59:35
Kadaňští již pouze kontrolují závěr zápasu a nikam se výrazně neženou.
58:59
V závěru se ještě strhla šarvátka mezi domácím Ringlerem a hostujícím Švagrovským. Domácí hráč dostává pětiminutový trest a hostující forvard dvě minuty plus desítku za hrubost. Tresty odpykají Huňady a Racek.
58:59
58:48
58:01
Byly ohlášeny poslední dvě minuty ve třetí třetině.
57:46
Vaněk hledal před brankou Rohana, ale ten puk netrefil a následně brankář Pavelka přerušuje hru.
56:45
Domácí stále kombinují, ale na brankáře Pavelku zatím šla pouze jedna střela, kterou brankář hostí bez problémů likviduje.
55:31
Kadaňští svírají bránící čtveřici Litoměřic, ale zatím nestřílejí na brankáře Pavelku.
54:33
Nepřesná přihrávka na obránce připravuje Kadaň o útočnou třetinu.
53:48
Dnešní zápas končí pro obránce Aleše Pavlas, který dostává 5 + DKÚ za sekání na Martina Šťovíčka. Trest odpyká Patrik Miškař.
53:00
Nicolas Hlava má dnes smůlu. V krátkém sledu se ocitl opět tváří v tvář Pavelkovi, ale ani tentokrát ho nedokázal překonat.
52:15
Kadaň právě vstřelila branku!
Chlouba s Hlavou ujeli dva na jednoho. Nejprve druhý jmenovaný trefil pouze beton Pavelky a následně puk dostal do branky ŠIMON SZATHMÁRY, který se vydal podpořit útočné snažení svých spoluhráčů a zužitkoval rychlou nahrávku od Hlavy. Asistence: Nicolas Hlava.
50:43
A opět icing domácího celku.
50:29
Pavelka pouze zkontroloval puk, který prosvištěl okolo jeho klece na zakázané uvolnění.
50:05
Macháčkovu zpětnou přihrávku zpoza brankové čáry na Ringlera vypíchl Pavelka a zmařil Kadaňským jejich šanci.
49:27
Zakázané uvolnění Kadaně.
49:15
Zdeněk Doležal zamířil zápěstím, ale trefuje pouze rameno domácího brankáře Strmeně.
48:51
Domácí jsou opět v plném počtu. Ani tato početní výhoda se hostujícímu družstvu příliš nepovedla.
47:45
Litoměřickou přihrávku do brankoviště Strmeň vyráží a domácí posílají kotouč pryč z obranné třetiny.
46:51
Domácí byli v pěti jen pár vteřin. Dvě minuty za sekání dostává bek Jaroslav Mrázek.
46:42
Dnešní utkání sleduje 390 diváků.
46:05
Kristlovu střelu z hranice kruhu domácí brankář vykopává betonem a následně se Sportovní klub opět osvobozuje.
45:29
Kadani se podařilo poslat kotouč až k Pavelkovi. Litoměřice zatím Strmeně příliš neohrozili.
45:10
Sloboda zdržuje litoměřickou rozehrávku v rohu útočné třetiny.
44:42
Martin Rohan (KAD) dostává menší trest za hákování.
44:27
Po rychlém kontru se bude vhazovat před Strmeněm, který přerušil hru a schoval kotouč do výstroje.
44:13
Kalla vystihl kadaňskou nahrávku a uklidňuje svůj tým.
43:22
Hra se nám nyní velmi přelévá z jedné strany na druhou, ale zatím jsme neviděli žádnou větší šanci.
42:31
Macháček byl při průniku podél hrazení zastaven těsně za modrou čarou, ale i přesto dokázali domácí získat další vhazování před brankářem Pavelkou.
41:24
Vaněk poslal o hrazení kotouč do ochranné sítě, čímž připravil svůj tým o útočné pásmo.
41:13
Zakázané uvolnění hostí vrátí hru před Pavelkovu klec.
40:56
Doležal dostával nahrávku před branku, ale ke kotouči se nedostal.
40:13
Chlouba hned v úvodu třetiny hledal v mezikruží Kverku, jehož střelu Pavelka vyráží.
40:01
Druhá perioda se povedla lépe Kadani, která díky dvěma brankám v rozmezí pouhých 14 sekund vede nad Litoměřicemi 2:0. Nejprve se trefil Darek Hejcman a krátce po něm i Martin Rohan.

