Vyrovnané utkání mezi Přerovem a Mostem je u samotného konce. Zubři vytěžili z vyrovnané partie nakonec větší převahu, kterou přetavili ve čtyři góly a dokráčeli k plnému bodovému zisku. Most se snažil zuby, nehty něco se zápasem udělat, ale ani to nestačilo na pokoření Klimeše, který si připíše čisté konto. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek středečního večera.
59:33
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři se nakonec prosazují i v této přesilové hře. Kotouč za Petráska dostal střelou švihem TADEÁŠ KRÁL. Asistence: Jiří Goiš, Petr Mrázek.
58:19
Zubři ale nikam nespěchají ani v přesilovce a v klidu kombinují.
57:38
Je tu výhoda přesilové hry pro Přerov. Martin Mical (MST) 2 minuty za napadení.
56:05
Zubři se s ledovým klidem brání a udržují si dostatečný tříbrankový náskok.
54:19
Most se snaží snížit stav zápasu, ale Klimeš v čele s přerovskou defenzívou úspěšně odolávají.
53:33
Klimeš v sedě vyškrábl vyrážečkou gólovou šanci Jiřího Doležala.
52:30
Stoklasovo nahození branku Mostu minulo a do útoku se vydávají mostečtí.
51:10
Hořavovo prudší nahození končí v lapačce Michaela Petráska.
50:29
Další parádní trefa přerovských hokejistů je na světě! PETR MRÁZEK proklouzl hladce celým hrištěm až před Petráska, kterého překonal precizním bekhendovým pokusem. Kotouč se otřel o spojnici vrchní tyčky a zapadl do branky. Bez asistence.
49:36
Přesilovka hostí je u konce a Chmelíř se vrací zpátky do hry.
48:30
Mostu se vůbec nedaří dostat v přesilovce ke kotouči.
47:36
Lukáš Chmelíř (PŘE) 2 minuty za podražení.
45:36
Přizemní střela Petra Mrázka skončila těsně vedle mostecké branky.
45:07
Drzý průnik JIŘÍHO GOIŠE končí druhou brankou v Petráskově síti! Přerovský útočník se v sólovém nájezdu trefil elegenantě do horního růžku mostecké branky. Asistence: Tadeáš Král.
43:18
Strejčkovu přizemní střelu brankář Přerova vyrazil špičkou betonu.
42:10
Doležel je zpátky ve hře a Zubři vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. Následuje buly před Klimešem.
41:19
Do samostatného úniku se dostal Zdeněk Tauš, který si vymíchal Klimeše, ale v nevhodný a ten nejdůležitější okamžik mu uskočil kotouč z čepele.
40:36
Ferenc střílel z mezikruží pouze do betonu Petráska.
40:01
Zubři si z kraje třetí třetiny zahrají přesilovku. Jiří Doležel (MST) je vyloučen na dvě minuty za sekání.
40:01
Dnes sledujeme velmi vyrovnanou bitvu, kde rozhodují maličkosti. Zubři dokázali využít jednu z mnoha přesilovek a ujali se vedení. Před námi je poslední třetina, která začne cca v 19:46
40:00
39:44
Dostálek si obkroužil branku Petráska a jeho dorážku do prázdné branky na poslední chvíli vytěsnil Petrásek betonem.
39:06
Pšurného povedenou střelu vyrazil brankář Mostu levým ramenem. Zubři stále v útočném pásmu.
38:18
Zubři se sice velmi rychle dostali do šance, ale Petrásek rychle vytřepal puk z lapačky a osvobodil svůj celek.
37:35
Tomáš Procházka (MST) 2 minuty za podražení.
36:18
Hořavovo nahození vůbec Petráska neohrozilo. Strejček rozjíždí akci Mostu.
35:49
Další zakázané uvolnění z pohledu domácích.
35:19
Zubři vyhazují kotouč přes všechny čáry a píská se zakázané uvolnění.
34:29
Tauš střílel mimo a do útoku míří naopak Zubři.
33:56
Mostečtí nedokázali využít přesilovou hru a Sýkora je zpátky ve hře.
33:15
Mostečtí chvíli kombinovali, ale k ohrožení Klimeše se nedostali. Vzápětí Zubry osvobodil obětavý Hořava.
32:20
Rozjetého Ference zastavila sudího píšťalka, která signalizuje ofsajd.
31:54
Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za sekání.
30:24
Petrásek se přemístil od pravé tyči k levé za pět minut dvanáct a perfektním zákrokem lapačkou vynuloval dorážejícího Romana Pšurného, který měl před sebou odkrytou část mostecké branky.
29:48
Zubrům se nabízí další početní výhoda. Jakub Grin (MST) 2 miuty za hákování.
29:24
Zubři bleskově trestají a využívají tuhle početní výhodu. Hořavovu střelu od modré stačil Petrásek vyrazit pouze před sebe, kde puk dorazil do sítě nikým nehlídaný DAVID ŠŤASTNÝ. Asistence: Petr Hořava.
29:15
Lukáš Rindoš (MST) za brankou fauloval brankáře Klimeše a odsedí si dvě minutky za napadení.
28:18
Svižná střela Grofa jen prosvištěla kolem pravé tyčky Petráskovy branky.
27:10
Ani tato přesilová hra domácích nebyla využita. Novotný je zpátky na ledě.
