S konstatováním, že HC Most stvrdil dobrou formu a vyhrál pátý zápas z posledních šesti, když porazil Jihlavu 3:1, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Ve třetí třetině již Mostečtí úspěšně ubránili jednogólový náskok. Po tom, co Tomáš Kaláb v závěru od modré při power-play trefil tyčku, ujali se puku hosté a Jakub Šrámek pečetil stav z pohledu Mostu na konečných 1:3.
59:37
Most právě vstřelil branku!
Na druhé straně po vyhození Alinče trefuje odkryté zařízení JAKUB ŠRÁMEK. Asitence: Jan Alinč.
59:30
Smůla, smůla, smůla. Rána Tomáše Kalába od modré orazítkovala pravou tyčku.
58:53
Harkabusova rána po otočce z mezikruží prošla vedle pravé tyčky.
58:50
Zcela logicky přichází oddechový čas Dukly Jihlava, po kterém domácí gólman David Honzík zůstává na střídačce.
58:50
Zakázané uvolnění hostí.
58:15
Jihlavě prostě dnes není přáno. Důras si vybruslil před svatyni Řehoře, ovšem exjihlavský gólman jej vystál a nedal mu prostor ke střele. Semanova zblokovaná střela prolétla nad brankou a další rána Semana z vrcholu pravého kruhu málem lízala pravou tyčku.
57:29
V situaci tři na jednoho výborně zneškodnil David Honzík střelu Jakuba Šrámka z pravé strany.
57:15
Domácí se osvobozují a posílají kotouč do středního pásma.
57:09
Ač bylo před Davidem Honzíkem spoustu hráčů, znovu lapačkou zneškodnil ránu od modré, nyní v podání Jiřího Zemana.
56:22
Ránu Tomáše Doležala zhruba dva metry za modrou našel Honzík výborně ve své lapačce, odkud puk vyklepal a ještě rozehrál na spoluhráče.
56:16
Mostečtí si při přesilovce spíše hlídají střední pásmo, jejich útočení není příliš přesvědčivé.
55:45
Josef Skořepa ukořistil mezi kruhy odražený puk a zavezl jej na druhou stranu. Ušetřil tak svému týmu cenné vteřinky.
55:27
Naděje Dukly zřejmě končí po tom, co v souboji v pravém rohu za brankou Řehoře podrazil Pavel Mrňa soupeře.

Na vyloučení: 4-7.
54:09
Tlačenice na útočné modré Dukly vyzněla lépe pro Most, kotouč je ve středním pásmu a hosté se opět osvobozují. Navíc mají v této třetině střídačku blíže k obranné třetině.
53:27
Pavel Smolka sice zavezl kotouč po pravé straně do pásma, ovšem zpětná nahrávka na obránce na modrou nevyšla, jelikož mostečtí beci se zaměřili na pozornou obranu středního pásma a do útočení se jim moc nechtělo.
52:55
52:50
O zřejmě poslední přesilovkovou střelu Mostu se postaral Jan Strejček. Puk končí na hrudi pozorného Davida Honzíka.
52:36
Krátce po buly se domácí celek osvobozuje.
52:17
Tomáš Doležal si sjel mezi kruhy a vypálil. David Honzík skvěle srazil jeho ránu nad branku a vzápětí do ochranné sítě.
52:13
Mostečtí nadále kombinují před domácí svatyní, kde zamkli soupeře.
51:37
Dukla posílá kotouč do středního pásma a již hraje ve čtyřech.
51:11
Rána Baránka prošla těsně vedle levé tyčky Honzíka, který zřejmě kontroloval dráhu letu puku.
50:55
Budu trošku parafrázovat známou větu. Nedáš, jsi vyloučen. Marek Prokš si skvěle najel před Řehoře a už zakončoval do prázdné, kdy mu Řehoř hokejkou doslova urazil kotouč z hole. Hned poté Filip Seman v souboji za brankou podrazil soupeře.

50:10
Josef Skořepa ukázkovou bojovností nejprve zblokoval další střelu Zemana od modré, poté v pádu došťouchnul puk kousek za modrou.
49:56
Proti ráně Jiřího Zemana od modré se výborně vyznamenala vyrážečka Davida Honzíka.
49:31
Téměř nikdo nyní nevěděl, co sudí Radek Wanger pískal. Po zhruba minutě hry máme jasno, Jan Kolář jde ven za vysokou hůl. No, raději tuto situaci nekomentuji.