Třetí část začne přibližně v 19:47.
40:00
39:51
Domácí jsou v plném počtu a Sloboda je zpátky ve hře.
39:33
Hosté jsou v plném počtu a začíná jejich kratičká výhoda.
39:23
V závěrečných vteřinách uvidíme ještě buly před Strmeňovo klecí.
38:49
Chlouba dojel oblouček, který mířil do útočného pásma. Následně domácí forvard nahrával Jaroslavu Mrázkovi, ale pouze na brusle, takže z celé akce nepramenil žádný střelecký pokus.
37:51
Vylučuje se i na domácí straně. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel slovenský forvard Martin Sloboda.
37:33
Za hru vysokou holí je nyní vyloučen hostující obránce Milan Toman.
37:29
Černého střela přes obránce k brance hostí nedolétla.
36:40
To je rychlost! Domácím se podařilo během 14 vteřin zvýšit již na 2:0. O druhou branku se postaral MARTIN ROHAN, který zužitkoval Šťovíčkovu nahrávku. Asistence: Martin Šťovíček a Dominik Vaněk.
36:26
Tak jsme se přeci jen dočkali. Szathmáryho střelu Pavelka pouze vyrazil na hůl DARKA HEJCMANA, který bekhendem otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Šimon Szathmáry.
36:13
Po obrovském závaru a několika dorážkách před Pavelkou zahrávají hosté kotouč na zakázané uvolnění.
35:55
Po Tejnorově střele se snažil dorážet Chlouba ale marně. Následně se musel předvést i Jan Strmeň, který byl pozorný a drží svůj celek.
35:16
Ringler se dostal k vyraženému kotouči, ale svým pokusem netrefuje litoměřickou klec. Kadaň je i tak nastěhována v pásmu svého soupeře.
34:15
Zatím sledujeme spíše marné dobývaní útočného pásma než nějaký pohledný hokej.
33:35
32:47
Chlouba zaváhal na modré čáře a hostující Berger šetří cenné vteřinky v kadaňské třetině.
32:05
Stadion se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.
31:35
Hlava byl ve snaze trefit přihrávku od Hejcmana zahákován Miškařem, který si putuje odpykat dvouminutový trest.
31:13
Litoměřická rozehrávka byla příliš prudká a černá pryž končí na zakázaném uvolnění. Hra se tak vrátí před Pavelku.
31:03
Petr Macháček se ocitl úplně sám na kruzích, ale svou střelu neumístil i díky lehké teči vůbec přesně.
30:32
Tejnor nabral rychlost, projel do útočného pásma, ale jeho následnou přihrávku nedokázal Vaněk nadvakrát usměrnit za Pavelkova záda.
29:44
29:23
Chlouba našel Trefného, jehož střelu z bodu pro vhazování v levém kruhu vyrazil Pavelka do bezpečí.
28:43
Nyní už to neplatí, neboť hráči Stadionu posílají puk až ke Strmeňovi.
28:19
Szathmáryho pokus míjí litoměřickou klec, přesto domácí zůstávají v pásmu.
27:44
Václav Racek (LTM) inkasuje dvě minuty za podražení.
27:30
Kadaň má ponechanou výhodu.
26:51
Právě návrativší Švagrovský nyní vyzkoušel Strmeně. Domácí brankář střelu viděl a ukryl do lapačky.
26:32
26:04
Mrázek dostal nahrávku a následně tvrdou střelou příklepem zkusil své štěstí, ale bohužel minul litoměřickou klec.
25:18
Szathmáry si neporozuměl s Mrázkem, čímž zbrzdil kadaňský postup vpřed.
24:32
Kadaň si zahraje další početní výhodu. Dvě minuty za hru vysokou dostává David Švagrovský.
24:23
Trefný objel Kallu a následně vyzkoušel Pavelkovu pozornost. Litoměřický gólman střelu vyrazil do ochranné sítě.
23:35
Kalla tak dlouho míchal s kotoučem za Strmeňovo klecí, až nepřesnou přihrávkou připravil svůj celek o útočné pásmo.
23:16
Kadaň posílá puk na zakázané uvolnění.
22:58
Tejnorova dobrá střela od modré trefila Pavelkův pravý beton a následně se dostal kotouč pryč z útočné třetiny.
