Kadaň jasně ovládla předehrávku 14. kola WSM ligy poměrem 5:1 a zůstává doma neporažena. Její série čítá už sedm utkání. Přerov tak nezískal body ani ve druhém utkání.
59:58
Vyloučen Filip Doležal (KAD) a Jiří Běhala (PRE) oba na dvě minuty za nesportovní chování.
59:58
V samém závěru utkání se strhla bitka mezi domácím Doležalem a Běhalou. Tuto bitku jasně ovládl domácí bojovník, který sundal svého soupeře k ledu.
59:16
Střelu Kverky vyrazil Klimeš mimo branku svou maskou.
58:47
Přerovu se zatím daří dobře bránit domácí přesilovku. Kadaň se nemůže pořádně dostat ani do útočného pásma.
57:30
Domácí Kadaň operovala v útočném pásmu, které musela po chvíli vyklidit, neboť hosté získali puk a vyhodili ho za branku Dvořáka.
Jakub Veselý se jen těžce zvedal z ledu a hned zmizel v zázemí stadionu, kam mu pomohl domácí zdravotní tým.
56:56
Vyloučen Jakub Ferenc (PRE) na pět minuty plus do konce utkání za nedovolené bránění.
56:56
Jakub Ferenc fauloval ve středním pásmu Radka Veselého, ten zůstává ležet na ledě.
56:43
Přerov právě vstřelil branku!
Přerov se přeci jen v utkání prosadí i gólově. LUBOMÍR KOVAŘÍK udeřil jako blesk z čistého nebe a nenápadnou střelou snižuje na 1:5. Bez asistence.
56:04
Kadaň právě vstřelila branku!
Kamil Charousek vyslal jedovatou střelu, kterou Klimeš vyrazil pouze před sebe, kde stál připravený JAKUB TREFNÝ, ten už s dorážkou neměl problém. Asistence: Kamil Charousek a Nicolas Hlava.
55:45
Marek Sikora (PRE) vyloučen na dvě minuty.
55:40
Rozhodčí bude opět vylučovat na straně Přerova.
55:00
Ferenc vybojoval puk ani nechvilku neváhal a vyhodil ho až k brance domácích.
54:30
Kadaň se konečně usídlila v útočném pásmu, kde se srovnává do svého postavení.
54:00
Přerov vyhrál vhazování, takže Šebek mohl vyvést puk až do útočného pásma, kde se snaží šetřit čas.
53:44
Vyloučen Chmelíř (PRE) na dvě minuty za krosček.
53:27
Domácí Sportovní klub kombinuje v útočném pásmu, kde se potýká s dobrým napadání Zubrů z Přerova.
52:53
Do zakončení se dostal RadekVeselý, který mohl využít zaváhání hostů, ale jeho střela se do branky Klimeše nevešla.
51:34
Střelu Chmelíře zastavil až domácí brankář Tadeáš Dvořák, který ji srazil do rohu kluziště, kde se puku ujali domácí hráči.
51:13
Útok Kadaně zastavuje ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:06
50:46
Kadaň se dostala do útočného pásma, kde však záhy přišla o puk.
50:30
50:14
Zakázané uvolnění hostů.
49:57
Přesilovka Přerova čtyři na tři je u konce. Na led se vrací Nicolas Hlava. Hra pokračuje čtyři na čtyři.
49:12
Kadani se podařilo ušetřit vteřiny v útočném pásmu, ale teď už se žene Přerov před branku Dvořáka.
49:06
Máme tu další vyloučení. Tentokrát na straně hostů. Stoklasa (PRE) si odpyká dvouminutový trest za sekání.
48:54
Domácí obranný blok zatím Přerov nepustil do zakončení.
48:40
Přerov vyhrál vhazování a drží útočné pásmo.
48:30
Kadaň jde do tří. Na lavici hanby usedá také Lukáš Vrána (KAD) na dvě minuty za sekání.
48:24
Domácí vyhazují za branku Klimeše a střídají.
47:57
Nicolas Hlava (KAD) si odpyká dvouminutový trest za podražení.
47:39
Na ledě je druhá lajna Kadaně, která drží hosty v útočném pásmu.
46:29
46:20
Kadaň nakonec puk vyhodila a mohla odjet vystřídat.
46:06
Jaroslav Mrázek se snažil po vyhráném derby vyhodit kotouč mimo obranné pásmo, ale nepodařilo se mu to.
