Poslední třetinu rozhodly dvě slepené branky hostů v polovině třetiny a i přes Trefného snížení si odvážejí tři body za výhru 3:4. Modrobílí tak rozjásali skupinu sedmi Gastarbajtrů, kteří přijeli přes celou republiku fandit svému týmu. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Rozhodčí zahání oba týmy zpět na střídačku, aby se dohrála poslední vteřina hry.
59:59
Kadaň právě vstřelila branku!
V poslední vteřině využívá přesilovou hru JAKUB TREFNÝ, jehož střela od modré čáry překvapila Laca.
59:34
Hosté vyhazují přes všechny čáry.
59:26
Krisl(HAV) si odsedí dvě minuty za podražení.
59:16
Domácí v šesti!
59:04
Vaněk nedosáhl na prudkou přihrávku. Zakázané uvolnění domácích.
58:31
V souboji u mantinelu byl nejúspěšnější Maliník, který okamžitě zamířil na kadaňskou branku. Strmeň jeho střelu ukryl do lapačky.
57:54
Hlavovu střelu srazil jeden z obránců do ochranné sítě.
57:20
Sloboda se protlačil až za branku hostů, ale tam jej o puk obral Krisl.
56:25
56:12
Deveri neprojel přes Maliníka.
55:20
Kankova prudká střela skončila na pravém betonu domácího brankáře.
55:01
Hraje se daleko od kadaňské branky.
54:25
Trefný(KAD) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí
53:53
Gřeš ujel podél mantinelu, ale jeho střela skončila na rameni domácího brankáře.
53:26
Další ofsajd domácího týmu.
52:59
Sloboda byl příliš rychlý a dostal svého spoluhráče do ofsajdu.
52:19
Šťovíčkovu střelu ukryl Laco do lapačky.
51:29
Vhazování ve středním pásmu. Nutno podotknout, že v poslední třetině ubylo zbytečných střetů. Zřejmě si obě mužstva v kabinách něco vyslechla.
50:31
Havířov právě vstřelil branku!
Místo kadaňské odpovědi přichází čtvrtý gól hostů. TOMÁŠ GŘEŠ se protlačil až před domácí branku a na jeho prudkou střelu mezi betony nestačil Strmeň zareagovat. Asistence: Daniel Štumpf.
50:22
Po chybě domácí obrany se k puku dostal Meidl, ale minul.
49:32
Kadaňští se snaží o rychlou odpověď a zavřeli Havířov do vlastního pásma.
48:52
Hosté se znovu dostávají do vedení. Hudeček našel zpoza branky volného PETRA KANKA, který střelou do protipohybu brankáře skóruje. Asistence: Jan Hudeček.
48:40
Veselého prudká střela nadělala Lacovi spoustu potíží.
48:17
Po zmatcích ve středním pásmu puk skončil za brankou hostů.
47:37
Kverka se dostal k puku přes tři hráče hostů, ale jeho střela šla mimo tři tyče.
46:50
Meidl s rozjížděl za záda domácí obrany, ale přihrávku zachytil Černý.
46:30
Icing Kadaně.
45:32
Kverka srazil puk mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
44:42
Vaněk zůstal osamocený v prostoru levého kruhu, ale jeho střela mířila doprostřed branky, kde stál připravený Laco.
43:58
Štumpfova prudká střela překvapila Strmeně, kterému puk vypadl z lapačky.
43:29
43:03
Kadaňští kombinují, ale Laco zatím nemusel zasahovat.
42:09
Vaňkovo nahození skončilo pouze na vyrážečce Laca.
41:29
Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí Krisl.
40:33
Kadlecovu rychlou akci zakončil Kverka pouze do Lacovy lapačky.
40:10
Oba týmy hrají v plném počtu hráčů.
40:01
Také po druhé třetině je skóre vyrovnané. Hosté šli do vedení zásluhou Meidla, domácí vyrovnali ve 34. minutě zásluhou Kadlece. Na ledě se začíná přiostřovat, ale rozhodčí mají zápas ve svých rukou. Třetí třetina začne přibližně v 19:50.
