V nájezdech byl úspěšnější domácí tým. Zatímco za hosty neproměnil ani Venkrbec, ani Dragoun, oba domácí útočníci proměnili. Hostům nepomohlo ani prostřídání brankářů. To je ode mě pro dnešní večer vše děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Sportovní klub Kadaň.
Autorem vítězné branky je KADLEC.
Kaše vycukal Neužila a zakončil do prázdné branky.
Do branky hostí nastupuje Neužil.
Dragoun zvolil podobné zakončení jako jeho spoluhráč a i tentokrát byl Čech úspěšný.
Kadlec se rychle rozjel a jeho střela nad vyrážečku skončila v síti.
A Venkrbcova střela šla doprostřed branky, kde si s ní Čech poradil.
Jako první pojede Venkrbec.
Samostatné nájezdy začínají.
Rolba odjíždí z ledu a hrací plocha je připravena. Jako první pojedou hosté.
Na straně hostí se rozcvičují oba brankáři, za domácí bude chytat Čech.
Ani v prodloužení jsme branku neviděli, i když se dvakrát hrálo 4 na 3. Rozuzlení tak přinesou až samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Veselý zkoušel střelu z velkého úhlu, ale trefil pouze Horčičku.
64:18
63:54
Kaše zkusil překvapit Horčičku střelou z ostrého úhlu, ale minul.
63:24
Cetkovský vyváží puk z pásma.
63:00
Kaše hledal Szathmáryho, ale domácí obránce nestihl puk.
62:25
Domácí vyhráli vhazování a Hlava se snažil o střelu, ale v tom mu zabránil jeden z obránců.
62:18
Špaček(PRO) si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.
61:59
Prostějov drží puk ve vlastním pásmu.
61:30
Domácí v plném počtu. Jestřábi během přesilové hry neohrozili Čecha.
60:50
Hosté přivážejí puk do pásma a snaží se najít skulinu v domácí obraně.
60:14
Drtina nahodil puk do pásma, kde se ho zmocnili domácí.
60:01
Zazněla siréna a hosté už jsou připraveni. Domácí hráči zatím zůstávají u střídačky.
Třetí třetina rozuzlení nepřinesla. Hosté sice šli do vedení v polovině třetiny zásluhou Venkrbce, domácí odpověděli čtyři minuty před koncem zásluhou Hlavy. V prodloužení budou mít hosté výhodu hráče v poli. Vyloučení se nelíbí domácímu kapitánovi, který i teď diskutuje s rozhodčím.
60:00
59:39
Hosté vyhráli vhazování a kombinují podél mantinelu.
59:32
Oddechový čas pro hosty.
59:32
Charousek(KAD) obdržel menší trest za nedovolené bránění.
59:12
Kaše vystřelil pouze do bruslí bránícího hráče.
58:30
Oba celky se střídají v držení kotouče a nahazují puky do pásma.
57:48
Mojžíš zachytil vyhození domácích a poslal puk za branku. Tam se jej zmocnili domácí.
57:29
Domácí hráč zahrál vysokou holí. Vhazovat se bude před Čechem.
56:43
Závar před kadaňskou brankou, ale Čech podržel domácí tým!
56:14
Mrázek projel až do útočného pásma, ale střela mu vůbec nesedla.
55:22
Kadaň právě vstřelila branku!
Když už se kadaňští dostali do útočného pásma podařilo se jim vyrovnat. Hejcman našel volného NICOLASE HLAVU, který zakončil do odkryté branky. Asistence: Darek Hejcman, Šimon Szathmáry.
54:59
Domácí tým stále nemůže najít cestu do útočného pásma.
54:47
Hosté vyhazují.
54:29
Čárový rozhodčí stál blízko souboje Kadlece s Markem Drtinou a upozornil rozhodčího na nedovolený zákrok. Obránce hostí si odsedí dvě minuty za zdržování hry.
54:17
Kaše objel branku a nahodil puk, ale tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
53:27
Illéš zavezl puk až před branku, ale tam se o něj postarala domácí obrana.
52:21
52:07
Kadlec tečoval puk těsně před Horčičkou, ale trefil pouze beton brankáře.
51:55
A další vyhození.
51:28
Venkrbec získal puk a okamžitě ho poslal za domácí branku.
51:10
Domácí kombinují, ale zatím se nedostali ke střele.