22:37
Hra se přerušuje, protože jeden z litoměřických hokejistů zůstává s bolestivou grimasou ležet před domácí střídačkou.
21:30
Po Vaňkově střel zůstávají Kadaňští v útočné třetině a snaží se ohrozit Pavelkovu klec.
21:15
Filip nahrál k modré čáře Havránkovi, jehož pokus Strmeň viděl a zneškodnil.
20:33
Chlouba obdržel nahrávku do mezikruží, ale pouze přestřeluje branku hostí.
20:01
Příběh úvodní periody se naplnil. Žádnou branku jsem ale neviděli. Utkání zatím chyběla i nějaká větší branková příležitost. Uvidíme, jestli se to zlepší ve druhé třetině, která začne za nějakých šestnáct minutek.
20:00
19:51
Ještě bude k vidění jedno buly před Pavelkou.
19:45
Závěr úvodní třetiny se dohrává z velké části před hostující klecí.
19:09
18:52
Přihrávka po hrazení doputovala až za modrou čáru, a jelikož litoměřičtí zůstali v pásmu, tak je pískán další ofsajd.
18:10
Máme za sebou minutu hostující přesilovky, která nenabídla skoro žádné brankové příležitosti.
17:45
Litoměřicím se nepodařil přechod útočné modré čáry a píská se další postavení mimo hru.
17:09
Domácí útočník Petr Macháček dostává menší trest za hákování.
17:06
Kristl se snažil najít přihrávkou najíždějícího Kallu, ale ten se k puku nedostal.
16:27
Domácí si vytvořili zajímavou příležitost, při které ale střelou lízli pouze boční síť hostující klece.
16:12
Po zašlápnutí kotouče v rohu hrací plochy následuje buly před Pavelkovo brankovištěm.
16:02
Hosté přečkali kadaňskou přesilovku a jsou v plném počtu.
15:29
Rychlý kontr Sportovního klubu zastavuje ofsajd.
15:07
Toman zachytil kadaňskou rozehrávku a vyhazuje kotouč za domácího brankáře.
14:26
Nyní se hosté nastěhují do kadaňského pásma, neboť domácí poslali kotouč na zakázané uvolnění.
14:15
Litoměřice vyhazují kotouč až ke Strmeňovi.
14:02
Kadaňští si zkusí početní výhodu. Obránce Jakub Šulc si pomohl nedovoleným bráněním.
13:37
Kadaň i nadále zůstává před litoměřickým brankovištěm, neboť hostující muž s maskou opět raději přerušil hru.
13:32
Na hranici pravého kruhu zamířil zápěstím Chlouba, avšak trefil pouze Pavelkovu hruď.
13:21
Další útočnou akci Litoměřic zastavuje ofsajd.
12:45
Černého střílenou přihrávku Pavelka pouze vytečoval do rohu, kde se kotouče ujal Švagrovský, jenž otáčí hru.
12:13
Kadlec se okamžitě zapojil do hry, ale jeho únik podél hrazení je zastaven, kvůli ofsajdu.
12:05
11:42
Kadani se zatím daří ubránit zbývající vteřinky Kadlecova trestu.
11:11
10:57
Ani jeden z celků se nedokáže usadit v pásmu, spíše to vypadá, že nikdo nechce udělat chybu.
10:05
Právě domácí forvard Kadlec dostává dvě minuty za hru vysokou holí, neboť se ohnal po Jakubu Šulcovi.
10:05
Po Trefného střele lehce tečoval puk do Pavelkovy lapačky Kadlec.
09:32
Hejcman zavezl puk do pásma, předal ho Trefnému, ale tomu se střelecký pokus vůbec nevydařil.
09:11
Prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu je litoměřický Štěpán Havránek, jenž dostává dvouminutový trest za podražení.
08:43
Filip sice vyhrál buly, ale pouze mezi beky, čímž připravil svůj celek o útočnou třetinu.
08:37
Po přihrávce zpoza branky od Kristla se nikdo k puku nedostal, ale následně vypálil Doležal a Strmeň raději ukryl kousek černé gumy do své moci.
08:15
Litoměřickou útočnou šanci zastavuje odpískaný ofsajd a v něm se nacházel Půlpán.
