Poslední třetina již žádný gól nepřinesla a to ani přes četná vyloučení na obou stranách jsme se již dalšího gólu nedočkali. Domácí tak berou všechny 3 body a Jaroslav Pavelka si dnes připisuje čisté konto.

Z mé strany je to dnes vše. Přeji příjemný zbytek večera.
59:34
Petrásek míří na střídačku. Brána hostí tak zůstává odkrytá.
57:39
Icing hostí. Kotouč se tedy ocitá před Petráskem.
57:17
56:55
Na Jurčíka mířila přihrávka, která mohla znamenat inkasovaný gól domácích. Jurčík totiž stál přímo před odkrytou klecí, ale puk se mu nepodařilo zachytit.
55:17
Martin Procházka (LTM) putuje na trestnou za podražení. 2 minuty.
54:28
Hosté se pokusili využít icingu, kterého se dopustili domácí. Před bránou domácích toho ale moc nezmohli.
53:53
Hosté mají komplikace se probojovat do útočného pásma.
52:50
Beránek zabránil přihrávce v pásmu hostí a zkusil vystřelit z levého kruhu. Před bránou ale bylo mnoho hráčů Mostu, kteří stáli kotouči v cestě.
52:21
52:16
Rozhodčí píská přihrávku rukou ze strany Mostu.
51:41
Domácí vyhazují. Most se musí opět vracet pro puk.
51:09
Domácí jsou na ledě již ve čtyřech.
51:08
Vašíček se dokonce pokusil vyjet do útoku! Již potřetí však tuto akci zastavil Petráskem betonem.
50:51
Hosté se snaží najít dobrou pozici pro střelbu.
50:21
Pavelka chytá puk do výstroje po střelbě ze strany. Na trestnou ale také zároveň míří Lukáš Nedvídek (LTM) za vysokou hůl. 2 minuty. Domácí tak budou hrát pouze ve třech.
49:29
Mostečtí kombinují před Pavelkou. Ten je nucen zakročit betonem.
49:00
Do přesilovky tentokrát půjde Most. Na trestnou míří Jiří Vašíček za zdržování hry vystřelením puku. 2 minuty.
48:20
47:42
Pavlas vybojoval v pásmu hostí puk a domácí pokračují v kombinaci.
47:10
Kotouč ujel do středního pásma a kališníci jsou nuceni se stáhnout.
46:40
Domácí kombinují před Petráskem.
46:20
Domácí budou hrát přesilovku. Trest si odpyká Jan Strejček (MST) za nedovolené bránění. 2 minuty.
45:56
Hosté stále obstojně kombinují před Pavelkou.
45:02
Hosté zvyšují tlak. V ohrožení je nyní Pavelka.
44:27
Valášek byl po proniknutí do pásma hostí odzbrojen.
43:50
Domácí se snaží probojovat do útočného pásma.
43:23
Nedvídek střílel dělovku od modré. Kotouč trefil pravou tyčku Petráskovy klece.
43:07
42:33
Kombinace domácích nadále pokračuje.
41:57
Krstev střílel po zemi od modré. Kotouč trefil Petráskův beton.
41:42
Petrásek chytá puk do lapačky.
41:30
Kombinace domácích.
41:07
Přesilovou hru si tentokrát zahrají Litoměřičtí. Trest dostává mostecký Jakub Grin za sekání. 2 minuty.
40:38
Pavelka byl chvíli v ohrožení. Domácí už jsou však opět u puku.
40:24
40:01
Vhazování vyhrávají hosté a přesouvají se do útočného pásma pokračovat ve své přesilovce.
40:01
Hráči na ledě, třetí třetina za rohem. Most začne třetinu s přesilovkou, která bude trvat ještě 24 vteřin.
Další třetina začne přibližně v 19:37.
I ve druhé třetině na ledě vynikli domácí. Hosté měli problémy bránit i v přesilových hrách a Litoměřice po dlouhém snažení opět skórovaly a do poslední třetiny tak půjdou s dvougólovým náskokem.
40:00
39:24
Nedvídek zkusil vypálit. Kotouč ale letěl mimo.
39:07
Domácí se obstojně ve čtyřech drží v útočném pásmu.
38:42