50:21
Za hrubost si menší trest odsedí Špaček(PRO).
50:21
Před Horčičkou se strhla mela, rozhodčí bude vylučovat.
50:06
Szathmáryho střelu vyrazil Horčička ramenem do ochranné sítě.
48:56
Jestřábi právě vstřelili branku!
Hosté ujeli do přečíslení 3 na 2, Cetkovský sice puk nezpracoval, kotouč se však odrazil na hůl MATOUŠE VENKRBECE, který přesnou střelou k tyči překonal Čecha. Asistence: Jiří Cetkovský, Michal Dragoun.
48:14
Pokažená rozehrávka domácího týmu končí zakázaným uvolněním.
47:59
Hlavova střela skončila v Horčičkově lapačce.
47:14
Mojžíšovu střelu zablokoval jeden z bránících hráčů.
46:48
Domácí drží puk, ale nikam se neženou.
45:57
Oba celky střídavě útočí, ale žádný z týmů se nedostal k ohrožení branky.
44:47
Zadražilovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
44:02
Kaše vypálil z mezikruží, jeho střela skončila na pravém betonu hostujícího brankáře.
43:45
Ke Kverkovi se odrazil puk, ale domácímu útočníkovi přeskočil hůl.
43:34
Hosté vyhazují puk přes všechny čáry – icing.
43:06
Hosté se dopustili přihrávky rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
42:21
Drtina nezachytil puk a umožnil Šlahařovi jít do samostatného úniku. Vzápětí však svou chybu napravil, když elegantní rybičkou vypíchl kotouč.
41:46
Charousek drží puk za kadaňskou brankou.
40:20
40:18
Venkrbec střílel do odkryté branky, ale Čech se natáhl na čáře a vytlačil jeho pokus mimo tři tyče!
40:08
Domácí tým sice vyhrál vhazování, ale rychle přišel o kotouč.
40:01
Oba celky se rozbruslují na ledové ploše. Třetí třetina za malou chvíli začne.
Také ve druhé třetině jsme viděli pohledný hokej s šancemi na obou stranách. Tentokrát byli šťastnější domácí, když Hlava vypálil z ostrého úhlu a překvapil Horčičku. Zvrátit skóre na svou stranu mohli jak domácí, když Veselý nastřelil brusle jednoho z obránců a Horčička jen tak tak zareagoval, tak hosté, kdy Illéšův únik vychytal Čech. Rozuzlení přinese až třetí třetina, která začne přibližně v 18:40.
40:00
39:38
Domácí vyhazují puk.
38:54
Dragounovo nahození od modré čáry nebezpečně poskakovalo mezi hráči.
38:14
Mrázek(KAD) si odsedí dvě minuty za podražení.
37:44
Chrpa ujel podél mantinelu, jeho střela skončila pouze na Horčičkově hrudi.
36:59
Vokurka nadvakrát střílel od modré čáry, ale domácí obránci obě střely zablokovali.
36:47
Icing Kadaně.
36:05
Illéš ujel domácí obraně a mířil sám na Čecha, jeho střelu k tyči zlikvidoval domácí brankář betonem.
35:43
Sovova střela od modré čáry skončila vedle domácí branky.
34:40
Veselého přihrávka se odrazila od brusle jednoho z bránících hráčů, ale Horčička včas sklapl betony
34:19
Prostějov vyhrál vhazování a vyhazuje puk do pásma domácích.
34:16
Icing hostů.
33:56
Charousek nezpracoval vysokou přihrávku a hosté mohou vyhodit puk.
33:00
Hejcman si to namířil na branku hostí, ale nedokázal zakončit.
32:39
Ofsajd domácích.
32:12
Jestřábi drželi puk ve vlastním pásmu, místo kombinace pouze nahodili puk a míří střídat.
31:40
Kaše ujel podél pravého mantinelu, s jeho střelou si Horčička poradil.
30:50
Čech raději ukryl puk do lapačky. Poté následovala menší strkanice, kterou rozhodčí včas přerušili.
30:31
Trefného prudká střela skončila pouze na plexiskle za brankou hostí.
30:25
Kadaňští přečkali nápor Jestřábů a znovu operují před Horčičkou.
30:02
Drtinova střela skončila v Čechově náručí.
29:28
Hosté se neradi vzdávají vedení a okamžitě míří před domácí branku.