45:50
Sikora se před domácí brankou tlačil do zakončení, ale zatlačil pouze Tadeáře Dvořák do branky, která se vysunula ze svého původního postavení. Rozhodčí přerušuje.
45:05
Kadaň vybojovala puk v útočném pásmu a šetří cené vteřiny.
44:49
Domácím se podařilo vyhrát vhazování a puk vyhodit až do obranného pásma Přerova.
44:29
Vyloučen Kverka (KAD) na dvě minuty za držení protihráče.
44:05
Marek Račuk vybídl přihrávkou před branku k zakončení Jaroslava Kůse, ale jeho střela na Klimeše nevyzrála.
43:44
Kadaň se dostala do útočného pásma, kde drží hosty pod pokličkou.
43:24
Nahození hostů ukryl Tadeáš Dvořák raději ve své lapačce, takže se bude vhozovat před jeho brankou.
43:02
Sražená střela Wágnera končí v ochranné síti, takže se bude vhazování opakovat.
42:37
Vrána obdržel přihrávku před zcela odkrytou branku, ale ku smůle domácího publika ji netrefil. Klimeš následně raději přikryl puk.
42:12
Zubrům se nedaří rozehrát a další nepřesná přihrávka směřuje na zakázané uvolnění.
42:06
Zakázané uvolnění Zubrů.
41:53
Nicolas Hlava zkoušel překvapit Klimeše, to se mu však nepovedlo a Klimeř puk sráží za branku.
41:05
Vstup do třetí třetiny se daří hostům z Přerova, kterým se daří domácí tým dostat pod tlak.
Rozhodčí se omluvil, že nedal prostor přerovskému hráči k dojetí puku, u kterého by byl první, takže se bude vhazovat ve středovém kruhu.
40:10
Třetí dvacetiminutovka začíná nepřesnou rozehrou hostů a jejich zakázaným uvolněním.
40:01
Ve druhé části zcela obanovali domácí, kteří navýšili svůj náskok na čtyři branky, když se postupně prosadili Kverka, Charousek a Vaněk. Hosté hlavně v závěru třetiny působili odevzdaným dojmem. Branka na 4:0 pak pořádně vytočila Petra Přindiše.
40:00
40:00
Po ukončení druhé třetiny se ještě servali Dominik Tejnor (KAD) a Jiří Goiš (PRE), kteří inkasují oba dvě plus dvě minuty za hrubost.
39:50
Domácí přidávají v samotném závěru druhé části další branku. DOMINIK VANĚK zkusil své štěstí a uspěl, když jeho střela skončila až za zády Klimeše. Asistence Radek Veselý.
38:59
Kadaň kontroluje puk a snaží se třetinu dohrát v klidu, bez komplikací.
38:00
Lubomír Kovařík se pokusil o individuální akci, ale jeho snaha skončila nezdarem, když si neporadil s domácími obránci.
36:13
35:27
Szathmáry uviděl zcela volného Koblasu, a pokusil se mu přihrát, ale Koblasa puk před volno brankou netrefil.
35:26
34:38
Tentokrát to vyšlo. KAMIL CHAROUSEK využil mírně vyjetého Klimeše objel jeho branku a umístil puk k tyči – 3:0. Asistence: Jakub Chrpa.
34:13
Nikolas Hlava (KAD) atakoval soupeře, když se snažil vyhodit puk z obranného pásm Přerova, za což je vyloučen na dvě minuty za hákování.
33:37
Domácí v plném počtu, takže začíná zkrácená přesilová hra Kadaně.
33:26
Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Jan Sedlák (PRE) na dvě minuty za podražení.
32:55
Do zakončení se dostal Vlastimil Dostálek, jehož střela mířená k tyči skončila v lapačce brankáře Dvořáka.
32:07
Kadaň se v oslabení dostala do přečíslení dva na jednoho, ale duo Jaroslav Kůs Jakub Trefný nevyšela situaci nejlíp, takže gólové oslavy se nekonají.
31:37
Vyloučen Dominik Tejnor (KAD) na dvě minuty za držení protihráče.
31:16
Zakázané uvolnění Přerova.
31:07
Filip Doležal obkroužil okolo branky a snažil se zakončit k tyči, ale jeho úmysl dobře přečetl Klimeš a včas přitlačil beton k tyčce. Vhazovat se bude v útočném pásmu Kadaně.