Na vyloučení: 3-7.
49:16
No, za devět a čtvrt minuty třetí části se nestalo téměř nic, co by uspokojilo oko alespoň jednoho z 1051 diváků na Horáckém zimním stadionu.
48:35
Zakázané uvolnění Mostu.
48:25
Kdepak, domácím prostě přeskakují puky hokejky. Tím nechci snižovat slušný výkon Mostu. Je vidět, že hosté si po třech výhrách v řadě věří a když se daří, tak je i na holích trošku toho štěstíčka.
47:28
Střelu Jana Strejčka z levého kruhu výborně srazil Honzík a poté v závaru před brankou dokázali domácí obětavě dostat puk do bezpečí.
47:09
Hra se po úmyslném ofsajdu Dukly stěhuje před Davida Honzíka.
46:24
Beránek projel kolem branky a snažil se vybruslit u levé tyče Řehoře, což se mu nepovedlo a v ostrém zatočení upadl.
46:02
Harkabus se jal napadat Řehoře, jenž na ledě schoval kotouč na ledě v lapačce.
45:11
Honzík vytáhl dobrý zákrok proti střele Tomáše Doležala, který se před brankou snadno dostal k puku po přihrávce kapitána Kubinčáka.
44:46
No, tohle také mohlo být za dvě minuty, když byl u pravé tyče Řehoře podražen Marek Baránek. Sudí však rozpažuje.
43:37
David Honzík se trošku nedomluvil se svými spoluhráči. Vyjel si za brankou pro puk, kam si sjížděl i jeho protihráč. Ale stihl se rychle vrátit do branky a navíc střela Nedrdy byla zblokována obětavými beky Dukly.
42:51
Branka je již pár vteřin tak, jak má být. Domácí bojují o puk na druhé straně, kde jej získal Jakub Šrámek. Ovšem dostal se pouze do středního pásma.
42:44
Po Beránkově ráně od modré je branka posunutá, takže je hra přerušená. I tak měl Honzík kotouč bezpečně ve výstroji.
42:26
Skořepa zkusil prostrčit puk na Koláře, který měl ve středním pásmu rychlost. Pozorný Ivan Řehoř však cestě puku na jihlavského forvarda zamezil.
42:01
Hostům zatím stačí vyhazovat puky do středního pásma nebo k Honzíkovi tak, aby se nejednalo o zakázané uvolnění.
41:21
Po střele Štebiha ztečovali puk hosté před brankou znovu do ochranné sítě a v tomto okamžiku jsou Mostečtí v pěti.
40:38
Po Bilčíkově střele přeskočil kotouč dvě hole domácích. Mostečtí sice nevyhodil, poté se ale Řehoř roztáhl ve své brance, vyrazil ránu Jihlavských a kotouč už je na druhé straně kluziště.
40:15
Dukle zatím kombinace vázne a v přesilovce hraje ve středním pásmu.
40:01
Dnešní utkání sleduje 1051 diváků.
Další třetina začne přibližně v 19:10.
Po dvou třetinách stále vede Most o jednu branku. Hned v úvodu druhého dějství využil přestávkou rozpůlenou přesilovku střelou od modré Marek Baránek, aby v závěru prostřední periody využil přesilovku pět na tři Tomáš Kaláb. Hokej ale vidíme na Horáckém zimním stadionu hodně průměrný.
40:00
39:51
Josef Skořepa těsně nedosáhl před brankou na skákající puk.
39:31
Hora vyhazuje kotouč za branku Dukly.
39:20
Severočeši jdou znovu do čtyř. Tentokrát už Kamil Černý na trestnou za držení putuje.