26:25
Zubři se dostali ke kotouči a osvobozují se.
25:40
Klimeš byl obstřelován mosteckými ze všech stran. Bravurně si brankář Zubrů ovšem poradil se všemi pokusy hostí.
25:03
Martin Novotný (PŘE) 2 minuty za hru vysokou holí.
24:59
Strejček opouští lavici hříšníků a hosté hrají v plném počtu.
24:56
Královu střelu z levého kruhu tečoval do boční sítě Mrázek.
24:42
Hora se dostal k odraženému kotouči a rychlou střelou osvobozuje svůj celek v oslabení.
24:29
V držení kotouče byl podražen Šťastný, který ale o kotouč přišel a vylučovat se nebude.
22:59
Jan Strejček (MST) 2 minuty za podražení.
22:28
Zubři mají signalizovanou výhodu, budou hrát přesilovou hru.
21:50
Mostecký Mical si nabruslil do útočného pásma a snažil se o střelu. V tom mu dobrým obranným zákrokem zabránil obránce Chmelíř, který nenechal útočníka Mostu ani vystřelit.
21:20
Petrásek se prezentoval velmi dobrým zákrokem proti šanci Petra Mrázka.
20:36
Mostečtí se na menší chvilku usadili před Klimešem a Zubři raději vyhazují puk na zakázané uvolnění.
20:01
Dvacet minut je za námi a stav je nerozhodný 0:0. Viděli jsme slušný hokej s několika šancemi, které oba brankáři dokázali pochytat. Tu největší měl Milan Procházka, který ale v zakončení Petráska nepřelstil.
20:00
19:02
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18
Milan Procházka měl na čepeli vedoucí trefu zápasu. Vymíchal si brankáře Petráska, ale ten mu povedenou kličku parádním zákrokem vychytal.
16:29
Kubinčák našel neobsazeného Tauše, který ale mířil mimo branku Klimeše.
15:50
Zubři nedokázali využít přesilovou hru a Havelka se vrací zpátky do hry.
14:59
Zubři z následného tlaku nic nevymysleli a hosté vyhazují puk do bezpečí.
14:28
Petrásek působí velmi jistě. Poradil si se střelou Pšurného i dorážkou Šťastného.
13:45
Jakub Havelka (MST) 2 minuty za napadení.
12:16
Zubři ale za celou dobu nic nevymysleli a zkoušejí to tedy znovu, tentokrát od vlastní branky, kde akci založil Grof.
10:44
Zubři se usadili v útočné třetině a kombinují.
9:31
Na opačné straně si připisuje zákrok také z kategorie úspěšných Michael Petrásek. Buly před jeho brankou.
8:14
Střelecký pokus Rindoše končí v lapačce pozorného Lukáše Klimeše.
7:37
Na to, že dnes vidíme duel mezi Přerovem a Mostem, který se nachází na chvostu tabulky, tak se hraje poměrně vyrovnaná partie.
6:39
Stoklasa vybídl do slušné šance Blinku, který ale z bezprostřední blízkosti nastřelil brankáře Petráska. Buly u branky Mostu.
5:46
Na opačné straně se ocitl v nadějné šanci Roman Pšurný, ale Petrásek byl ve správný čas na správném místě.
5:18
Kubinčákova střela z levého kruhu skončila v lapačce Klimeše.
4:28
Hra se přelévá ze strany na stranu, kotouč mají v moci mostečtí.
3:56
Před Klimešem se do sebe pustili Nedrda se Sikorou. Vylučovat se ale nebude.
3:19
Mostečtí se usadili před Klimešem a ten si připisuje úspěšný zásah proti střele Přeučila.
2:55
Most se vůbec před Klimeše nedostal a přesilovka je u konce. Dostálek je zpátky na ledě.
1:48
Další úspěšné vyhození, tentokrát v podání Tomáše Sýkory.
1:26
Most se sice usadil před Klimešem, ale ohrozit jej nedokázal. Grof úspěšně osvobozuje svůj celek.
0:54
Vlastimil Dostálek (PŘE) 2 minuty za faul loktem.
0:36
Zubři se hned ze začátku pustili do šance, kterou měl Vlastimil Dostálek, ale jeho pokus mířil nad branku.
00:01

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Vágner, Ferenc, Novotný – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Šťastný – Goiš, Král, Mrázek – Blinka, Kovařík, Stoklasa – Š. Kratochvíl.

HC Most: Petrásek (Mouček) – Hora, Grin, Strejček, Cvrk, Vaněk, Havelka – Doležal, Tauš, Kubinčák – Mical, Slavíček, Rindoš – Přeučil, Hanzl, Baránek – Nedrda, Trübenker.

Rozhodčí: Přikryl – Reich,Měkýš.
Dobré středeční odpoledne z přerovské MEO Arény. Na programu je 29 kolo WSM ligy. Zubři dnes budou hostit na vlastním ledě celek z dalekého Mostu. Mosteckým se vůbec nedaří a proto okupují až předposlední pozici v tabulce. Zubři jsou na sedmé pozici a jen pár bodíků je dělí již od pátého místa. Mostečtí se nyní mohou spolehnout na dočasnou výpomoc několika hráčů z Litvínova. Zubrům se vrátil do sestav po zranění obránce Novotný. Duel mezi Přerovem a Mostem startuje v 18:00