Domácí nakonec vyhrávají vyhrocené utkání proti Salithu Šumperk 4:3, když vítěznou branku vstítil v početní výhodě Dominik Tejnor, který tak prodlužuje domácí neporazitelnost Kadaně.
59:59
Rozhodčí nařídil přidat sekundu, takže bude následovat vhazování před Strmeněm.
59:50
Závar před domácí brankou.
59:33
Domácí vyhráli vyhrát vhazování v obranném pásmu, ale vyhodit už ne.
59:30
Vyloučen Černý (KAD) na dvě minuty za hrubost.. Šumperku se tak naskýtá ještě větší šance na vyrovnání.
59:21
Šumperk vyhrál důležité vhazování a drží útočné pásmo.
59:15
Oddechový čas pro hosty.
59:03
Hosté kombinují v útočném pásmu, kde drží domácí pod pokličkou.
58:42
Šumperk zkouší power-play.
58:13
Vyloučen Půhoný (SUM) na deset minut za nesportovní chování.
58:13
Kadaň právě vstřelila branku!
Obrovská radost propukla na zimním stadionu v Kadani. Na modré čáře se napřáhl DOMINIK TEJNOR, jehož nekompromisní střela končí za zády Filipa Šindeláře. Asistence: Marek Račuk a Jaroslav Mrázek.
57:45
Domácí se dostali zpět do útočného pásma, ale Šumperk opět vyhazuje puk až za branku Strmeně.
57:20
Kadaň kombinovala v útočné třetině, ale po nepřesné přihrávce ji musela vyklidit.
56:54
Kadaň dostane v závěru třetí třetiny do početní výhody. Na trestnou lavici usdá Zdráhal (SUM), který si odpyká dvouminutový trest za nedovolené bránění.
56:49
Zakázané uvolnění hostů. Hra se přesune před Šindeláře, kde se bude vhazovat po jeho levé straně.
55:16
Jiří Půhoný zavezl puk podel mantinelu do útočného pásma, kde zkoušel svým pasem před branku vybídnout svého kolegu, ale jeho přihrávka se neujala.
54:30
Lukáš Vrána způsobil pořádný závar před brankou hostů, ale kadaňský útočník nedokázal vstít branku, přestože k ní neměl daleko.
53:29
Jakub Chrpa obdržel dobrou přihrávku a ujížděl po mantineu na Šindeláře, který jeho střelu ukryl ve své náruči.
53:11
Útok Kadaně zastavuje ofsajdové postavení Vaňka.
52:46
Kadani se povodla stejná věc jako před chvílí Salithu, takže Šumperk je u puku.
52:20
Salith se pokusil o další útočný výpad, ale ani tentokrát neuspěl. Kadaň rychle získala puk a může postupovat na branku Šindeláře.
51:44
Černý se dopustil na útočné modré čáře chyby, když snadno obdaroval hosty pukem. Šumperk se tak dostal do přečíslení dva na jednoho, ale hosté nevyřešili situaci nejlépe a Strmeň si připisuje další zásah.
50:43
Rohan střílel od modré čáry a před Šindlářem, jeho střelu tečoval Huňady, ale ani jeho teč se neujala.
49:55
49:15
Jakub Chrpa měl na hokejce gól, jenže jeho teč se odrazila od tyčky do zad Šindeláře, který puk následně zalehl.
48:42
Střelu Jakuba Chrpy vyráží Šindelář s problémy do rohu kluziště. Domácí zůstávají v držení kotouče.
47:55
Jaroslavu Moučkovi (SUM) se na trestné tak zalíbilo, že se tam okamžitě vrací, neboť se hned po návratu na ledovou plochu se provinil nedovoleným bráněním.
47:37
Oba týmy v plném počtu.
47:14
Do zakončení se dostal Dominik Vaněk, který ani na dvakrát nedokázal překonat hostujícího brankáře.
