Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera.
Poslední třetina přála jasně ústeckému Slovanu. Ten během krátkého intervalu prostřelil litoměřickou bránu celkem třikrát a poté následoval gól domácích, který snížil na dvougólový náskok. Hosté ale ke konci utkání trefili prázdnou bránu a následně skórovali ještě jednou. Utkání tak končí za stavu 2:6.
59:26
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Pootevřenou klec ještě ke konci utkání trefuje z blízkosti JIŘÍ KUCHLER. Asistence: Jiří Rys, Antonín Melka.
58:59
Využít této situace se ale daří Slovanu. Do prázdné brány se ze středního pásma trefuje PETR TENKRÁT. Asistence: Martin Vágner, Jaroslav Roubík.
58:48
Pavelka míří na střídačku. Litoměřice to zkouší v šesti.
58:38
Oddechový čas pro domácí.
58:17
Hosté ke konci třetiny drží kotouč v pásmu domácích.
56:41
Litoměřice právě vstřelily branku!
Domácím se podařilo snížit. Po skončeném oslabení Stadion zaútočil. Prosadil se právě LUKÁŠ NEDVÍDEK, který obdržel puk v levém kruhu pro vhazování a poslal jej do pravého horního rohu Soukupovy branky. Asistence: Zdeněk Doležal, Petr Beránek.
56:23
Dnešní utkání sleduje 1510 diváků.
55:45
Kombinace Slovanu pokračuje.
55:01
Holomkovi ujela přihrávka na modré a hosté se tak musí stáhnout.
54:23
Vylučovat se tentokrát bude z řad domácích. Trest za podražení si odpyká Lukáš Nedvídek (LTM). 2 minuty.
54:05
53:29
Doležal těsně míjí Soukupovu branku střelou z pravého kruhu.
52:48
Hosté vyhazují kotouč. Domácí jsou nuceni se vracet.
52:05
Litoměřice si zahrají přesilovku. Na trestnou půjde Jan Látal (UNL), který se dopustil trestu podražení. 2 minuty.
51:08
Ústí pokračuje ve střílení gólů. Opět se prosadil PETR TENKRÁT, který dokázal i tentokrát prorazit puk za Pavelku a svému týmu tak dává třígólový náskok. Asistence: Jaroslav Roubík.
50:59
Ofsajd domácích.
50:49
Plášil střílel od mantinelu a trefil Soukupův beton.
49:29
PETR TENKRÁT se po zákroku Pavelky zmocnil kotouče a poslal ho v rychlosti za něj. Asistence: Jaroslav Roubík.
48:41
Kloz vysoce přestřelil litoměřickou branku.
48:32
David Švagrovský (LTM) dostává 2 minuty na trestné za podražení.
48:00
47:51
Kotouč vystřelený na litoměřickou branku končí v ochranné síti, od které se odrazil směrem na tribuny.
46:41
46:39
Kotouč skončil jen pár centimetrů před otevřenou klecí. K němu se ale první dostali hráči Slovanu a nebezpečnou situaci zažehnali.
45:30
Šulc opět pálí silně z modré. Tentokrát trefuje Soukupovy betony.
44:53
Šulc střílel od modré a těsně minul Soukupovu branku. Následně hosté vyhazují.
44:41
Bude se vylučovat. Na trestnou už míří Vladimír Brož (UNL), který si odpyká dvouminutový trest za podražení.
43:30
A kombinace je zakončená gólem. LADISLAV GENGEL vystřelil po přihrávce zpoza branky přímo do horního růžku Pavelkovy branky. Asistence: Jan Dalecký, Tomáš Andres.
42:56
Hosté se probojovali do útočného pásma a kombinují.
42:25
Rys se pokusil vystřelit na Pavelku z průniku a trefil jeho beton.
41:55
Švagrovský projel do útočného pásma a trefil tyčku.
41:42
41:36
Pohl střílel prudce od modré, ale vysoce přestřelil.
40:46
Holomek byl připraven na přihrávku před otevřenou klec. Kotouč mu ale ujel.
40:30
Kloz se pokusil puk procpat do brány. Pavelka ale měl kotouč dávno v moci.
40:02
Vhazování vyhrávají Litoměřičtí.