Na vyloučení: 2-7.
39:00
Druhá třetina má před sebou závěrečnou minutu a domácí jsou v pásmu Mostu.
38:33
Josef Skořepa po zadovcce Důrase dostal kotouč před branku a rychle zakončil, ovšem kotouč mu v rozhodující chvíli lehce sjel z hole.
38:07
Důrasovu střelu srazil Řehoř pravým betonem za branku.
38:00
Do konce druhé třetiny chybí dvě minuty a bude se vhazovat po pravici Řehoře, protože hosté přizvedli nahozený puk do ochranné sítě, střílel Jergl.
37:12
Hraniční souboj za brankou Mostu, kdy Černý zřejmě držel Harkabuse a poté jej ve stylu sumo povalil, zůstává nepotrestán.
36:29
Hosté jsou v pěti.
36:24
Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava se dostává do zápasu. TOMÁŠ KALÁB protrhl střelecké trápení Dukly po tom, co jednoduše napřáhl od modré a také propálil všechno před sebou. Na jeho ránu pod víko nemohl Řehoř reagovat, podle mě ani příliš neviděl puk. Asistence: Michal Důras, Jan Kolář.
36:06
Pokud jsem nyní dobře viděl, tak Harkabus zblízka orazítkoval horní tyčku, kam puku pomohl i zákrok Řehoře.
35:31
Mostečtí se krátce po buly po zbytečně kombinované rozehrávce Dukly osvobozují.
35:03
Jihlava sevřela soupeře. Dělovka Kalába z mezikruží šla přesně do hrudi Řehoře, odkud se puk odrazil na hostující hole. To je přesně ono, Mostečtí k slušnému výkonu přidávají i štěstí, kotouče jdou na jejich hokejky.
34:29
Michal Důras to měl těžké. Byl sice volný před Řehořem, ale neměl ani milimetr prostoru k zakončení. Hned poté seknul soupeře Marek Baránek a Dukla dostává výhodu dvou minut přesilovky pět na tři.

Na vyloučení: 2-6.
34:29

34:26
Dukla po nahození puku za branku znovu nevybojovala kotouč, ten je tak za Honzíkovou brankou.
33:41
Kohout zkusil vystřelit pro změnu z pravého kruhu přes obránce. Na jeho ránu by gólman asi neviděl, ovšem puk přes obránce nepřešel.
33:18
Harkabusova rána šla nyní nad branku.
33:03
Domácí tým si přihrává na modré. Z levého kruhu poté vystřelil Harkabus, ovšem vedle levé tyčky.
32:40
Filip Seman bojoval u mantinelu poblíž pravého kruhu o puk, když do souboje přijel jako tank Tomáš Doležal a poslal jej k zemi. Navíc zde máme krev, takže to budou dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

Na vyloučení: 2-5.
32:40

32:34
32:01
K nadávajícím "fanouškům" Dukly za domácí střídačkou bych rád podotkl jediné. Jaký dnešní hokej, takový fanoušci. Inu česká nátura se opět projevuje. Když se vede, fandit umí každý. Když se prohrává, tak každý kritizuje.
31:57
Tato přesilová hra nebyla ze strany Jihlavy špatná, domácí měli šance, ovšem štěstí dnes na jejich holích rozhodně nesídlí.
31:29
Po dalším závaru před Řehořem je hra přerušena, protože gólman Milan Řehoř při zákroku přišel o masku.
31:01
Puk je za brankou Jihlavy, domácí budou muset začít znovu od svojí klece.
30:30
Při střele Bilčíka poskakoval puk před brankou, kde jej dojel Harkabus, ovšem ani on jej nedokázal dorazit do téměř odkryté branky.
30:04
Dukla sice vyhrála buly, ovšem Davidu Bilčíkovi utekl na modré puk do středního pásma.
29:57
Jihlavě se v polovině zápasu naskýtá možnost snížení. Jan Alinč za brankou zcela zbytečně podrazil soupeře a už jde na trestnou lavici.