Martin Procházka se v oslabení pouští do útoku. Do útočného pásma se dostal lehce, avšak Petrásek zablokoval Procházkovi cestu.
38:24
Domácí jdou opět do čtyř. Na trestnou tentokrát míří Tomáš Rousek za sekání. 2 minuty.
37:53
Krstev na modré nebyl připraven na možnou přihrávku a domácí se tak pro puk musejí vracet.
37:04
36:54
Gulovu střelu řeší Pavelka vyrážečkou.
36:32
Most opět kombinuje. Puk nakonec končí před tribunami.
36:07
Vantuch se dostal do obrovské šance, když sám s pukem projel do útočného pásma. Puk letěl rychle, ale trefil pouze mantinel za bránou.
35:44
Po kombinaci hostí končí puk na druhé straně ledové plochy.
35:29
Domácí si opět troufají útočit v oslabení. Na modré čáře jsou však odzbrojení.
35:04
Na trestnou půjde Jiří Vašíček (LTM) za podražení. 2 minuty.
34:37
Petrásek se dostává pod palbu. Puk třikrát těsně minul jeho bránu.
34:09
Vašíček obdržel přihrávku před modrou čárou a vydal se do útočného pásma Tam získali dobrou šanci domácí, ale o puk vzápětí přišli.
33:29
Vantuch se pokusil o samostatnou akci, kterou Mostečtí dokázali zastavit až v jejich pásmu.
33:07
Pavelka je nucen chytnout puk mezi betony.
32:59
32:27
Most kombinuje.
31:52
Domácí se s pukem přesouvají do útočného pásma, aby mohli zdržet přesilovku Mostu.
31:26
Jiří Doležal se dostal do konfliktu poté, co strčil holí do brankaře domácích.
30:59
Hosté si zahrají přesilovku. Na trestnou se vydává Angel Krstev za držení. 2 minuty.
30:31
Opětovný ofsajd domácích.
30:16
Postup domácích do útoku brzdí ofsajd.
29:32
Most trochu přitvrzuje. Ale i přes ohrožení, do kterého se domácí na chvíli dostali, se opět kališníci vracejí do útoku.
28:27
Pod útok se dostávají i domácí. Ten ale po chvíli končí, neboť jsou u puku opět kališníci.
27:31
Vantuch obdržel puk v mezikruží, ale větší počet hostí mu nedovolil střílet.
26:49
Plášil zkoušel střílet od modré. Puk letěl mimo.
26:15
Havlíčkovi ujel ve středním pásmu kotouč a domácí si berou puk zpět.
25:04
24:36
Beránek solidně zacouval s pukem k bráně hostí a zkusil se přihrát blízkému spoluhráči. To se mu ale zásluhou hostí nepovedlo.
23:28
Hronek provedl solidní samostatnou akci a pronikl sám před Petráska. Pokusil se puk za něj dostat, ale bohužel pro domácí mu to nevyšlo.
23:04
Domácí si zahrají přesilovku. Na trestnou putuje Ondřej Jurčík za nedovolené bránění. 2 minuty.
22:16
Hosté se pokoušejí o protiútok. Usazují se v pásmu domácích.
21:25
Litoměřice právě vstřelily branku!
Domácí si rychle získávají puk a pouští se do útoku. Následuje rychlá akce v podání PETRA BERÁNKA, který si našel mezeru v Petráskově kleci a připsal domácím další gól. Asistence: Tomáš Rousek, Aleš Pavlas.
21:08
Kubinčák z boku střílel na Pavelku. Kotouč však letěl moc vysoko.
20:24
Domácí se snaží usadit v útočném pásmu.
20:01
Vhazování tentokrát vyhrávají domácí.
20:01
Hráči již krouží na ledové ploše. Druhé dějství začne co nevidět.
Další třetina začne přibližně v 18:49.
První třetinu ovládli herně hráči domácích. Mostečtí byli většinu času nuceni spíš bránit a to nakonec vyústilo v gól kališníků ihned po skončení jejich přesilové hry. Do druhé třetiny tak půjdou s gólovým náskokem.
20:00
19:23
