Je dobojováno, kališníkům se podařilo ve třetí části vyrovnat a poslat tak utkání do prodloužení. V něm se nikdo neskóroval a o vítězi dnešního klání mezi osmým a desátým celkem tabulky tak musely rozhodnout dovednostní soutěže, ve kterých se prosadil pouze domácí kanonýr Zdeněk Doležal.

Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy napočtenou.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Stadion Litoměřice, autorem vítězného nájezdu je ZDENĚK DOLEŽAL.
Chlouba neproměňuje.
Vantuch neproměňuje.
Vaněk neproměňuje.
Doležal proměňuje.
Kadlec neproměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Na led Kalich Areny míří červená rolba, po úpravě ledové plochy uvidíme samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:38
Doležal se ujal puku a kališníci míří do pravděpodobně poslední útočné akce dnešního zápasu.
64:00
Je před námi poslední minuta nastaveného času. Uvidíme nájezdy?
62:57
V prodloužení jsou vidět obzvláště hosté, Stadionu se nedaří se probojovat ven z obranného pásma.
62:20
Tejnor neudržel balanc a místo střely tak o puk v pádu přišel.
61:15
Šulcovo nahození zblokoval jeden z obránců Kadaně, protiútok je ten tam.
60:23
Kadaňští neotálejí a míří do útočného pásma.
60:01
Šedesát minut o vítězi dnešního souboje nerozhodlo, následuje pětiminutové prodloužení.
60:00
58:49
Svoboda si ani tentokrát nemohl odpočinout. Do útočného pásma se probojoval Martin Kadlec, na jehož střelu odpověděl brankář Stadionu betonem.
58:00
Z poslední třetiny zbývají už pouhopouhé dvě minuty.
56:58
Další šanci hostů měl na svědomí Kadlec. Jeho střela se od Svobody odrazila na hranici brankoviště, kde jí strážce litoměřické svatyně následně ukryl do lapačky.
54:37
Litoměřickou přihrávku zachytil v útočném pásmu Dominik Vaněk, který na nic nečekal a pokusil se Svobodu prostřelit. Kotouč trefil domácího brankáře do prsou.
52:39
Domácí Lukáš Vantuch se otočil kolem kadaňské svatyně a bekhendem trefil břevno!
51:26
Z rohu kluziště si před Svobodu vybruslil Kadlec. Následně si domácího gólmana položil a snažil se zakončit, ale kotouč mu na poslední chvíli z hole ujel.
50:25
Nyní se zase v útočném pásmu usadili hosté, kteří se snaží znovu nabýt ztraceného náskoku.
49:53
Icing Litoměřic.
48:48
Stadionu dodala vyrovnávací branka notnou dávku energie, momentálně je na ledě aktivnějším týmem.
48:31
Doležal s Kallou se dostali do přečíslení a první jmenovaný se pokusil zakončit, avšak jeho střela zmizela v Čechově lapačce.
46:59
Litoměřice právě vstřelily branku!
Začínáme od začátku! Po přihrávce Lukáše Nedvídka se kotouče ujal LUKÁŠ VANTUCH, který Jakuba Čecha prostřelil z mezikruží. Asistence: Lukáš Nedvídek, Ondřej Kopta
46:18
Svoboda se teď musel hodně otáčet! Nejprve pokryl střelu Romana Chlouby, následně i dvě dorážky Jakuba Vrány!
45:11
45:05
44:20
U kotouče jsou až na krátké výjimky pouze kališníci, na Čecha si zatím ale vystřelit nedovolili.
43:11
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Zdeněk Doležal – 2 min., podražení).
43:05
Litoměřické publikum se probralo, tohle by mohla být šance vyrovnat.
43:05
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Darek Hejcman – 2 min., hrubost).
42:51
Do útočného pásma po delší době míří i hosté. Uvidíme, co vymyslí.
42:03
Beránek poslal kus pryže z mezikruží do lapačky Jakuba Čecha.
41:10
Doležal se protlačil do útočného pásma a rychlou střelou minul Čechovu branku.
40:55
40:51
Stadion se osvobozuje.
40:13
Kadaň začíná poslední část v početní výhodě, hosté se okamžitě přesouvají do útočného pásma. Následuje krátká kombinace.
40:01
Po čtyřiceti minutách hry vedou hosté z Kadaně. Ti byli v druhé třetině mnohem aktivnější než domácí a do kabin si zaslouženě odnáší jednobrankový náskok. Otočí v poslední periodě kališníci skóre, nebo si hosté pohlídají jednobrankový náskok? Poslední část začne přibližně v 19:41.
40:00
39:09
Vaňkův projektil se od Svobodovy vyrážečky odrazil za branku.
38:55
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Kalla – 2 min., sekání).
36:42
Vrána prudkou střelou rozvlnil boční síť litoměřické branky.
35:46
Všechny útočné akce domácích končí hned ve středním pásmu, kadaňští brání velmi důsledně.
34:22
Domácí publikum žene kališníky kupředu, ale kadaňští mají více méně hru pod kontrolou.
33:47
Vantuch vyrazil bleskovou rychlosti do obranného pásma Kadaně a obral Ringlera o puk! Řízný litoměřický útočník se následně pokusil i zakončit, avšak Čech byl připraven.
32:48
Další icing Litoměřic.
31:36
Berger se pokusil poslat kotouč do mezikruží na Valáška, našel však pouze Tejnora.
31:08
Ofsajd kališníků byl čárovým rozhodčím posouzen jako úmyslný, vhazovat se bude po Svobodově pravici.
30:43
Hejcman se šikovně obtočil kolem domácí svatyně a snažil se zasunout kotouč k tyčce. Tam už ale ležel Svobodův beton.
30:03
Berger se pokusil z levého kruhu pro vhazování vyrovnat, Čechova vyrážečka byla ale o něco málo rychlejší.
28:50
Kadaňští jsou v útočném pásmu jako doma a snaží se Svobodu překonat střelami z blízka.