Na vyloučení: 2-3.
29:49
Jiří Zeman, extraligou i první ligou ostřílený hráč, vystřelil od modré. Honzík viděl jeho střelu na poslední chvíli, přejeli před ním hráči soupeře, přesto jí stačil bleskurychle lapit.
29:04
Harkabusova pumelice z pravého kruhu neprošla přes levý beton Řehoře do branky.
28:34
Hosté se při dvougólovém vedení mohou spoléhat na rychlé brejky, nyní byl při jednom takovém pokryt Ondřej Havlíček.
28:17
Nahození Kalába od modré Řehoř viděl a bezpečně jej schoval v lapačce.
27:03
Domácí se dostali do sitauce dva na jednoho. Harkabus hledal před brankou Mrňu, do jehož přihrávky výborně vložil hůl jeden z beků hostí. Tohle nešlo lépe udělat, možná tak přihrát žabičkou, ovšem to by měl Mrňa ztíženou pozici na střelu.
26:36
Seman po odrazu kotouče získal základní herní nástroj za brankou, kterou objel a přihrál před ní pro Martina Kohouta, který si zblízka na Řehoře znovu nepřišel.
26:21
Sudí nyní možná trošku necitlivě píská úmyslný ofsajd, kotouč se tak stěhuje k pravici Davida Honzíka.
25:43
Útok domácího celku je přerušen pro ofsajd.
24:25
Harkabus vypálil skrytou ránu z mezikruží, která prošla kolem pravé tyčky Řehoře. Dlouholetý jihlavský strážce svatyně se po ní jen ohlédl.
24:10
Seman dostal přihrávku na pravý kruh od Harkabuse, jenže v dobré pozici mu kotouč při zakončení přeskočil hokejku.
23:35
Hned vzápětí to zkusil Kubinčák znovu a trefil jen boční síť.
23:25
Vojtěch Kubinčák zkusil vystřelit z levého kruhu a Honzík musel zasáhnout proti jeho pokusu pravým betonem.
22:42
22:28
Obrovská šance Pavla Mrni. Rozjetému jihlavskému forvardovi nahrál ve středním pásmu Kolář a Mrňa se natlačil až před branku, kde předvedl rychlé ruce a zkusil prostrčit puk k pravé tyči. Kotouč k ní klouzal, ale nakonec jí minul snad jen o deset centimetrů.
21:58
Kdepak, ani tohle Dukle nevyjde. Kolář s Mrňou si vyměnili puk za brankou, kde o něj po tlaku hostí přišli.
20:56
Hosté trestají domácí vyloučení, zatím potvrzují výbornou formu a dostávají se do dvougólového vedení. MAREK BARÁNEK se po kombinaci Alinče s Havlíčkem dostal ke střele od modré a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Ondřej Havlíček, Jan Alinč.
20:53
Až nyní se to týmu kolem kapitána Vojtěcha Kubinčáka podařilo a Most si připravuje pozici ke střele.
20:30
Mostečtí se zatím nedokázali dostat do útočného pásma, jak y si při své přesilovce zajisté představovali.
20:01
:Další třetina začne přibližně v 18:19.
První třetina je u konce, Mostečtí v ní byli lepší a proto zaslouženě vyhrávají 1:0. O jediný gól se postaral dorážkou svého bekhendového blafáku Pavel Smolka. Domácí mohou děkovat Davidu Honzíkovi, že vedení hostí není vyšší.
20:00
19:59
Ondřej Havlíček dělovkou z levé strany v poslední vteřině přinutil Davida Honzíka k zákroku pravým betonem.
19:51
Michal Důras je trošku přísně vyloučen za sekání, což se jihlavskému forvardovi vůbec nelíbí, zejména po předchozím zákroku hostí.