28:57
Jako blesk z čistého nebe udeřil druhý kadaňský útok. Hejcman vybojoval puk a přihrál NICOLASU HLAVOVI, který z ostrého úhlu prostřelil Horčičku. Asistence: Darek Hejcman.
28:20
Veselý zavezl puk do útočného pásma, jeho střela z mezikruží skončila na Horčíčkově lapačce.
27:43
27:31
Před Horčičkovou brankou se rozpoutalo peklo, ale brankář hostí udržel svůj tým ve vedení.
26:57
Další vyhození kotouče. Domácímu týmu dnes přesilové hry příliš nejdou.
26:27
A znovu.
26:10
Hosté vyhazují puk z pásma.
25:43
Dragoun(PRO) si odsedí dvě minuty za sekání.
25:27
Na domácí branku ujížděl třetí útok hostí, ale Tejnorovi se podařilo zachytit puk a odehrát jej mimo dosah Jestřábů.
24:55
Veselý využil střídání hostí a namířil si to přímo na Horčičku, ten však jeho střelu doprostřed branky ukryl do lapačky.
24:20
Oba celky bojují o puk ve středním pásmu.
23:27
Hlava zkusil překvapit brankáře hostí objetím branky, ale Horčička se včas přesunul.
22:42
Dragoun zůstal osamocený ve středním pásmu a podařilo se mu zavést kotouč za branku domácích.
22:10
Szathmáryho střelu vyrazil Horčička ramenem do rohu kluziště.
21:53
Oba celky hrají v plném počtu hráčů.
21:25
Veselý se dostal k puku, ale Horčičkova vyrážečka byla na svém místě.
21:08
Ofsajd hostí.
20:19
Cetkovského střelu vyrazil Čech před sebe. Kotouč vzápětí uklidil do bezpečí jeden z obránců.
20:01
Oba celky již nastupují na ledovou plochu. Druhá třetina za malou chvíli začne.
První třetina přinesla pěkný hokej s šancemi na obou stranách. O jedinou branku se postaral v 7. minutě Krejčík který dotlačil puk za brankovou čárou i s domácím brankářem. Při Jestřábech stálo štěstí ve 13. minutě, když Mrázek nastřelil pouze tyč. Domácí tým je sice aktivnější, hosté se však spoléhají na brejky. Druhá třetina začne přibližně v 17:52.
20:00
19:48
Přesilová hra hostí netrvala dlouho. Moskal si odsedí dvě minuty za hru vysokou holí.
19:40
Novák dostal přihrávku přes celé pásmo, ale puk mu přeskočil hůl.
19:25
Protiútok Prostějova hasil nedovoleným zákrokem Trefný a odsedí si dvě minuty za hákování.
18:45
Cetkovský nahazoval puk před branku, tam ale nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
18:03
Po Husákově střele skončil puk pod betonem domácího brankáře.
17:22
Luňák dostal přihrávku před branku, ale nedokázal zakončit
16:54
Po Račukově střele se puk odrazil před branku, kde během souboje o puk byla posunuta branka. Vhazovat se bude po Horčičkově pravici.
16:30
Ofsajd Jestřábů.
15:40
Kadlec vyšťoural puk z obránce Prostějova, ten mu však zabránil v dalším pohybu směrem na branku.
15:29
Mojžíš zachytil nepřesnou rozehrávku domácích, jeho prudká střela skončila na hrudi domácího brankáře.
15:18
Mojžíšovo nahození raději domácí brankář ukryl do lapačky.
15:10
Račukova střela skončila v lapačce brankáře hostí.
14:34
Račuk využil střídání hostí a zamířil na branku Prostějova. Jeho střelu mezi betony však Horčička vychytal.
14:26
Hosté vyhazují puk do středního pásma a jdou střídat.
13:52
13:33
Hlava zavezl puk do útočného pásma, jeho střelu zablokoval jeden z obránců.
13:04
Hosté vyhazují. Domácím se v přesilové hře příliš nedaří.
12:21
Prostějov ve čtyřech.
12:14
Po Mrázkově střele zazněla tyč Horčičkovy branky!
11:51
Prostějov jde do tří! Novák obdržel menší trest za podražení.
11:47
Moskal zachytil puk na modré čáře a rozjel se na domácí branku- Čech však jeho střelecký pokus vychytal.