40:01
Druhá třetina tentokrát nenabídla žádný gól. Avšak po nezdařené střele Slovanu vypukla na ledě bitva mezi Sobotkou (UNL) a Málkem (LTM), kteří se do konce utkání už na ledě neukážou, neboť obdrželi osobní trest do konce utkání. Třetí třetina tak začne rovněž s vyrovnaným stavem.
Další třetina začne přibližně v 18:42.
40:00
39:42
Hosté si zahrají přesilovku. Na trestnou míří Tomáš Troliga (LTM) za krosček. 2 minuty.
39:14
Nyní do útoku pronikají hosté. V pásmu domácích nyní probíhají bitvy o puk.
38:34
Domácí i nadále okupují Soukupa.
38:29
37:22
Domácí kombinují před Soukupem.
36:29
Vyloučen bude Daniel Sobotka (UNL) 2 minuty za napadení, dále také 5 + do konce utkání za hrubost. Dále dostává trest Dominik Málek (LTM) 5 + do konce utkání za hrubost.
36:29
Rozhodčí stále konzultují.
36:29
Sobotka zuřil a pustil se do Málka. Začala velmi intenzivní bitva mezi těmito dvěma. Na ledě lítaly hole, helmy i rukavice. Rozhodčí už se baví o trestu.
36:29
Ústeckým se sice podařilo procpat puk za Pavelku, ale z důsledku postavení útočícího hráče v brankovišti rozhodčí gól neuznávají.
36:24
35:25
Pohl zkusil střílet od modré, ale trefil Pavelkův beton.
35:09
Hosté stále kombinují. Na střelu ale zatím nedošlo.
34:24
Bude se vylučovat. Na trestnou lavici už míří Tomáš Troliga (LTM) za sekání. 2 minuty.
33:55
Pavlas střílel od modré. Kotouč ale letěl mimo.
33:16
Šulc blokuje Gengelovu střelu tělem.
32:24
Látalova střela trefuje Pavelkův beton a od něj se puk odráží za k mantinelům.
32:24
Pavelka chytá kotouč mezi betony.
31:36
Kalla vystřelil směrem na bránu a trefil Soukupa. Kotouč se dostal k Vantuchovi a ten rovněž neprostřelil.
31:10
Domácím se podařilo proniknout do útočného pásma a do boje o puk se za bránou pustil i Soukup. Kotouč nakonec skončil až ve středním pásmu.
30:36
Pohl vystřelil prudce z mezikruží směrem do pravého horního růžku Pavelkovy branky. Ten stihl bleskurychle natáhnout ruku a puk zachytil do lapačky.
29:50
Andreas vypálil z průniku a trefil Pavelku do výstroje.
29:10
Hosté i nadále Pavelku ohrožují.
28:28
Roubík po přihrávce od Jiřího Ryse zkusil vystřelit z levého kruhu. Pavelka rychlým máchnutím lapačky kotouč chytil.
27:54
Kloz se pokusil prokličkovat až do útočného pásma, kde ale byl rychle odzbrojen.
27:32
Kotouč skončil blízko Pavelky. Ten poté, co viděl blížící se hráče Slovanu, puk raději přidržel.
26:53
Berger v pásmu hostí vybojoval puk a následně přihrává Doležalovi. Ten zkouší vystřelit z otočky, ale branku míjí.
26:03
Kotouč končí na tribunách po boji o puk ve středním pásmu.
25:42
Opětovný ofsajd domácích.
25:13
24:47
Beránek se pokusil přihrát před bránu, ale jeho spoluhráči byli izolováni obránci Slovanu a přihrávku tak neobdrželi.
24:15
Nyní proniká do útoku Nedvídek, následně bojuje o puk za bránou hostí.
23:23
Kloz se dostal s kotoučem před Pavelku a nakonec ho trefuje do výstroje.
22:21
Pavelka je nyní obklopen. Ústečtí již kombinují nebezpečně blízko jeho svatyně.
21:56
Ondráček pronikl do útočného pásma. Byl ale rychle obklopen a zpacifikován.
21:37
Icing domácích.
21:15
Kotouč cestuje z jedné strany ledové plochy do druhé. Ke střelám ale nedochází.
20:22
Hosté se opět probojovali do útočného pásmu a započínají svoji kombinaci.
