Je konec! Z dnešního vyrovnaného utkání si všechny body berou domácí, kteří kvůli dvěma rychlým gólům v poslední třetině vítězí 3:1. Já se s vámi loučím a přeji vám příjemný a ničím nerušený zbytek dnešního večera.
59:44
Sikorovo nahození končí v ochranné síti.
59:38
Dvaadvacet sekund před koncem uvidíme poslední přesilovku dnešního utkání. Jakub Šulc (LTM) je vyloučen za podražení.
58:39
Přerov se usadil v útočném pásmu, Klimeš zatím zůstává v brance.
Dnešní utkání sleduje 820 diváků.
58:00
Jsou před námi poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:13
Hosté se nevzdávají a opět míří do útoku.
56:32
56:25
Stadion se opět osvobozuje, z téhle přesilovky hosté nic nevytěží...
55:30
Přerov nebezpečně kombinuje v útočném pásmu.
54:43
Bílek pohotově vyhazuje.
54:32
Martin Ondráček (LTM) dostává dvě minuty za podražení.
53:22
Dělovka Lukáše Vantucha šla vysoko nad Klimešovu svatyni.
52:21
Přerov se tlačí do útočného pásma a usiluje o kontaktní gól. Zatím však narážejí pouze na výborného Pavelku v litoměřické bráně.
50:37
Litoměřice právě vstřelily branku!
Kotouč se od mantinelu odrazil na hůl ONDŘEJE KOPTY, který vsítil třetí branku domácích poté, co se Klimeš nestihl od tyče přesunout na druhou stranu branky. Asistence: Zdeněk Čáp, Lukáš Vantuch.
49:23
Těsně po úspěšně ubráněném oslabení se Litoměřice dostávají opět do vedení! Václav Racek vyjel z trestné lavice a nahrál LUKÁŠI VANTUCHOVI, který umístil kotouč za Klimešova záda. Asistence: Václav Racek, Ondřej Kopta
49:16
48:42
Stadion se osvobozuje.
48:26
Sýkorova střela trefila Pavelkův beton.
47:16
A Přerov má šanci jít do vedení. Litoměřice hrály v šesti a od rozhodčího tedy dostávají dvouminutový trest, který odpyká Václav Racek.
46:13
Přerov právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Kovaříkova střela minula litoměřickou svatyni a odrazila se od mantinelu až k levé tyčce, odkud ho do sítě doklepl JIŘÍ GOIŠ. Asistence: Lubomír Kovařík, Jakub Ferenc
45:18
Švagrovský nahrál zpoza brány přímo na volného Kallu, který nakonec pouze promáchl.
44:51
Počtvrté v dnešním zápase musí rozhodčí opravovat posunutou branku.
44:38
Ofsajd Stadionu.
43:59
Procházkova střela se od nohy jednoho z litoměřických obránců odrazila vysoko nad ochrannou síť.
43:19
42:29
Vantuchova střela se zasekla na holi přerovského beka, ten obratem vyhazuje.
41:42
Stadion nezačal přesilovku nejšťastněji, momentálně se mu nedaří se prokousat z obranného pásma.
41:19
Rostislav Šnajnar (PRE) jde na trestnou lavici za držení hole.
40:48
Hořavova dělovka trefila pouze plexisklo za litoměřickou bránou.
40:16
Přerov vyhrál úvodní vhazování závěrečné části a jde do útoku.
40:01
Přerovským se v druhé třetině dařilo podstatně lépe, než v úvodní části. I přes tři oslabení se však kališníkům podařilo ubránit jednobrankový náskok, se kterým třetinu začali. Uvidíme, co přinese závěrečná dvacetiminutovka, která začne přibližně v 19:41.
40:00
39:45
Kalla naservíroval kotouč Švagrovskému, který z voleje zakončil do Klimešova betonu.
38:54
Icing Litoměřic.
38:44
Přerov je stále aktivnější, kališníci pouze odrážejí útoky hostí.
37:16
Střelecký pokus Švagrovského se zastavil na holi jednoho z přerovských obránců, který následně kotouč vyvezl mimo obranné pásmo hostů.
36:41
36:13
Nyní je Zubr zpět v útočném pásmu a kombinuje.
35:30
Po krátkém tlaku přerovských Stadion vyhazuje.
34:51
Ondráček si v oslabení udělal výlet do útočného pásma, rychlou střelou těsně minul Klimešovu svatyni.
34:41
Litoměřice si hru v pěti moc dlouho neužily. Na trestnou lavici míří Karel Plášil za zdržování hry.
34:37
34:13
33:29
Grofova dělovka se odrazila od Pavelkova betonu až daleko za modrou čáru.
32:37
Dominik Bílek (LTM) se vrací na trestnou lavici, tentokrát za držení. Hanáci mají druhou přesilovku.
32:35
Ondráček vybojoval puk v útočném pásmu, ale Stadion se v něm moc dlouho neudržel.
31:05
30:19
Přerovu se povedlo poprvé v početní výhodě prorazit do útočného pásma, ale Vantuch je pohotovým výhozem vrací opět za modrou čáru.
29:44
Šulc poslal přihrávkou do útoku Lukáše Vantucha, který zasáhl pouze Klimešův beton.
29:05
MEO si poprvé v dnešním zápase vyzkouší přesilovou hru. Trestnou lavici Stadionu jde zahřát Dominik Bílek za krosček.
28:47
Přerov má po krátké pauze opět namířeno do litoměřické třetiny.
27:58
Pavlas se pokusil Klimeše prostřelit ze středního pásma. Jeho střela skončila v lapačce strážce přerovské svatyně.
27:26
Beránek drží kotouč za litoměřickou brankou a čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.
25:35
U kotouče jsou častěji přerovští, kterým však před ohrožením Pavelkovy klece brání důsledná obrana kališníků.
24:53
Icing Litoměřic. hra se přesune zpět před Pavelku.
24:04
Tadeáš Král zůstal po zákroku jednoho z domácích hráčů ležet na ledě, nyní mu spoluhráči pomáhají na střídačku. Zákrok se však podle sudích pohyboval v rámci pravidel, vylučovat se nebude.
23:13
Miškář obkroužil dva hráče Přerova a jede s kotoučem na holi do útoku.
22:31
Kopta bojuje s Kovaříkem o kotouč za brankou Přerova.
22:03
Na druhé straně kluziště vypálil podobným způsobem Novotný, Pavelka jeho střelu ukryl do lapačky.
21:45
Čápova střela od modré se zasekla mezi betony Lukáše Klimeše.
21:35
Stadion se dere do útoku.
20:32
Pšurný krouží s kotoučem ve středním pásmu.
20:01
Je za námi první dvacetiminutovka, ve které byli vidět hlavně kališníci. Přerovští se dostávali do šancí až v závěru třetiny, avšak ani jednu z nich nedokázali využít a Stadion si tak do první přestávky odnáší jednobrankový náskok.