Na vyloučení: 2-2.
19:43
Aleš Jergl se snažil dotlačit puk zblízka za čáru, ovšem gólman hostí ani nyní nedopustil, aby se jihlavští hokejisté radovali z prvního gólu. Schoval puk ve výstroji.
19:34
Tohle možná trošku zavánělo krosčekem, kterého se před brankou dopustil Marek Baránek na zřejmě Filipa Semana. Nepíská se a Řehoř pokryl kotouč.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Mosteční znovu napadají obranu domácího celku a Honzík se musí mít neustále na pozoru.
18:01
Severočeši jsou v této fázi hry opravdu lepší, vlastně celou první třetinu. Mezi kruhy si pohrál s obránci Smolka a po otočce vystřelil těsně vedle pravé tyčky.
17:44
Most hraje v plném počtu.
17:39
Neúspěšné nahození puku v podání Dukly končí dalším vyhozením hostí.
17:24
Hosté znovu byli lepší na buly a posílají puk přes všechny čáry.
17:13
I když sice domácí mají kotouč v pásmu, tak si žádnou šanci nevytvořili, jelikož byl k vidění souboj dva na dva u mantinelu poblíž pravého kruhu. Tlačenici ukončil až hlavní sudí.
16:45
Další rána slovinského beka od modré skončila na prvním napadajícím hráči Mosteckých.
16:25
Pokus Mihy Štebiha od modré prosvištěl těsně vedle levé tyčky Řehoře.
16:11
Domácí již mají kotouč v pásu před brankou a kombinují.
15:51
Most se hned po buly osvobozuje.
15:44
Michalu Důrasovi před brankou v pozici při zakončení přeskočil puk hokejku, ovšem nedlouho poté fauloval Pavla Mrňu mezi kruhy Lukáš Rindoš (MST) a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-2.
14:45
David Honzík nyní zachránil svůj tým proti pokusu zkušeného Jana Alinče, který si vybruslil mezi kruhy a poslal na domácí svatyni jedovatou střelu.
14:24
Most rychle zakombinoval před brankou Dukly a odražený pokus Smolky proklouzal kolem levé tyče Honzíka vedle.
14:14
Březina napřáhl z vrcholu pravého kruhu ke střele od modré, jenž byla také ztečována hosty do sítě nad brankou Řehoře.
14:10
Milan Řehoř raději podržel puk, moc dobře totiž viděl, že se k němu blíží rozjetý Ondřej Šafář.
13:41
Harkabus poslal kotouč do pásma na Semana, jemuž nevyšel na levém kruhu pokus o stahovačku a domácí tak ztrácí puk.
13:02
Hosté si puk v pohodě pohlídali za svojí brankou proti Jihlavě, která nyní začíná tasit ze svého herního repertoáru lehké napadání.
12:33
Jan Kolář je na ledě a domácí hrají v plném počtu.
12:21
Dukla se po získání puku dostala do situace tři na jednoho, ovšem jihlavští hráči již neměli dostatek sil na rychlý kontr a Řehoř chytá puk.
11:55
Nyní Kubinčák posílal kotouč z levého kruhu na pravý pro Havlíčka, který z první netrefil kotouč ideálně a vůbec nezakončil.
11:30
Bilčík s Prokšem i přes obrovskou snahu nevybojovali kotouč a Most se dostal do útoku. Střela Kubinčáka prošla jen těsně vedle levé tyče.
11:12
Také nyní se domácí po zavezení puku hostí velmi rychle osvobozují.
10:48
Dobrovolný získal za brankou puk a pohotově jej vyhazuje přes všechny čáry. No jo, to je zkušenost domácího muže s C na hrudi.
10:33
Jan Kolář je prvním jihlavským vyloučeným hráčem, jde si odsedět dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 1-1.
09:44
Šafář se řítil před branku Řehoře. Byl stíhán obráncem, přesto stačil zakončit na bližší tyč, kde byl připravený pravý beton Řehoře.
09:11
Kalábovi tentokrát střela na modré nevyšla a Jihlava musí ven z pásma, puk je v neutrální zóně středního pásma.
08:59
Kaláb to zkusil napodruhé. Nyní to bylo hodně nebezpečné, po teči Skořepy poskakoval kotouč před brankou, nicméně domácí jej za bývalého gólmana Dukly nedostali.
08:31
Tomáš Kaláb měl na modré málo prostoru ke střele, už se k němu sjížděl Ivan Řehoř, který jeho střelu zblokoval.
07:53
Semanovi a Harkabusovi se nepodařilo vybojovat kotouč u levého kruhu na jednom protihráči. Mostečtí se ovšem stále nemohou dostat z pásma.
07:17
Jihlava má kotouč za brankou. Štebih jej vyslal dlouhou přihrávkou do útočného pásma, kde domácí kus černé pryže ztratili.
06:45
Jan Kolář se po buly ve středním pásmu dostal do úniku. Neměl příliš prostoru na zakončení, všechno bylo hodně rychlé, přesto vystřelil, ovšem pouze těsně nad levý horní roh.
05:48
Rozjetý Most se ujímá vedení. Jihlava přišla na obranné modré zcela zbytečně o puk. Doležal v akci dva na jednoho přihrál před branku na PAVLA SMOLKU, který si blafákem do bekhendu ještě na Honzíka nepřišel, ale poté dostrkal puk do klece a jeho spoluhráč Doležal jej pro jistotu ještě dorazil. Asistence: Tomáš Doležal.
05:01
Marek Baránek, který má letos odehráno i pár zápasů za Duklu, mířil znovu od modré. Tentokrát se Honzík po puku jen tak lehce ohlédl, komtroloval jej.
04:37
Nahozený kotouč Baránka od modré prolétl přes všechny hráče, ale také hodně vedle kolem levé tyče.
03:38
Kotouč byl tak dlouho za brankou Honzíka, kde se o něj přetahovalo snad pět hráčů. Sudí zhruba po dvaceti vteřinách přerušil hru.
03:06
Mostečtí jsou v plném počtu, přesilovka se Dukle příliš nevydařila.
03:03
Kaláb vystřelil od modré. Před branku si sjížděl Josef Skořepa na teč, což se mu ale nepodařilo a Milan Řehoř má kotouč ve své moci.
02:45
Mezi kruhy si vybruslil Martin Kohout, leč jeho střela byla na poslední chvíli přizvednuta zřejmě Ondřejem Havlíčkem do ochranné sítě.
02:29
Seman se proháčkoval téměř až před branku, kde mu kotouč odpálil Daniel Hora a znemožnil mu zakončení.
02:13
Přihrávka na modrou na obránce Dukly a kapitána v jedné osobě Jiřího Dobrovolného nevyšla. Most se tak opět osvobozuje.
01:30
Hosté se krátce po buly osvobozují.
01:06
Jihlava si zahraje první přesilovou hru, za krosček jde ven Jan Strejček (MST)