29:38
Michal Popelka postupoval v situaci jeden na jednoho na Tadeáše Dvořák, ale domácího Martina Rohana se muse nepodařilo přetlačit. Kadaňský obránce navíc obral přerovského útočníka o puk.
29:00
Kadaň odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. JAROMÍR KVERKA ujel po pravé straně. Dostal se až do útočného pásma, kde vyslal střelu zápěstím, která se zastavila až o síť v brance. Asistence: Nicolas Hlava.
28:25
27:48
Kadaň se vrátila do útočného pásma, kde branku domácích ohrozil Radek Veselý, jehož nepříjemná teč nadělala Klimešovi soustu práce, ale uspěl a puk vyrazil do rohu branky.
26:59
Chmelíř vyhazuje puk do středního pásma, ale tak nešťastně, že ho Kadaň rychle získala, takže hosté nemohli ani vystřídat.
26:38
Kadaň útočné pásmo, kde zatím jen kombinuje.
26:25
Vyloučen Filip Stoklasa (PRE) na dvě minuty za faul loktem.
26:00
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před brankou Klimeše.
25:38
Přerovský Michal Popelka vybojoval v útočném pásmu puk, ale nedokázal toho zužitkovat, jelikož mu ho domácí po chvíli sebrali.
25:00
V druhé třetině jsou zatím aktivnějším týmem domácí, kteří po většinu času tlačí hosty z Přerova.
23:37
Střela Františka Wágnera propadla Klimešovi mezi betony, které nestil včas zaklapnout. Puk pro radost hostů nezamířil do branky, ale těsně vedle tyče mimo.
23:06
Přerov se hnal do útoku, ale joho snažení zastavuje ofsajd.
22:25
Petr Koblase projel zcela nahlídán podel mantinelu až do útočného pásma, kde z bodu pro vhazování vyslal na Klimeše technickou střelu, kterou však brankář hostí zlikvidoval svým betonem.
21:53
21:42
Domácí se konečně dostali do útočného pásma, ale trest Běhali je téměř u konce.
21:00
Kadani se nedaří dostat se do útočného pásma. Přerov odvádí dobrou obranu.
20:10
Zubři vyhráli vhazování odehráli ho za branku domácích, neboť ještě zbývá více než polovina trestu hostů.
20:01
Týmy se vracejí na ledovou plochu, kde je čeká druhá dvacetiminutovka.
V prvním třetině jsme sledovali vyrovnaný hokej. Skóre utkání utřela domácí Kadaň, která využila početní výhody po střele Marka Ručuka. Přerov však po obdržená brance zvýšil svou aktivici a snažil se o vyrovnání. Čeká nás jistě napínavé druhé dějství.
20:00
19:53
Hostující Jiří Běhal vyloučen na dvě minuty za sekání.
17:53
Současně vyloučeni za krosček domácí Kamil Charousek a hostujícíJiří Goiš.
16:33
Lukáš Vrána opět na trestné lavici, tentokrát za podražení.
16:23
Zakázané uvolnění domácích.
14:38
Kadaň se ujala kotouče a snaží se hru uklidnit.
13:52
Přerov se po obdržené brance dostala do útočného pásma, kde zatím pouze kombinuje.
12:25
Domácí tým využívá přesilovou hru. Jaroslav Mrázek našel na kruhu MARKA RAČUKA, který z voleje prostřelil Klimeše. Asistence: Jaroslava Mrázek, Jaroslav Kůs.
11:45
Kadaň drží útočné pásmo a kombinuje. K zakončení se však zatím nemají.
11:16
Kadaň musí začít přesilovou hru za svou brankou, neboť vhazování vyhráli hosté, kteří puk poslali za branku Tadeáše Dvořáka.
10:48
Přerovský Milan Procházka vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
10:30
Do dobré šance se dostal Milan Procházka, jehož svižnou střelu z prostoru pro vhazování zastavila až pohotová vyrážečka domácího brankáře.
08:59
Ani na druhý pokus to Zubrům nevyšlo. Čárový rozhodčí píská další ofsajdové postavení.
08:50
Přesilová hra se hostům zatím moc nedaří. Při snaze o návrat do útočného pásma je pískán ofsajd.
08:32
Tadeáš Dvořák si připisuje úspěšný zákrok proti Sikorovi.
08:00
Domácí vyhráli vhazování v obranném pásmu a vyhazují puk až za branku hostů.
07:42
Lukáš Vrána vyloučen nad dvě minuty za nedovolenou výstroj (problém s hokejkou).