Hosté si přebírají puk, ale do útoku se už moc nepouští.
19:01
Postup hostí do útočného pásma zbrzdil ofsajd.
18:33
Icing hostí. Kotouč se tak vrací zpět před Petráska.
18:19
Domácí opět kombinují před Petráskem.
17:54
Málek se pokusil střílet od modré. Petrásek však puk chytil do výstroje.
16:50
Opět se puk octl před otevřenou klecí. Domácí ale i tentokrát nebyli v pozici, kdy by mohli zkusit situaci využít.
16:31
Petrásek se vrhá střemhlav zalehnout puk, aby zabránil možné šanci domácích.
16:00
15:17
Domácí dokonce stihli trochu v pásmu hostí pohrozit. Kotouč se mihl před Petráskem, avšak nebyl přítomen nikdo dostatečně blízko, kdo by zkusil využít příležitosti.
14:36
Domácí se osvobozují vyhozením kotouče.
14:00
Hráčská lavice domácích dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Aleš Krátoška. Most si tak zahraje dvě minuty přesilovku.
13:15
Hosté si puk sice vybojovali rychle zpět, ale ani tentokrát jejich postup netrval dlouho.
12:30
Mostečtí sice získali puk a připravovali se na postup do útočného pásma. Pod nátlakem kališníků ho ale ve středním pásmu opět ztrácí a hra se přesouvá zpět před Petráska.
11:30
Domácí se po gólu snaží dostat Most opět pod palbu.
10:50
Domácí střílí gól ihned po skončení přesilovky. Petrásek byl připraven vykrýt možnou Kallovu střelu z boku. Kalla ale přihrál volnému MARTINU PROCHÁZKOVI, který kotouč poslal do značně odkryté klece. Asistence: Jaroslav Kalla, Lukáš Vantuch.
10:33
Krstev střílel prudce od modré. Puk nakonec skončil v lapačce Petráska.
09:38
Před bránou hostí vznikl zmatek. Kotouč se však domácím nepodařilo procpat do klece a následně po vyhození jsou nuceni se pro něj vrátit.
08:50
Lukáš Válek (MST) půjde na trestnou odpykat si dvouminutový trest za vražení na hrazení.
08:14
Jiří Doležal se dostal ke kotouči a s ním přicestoval až před Pavelku. Ten díky jeho hbitým reflexům nebezpečí zažehnal.
07:39
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
06:57
Hronek se pokoušel střílet, ale kotouč zablokovala hůl Havelky.
06:41
Domácí v plném počtu. Po dlouhé době se tak hraje hra 5 na 5.
06:08
Berger s Málkem tentokrát zkusili zaútočit v oslabení. Kotouč se však odrazil od Petráskovy výstroje.
05:26
Domácím se ihned daří puk poslat na druhou stranu ledové plochy.
05:16
04:41
Další vyloučení na straně domácích. Lukáš Vantuch si odpyká 2 minuty za krosček.
04:12
Jurčíkovi se daří puk vyhodit a hosté si mohou na chvíli oddechnout.
03:58
03:33
Mostečtí posílají puk do zakázaného uvolnění.
03:16
Na trestnou tedy míří Jiří Gula (MST) za nedovolené bránění. 2 minuty. Následuje tak hra 4 na 4.
03:14
Domácí se rozhodli pro útok v oslabení a na trestnou lavici již brzy poputuje i hráč hostí.
02:21
Gula se pokouší zprava překvapit Pavelku. Kotouč ale zastavuje Pavelkův beton.
01:58
Na trestnou míří Tomáš Rousek (LTM) za podražení. 2 minuty.
01:56
Rindoš končí na zemi a bude se vylučovat.
01:02
Domácí se dostávají do útočného pásma, ale puk má pod kontrolou opět tým hostí.
00:25
Rindoš nakonec ztrácí puk v pásmu domácích a šanci teď dostávají kališníci.
00:01
Mostečtí vyhrávají úvodní vhazování.
00:01
Do začátku utkání zbývají už přibližně jen dvě minuty. Hráči právě vjíždějí na ledovou plochu.