46:31
Emoce na ledě vřou. Jakub Trefný si něco vysvětloval s jedním z hráčů hostí. Zubzanda vylučovat nebude.
46:07
Robert Černý obdržel dobrou přihrávku a ocitl se před Šindelářem, který jeho střelu zneškodnil.
45:37
Vyloučeni Marek Račuk (KAD) a Jaroslav Moučka (Sum) oba na dvě minuty za hrubost.
45:03
Draci právě vstřelili branku!
Šumperk využívá dvojnásobné početní výhody a vyrovnává na 3:3. JIŘÍ PŮHONÝ obdržel přihrávku před Strmeně, kde si počkal až se domácí brankář hne a následně zavěsil. Asistence: Tomáš Sedlák.
44:17
Roupec si řekl o přihrávku, jenže puk mu přeskočil hokejku a zamířil do středního pásma. Domácí odjíždějí střídat.
43:50
Už se hraje a vhazování v útočném pásmu vyhráli hosté.
43:32
Pan hlavní rozhodčí Zubzanda se rozhodl vyloučit Szathmáryho (KAD) na dvě minuty za podražení, což se domácí střídačce vůbec nelíbí.
43:32
Šimun mohl zakončovat do prázdné branky, jenže puk netrefil optimálně, takže vyrovnání se nekoná. Navíc následně inkasovat tvrdý hit, po kterém zůstal ležet na zemi.
43:20
Vyloučen Jaroslav Mrázek (KAD) na dvě minuty.
42:55
Nahození Bažanta od modré schytal do običeje Šimun, ale puk neměl rychlost ani razanci, takže se útočník hostí jenom oklepal a hraje dál.
42:49
Zakázané uvolnění Kadaně.
41:45
David Kaše si s pukem vybruslil z rohu kluziště před Šindeláře, kde ještě vzládl přihrát na Chrpu, ale jeho střelu vychytal brankář Salithu.
41:07
Střelu hostů chytá do náruče Jan Strmeň, takže se bude vhazovat v útočném pásmu Šumperku.
40:10
Ačkoliv Kadaň vyhráva úvodní vhazování třetí třetiny a vydala se do útočného pásma, tak musí začít za svou branku, neboť jejich útok byl odražen Salithem.
40:01
Oba celky se vracejí na ledovou plochu. Před námi je poslední dvacetiminutovka.
40:00
39:00
Střela JAROSLAVA KŮSE se odrazila od mantinelu zpět před branku, kde ji nešťastně tečoval hostující hráč do své branky. Asistence: Jaroslav Mrázek a Marek Račuk.
38:24
Kadaň operuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do zakončení.
38:08
Šumperk vyhrává důležitou buly a vyhazuje puk za domácí branku.
37:52
Další vyloučení na straně hostů. Kadaň dostane šanci vyzkoušet si hru pět na tři, jelikož na trestnou lavici usedá Roupec (SUM) na dvě minuty za hru vysokou holí.
37:44
Menší trest za sekání dostává Marek Haas (SUM).
37:15
Nepovedenou střelu Michala Petira ukrývá Jan Strmeň pod svou lapačkou.
36:37
Hra se v závěru druhé části zrychluje. Sledujeme pohledný hokej, kdy útok střídá útok.
35:47
Do zakončení se dostal Vrdlovec, jehož střelu srazil Jan Strmeň do rohu kluziště. Tam se ho ujímají domácí hráči.
33:35
Tvrdá střela Jaroslava Mrázka byla ztečovaná, takže zamířila pouze do mantinelu za brankou hostů.
33:20
Hosté se ubránili, Roupec je zpátky na ledě.
33:14
Domácím se zatím přesilová hra vůbec nedaří. Hosté odráží všechny domácí útoky.
32:00
Kadaň se usídlila v útočném pásmu, kde zatím pouze kombinuje. Šumperská obranná formace dobře vykrývá kadaňským střelcům prostor.
31:30
Hosté vyhráli vhazování a posílají puk za domácí branku.