20:02
Ústečtí vyhrávají úvodní vhazování. Kotouč ale rychle přebírají domácí.
20:01
Hra se ze začátku jevila vyrovnaně na obou stranách. Vzápětí pár minut před koncem třetiny jako první poslali kotouč do brány hráči ústeckého Slovanu. Do několika sekund ale přišla odpověď domácích a druhá třetina tak začne za vyrovnaného stavu. Rozhodně se bude na co těšit.
Další třetina začne přibližně v 17:50.
20:00
19:58
19:05
Do konce třetiny zbývá necelá minuta. Domácí se i nadále snaží nalézt tu správnou koncovku.
18:33
Švagrovský se pokusil vystřelit z mezikruží, ale kotouč se zastavil o hůl ústeckého obránce.
17:58
Na trestnou půjde Ladislav Gengel (UNL). Ten si odpyká 2 minuty za nedovolené bránění.
17:19
Melka pronikl sám do útočného pásma a po chvíli i střílí. Bránu však minul.
17:03
15:49
Látalovi se daří puk vyhodit do pásma domácích.
15:38
Domácí kombinují.
15:03
Petr Tenkrát (UNL) půjde na trestnou si odpykat dvouminutový trest za vysokou hůl. Domácí si tak zahrají svoji první přesilovku.
14:33
A Litoměřice bleskurychle odpovídají. DAVID ŠVAGROVSKÝ po zákroku Soukupa, který puk vyrazil betonem, dostal kotouč na svojí hůl a rovněž kotouč do pootevřené klece dorazil. Asistence: Ondřej Kopta, Tomáš Troliga.
14:15
Pavelka po předchozím zákroku skončil na zemi a to dalo velkou šanci Ústeckým vystřelit. O to se postaral JIŘÍ RYS, který puk do pootevřené klece dorazil. Asistence: Antonín Melka, Martin Vágner.
13:35
Domácím se nepovedla přihrávka a hra se tak vzápětí přesouvá před Pavelku.
12:39
Následuje kombinace Litoměřických, kteří hledají šanci pro možnou střelu.
11:48
Domácí jsou v útočném pásmu o kotouč rychle okradeni. Vzápětí se s ním však do pásma hostí opět vrací.
11:06
Tenkrát měl nabídnutý kotouč přímo před otevřenou klecí a pokusil se toho využít. Pavelka se ale bleskurychle postavil puku do cesty a následně ho zalehl.
10:21
Plášilovu střelu od modré kryje Soukup betonem.
10:10
Kalla se pokusil dorazit kotouč, který po zákroku Soukupa zůstal před jeho klecí. Soukup ale stihl zareagovat rychle a puk zachytil do výstroje.
10:00
Další zakázané uvolnění hostí.
09:33
Valášek s Bergerem pronikli do útočného pásma a Valáškovi se naskytla možnost střílet od mantinelu. Kotouč bránu minul.
08:53
Icing hostí. Vhazovat se bude po Soukupově levici.
08:28
Ústí je zpět v útočném pásmu a Pavelka se dostává do ohrožení.
07:33
Domácí jsou nyní před Soukupem a započínají kombinaci.
07:25
Litoměřice se dopouštějí ofsajdu.
06:27
Domácí s kotoučem pronikli do útočného pásma. Tam ale puk ztrácí a hra se přesouvá zpět před Pavelku.
05:59
Pavelka při svém zákroku skončil na zemi a veliké hrozbě, při které skončil puk před otevřenou kleci, dokázal nakonec zabránit pohotovým zákrokem.
05:49
Při dalším pokusu se do útočného pásma probojovat se domácí opět dopouštějí zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude po Pavelkově pravici.
04:58
Piegl tentokrát posílá puk dopředu svým spoluhráčům. Ti vstupují do pásma hostí a připravují se vystřelit.
04:36
Kotouč končí za bránou Soukupa vinou domácích a rozhodčí tak píská zakázané uvolnění.
04:09
04:03
Melka se kotouče dokázal zmocnit a pronikl do útočného pásma. Tam vystřelil od mantinelu a trefil Pavelku do výstroje.
03:34
Litoměřicím se i nadále daří držet si kotouč. Přesilovka Ústí se už blíží ke konci.
