Přerovští hokejisté si dokázali udržet dostatečný náskok a i díky výbornému výkonu brankáře Řehoře dokráčeli ke třem bodům. Zubři dokázali Ústí nad Labem porazit dvakrát ze tří duelů. Dnes je to všechno, hezký zbytek soboty.
59:44
Meo Arena je již na nohou a oslavuje dnešní výhru, kterou za chvíli stvrdí siréna, která ukončí třetí třetinu.
59:05
Hosté neustále obstřelují, Řehoř je ale pozorný.
58:40
Řehoř dvakrát po sobě vychytal dvě dělovky od Petra Tenkráta. Zubři nahazují puk do útočné třetiny, aby mohli vystřídat.
58:05
Volke opouští brankoviště a hosté to zkoušejí v šesti.
57:25
Střídačka hostů si ještě vyžádala oddechový čas na poradu.
57:25
David Bernad (UNL) – Marek Sikora (PŘE) oba 2 minuty za hrubost.
56:40
Hosté už hrají chvíli ve čtyřech a nyní se snaží o další kombinaci.
56:32
Ve vlastním oslabení se v šanci ocitl Tenkrát. Jeho přizemní dělovku dokázal Řehoř odrazit hokejkou zpátky do hry.
56:17
Gengel pálil z dobré pozice mimo a hosté zakládají kombinaci zase od vlastní branky.
55:26
Šťastný zatáhl puk do útočného pásma, ale tam ho ztratil Tomáš Sýkora a domácí ztrácejí výhodu útočného pásma.
54:40
Ústí bleskově vyhodilo kotouč do útočného pásma a naspořilo nějaké vteřinky v oslabení.
54:29
Hosté jdou do čtyř. Šance pro Zubry pojistit si vedení o tři góly. Ondřej Holomek (UNL) 2 minuty za držení protihráče.
52:20
Zubři se musí bránit drtivému tlaku hostí. Ti nechtějí z Přerova odjíždět s prázdnou.
51:27
Na opačné straně se prezentoval jistým zákrokem proti dorážce Milana Procházky ústecký Volke.
50:29
Zákrok večera předvedl Milan Řehoř. Brankář Zubrů se dokázal přemístit před prázdnou branku, kde hokejkou vyrazil dělovku Petra Tenkráta.
49:16
Téměř na dvě minuty se hosté usadili, ale Řehoře i přes drtivý tlak překonat nedokázali.
47:28
Řehoř musel rychle zasáhnout proti dorážce Gengela. Hosté stále na kotouči.
46:41
Milan Procházka měl záluskl na druhý gól, ale Volke ho ve finále vychytal.
46:10
Dnešní duel sleduje 2 109 diváků.
44:29
Před Řehořem se strhla menší šarvátka. Vylučovat se ale nebude.
43:17
Do úniku se dostal Jiří Goiš, ale vyjetého Volkeho překonat nedokázal.
42:29
Ústí se snaží obstřelovat Řehoře, ale ten v čele se spoluhráči odolává.
41:35
Zubři se dokázali nakonec ubránit a Ferenc se vrací do hry.
41:24
Řehoř dvěma skvělými zákroky zneškodnil kombinaci ústeckých. Vhazuje se po pravé ruce přerovského brankáře.
40:34
Ústí odstartovalo poslední třetinu velikým tlakem. Brož dokonce napálil pravou tyčku přerovské branky.
40:01
Prostřední část byla na góly divočejší a viděli jsme jich hned pět. Zubři se prosadili dvakrát ve vlastním oslabení a navýšili své vedení o dva góly. Ústecké čeká v poslední třetině tvrdá práce, pokud chtějí pomýšlet na nějaký bodový zisk.
40:00
39:54
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři stihli ještě těsně před odchodem do šaten ve vlastním oslabení skórovat! Parádní práci odvedl Roman Pšurný, který na sebe natáhl dva protihráče a poté žabičkou přes celé pásmo našel hokejku MILANA PROCHÁZKY, který už si v zakončení pohrál s kotoučem a dostal ho za Volkeho. Asistence: Roman Pšurný.
39:35
Jakub Ferenc (PŘE) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
39:21
Je tu poslední minutka druhé třetiny. Řehoř se musel rybičkou natahovat proti dorážce Roubíka. Buly u branky Zubrů.
