsledkem je tak zakázané uvolnění.
39:14
U branky byl sestřelen Káňa, ale dle rozhodčích bylo vše v mezích pravidel.
38:58
Nádherná přesilovková kombinace Havířova, vše bylo zakončeno rychlou střelou z mezikruží, ale puk narazil jen do Strmeně, který se stačil přesunout.
38:43
Po siganlizovaném vyloučení povyjeli z branky oba brankáři, správně to udělal ten havířovský, poněvadž na trestnou lavici odjíždí Darek Hejcman (KAD) za vysokou hůl.
38:29
Z pravého kruhu si najel do střelecké pozice NIcolas Hlava, ale narazil jen rychlou lapačku Vošvrdy.
38:08
Opět to byl havířovský kapitán, který odzbrojil najíždějícího soupeře a zastavil tak rodící se nebezpečí.
37:46
Výborně to udělal Krisl, který dnes zvládá obrannou práci na jedničku.
36:53
Nahození KVerky nevypadalo nebezpečně, ale Vošvrda toho moc neviděl a tak zasahoval betony na poslední chvíli.
36:43
Rozhodčí velmi rychle přispěchal za havířovskou branku, kde se schylovalo k další roztrže.
36:04
Káňa opět velmi aktivně v útočném pásmu vybojoval kotouč, poté jej přihrál na spoluhráče, ale ten byl pokryt.
35:21
Havířov vysunul napadání, ale Kalus nakonec nedokázal kotouč dostat od mantinelu do nebezpečnější pozice.
34:44
Strmeň nebyl u zákroku příliš jistý, kotouč mu vypadl z lapačky a jen se štěstím se dostal mimo levou tyčku.
34:01
Nejprve si o přihrávku před branku říkal Krisl, nakonec dostal puk až Tomi, ale ten netrefil puk ideálně a nebezpečí tak z jeho střely rozhodně nehrozilo.
33:12
Oba celky hrajou v plném počtu, hra ve čtyřech na obou stranách je tak skončila.
32:22
Maruna naskočil ze střídačky a ihned se zapojil do hry, ale kotouč mu odskočil od hokejky.
31:45
Pechanec posunul na Tomiho, který si dobře posunul puk do střelecké pozice, ale nakonec se mu nepodařilo zakončit a závěrečná klička již byla navíc.
31:12
Branka Kadaně byla posunuta a ihned poté se strhla další roztržka, do té se zabojil Charousek (KAD) a Káňa (AZ). Oba hráči jsou vyloučeni na dvě minuty za hrubost.
30:28
Strmeň přerušil hru a ihned poté se za brankou strhla menší roztržka, ta nakonec skončila velmi brzy, rozhodčím se podařilo sitauci uklidnit.
29:48
Kadaň ve druhé třetině zvýšila na obrátkách a vyrovnání tak je zasloužené.
29:16
Kadaň právě vstřelila branku!
V signalizované výhodě se hosté dostávají k vyrovnání. Před brankou zůstal naprosto osamocen DAREK HEJCMAN, který nejprve sice Vošvrdu nepřekonal, ale napodruhé už byl brankář AZetu bezmocný. Asistence: Jaromín Kverka, Robert Čermý
28:55
Po buly se puk dostal ihned k brance AZetu, kde jej Vošvrda pokryl a přerušil hru.
28:37
Káňa se dostal ke střele od modré čáry, ale vyprášil rychlým zakončením jen betony Strmeně.
28:20
Žabičkou se puk dostal až k Vošvdovi, který však s přehledem schoval kotouč pod lapačku a přerušil hru.
27:59
Na Marunu mířila velmi těžká přihrávka vzduchem, tu havířovský hráč nezpracoval a tak se píská zakázané uvolnění.
27:02
Tlak Kadaně vedl až ke střele Veselého, který v gólové pozici trefil jen před sebou stojícího hráče a to zabránilo jistému vyrovnání.
26:39
Kůs si pohrával s havířovskou defenzívou, následně poslal kotouč na modrou čáru, kde však následovala jen nepřesná střela.
26:09
Mazanec podstoupit dva těžké souboje za brankou, z obou se rychle oklepal a následně přesně rozehrál na spoluhráče.
25:19
Nepřesná rozehrávka AZetu končí jako zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Vošvrdu.
24:55
Sztefek v situaci dva na jednoho dobře potáhl kotouč, zbavil se protihráče, ale Krisl již před brankou neměl dostatek prostoru a o nedokázal tak zakončit.
24:21
Krisl poslal tvrdým hitem k ledu dalšího soupeře, opět se jednalo o čistý zákrok havířovského kapitána.
23:40
Hosté se sami dostali z útočného pásma chybnou přihrávkou a jejich přesilová hra je tak již téměř u konce.
22:41
Staněk s Marunou dostali kotouč až do útočného pásma, nakoenc byl první jmenovaný poslán k ledu a Kadaň se může vrátit do útočného pásma.
21:49
Antonín Pechanec je dnes prvním potrestaným hráčem Havířova, odchází na dvě minuty za podražení.
21:26
Sztefek s problémy nakonec dokázal posunout kotouč na spoluhráče za brankou a Havířov se poté osvobodil.
20:56
Korím zastavil rozehrávku Kadaně a poté okamžitě nahodil puk na zadní mantinel.
20:28
Maruna to udělal výborně, kličkou u mantinelu se zbavil protihráče a poté nahodil kotouč před branku, Strmeň i se štěstím zastavil puk.
20:01
První třetina utkání skončila a AZet odchází do šaten spokojenější. Ve 12. minutě utkání se totiž prosadil Jan Káňa, pro kterého je to dnes první utkání v havířovském dresu.