V Kadani je problém s připojením k internetu. Na opravě se intenzivně pracuje. Omlouváme se za nastalé problémy. Do vyřešení budeme přinášet změny stavu. Děkujeme za pochopení
06:07
První zakázané uvolnění si připisuje také domácí celek.
05:50
Kadň se usadila v útočném pásmu, kde od modré čáry vyslal střelu Nicolas Hlava, jeho pokus byl zablokován do ochranné sítě, takže brankář Lukáš Klimeš zasahovat nemusel.
05:27
Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění.
03:40
Střela Nicolase Hlavy jen prosvištěla brankoviště. Puk mají hosté
02:26
Hra rychle mění těžiště. Aktivnějším týmem v úvodu utkání je však Kadaň.
01:37
Ofsajdové postavení zastavuje kadaňský útok. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:06
Kadaň je nucena vystřídat Miroslava Hanuljaka, kterého nahradí Tadeáš Dvořák.
01:06
Jako první se ke střeleckému zakončení dostali hosté, jejichž střela se do branky nevešla, přesto na zemi zůstal ležet Miroslav Hanuljak, kterého zasáhl hráč Přerova.
00:51
Kadaň kontroluje puk za svou brankou a mění lajny.
00:10
Úvodní vhazování zápasu vyhráli hosté, kteří se po menších komplikacích dostali do útočného pásma, kde však o puk stejně přišli.
00:01
Oba celky jsou již na ledové ploše. Utkání za malou chvíli začne.

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Tadeáš Dvořák) – Tejnor, J. Mrázek, Charousek, Trefný, Szathmáry, Rohan, Černý – Račuk, Kůs, Veselý – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Koblasa – Wágner, Macháček, Doležal.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Sedlák, Přindiš, Pala, Běhal, Ferenc, Matyáš – Procházka, Sikora, Dostálek – Kratochvil, Popelka, P. Mrázek – Goiš, Šebek, Stoklasa – Kovařík, Král, Hrazdira

Rozhodčí: Wagner – Svoboda, Maštalíř.
Poslední utkání

KADAŇ – ŠUMPERK 4:3
Ve třináctém kole WSM ligy porazila Kadaň ve vyjpatém utkání Šumperk 4:3. Kadaň si během první třetiny vybojovala dvoubrankové vedení, o které však ve druhé části přišla, avšak Jaroslav Kůs vrátil domácím vedení. Třetí dějství nabídlo diváků atraktivní podívanout. Hosté zvládli opět zásluhou Jiřího Půhonýho srovat a když už se zdálo, že utkání dospěje do prodloužení rozhodl o vítězstí domácího celku Domonik Tejnor.

SLAVIA – PŘEROV 2:1
Přerov poslední utkání sehráv ve slávistickém Edenu, kde sehrál s domácími vyrovnanou partii. Dokonce se jako první dostali v Edenu do vedení, když skóre utkání otevřel Marek Sikora. Domácí Slavia si dlouho se soupeřem nevěděla rady. Z nepříznivé situaci ji vysvobodili až dvě rychlé branky ve druhém dějství, kdy s prosadil ve 28. minutě Pavel Kašpařík a o minutu později David Hruška. Zkušená Slavia si utkání následně utkání pohlídala a vyhrála, i přesto se Zubři za svůj výkon na Slavii stydět nemusí. Dokonce je pochválil i trenér Slavie Milan Razým.
SK Kadaň
Tým z královského města si udělal ze svého stadionu nedobytnou tvrz, vždyť vyhrál všechny domácí zápasy bez ztráty dobu. I díky tomuto počinu patří Kadani aktuálně čtvrté místo v tabulce. Avšak bodový rozdíl mezi Kadaní a Přerovem jsou pouhé tři body.

HC ZUBR Přerov
Nováček soutěže si po třinácti kolech nevede vůbec zle. Nachází se na devátém místě s osmnácti body. Avšak stejně jako Kadani tak i Přerovu se daří především v domácích zápasech. V rámci tabulky domácích zápasů jim dokonce patří třetí místo za Slavií a Kadaní. Při zápasech venku je to však o poznání horší. V rámci venkovních zápasů patří Přerovu až místo předposlední, tedy třinácté, horší je pouze Most, který venku ještě nebodoval.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu z utkání třináctého kola WSM ligy, kde přívítá domácí Kadaň tým z Přerova.