Druhá třetina začne přibližně v 18:50.
20:00
19:45
Hraje se nahoru dolu, ani jedné straně se nedaří kotouč zkrotit.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny, která patřila hlavně litoměřickým hráčům.
18:35
Icing Přerova.
17:55
Popelka nebojácně projel přes celou hrací plochu až před Pavelku a bekhendem zakončil. Litoměřickou svatyni ale vysoko přestřelil.
16:28
Hořava zasáhl střelou od modré pouze Pavelkovu hruď.
14:53
Jiří Goiš se dostal k zakončení v bezprostřední blízkosti litoměřické svatyně, na jeho pokus Pavelka odpověděl betonem.
14:25
Reflexy přerovského brankáře vyzkoušel Vantuch.
13:11
I po ukončení přesilovky jsou kališníci v útočném pásmu jako přikovaní.
12:54
12:28
Přerov poprvé vyhazuje.
11:18
Za bouřlivé podpory domácích fanoušků kombinuje Stadion v útočném pásmu. Zatím na Klimeše nevystřelil.
10:54
Provinilcem je David Šťastný.
10:54
Po vysoké holi jednoho z hostujících hráčů odjíždí v předklonu na střídačku Martin Ondráček, bude se vylučovat.
10:02
Aleš Pavlas místo spoluhráči nabídl kotouč pouze připravenému Romanovi Pšurnému, který se rozhodl z mezikruží okamžitě zakončit. Jeho tvrdou střelu nakonec zblokoval Málek.
08:44
Přerov se tlačí před Pavelku a snaží se na kališnický gól odpovědět, ale zatím bez úspěchu.
07:46
Martin Ondráček poslal kotouč k levé tyčce na připraveného PETRA BERÁNKA, který pohotově zakončil do prázdného prostoru v přerovské svatyni. Asistence: Martin Ondráček, Tomáš Rousek
07:34
Po střele Ondráčka končí kotouč v Klimešově rukavici.
07:09
Úmyslný ofsajd Litoměřic, vhazovat se bude před Pavelkou.
06:47
Přerov se osvobozuje.
06:28
Domácí kombinují v útočném pásmu.
06:14
Po zákroku hostujícího brankáře se posunula branka, nyní probíhají opravné práce.
06:14
Šulcova dělovka od modré končí v ochranné síti.
06:02
Přerov jde do čtyř, na trestnou lavici jde Lubomír Kovařík za hákování.
05:33
Valášek vyjel zpoza brány a z bezprostřední blízkosti se pokusil překonat gólmana hostů. Neúspěšně.
05:12
První icing dnešního zápasu, dopustil se ho Přerov.
04:59
Vantuch si po pravém křídle vyjel až před Klimeše, který s jeho zakončením neměl sebemenší problém.
04:14
Novotný drží kotouč za bránou hostí a čeká, až jeho spoluhráči vystřídají.
03:12
Doležalova slabá střela z levého kruhu pro vhazování trefila Klimešův beton.
02:06
Na led jdou čtvrté lajny obou týmů, vhazovat se bude po pravici Lukáše Klimeše.
01:16
Přerov krátce kombinoval v útočném pásmu, avšak nakonec se kotouč dostal na hůl domácího Ondráčka a ten puk vyváží do střední třetiny.
00:27
Stadion jde prakticky okamžitě do protiútoku, Kalla těsně minul.
00:09
Hosté vyhráli úvodní vhazování a ženou se kupředu.
00:01
Hráči obou týmu jsou již na ledě, rozbruslení je v plném proudu.