03:03
Vzápětí hráči domácích puk opět přebírají a snaží se zdržet přesilovku Slovanu co nejdéle.
02:30
Domácí přerušují kombinaci hostí a vyhazují puk na druhou stranu ledové plochy.
02:09
Bude se vylučovat. Na trestnou míří David Švagrovský (LTM), který si odpyká dvouminutový trest za vysokou hůl.
01:53
Kališníci se opět přesunují před Soukupa, kde se opět pouští do kombinace. V tom jim ale brání obrana hostí.
01:44
Slovan se dopouští ofsajdu.
01:06
Hronek se pokusil jemně vystřelit od modré. Kotouč klec minul.
00:35
Nyní se hraje před bránou hostí. Domácí zkoušejí kombinovat.
00:22
Do útočného pásma rychle pronikl Roubík, ale o puk byl vzápětí oloupen.
00:02
Úvodní vhazování vyhrává Slovan.
00:01

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Bílek, Šulc, Málek, Pavlas, Plášil, Hronek, Piegl – Kalla,Vantuch, Doležal – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Kopta, Troliga, Švagrovský – Valášek, Berger, Mi. Procházka. Trenér: Říha.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Holomek, Látal, Vágner, Sobotka, Smetana, Brož, Pohl, Macek – Kloz, Roubík, Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Gengel, Andres, Dalecký – Křivohlávek. Trenér: Mach.

Rozhodčí: Schmejkal – Bosák, Špringl ml..
Vzájemná utkání

Letos se týmy spolu již setkaly celkem dvakrát. Poprvé na ledě Litoměřic došlo až k samostatným nájezdům, kde se nakonec prosadili právě kališníci a z prvního severočeského duelu vzešli vítězně oni. Utkání skončilo pro Litoměřice 5:4sn.

V druhém zápase, tentokrát v Ústí nad Labem, měly týmy v poslední třetině stejný počet vstřelených gólu a o výsledku měla rozhodnout tedy právě závěrečná desetiminutovka. Tam během minuty skórovaly opět oba týmy. 2 minuty před koncem ale vstřelili gól domácí a poté, co tým Stadionu odvolal brankaře navštívil puk bránu hostí ještě jednou. Plný počet bodů tedy brali Ústečtí za stavu 5:3.
HC Slovan Ústí nad Labem

Ústečtí se v tabulce nacházejí na místě 10. se 41 body, což je pouze o 2 méně, než mají domácí. Ústečtí nastoupili na domácím ledě proti vzálenému Havířovu. Již v první třetině se gólově dařilo spíše týmu hostí. Těm se podařilo zajistit si dvougólový náskok a následně v druhé třetině vstřelit gól další. Na ten už ale Slovan rychle odpověděl a podařilo se mu tak snížit zpět na dvougólovou ztrátu. K tomu se přidaly další dva góly a Slovan tak po druhé třetině zajistil vyrovnaný stav. Jenže v poslední třetině ze začátku opět Havířov dvakrát skóroval. Domácí i tentokrát rychle vyrovnali, ale nakonec tečku za utkáním udělali právě Havířovští, když pár minut před koncem skórovali. Utkání tak skončilo pro domácí 5:6.
HC Stadion Litoměřice

Kališníci se po první polovině sezóny pohybují v polovině tabulky. Zrovna jim náleží 8. místo se 43 body. Tým Stadionu v minulém zápase přišli navštívit do Litoměřic hráči jihočeského Motoru. V herně vyrovnané hře se jako první prosadil právě Motor, když před koncem první dvacetiminutovky skóroval. Na druhý gól se muselo čekat až do třetí třetiny. Tam se opět prosadili Budějovičtí a před koncem s dvojnásobným náskokem to vypadalo, že o utkání je rozhodnuto. Jako zázrakem se však podařilo domácím ke konci třetiny dvakrát skórovat a došlo tak na prodloužení a následné samostatné nájezdy. Tam se jediný prosadil Rok Pajič a domácí si tak ze zápasu vzali 1 bod. Utkání skončilo za stavu 2:3sn.
Vítejte u 30. kola WSM ligy. Dnes se v Litoměřicích utkají týmy HC Stadion Litoměřice a HC Slovan Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.