40:00
39:35
Peslarovu rychlou střelu vyrazil Strmeň betonem.
38:32
Po Chloubově nahrávce mohl do odkryté branky zakončovat Tejnor, ale netrefil kotouč.
38:07
Trefný(KAD) a Gřeš(HAV) byli ve strkanici nejaktivnější a oba si odsedí dvě minuty za hrubost.
38:07
38:07
Další strkanice u mantinelu.
37:22
Blaha hledal před brankou Hlavu, ten však na kotouč nedosáhl.
37:08
36:50
Další minela na modré čáře a hosté znovu ztrácejí útočné pásmo.
36:30
Chlouba zavezl puk až do obranného pásma Havířova.
36:01
Pechanec se tlačil před Strmeně, ale domácí brankář si s jeho pokusem poradil.
35:23
Po minele na modré čáře ztrácí Havířov útočné pásmo.
35:08
Deveriho vyrazil mstít Tejnor(KAD) a obdržel dvě minuty za hrubost.
35:08
Deveri zůstává ležet na ledě po střetu s Krislem. Ten sám na ležícího útočníka upozornil rozhodčí a omlouvá se.
34:29
Kverkovo nahození ze středního pásma raději Laco ukryl do lapačky.
34:14
33:59
Kadaňští využívají svou druhou přesilovou hru. Blahovu střelu vyrazil Laco pouze na hůl MARTINA KADLECE, který nadvakrát protlačil puk do sítě. Asistence: Lukáš Blaha, Radek Veselý.
33:39
Chlouba si sjel do prostoru mezi kruhy, ale nezachytil prudkou přihrávku.
33:02
Trefný nezachytil puk na modré čáře a hosté vyhazují.
32:49
Sedláček(HAV) si odpyká dvě minuty za sekání.
32:31
Kolařík zavezl puk až do útočného pásma, ale jeho střela skončila mimo tři tyče
31:47
31:39
Kombinaci domácích zakončoval Tejnor. Laco však s jeho střelou neměl problém.
30:56
Havířov drží puk v obranném pásmu domácích.
30:31
Vaňkovi při přejezdu modré čáry přeskočil puk hokejku a je z toho ofsajd.
29:47
Peslar(HAV) si počínal nedovoleně v souboji za brankou a odsedí si dvě minuty za držení.
Ze hry odstupuje kadaňský Szathmáry.
29:40
Hosté chybují v rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění.
29:17
Kverkovu střelu vychytal Laco ramenem.
28:56
28:30
Po zmatcích za brankou se k puku dostali Trhači a vyhazují kotouč.
27:47
Další Mazancův pokus končí ve Strmeňově lapačce.
27:15
Mazancovi nesedla střela a puk mířil daleko od branky.
26:54
Za sekání si dvě minuty odsedí Kolařík(KAD)
26:36
Pechanec našel na druhé straně ledové plochy Kotalu, který si skákavý puk zpracoval a okamžitě vystřelil. Domácí brankář byl však pozorný.
26:07
Po chybě obrany ujížděli Maliník s Štumpfem, druhého jmenovaného vychytal fantastickým zákrokem Strmeň, který se roztáhl na brankové čáře.
25:41
Sedláčkovu střelu z ostrého úhlu vyrazil Strmeň betonem.
24:54
Kanko dostal přihrávku za obranu, nebyl však v pohybu a tak ho obránci rychle dostihli.
24:02
Kotalova hůl byla příliš vysoko a rozhodčí přerušuje hru.
23:46
Zakázané uvolnění Kadaně.
23:25
Také Havířov využívá přesilovou hru. Se střelou Mazance si Strmeň ještě poradil, na následnou dorážku VÁCLAVA MEIDLA už byl krátký. Asistence: Martin Mazanec, Roman Maliník.
22:51
Meidl zůstal osamocený před domácí brankou a podařilo se mu vystřelit, trefil však pouze vyrážečku domácího brankáře.