Druhá třetina začne přibližně v 17:48.
20:00
19:57
Tři vteřiny před koncem první třetiny je pískáno zakázané uvolnění Havířova.
19:24
AZet se dostal z nepříjemné pozice vyhozením do středního pásma a tak museli hosté vyklidit útočnou třetinu.
18:19
Další velká šance a v té byl KVerka, Vošvrda však dokázal vyrážečku ponechat nad betonem a vyrazit kotouč.
18:03
Na brankové čáře se musel roztáhnout Vošvrda, dokázal však betonem kotouč zastavit.
17:28
Krisl s velkým přehledem uklidnil hru v obranném pásmu, stáhl si kotouč za branku a v pohodě rozehrává.
17:01
Mazanec si chtěl přikopnout kotouč do jízdy, ale namazal protihráči, ten nedokázal zamířit přesně a tak ani tato akce hostů nekončí vyrovnáním.
16:16
Chyba Koríma v obranném pásmu zavařila domácí obraně, ale Vošvrda si dobře povyjel a zastavil nebezpečnou akci.
15:26
Dvě nádherné akce Havířova, Bárta nejprve našel Kaluse a poté ještě ve větší šanci Rimmela, ale ten trefil konec hokejky Strmeně.
15:03
Rimmel si potáhl kotouč a snažil se dostat před branku, to se mu nepodařilo.
14:45
Hraje se již v plném počtu, Kadaň se ihned poté provinila postavením mimo hry.
13:31
Sztefek ztratil kotouč v útočném pásmu, zabojoval ještě a zastavil vyhození, ale nakonec Kadaň přece jen vyhazuje na druhý pokus.
13:10
Kotouč opět vylétl přes všechny čáry až za branku Havířova.
12:41
Strmeň si poradil s nahozením od modré čáry, Havířov pokračuje i díky přesilové hry v tlaku.
12:19
Štovíček (KAD) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
12:18
V signalizované výhodě měl možnost zakončit Bárta, ale v gólové situaci trefil pouze Strmeně.
11:15
Nejprve nahození domácího Tomiho vzbudilo rozruch, ale Strmeň ještě stačil kotouč vyrazit. Kotouč se poté odrazil přesně na hokejku JANA KÁNI, který neměl problém vstřelit svůj první gól v dresu Havířova. Asistence: Vojtěch Tomi, Karol Korím
10:21
Domácí se snažili prokousat do útočného pásma, ale nakonec se to nepodařilo, dobře pokryta byla obranná modrá čára Kadaně.
09:42
Od modré čáry to zkusil Szathmáry, ale jeho střela byla tečována do ochranné sítě.
09:37
Zakázané uvolnění Havířova je na pořadu dnes až nyní.
09:20
Bárta se rozjel a dostal obranu soupeře pod tlak, zabránil tím minimálně zakázanému uvolnění.
08:12
Kadaň je v plném počtu.
08:04
Těsně před Strmeněm tečoval puk Štumpf, ale kadaňský brankář dokázal zakročit.
07:34
Na modré neudržel puk Káňa a AZet musí začít znova z vlastního pásma.
07:19
Od modré to zkusil Tomi, ale trefil brusli protihráče a navíc je pískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.
06:58
Havířov se usadil v útočném pásmu, začíná přesilovkový tlak.
06:12
Kamil Charousek (KAD) je vyloučen na dvě minuty za napadení.
06:12
Hned tři hráči Havířova doráželi kotouč do branky, ale Strmeň také tentokrát odolal. Domácí jsou v úvodu aktivnějším týmem.
05:26
Krisl v obranném pásmu poslal k zemi soupeře, vše bylo tvrdé, ale čisté.
04:52
Třetí útok AZetu pokračuje v tlaku, po Pechancovi se dostal ke střele i po zranění se vracející Sztefek, který však na Strmeně také nevyzrál.
04:32
Pechanec si vyjel z roku kluziště a dostal se ke střele a poté i k dorážce, oba pokusy však Strmeň kryl.
03:55
Na druhé straně se do střeleckého zakončení dostal Káňa, jeho střela zpoza obránce mířila do připraveného brankáře.
03:42
Vošvrda v první vážnější akci dnes, krásnou kombinaci Kadaně však dokázal havířovský brankář zastavit.
02:26
Kalus si nádherně obhodil protihráče, ale poté upadl a celá akce AZetu tak byla zastavena.
02:07
Postavení mimo hry Havířova.
01:52
Hosté volili krkolomnou přihrávku středem kluziště, ale puk proskákal do středního pásma.
01:29
Pechanec v situaci dva na jednoho volil střelu, která nebyla mířená špatně, ale Strmeň si poradil.
01:16
Poprvé v akci Strmeň, který vyrazil kotouč vyrážečkou do ochranné sítě.
00:54
Hosté rozehráli z vlastní poloviny, kotouč letěl přmo na Vošvrdu, ten puk zastavil a rozehrává.
00:10
Utkání nám začalo, AZet nahodil kotouč do útočného pásma.
00:01