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Plášil, Krstev, Málek, Pavlas, Vašíček, Hronek, Mikliš, Piegl – Kalla, Vantuch, Ma. Procházka – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Z. Doležal, Troliga, Rousek – Valášek, Berger, Krátoška. Trenér: Říha.

HC Most: Petrásek (Mouček) – Havelka, Cvrk, Strejček, Grin, Hora, Gula, Bittner – T. Doležal, Smolka, Rindoš – J. Doležal, Gerhát, Kubinčák – Jurčík, Havlíček, Válek – Tauš, Baránek. Trenér: Beránek.

Rozhodčí: Grech – Svoboda, Maštalíř.
Poslední vzájemné utkání těchto dvou celků proběhlo na ledě Mostu. V prvních dvou třetinách hrály týmy gólově velice vyrovnaný hokej. V první třetině se do vedení dostali Kališníci. Na toto ale Most rychle odpověděl a v druhé třetině se dostal do vedení. Na to ale dokázali tentokrát najít odpověď litoměřičtí a o utkání měla rozhodnout až poslední třetina, která nakonec zajistila 3 body Stadionu. Utkání skončilo za stavu 2:3
HC Most

Most, jakožto předposlední tým tabulky, který od posledního Šumperka drží pouhé 3 body, nemá na kontě zrovna moc výher. Z posledních pěti zápasů, předcházené dalšími dvěma prohrami, dokázal Most vyhrát pouze jednou, avšak proti silně favorizovanému českobudějovickému Motoru. Po gólu, kteří si mostečtí vybojovali v první třetině, přišla třetina druhá, kterou ovládl Motor. Ten se sice dostal do vedení o jeden gól, ale Most na oplátku v poslední třetině nastřílel do budějovické brány puk hned třikrát a zaslouženě si z těžkého zápasu odnesl 3 body. V posledním zápase však do Mostu dorazil daleký Havířov, který rozstřílel Most devíti góly. Utkání tak skončilo pro domácí prohrou 2:9.

Poslední soupiska:

Mouček (Horák) – Gula, Grin, Havelka, Strejček, Hora, Cvrk, Vaněk – Doležal, Tauš, Rindoš – Kubinčák, Hanzl, Slavíček – Baránek, Přeučil, Smolka – Procházka, Trübenekr.
HC Stadion Litoměřice

Domácí celek po dlouhé a úspěšné sérii výher čelil favorizované Slávii v jejím vlastním městě – Praze. Přes dobrý začátek ze strany Kališníků nakonec odjeli severočeši domů bez bodu. S Kadaní se jim podařilo sehrát gólově vyrovnaný zápas, ve kterém hostující Kadaň ale zvítězila v přesilové hře při prodloužení. V minulém zápase se Kališníci setkali s Třebíčí až na Vysočině. Stadion se hned dvakrát dostal do vedení, ale Třebíč dokázala vždy srovnat v přesilovce a zápas se tak musel prodlužovat. V prodloužení si Litoměřičtí připsali i druhý bod, čímž zápas skončil za stavu 2:3p.

Pavelka (Michajlov) – Plášil, Krstev, Pavlas, Čáp, Šulc, Bílek, Mikliš – Kalla, Vantuch, Rousek – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Troliga, Doležal – Valášek, Berger, Procházka
Vítejte u 26. kola WSM ligy v Litoměřicích. Dnes se na ledě domácího týmu HC Stadion Litoměřice představí hostující tým HC Most.