22:32
Za držení si dvě minuty odsedí Vrána(KAD).
22:00
Po chybě obrany ujížděli na Strmeně Štumpf s Pechancem, druhému jmenovanému však puk poskočil na holi a Strmeň si tak s jeho slabou střelou poradil.
21:39
Veselý projel až před Laca, ale nedostal se k zakončení.
21:12
21:03
Po přihrávce rukou kadaňští ztrácejí útočné pásmo.
20:43
Kadlec získal puk mezi třemi hráči hostů, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
20:22
Chloubova střela byla sražena do konstrukce nad ledovou plochou.
20:01
Nakonec to s domácím útočníkem nebude tak zlé. Roman Chlouba nastupuje do druhé třetiny.
První třetina nabídla vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Na Gřešovu branku ze čtvrté minuty zareagoval ve 14. minutě Kverka. Utkání poznamenal Kalusův zákrok na Chloubu, po kterém se na ledě přiostřilo a k vidění bylo několik drobných potyček. Druhá třetina začne přibližně v 18:54.
20:00
19:50
Trefný sice udržel modrou čáru, ale jeho rozehrávku zachytil jeden z obránců, který okamžitě posílá puk za Strmeňovu branku.
19:30
Po Blahově střele puk poskakoval v brankovišti. Žádný z domácích hráčů se však k němu nedostal.
18:44
Laco vykryl Šťovíčkovu střelu a pokouší se vyhodit. Puk však na modré čáře zachytil Blaha.
18:10
Až teď se domácí usazují před brankou Havířova. Trefného střela se mezi tři tyče nevešla.
17:24
Domácí kombinují ve středním pásmu. Hosté zatím dobře brání.
16:59
Ve vlastním oslabení ujel Kanko, ale jeho střela k tyči skončila na Strmeňově vyrážečce.
16:48
Tejnorova střela šla těsně vedle levé tyče.
Do kabiny míří také domácí útočník, pro kterého dnešní zápas skončil.
16:09
Kalus(HAV) obdržel 5 minut a do konce utkání za faul kolenem. Trest za něj odpyká Bednář.
16:09
Kalus sestřelil Chloubu a míří na trestnou lavici! Domácí útočník se dlouho nezvedá z ledu.
15:54
Tlačenici o puk před kadaňskou střídačkou přerušil rozhodčí.
15:07
Macháčkovu střelu poslal jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
14:30
Gřeš zůstal osamocený v prostoru pravého kruhu, ale Strmeň jeho střelu vyrazil vyrážečkou.
13:53
Domácí se v přesilové hře trápili, přesto se nakonec dočkali vyrovnání. Veselého nahození tečoval do sítě JAROMÍR KVERKA. Asistence: Radek Veselý.
13:32
Kadaňští se stále nemohou dostat do útočného pásma.
13:00
Meidl zachytil domácí rozehrávku a okamžitě poslal puk za domácí branku.
12:46
Domácí kombinují podél mantinelu.
12:06
Za hru vysokou holí obdržel menší trest Graca(HAV)
11:39
Laco raději vyjel z branky a přikryl puk před dotírajícím Šťovíčkem.
11:19
Mazancova prudká střela šla mimo tři tyče.
11:07
10:10
Po dobré kombinaci promáchl Gřeš před odkrytou brankou!
09:46
Krislova střela od modré čáry skončila v lapačce domácího brankáře.
09:33
Koblasův únik zastavil ofsajd.
09:16
Trhači vyhráli vhazování a vyhazují kotouč.
09:07
První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování si dvě minuty odsedí Drobný(KAD).
08:25
Sedláčkova střela skončila na Strmeňově vyrážečce.
07:26
Deveri dostal přihrávku za obranu, puk však nedokázal zpracovat.
07:02
Vaňkovo nahození od modré čáry ukryl Laco do lapačky.
06:15
Vránova střela vypadla Lacovi z lapačky. Naneštěstí pro domácí před brankou nebyl nikdo, kdo by toho dokázal využít.
05:33
Blahova střela skončila v ochranné síti.