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Plášil, Šulc, Málek, Pavlas, Bílek, Čáp, Piegl – Kalla, Doležal, Švagrovský – Rousek, Ondráček, Beránek – Kopta, Berger, Vantuch – Valášek, Miškář, Racek

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Řehoř) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Novotný, Ferenc, Pala, Přindiš – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Šťastný – Goiš, Král, Popelka – Blinka, Kovařík, Stoklasa

Rozhodčí: Bejček – Polák, Pampír.
Vzájemná utkání

V prvním utkání mezi zubry a kališníky se týmy utkaly v Litoměřicích. Tam se odehrála doslova obousměrná kanonáda, neboť v zápase padlo celkem 13 gólu. Právě onen lichý gól, který rozhodl o utkání, patřil domácím kališníkům a utkání skončilo 7:6.

Druhé utkání proběhlo na ledě Přerova, kde domácí hned v první třetině dali jasně najevo, kdo je tu doma, neboť kotouč se v bráně domácích objevil celkem třikrát a to bež žádné odezvy. Ale druhá třetina patřila zase naopak velice zřetelně kališníkům. Ti totiž vrátili úder hned pěti góly a inkasovaly jen jeden. Poslední dějství stihlo nabídnout další tři góly. Dva z nich náleželi Stadionu a utkání tak škončilo i tentokrát za nezvykle vysokého stavu 5:7.
HC ZUBR Přerov

Přerov se v tabulce aktuálně drží na 6. místě s dvoubodovým náskokem nad Litoměřicemi. V posledním venkovním utkání bojovali zubři s jihlavskou Duklou. Ta se hned v první třetině prosadila dvakrát a další góly nabídla až poslední třetina, kde oba týmy skórovaly po gólu. Zápas v Jihlavě tak skončil pro Přerov 1:3. V posledním zápase na domácím ledě zavítal do Přerova Havířov. V první třetině si domácí zajistili náskok a v druhé dvacetiminutovce skórovaly oba celky po jednom gólu. Vítězství potvrdili domácí celkem dvěma góly v posledním dějství. Utkání skončilo za stavu 4:1.
HC Stadion Litoměřice

Kališníci v poslední domácí utkání odehráli proti svému blízkému sousedu – ústeckému Slovanu. S tím odehrál gólově vyrovnaný zápas až do poslední třetiny. Tam se Slovanu podařilo prostřelit branku domácích celkem pětkrát a utkání tak skončilo 2:6. V posledním utkání nastoupili Litoměřičtí proti Šumperku jakožto hosté. Tam v každé třetině jeden gól dokázali vstřelit a Jaroslav Pavelka dokonce puk do své klece nepustil vůbec. Utkání tak skončilo pro Litoměřice 3:0.
Vítejte u 32. kola WSM ligy v Litoměřicích. Dnes se utká HC Stadion Litoměřice s HC ZUBR Přerov.