07:45
Zakázané uvolnění vrátí hru před Strmeně.
07:19
Kadlec zachytil oblouček z obranného pásma, ale k zakončení se hráč druhé útočné formace domácích, nedostal.
06:31
Po buly se dostal ke střele od modré čáry Šimon Szathmáry, jenže maskovaný muž v litoměřické brance vyrazil jeho pokus do ochranné sítě.
06:20
Nejprve našel Tejnor Mrázkovu hůl, ale kotouč přelétl hostující klec. Následně vypálil příklepem Vrána, avšak jeho pokus ukryl Pavelka.
06:00
A opět se kotouč prošoural až za Strmeně, takže budeme svědky dalšího vhazování v útočném pásmu domácích.
05:27
Po nepřesné rozehrávce litoměřického souboru končí kotouč opět na zakázaném uvolnění. Hra se tak nastěhuje před Pavelku.
04:49
Strmeň přerušuje hru a následuje buly po jeho pravé ruce.
04:39
Pokus Martina Kadlece z mezikruží skončil pouze na betonech hostujícího muže s maskou.
04:18
Doležalova přihrávka vyhání Stadion z útočného pásma.
03:35
Roman Chlouba se dostal ke střele z hranice levého kruhu, ale nedokázal procpat kotouč za Pavelkova záda.
03:05
Stadion je usazen v pásmu Kadaně a kombinuje v okolí Strmeňovi klece.
02:43
Huňady nahodil kotouč do pásma a po chvilce jeho útok odchází střídat.
02:13
Hosté posílají kotouč až na zakázané uvolnění.
02:05
Rohan rychle zavezl kotouč do pásma a nahrávkou hledal hůl Vaňka, který ale puk jen pouze tečoval mimo litoměřickou klec.
01:36
Bekhendový pokus Lukáše Vrány z prostoru mezi kruhy našel Pavelka ve své lapačce.
01:09
Švagrovský získal kotouč na Szathmárym, ale dlouho se jeho celek v útočném pásmu neohřál.
00:20
První buly získali hosté, ale jejich akci překazil Mrázek s Kverkou a právě druhý jmenovaný jako první vystřelil na soupeřovu klec, ale bohužel nepřesně.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dlouhý) – Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Blaha, M. Rohan, Charousek, Černý – Sloboda, Kverka, Chlouba – Hlava, Hejcman, Kadlec – Šťovíček, Vrána, Vaněk – Ringler, Macháček, Huňady. Trenér: Jaroslav Beck.

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Veselý) – Bílek, Toman, Pavlas, Havránek, Šulc, Piegl, Chmel – Kalla, Doležal, Kristl – Nedvídek, Filip, Švagrovský – Přeučil, Miškář, Berger – Kastner, Racek, Půlpán – Krátoška. Trenér: Miloš Říha ml.

Rozhodčí: Jílek – Kotlík, Zídek.
SK KADAŇ
Kadaň se aktuálně nachází na pátém místě s 57 body. Stejný počet bodů má i šestý Přerov. Kadaňští hokejisté zvládli za 36. odehraných kol nastřílet 110 branek a 103 jich obdrželi. Nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Marek Račuk, který má na svém kontě 31 kanadských bodů za třináct branek a osmnáct asistencí.

HC STADION LITOMĚŘICE
Litoměřice mají na svém kontě 52 bodů, což je řadí na deváté místo tabulky. Stejný počet bodů má i osmá Horácká Slavia Třebíč, ale ta má lepší skóre než pondělí soupeř kadaňských trhačů. Stadion v dosavadních 36 zápas nastřílel 108 branek, ale dostal jich 124, což je druhá nejhorší defenzíva celé soutěže. Nejproduktivnějším hráčem je Jaroslav Kalla, jenž má na svém kontě 26 bodů za deset branek a šestnáct asistencí.
Přeji krásné pozdní pondělní odpoledne všem hokejovým fanynkám a fanouškům! WSM Liga má dnes na svém programu kompletní porci zápasů již 37.kola. My se společně budeme blíže věnovat jednomu z nich, a to duelu mezi SK Kadaň a HC Stadion Litoměřice. Úvodní buly bude na zimním stadionu v Kadani vhozeno v tradiční čas během pracovního týdne, tedy v 18:00! Přeji všem hezký sportovní zážitek.