05:20
Chlouba projel mezi obránci a zkusil překvapit stojícího Laca, ten dokázal zasáhnout betonem.
04:44
Kolaříkova střela skončila v Lacově lapačce.
03:38
Obrana Kadaně zapomněla na TOMÁŠE GŘEŠE, který si v samostatném úniku položil Strmeně a zkušeně zasunul do odkryté branky. Asistence: Jakub Kotala.
03:17
Veselý napřáhl od modré čáry, jeho tečovaná střela však mezi tři tyče nezamířila.
02:33
Kadlec zpoza branky nahodil puk, který se Lacovi odrazil od hole a málem skončil v síti. Brankář hostí však šel okamžitě k zemi a kotouč ukryl mezi betony.
02:16
Tejnor projel celé kluziště a přihrál Deverimu, ten však minul branku.
02:02
Strmeň raději vyjel z branky a ukryl volný kotouč do lapačky.
01:22
V tlačenici u mantinelu úspěšnější hosté. Puk však zavezli pouze za domácí branku.
00:50
Gřeš se dostal k odraženému kotouči a střílel do odkryté branky. Domácí brankář však skvěle zakročil holí!
00:20
Úvodní vhazování dopadlo lépe pro Kadaň a domácí okamžitě zamířil před branku Havířova.
00:01
Oba celky nastupují na led. Zápas za malou chvíli začne.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Tejnor, Černý, Drobný, Kolařík – Kadlec, Chlouba, Sloboda – Veselý, Kverka, Hlava – Deveri, Šťovíček, Macháček – Vaněk, Vrána, Koblasa – Ringler

AZ Havířov: Laco (Kubáň) – Krisl, Peslar, Mazanech, Korím, Graca – Gřeš, Pechanec, Kotala – Meidl, Hudeček, Kanko – Maliník, Sedláček, Kalus – Štumpf, Bednář

Rozhodčí: Valenta – Hejl, Podrazil.
Vzájemné zápasy

10. kolo AZ Havířov – SK Kadaň 3:1
23. kolo SK Kadaň – AZ Havířov 2:5
36. kolo AZ Havířov – SK Kadaň 4:0

Právě Havířov si jako první tým odvezl z kadaňského stadionu tři body.
SK Kadaň

Domácí se v poslední době trápí. Z posledních 5 zápasů získali pouze bod a v tabulce klesli až na 8. místo, odkud ztrácejí tři body na svého dnešního soupeře. Svěřence trenéra Becka trápí jak koncovka, tak post brankáře. V posledních třech zápasech vstřelili pouze dvě branky a tři brankáři inkasovali celkem 13 branek. Naposledy se Trhači představili na ledě třetí Jihlavy. Zápas rozhodla první třetina, ve které domácí celek proměnil dvě přesilové hry. Kadaňský útok si vylámal zuby na Honzíkovi a Dukla si tak připsala tři body za výhru 2:0. Nejproduktivnějším hráčem domácích je Roman Chlouba(10+14). V brance se střídají Jan Strmeň(91,6%), Jakub Čech(91,59%) a Tadeáš Dvořák(90,14%).
Sestava ze 48. kola
Strmeň (Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Tejnor, Weinhold, Drobný, Černý, Kolářík – Kadlec, Chlouba, Sloboda – Vrána, Kverka, Vaněk – Deveri, Šťovíček, Hlava – Macháček, Huňady.
AZ Havířov

Hosté se nacházejí na 7. místě tabulky se 73 body. Svěřencům trenéra Mikeše se v poslední době nedařilo, ze tří zápasů si připsali pouze dva body za dvě prohry v nastavené hrací době. Smolnou sérii přerušili modrobílí až v posledním kole, kdy hostili pražskou Slavii. Přes 5 000 diváků vidělo výhru Havířova 3:0. V zápase se dvěma brankami blýsknul Hudeček. Nejproduktivnějším hráčem hostů je Petr Kanko(24+16). V brance se nejčastěji objevil Marek Laco(92,96%).