31:20
Na lavici hanby odjíždí Roupec (SUM), který si odpyká dvouminutový trest za podražení.
30:06
Hosté vyrovnávají na 2:2. Po přihrávce Tomáše Prokopa se do zakončení dostal EDUARD ŠIMUN, jehož střela propadla až za záda Strmeně. Asistence: Tomáš Prokop a Jan Zdráhal.
29:45
Kverka natrefuje tyč Šindelářovy branky! Kverka se dostal do zakončení po tvrdé střele Patrika Huňadyho.
29:24
Strmeň raději podržel nahození hostů ve své lapačce, takže se bude vhazovat v útočném pásmu Šumperku.
28:32
Po souboji s Robertem Černým zůstal na zemi ležet hostující Tomáš Prokop, takže rozhodčí po chvíli hru přerušili, aby hráč Salithu mohl být odveden na střídačku.
26:45
Zdráhal dostal přihrávku do prostroru pro vhazování a už měl před sebou zcela odkrytou domácí branku, jenže jeho střela se jen otřela o síť branky Strmeně. Brankový rozhodčí si však myslel, že puk půjde do branky, tak rosvítil světelný signál, což způsobilo na stadionu úsměvné reakce.
25:52
Szathmáry vybojoval kotouč a mohl vyhodit, jenže uviděl zcela osamoceného kolegu za brankou Strmeně, tak mu přihrál, aby Kadaň ušetřila cenné vteřiny z oslabení.
25:18
Hosté držli útočné pásmo, ale rozhodčí byl nucen pozastavit hru, jelikož na ledě před brankou domácích zůstal ležet Tomáš Dvořák. kterého museli doprovodit dva spoluhráči na střídačku, kde bude ošetřen.
24:54
Na trestnou lavici usedne Jakub Chrpa (KAD) na dvě minuty za držení protihráče.
24:16
Roupec vybojoval puk na útočné modré čáře a hosté mohli jít do přečíslení dva na jednoho, ale Roupec nevyřešil situaci nejlépe a akce hostí přišla nazmar.
23:43
Do dalšího zakončení hostů se dostal Jan Zdráhal, ale jeho střela na jeho jmenovce Strmeně nevyzrála. Domácí brankář chytá puk do lapačky.
23:12
Domácí se okamžitě po vyhraném vhazování vrhli do útoku, kde chtějí zareagovat na skorigování stavu.
22:47
Hosté se dočkali snížení. Zcela osamocený MICHAL PETIRA obdržel puk do prostoru mezi kruhy, kde si puk zpracoval a střelou zápěstí překonal domácího brankáře. Asistence: Jiří Půhoný.
22:27
Dlouhé nahození ukryl Šindelář pod svou lapačkou, neboť na něj dorážel Lukáš Vrána.
22:05
Kadaň je i v úvodu druhé dvacetiminutovky aktivnějším týmem.
22:00
Domácí se hnali do dalšího útoku, ale Fořt jejich útok zastavil odražením puku na zakázané uvolnění.
21:08
Střelu od modré čáry, kterou vyslal Robert Černý, srazil obránce hostů do rohu kluziště, kde jej sbírají hosté.
20:30
Šumperk se dopustil úmyslného ofsajdu. Vhazovat se bude opět před brankářem hostů.
20:21
Nepřesná rozehrávku Šumperku míří na zakázané uvolnění. Hra se přesune před branku Filipa Šindeláře.
20:10
Úvodní vhazování druhé části hry vyhráli domácí, keří však po nepřesném nahození přicházejí o puk.
20:01
Aktéři dnešního duelu se vracejí na ledovou plochu.
Další třetina začne přibližně v 18:51.
V první třetině měli převahu domácí, kteří se dokázali dvakrát prosadit. Nejprve skóre utkání otevřel po skončení přesilové hry Radek Veselý. Ke konci třetiny přidal další branku David Kaše.