Na vyloučení: 0-1.
00:44
Havlíček teď trošku vystrašil domácí fanoušky, když rozezvučel tyč, ale nakonec se ukázalo, že to byl dolní železný půlkruh branky.
00:29
Dukla se dobrým napadáním dostala do střelecké pozice, ovšem Jerglovi v rozhodující chvíli přeskočil puk hokejku.
00:14
Úvodní buly vyhráli hráči Mostu, kteří mají kotouč za svojí svatyní.
00:01
Hostující tým už je na ledě, Dukla jej vzápětí následuje. Vše je připraveno k začátku zápasu.

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Bilčík, Kaláb, Šimek, Štebih, Parýzek, Dobrovolný – Jergl, Skořepa, Důras – Beránek, Mrňa, Kolář – Harkabus, Seman, Kohout – Šafář, Prokš, Březina. Trenér: Petr Vlk

HC Most: M. Řehoř (Mouček) – Baránek, Hora, Strejček, Zeman, Kokeš, Černý, Cvrk – Šrámek, Havlíček, Kubinčák – Smolka, Alinč, Doležal – I. Řehoř, Rod, Nedrda – Slavíček, Rindoš. Trenér: Josef Beránek

HC Most:
Severočeši zažívají v posledních kolech výsledkový boom. Z týmu, který byl poměrně pevně přikován na poslední místo WSM Ligy, se stal mančaft, jenž to se záchranou myslí opravdu vážně. Mostečtí získali v posledních pěti zápasech hned jedenáct bodů, doma mj. porazili Slavii Praha, když otočili z 0:4 na 6:5 po nájezdech a v posledním kole přetlačili České Budějovice po třetinách 2:0, 0:2, 2:0. Vzhledem k tomu, že Šumperk, jejich soupeř o předposlední místo a asi hlavní soupeř v baráži, vyhrál v Benátkách 3:0, mají Mostečtí stejně bodů jako hokejisté z Pojizeří a o gól lepší skóre.

HC Dukla Jihlava:
Domácí celek stále bojuje o druhé místo v tabulce. Zdá se, že horší výsledkové období ze začátku ledna je definitivně pryč. Dukla si totiž během posledních devíti zápasů připsala šest výher, tři body si dovezla dokonce z ledu Slavie. V minulém kole sice Jihlava prohrála v Třebíči, ovšem vzhledem k tomu, že Motor padl právě v Mostě, je situace kolem druhého místa stále vyrovnaná a Dukla ztrácí na Jihočechy dva body.

Třebíč – Jihlava 4:2
Jihlava – Kadaň 2:0
Slavia – Jihlava 1:3
Jihlava – Prostějov 3:1
Benátky – Jihlava 3:2.
Utkání může výrazně zamíchat kartami v bitvě o druhé místo. Hlavní soupeř Dukly o tuto metu, Motor České Budějovice, má totiž na Jihlavu dvoubodový náskok, ovšem v rámci tohoto kola doma přivítá vedoucí Kladno a v dalším kole Dukla přivítá Motor na svém ledě.

Ovšem vylovit tři body pro třetí Duklu ze zápasu proti třináctému Mostu bude hodně obtížné. Netřeba hledět na tabulkové postavení. Severočeši totiž v posledních pěti kolech čtyřikrát vyhráli a naposled si smlsli právě na Motoru.
Dobrý den, ještě jednu vítejte u rovného 50. kola WSM Ligy, ve kterém proti sobě od 17:30 na Horáckém zimním stadionu nastoupí domácí HC Dukla Jihlava proti klubu HC Most.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.