11:25
Kadaňští opět v útočném pásmu.
11:05
Prostějov se dostal k puku a drží jej za domácí brankou.
10:37
Na ledě zůstává ležet Hlava. Rozhodčí přerušuje hru.
10:23
Szathmáryho střela nadělala Horčičkovi velké problémy.
10:11
Za držení si dvě minuty odsedí Marek Drtina(PRO).
09:26
Moskal přihrával před branku na volného Krejčíka, ten na puk nedosáhl.
09:01
Kadaňský tým kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat ke střele.
08:26
Ofsajd také na druhé straně.
08:16
08:07
Na druhé straně se ke střele dostal Hlava, ale Horčička včas sklapl betony.
07:58
Prostějov drží puk za kadaňskou brankou.
06:46
Kverka zachytil nepřesnou přihrávku hostí ale byl okamžitě odstaven od puku.
06:09
LUKÁŠ KREJČÍK dostal puk na modré čáře a rozjel se sám na Čecha. Forward hostí se sice nedostal k zakončení, ale natlačil puk za čáru i s domácím brankářem. Asistence: Patrik Husák, Jakub Šlahař.
06:00
Špačkovu střelu od modré čáry zastavil Müller.
05:30
Po Novákově samostatné akci zakončoval Krejčík, ale netrefil branku.
04:50
04:45
Hosté vyhazují puk.
04:28
Mrázkova střela od modré čáry skončila nad brankou.
03:47
Kaše vyslal na Horčičku tvrdou střelu, ta ale proletěla vedle pravé tyče.
03:20
Charousek nezachytil puk a hosté vyhazují.
02:50
První vyloučení dnešního zápasu. Za hákování si dvě minuty odsedí Mojžíš(PRO).
02:39
Po úmyslném ofsajdu hostí se bude vhazovat před Horčičkou.
02:19
Čtvrtý útok domácích teď napadá rozehrávku Prostějova.
01:29
Domácí tým drží puk ve vlastním pásmu. Prostějov aktivně napadá rozehrávku.
00:43
Moskal zachytil rozehrávku domácích, ale z dobré pozice přestřelil branku.
00:23
Úvodní vhazování vyhrál Prostějov a okamžitě zamířil na Kadaňskou branku.
00:01
Oba celky přicházejí na ledovou plochu. V barvách Prostějova dnes k prvnímu zápasu nastoupí talentovaný Zadražil, posila z Karlových Varů.

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dlouhý) – Drtina J, Charousek, Szathmáry, Trefný, Mrázek, Tejnor, Rohan, Rýgl – Sloboda, Kaše, Račuk – Hlava, Hejcman, Kadlec – Chrpa, Kverka, Veselý – Müller, Šťovíček

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina M, Vokurka, Mojžíš, Sova, Husák, Špaček – Cetkovský, Dragoun, Venkrblec – Novák, Moskal, Luňák – Šlahař, Zadražil, Krejčík – Kajaba, Illéš, Augustin.
SK Kadaň
Sportovní klub Kadaň se usadil po 29. kolech na pátém místě, když má na svém kontě 45 bodů. Největší strach budí Kadaň hlavně doma, když v tabulce v rámci domácích zápasů je na druhém místě, ale jen díky horšímu skóre než má Jihlava. K poslednímu zápasu zajížděla Kadaň do Benátek na Jizerou, která udolala 4:3. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Marek Račuk, jenž má na svém kontě třicet kadanských bodů za třináct branek a sedmnáct asistencí.

LHK Jestřábi Prostějov
Prostěj je aktuálně jedenáctým týmem WSM ligy, když doposud nasbíral 39 bodů za deset výher, dvě výhry v prodloužení a pět proher v prodloužení. V posledním utkání si Jestřábi vyšlápli na pražskou Slavii, kterou porazili v domácím prostřední 3:2. Nejproduktivším hráčem je Michal Dragoun, jenž má na svém kontě devatenáct bodů za čtyři branky a patnáct asistencí. Do Prostějova nedávno přišel útočník Jiřího Cetkovského a nyní tým z Moravy talentového mladíka Matějem Zadražilem, jenž dosud působil mezi tuzemskou elitou v dresu Karlových Varů.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu z WSM ligy. V tomto zápase přivítám domácí SK Kadaň tým LHK Jestřábi Prostějov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.