20:00
19:22
Celá situace se mohla znovu opakovat, ale Radek Veselý nedosáhl na puk před prázdnou branku, takže touš jen prosvištěla brankovištěm hostů.
18:24
Domácí odskakují na dvoubrankový rozdíl, když se po krásné akci prosadil DAVID KAŠE, který dostal přihrávku před prázdnou branku od Jaromíra Kverky. Asistence: Jaromír Kverka a Jakub Trefný.
17:41
David Kaše dostal perfektní přihrávku na modrou čáru, kde byl zcela sám a hnal se na brankáře hostů, ktrému udělal kličku, ale Šindelář naposlední chvíli vyrazil puk z hokejky kadaňského hráče.
17:23
Po jednom ze souboji ústal na zemi ležet Šimon Szathmáry, avšak rozhodčí se vylučovat nechystá, pouze přerušil hru.
16:57
Domácí vybojovali kotouč v útočného pásmu, kde se do zakončení od modré čáry dostal Martin Rohan, jehož střela se zastavila až o betony Filipa Šindeláře, který má v první části utkání zatím plno práce.
15:45
Střela Daniela Vrdlovce nenadělala domácímu brankáři větší problémy. Jan Strmeň ji vyrazil do rohu kluziště ramenem.
15:12
Zakázané uvolnění hostů.
14:43
Z bodu pro vhazování prověřil pozornost hostujícího brankáře Jakub Trefný, jeho střelecký pokus nenadělal Šindeláři větší potíže.
14:05
Kadaň opět drží útočné pásmo. Hosté si zatím s domácími útoky neví moc rady.
13:27
Do zakončení se dostal Tomáš Dvořák, ale proti jeho střele dobře zasáhl Filip Šindelář.
11:03
Domácí operují v útočném pásmu, kde drží hosty pod pokličkou, avšak Šindelář zatím nemusel zasahovat proti jediné střele. Salithu se zatím daří dobře vykrývat prostor.
10:31
Nepřesný průnik Kadaně středním pásmem do útočného končí ofsajdem. Vhazovat se bude u střídačky Šumperku.
08:48
Kadaň se po skončení přesilové hry ujímá vedení. RADEK VESELÝ dostal parádní přihráku do prostoru mezi kruží, jeho tvrdá střela skončila až za zády Šindeláře. Asistence: Jaroslav Kůs a Dominik Tejnor.
08:44
07:43
David Kaše se dostal do zakončení z bodu pro vhazování, ale jeho střela byla sražená do rohu, kde se ji ujal Jakub Trefný, jenž si vybruslil do lepší střelecké pozice a provětral výstroj Filipa Šindeláře. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácích.
07:00
Sportovní klub Kadaň vyhrál vhazování v útočném pásmu, ale moc dlouho se v něm neudržel, neboť hosté vyhodili touš za Strmeně.
06:44
Další vyloučení na straně hostí. Na trestnou lavici usedne Marek Haas (SUM) na dvě minuty za podražení.
06:17
Kadaň byla vyhnaná z útočného pásma. O návrat se pokusil Wágner, jehož nahození končí pod lapačkou Šindeláře. Bude se opakovat vhazování v útočném pásmu.
05:49
Tomáš Dvořák tečoval střelu od modré před brankářem hostů, ale Šindelář si se situací poradil nejlépe jak mohl a kotouč chytá. Vhazovat se bude v útočném pásmu Kadaně.
05:18
04:00
Kadaň kombinuje v útočném pásmu, ale domácí celek se nemůže dostat do zakončení. Hosté ze Šumperka dobře brání.
03:28
Na tresnou lavici odjíždí Jan Milfait (SUM) na dvě minuty za sekání.
03:18
Marek Račuk obdržel přihrávku od Davida Kašeho před osamoceného Šindeláře, ale kadaňský útočník nedokázal brankáře Šumperku prostřelit, avšak bude se vylučovat.
02:25
Zakázané uvolnění domácího celku. Vhazovat se bude před Janem Strmeněm, který odchytal 23 minut ve včerejším utkání Pirátů Chomutov proti Brnu.