28:05
A třetí.
27:46
Litoměřičtí si mohou v druhé třetině připsat druhé zakázané uvolnění.
27:16
Po levé straně hřiště se před Čecha probojoval Tomáš Horna, který zakončil do betonu gólmana hostí.
26:14
Hraje se z jedné strany na druhou, ani jeden z celků si zatím nedokázal kotouč na delší dobu přivlastnit.
25:10
A teď už i v plném počtu.
24:49
Hosté jsou ve čtyřech.
24:26
Plášilovu přihrávku zachytil Roman Chlouba, který okamžitě vyhazuje.
23:37
Kališníci si snaží kombinacemi vypěstovat dobrou střeleckou příležitost.
23:10
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jaromír Kverka – 2 min., vysoká hůl).
22:49
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Václav Kolařík – 2 min., krosček).
22:12
Kadaň právě vstřelila branku!
Hosté jdou do vedení! Z pravého křídla před Svobodu projel LUKÁŠ VRÁNA, který domácího gólmana překonal pozemní střelou. Asistence: Petr Koblasa, Jakub Trefný
22:00
Ofsajd Stadionu.
21:56
Další icing, tentokrát na straně hostů.
21:43
Hosté jsou aktivnější, litoměřičtí si na kotouč v druhé části zatím moc nesáhli...
21:28
Icing kališníků posílá hru zpět před Svobodu.
20:53
Tomáš Horna mířil přímo na Čechovu svatyni, avšak na poslední chvíli ho zastavil jeden z kadaňských obránců.
20:03
Úvodní vhazování druhé části vyhráli kališníci.
20:01
Hráči obou týmu již krouží po ledě, druhá část začne co nevidět.
Máme za sebou úvodních dvacet minut, které přinesly poměrně vyrovnaný výkon na obou stranách kluziště. Kadaň se dostala do dvou přečíslení, Stadion ale zase několikrát vážně zahrozil v přesilovkách. Uvidíme stejnou hru i v druhé třetině? Ta začne v 18:51.
20:00
19:55
Pět sekund před první sirénou se litoměřičtí dopouštějí zakázaného uvolnění.
19:39
Další únik Kadaně! Svoboda si tentokrát musel poradit se střelou a následnou dorážkou Dareka Hejcmana.
18:44
Hosté se usadili v pásmu kališníků a snaží se domácím znepříjemnit život.
18:00
16:57
Švagrovský zasáhl prudkou střelou z mezikruží pouze rameno maskovaného muže v kadaňské svatyni. Jeden z žlutočerných hokejistů okamžitě poté vyhazuje.
16:37
Šulcova střela od modré čáry prošla skrz chumel hráčů před domácí svatyní a zastavit jí tak musel až Čech.
16:13
Sportovní Klub se okamžitě osvobozuje.
16:00
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., sekání).
15:18
Švagrovský nedokázal prokličkovat mezi třemi hráči Kadaně a útočná akce kališníků tak nabyla rychlého konce.
14:23
Toman drží kotouč za domácí svatyní a čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.
13:26
Berger se ocitl v ideální střelecké pozici v pravém kruhu pro vhazování. Před zakončením mu nakonec zabránil Jakub Meliško.
13:06
Roman Chlouba se dostal do úniku a pokusil se zasunout puk k levé tyči, Svobodův beton byl ale rychlejší!
12:13
Šulc poslal přesnou přihrávkou do útoku Doležala, který zakončil přímo na vyrážečku Jakuba Čecha.
11:24
10:43
Kolaříkův projektil od modré končí v rukavici Adama Svobody.
10:20
Šulc vyhazuje.
09:49
Stále sledujeme pouze jednu dlouhou kombinaci, hosté zatím na Svobodu nevystřelili.
09:30
Kadaň kombinuje.
09:24
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Kopta – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
09:06
Svoboda rozehrál kotouč přímo do náručí Vrány, který se hned rozhodl reflexy domácího brankáře vyzkoušet.
08:06
Trochu smolná branka. ROBERT ČERNÝ sice trefil tyčku, ale nakonec se mu povedlo z posledních sil puk za Svobodu doklepnout. Asistence: Jakub Trefný, Martin Kadlec.
07:39
Kadaň je rázem zpět v útočném pásmu a kuje pikle.
07:18
Litoměřičtí se okamžitě osvobozují.
07:15
07:04
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Lukáš Vantuch – 2 min., vysoká hůl).
06:46
Kotouč se dostal na hůl Radka Veselého, který vyhazuje. Kadaňští si mohou na chvíli odpočinout.
05:15
Kališníci kombinují v útočném pásmu, početní výhodu budou mít ještě minutu.
05:34
Bleskové využití dvojnásobné přesilovky! Milan Toman našel volného LUKÁŠE NEDVÍDKA, který z bezprostřední blízkosti poslal kotouč za Čechova záda. Asistence: Milan Toman, Jaroslav Kalla.
05:15
Pozor, Kadaň jde do tří! Dvě minuty za zdržování hry dostává Petr Kolbasa.
05:04
Vyloučení v týmu Sportovní klub Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., podražení).
04:20
Více ze hry mají momentálně kadaňští, Litoměřice mají problém se usadit v útočném pásmu.
03:14
Kverka s Tejnorem se dostali do přečíslení, se kterým si však Adam Svoboda bez obtíží poradil.
01:51
Vrána chtěl poslat kotouč do středního pásma na Vaňka, jeho nabídka však zasáhla pouze hůl Jiřího Jebavého. Stadion míří do útočného pásma.
01:34
Útočnou akci Kadaně brzdí ofsajd.
00:47
Nyní své ofenzivní schopnosti předvedli také kališníci. Vantuch si z pravého křídla vyjel před Čecha, který jeho střelu chytil do lapačky.
00:28
Ti se také hned vrhají do útoku a ohrožují Svobodovu klec.
00:01
První vhazování vyhrávají hosté.
00:01
Kališníci již vyjíždí na led, čekáme pouze na hosty.
Rozbruslení se chýlí ke konci, hráči se na posledních pár minut vrací do kabin.