AZ Havířov: Vošvrda (Matoušek) – Ostrčil, Mazanec, Štencel, Korím, Bahounek, Krisl, Lenďák – Kalus, Staněk, Maruna – Tomi, Káňa, Štumpf – Bárta, Pechanec, Sztefek – Kotala, Rimmel, Matějek – Bednář

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Charousek, Szathmáry, Trefný, Černý, Rohan, Drobný – Veselý, Kůs, Kverka – Hlava, Hejcman, Chrpa – Müller, Štovíček, Vrána – Vaněk, Doležal

Rozhodčí: Kubičík – Barteček, Hanzlík.
Kompletní předzápasové preview čtetě na oficiálním webu AZ Havířov zde.
Sportovní klub Kadaň

Kadani se úvod soutěže podařil podstatně lépe, poslední tři vyhrané zápasy tým katapultovaly na průběžnou šestou příčku a Kadaň rozhodně nebude plnit roli otloukánka ligy.

V posledním zápase Kadaň zvítězila na domácím ledě nad Jihlavou 3:2, když výsledek otočila ve třetí třetině.
AZ Havířov

AZ neměl nejpovedenější vstup do sezóny a výsledkem je průběžná 13. příčka. V dnešním utkání bude týmu chybět nejlepší střelec Petr Kanko a také zraněný Romam Maliník.

Poprvé se naopak v havířovském dresu představí v bráně Tomáš Vošvrda z Olomouce a z Vítkovic obránce Jan Štencel a útočník Jan Káňa.
Vítám Vás při sledování dalšího kola WSM Ligy, v tomto utkání se střetne domácí AZ Havířov s Kadaní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.