01:53
Nepřesný půnik do útočného pásmu Šumperku zastavuje ofsajd. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.
01:00
Tomáš Fořt vybojoval kotouč v obraném pásmu Salithu a zavezl ho před branku Strmeně, ale k ohrožení domácího brankáře se nedostal. Kadaň vybojovala puk zpět.
00:23
Jako první si připisuje zákrok Šindelář, který puk projistotu podržel ve své náruči. Vhazovat se bude v útočném pásmu domácího týmu.
00:10
Úvodní vhazování vyhrál hostující celek, ale do útočného pásma se dostali až na druhý pokus.
00:01
Na ledovou plochu přicházejí oba týmy. Utkání začně za malou chvilku.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Tejnor, Mrázek, Černý, Trefný, Tomáš Dvořák, Rohan, Blaha, Szathmáry – Račuk, Kůs, Veselý – Kverka, Kaše, Chrpa – Vaněk, Vrána, Huňady – Wágner, Macháček, Doležal

Salith Šumperk: Šindelář (Zelenka) – Petira, Roupec, Bažant, Sedlák, Prokop, Zráhal – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Šimun, Fořt – Brunec, Vrdlovec, Půhoný – Ostřanský, Voženílek, Hroch – Půlpán.

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Šmika.
POSLEDNÍ UTKÁNÍ

Ústí nad Labem – Kadaň 6:3
Kadaň v posledním utkání zajížděla na led Ústí nad Labem, kde chtěla urvat cenné tři body v severočeském derby. Ačkoliv utkání začalo pro Sportovní klub nejlépe jak mohl, když se po minutě a půl prosadil Lukáš Vrána, tak z krajského města tým Jaroslava Becka body bohužel nepřivezl. Domácí Ústí nad Labem dokázalo utkání otočit ve svůj prospěch a vyhrát 6:3.

Sestava
Hanuljak – Mrázek, Tejnor, Charousek, Szathmáry, M. Rohan, Dvořák, Trefný, Černý – Kůs, Kverka, Račuk – Veselý, Hejcman, Chrpa – Hlava, Vrána, Vaněk – Müller, Šťovíček

Šumperk – Slavia 0:6
Salith v posledním utkání hostil tým pražské Slavie, jednalo se o vůbec první střetnutí šumperského týmu s klubem z hlavního města, ale moravský celek na něj nebudu rád vzpomínat. První třetina zápasu nabídla hned několik přesilových her a jednu branku, kterou vsítil útočník Slavie Miroslav Čermák, jenž využil jednu z početních výhod. Ve druhé části se hra uklidnila, ale ani to nezabránilo Slavii ke vstřelení dalších dvou branek. Pražané v posledním dějství nadělili drakům další tři branky a odvezli si ze Šumperka pohodlné vítězství 0:6.

Sestava
Šindelář – Bažant, Roupec, Sedlák, Petira, Prokop – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Půhoný, Voženílek, Brunec – Ostřanský, Šimun, Půlpán
SK Kadaň
Domácí celek těží především z bodů získaných na domácím stadionu, kde zatím nepoznal hořkost porážky. Aktuálně je tým z královského města na šestém místě s osmnácti body. Doma přitom získala celkem patnáct bodů.

Salith Šumperk
Salithu se nevydařil vstup do WSM ligy. Z uplynulích dvanácti utkání vyhrál Salith pouze dvě v základní části a jedno v prodloužení. Další dva body získali draci za dvě prohry v prodloužení. Šumperk má vůbec nejhorší obranu v celé soutěži a třetí nejslabší útok. Avšak draci vsázejí na mladou krev, která je lačná po úspěších, takže soupeře nelze podcenit.
Dobrý den, vítám Vás u sledování onlajn přenosu z třináctého kola WSM ligy. V tomto zápase přivítá domácí Sportovní klub Kadaň tým Salith Šumperk.