HC Stadion Litoměřice: Svoboda (Pavelka) – Plášil, Toman, Piegl, Pavlas, Šulc, Jebavý, Bažant, Mikliš – Horna, Kalla, Švagrovský – Vantuch, Nedvídek, Kopta – Přeučil, Doležal, Beránek – Berger, Racek, Valášek

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Trefný, Černý, Tejnor, Kolařík, Drobný, Meliško – Sloboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Hejcman, Chlouba – Koblasa, Vrána, Vaněk – Veselý, Šťovíček, Ringler – Deveri

Rozhodčí: Petružálek – Bosák, Coubal.
SK Kadaň

Kadaň zrovna trápí série šesti proher, v níž vybojoval tým jeden bod v zápase proti Slavii, kde rozhodlo ve prospěch sešívaných prodloužení. Domácí utkání proti Motoru přineslo těsnou porážku za stavu 3:4. V následujícím utkání proti Třebíčí se právě Horácké Slavii povedla první třetina, kterou už Kadaň špatně doháněla. Po prohrách s Mostem a Jihlavou přijel do Kadaně Havířov, se kterým Kadaň dlouho hrála gólově vyrovnaný hokej. Havířov se dvakrát dostal do vedení o pouhý jeden gól a v obou případech Kadaň odpověděla vlastním gólem. V poslední třetině ale Havířov skóroval dvakrát v řadě a na to již Kadaň našla odpověď jen jednou. Kadaň tak v posledním utkání těsně padla za stavu 3:4.
HC Stadion Litoměřice

Kališníci z posledních tří utkání vybojovali celkem dva body. V Benátkách nad Jizerou litoměřičtí hokejisté dvakrát dorovnávali gólový náskok domácích a dostalo se až na prodloužení a následné samostatné nájezdy. V nájezdech ale Stadion už druhý bod nevybojoval. Na řadu tak přišlo domácí utkání proti prostějovským Jestřábům, kde severočeský tým získal v první periodě gólový náskok. Na ten ale Prostějov odpověděl hned dvakrát. Domácí sice stihli vyrovnat, ale Jestřábi znovu dvojnásobně potrestali domácí dvěma góly za sebou a nakonec výhru potvrdili gólem do prázdné brány. V posledním zápase se Litoměřice vydaly do Edenu bojovat o body s pražskou Slávií. Kališníci se dostali do dvojitého vedení, ale poté pro ně přišla dvakrát taková rána. Sešívaní celkem čtyřikrát během jedné třetiny skórovali a průběh utkání se tak rapidně změnil. Stadion ale nakonec stihl vyrovnat a o utkání rozhodovaly opět nájezdy. V nich sice Litoměřice padly, ale z utkání si odvezly těžce vybojovaný bod.