37:32
Třetí formace Zubrů roztočila před brankou Ústí pěkný kolotoč. Sérii přihrávek dokončil obloučkem do lapačky Volkeho, Jiří Goiš.
36:35
Grof opouští vrátka trestné lavice a domácí jsou v pěti.
35:34
Pala nahazuje kotouč do útočného pásma a domácí střídají.
34:49
Šťastný se Sýkorou zahráli velmi dobré střídání v oslabení.
34:30
Je tu přesilovka pro Ústí nad Labem. Jakub Grof (PŘE) 2 minuty za držení protihráče.
32:34
Sýkora podle rozhodčího překážel Volkemu v brankovišti a hra se přesouvá do středního pásma.
31:50
Goiš je zpátky na ledě, Zubři jsou kompletní.
31:36
Jakub Ferenc (PŘE) – Jan Pohl (UNL) oba dvě minuty hrubost + dvě minuty sekání.
31:36
Na ledě se strhla šarvátka mezi Ferencem a hostujícím Pohlem. Ikdyž byl obránce Ústí skoro o hlavu menší byl důstojým soupeřem. Nejprve se obránce Zubrů dostal do úzkých, ale v zápětí dokázal obránce Ústí dostat jako první na led. Oba hřišníci nyní putují na trestnou lavici.
30:24
Hořava dělovkou o mantinel vyhazuje kotouč do bezpečí.
29:49
Dvouminutový trest za sekání si odsedí Jiří Goiš (PŘE)
28:34
Průnik Andrese skončil v moci připraveného Milana Řehoře. Následuje buly před brankářem Přerova.
27:58
Sýkora je zpátky na ledě a Zubři jsou kompletní.
27:23
Domácí celek předvedl v oslabení ukázkovou bojovnost a opět přetahuje vedení na svoji stranu. Do úniku se nejprve dostal Petr Mrázek, ale toho Volke stačil vychytat a odražený kotouč pohotově doklepl pod břevno dojíždějící DAVID ŠŤASTNÝ. Asistence: Petr Mrázek.
26:30
Čtveřice domácích se zatím velmi dobře brání.
25:57
Je tu trest pro Zubry a přesilovka pro Ústí. Tomáš Sýkora (PŘE) 2 minuty za krosček.
25:36
Kloz pálil od modré čáry a jeho pumelice orazítkovala zadní mantinel za brankou Řehoře.
25:06
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Ústecké první trefa dostatečně nabudila a máme vyrovnáno! Z parádní kombinace, kterou sehráli hosté na jeden dotek se úspěšně prosazuje DAVID MERTA. Asistence: Ondřej Holomek, Tomáš Andres.
24:34
Nejproduktivnější ústecký hráč Jaroslav Roubík se natlačil ke střele a dokonce zaměstnal brankáře Zubrů ještě následnou dorážkou. Brankář domácích oba pokusy dokázal pokrýt a vhazuje se v obranném pásmu Přerova.
24:11
Studená sprcha pro domácí pětici. Ústečtí si hladce najeli do útočného pásma a díky přesné trefě JANA KLOZE pod horní tyčku snižují stav utkání na rozdíl jediného gólu. Asistence: Petr Tenkrát.
22:44
Do šance se tlačil Blinka, ale byl čistě odzbrojen bránícím Pohlem.
22:15
Ústečtí to mysleli se svojí kombinací dobře, ale ocitli se v ofsajdu.
21:26
Nejprve střílel do Volkeho Mrázek a vzápětí nedokázal ústeckého brankáře překonat ani dorážející Jiří Goiš.
20:57
Nejprve se kombinace domácím nevydařila, ale vzápětí to napravuje střílející JAKUB GROF. Jeho projektil od modré čáry sotva doskákal za Volkeho záda. Zubři se prosazují ve dvojnásobné přesilovce. Asistence: Lukáš Chmelíř, Milan Procházka.
20:18
Dostálkova Dorážka se zastavila těsně před brankovou čarou. Kotouč na poslední chvíli odpálil brankář Volke.
20:01
První třetina nám přinesla vyrovnaný hokej a několik slibných šancí. Ve druhé polovině první třetiny byli mírně lepší domácí, kteří se dostali díky Mrázkově trefě v signalizované výhodě do vedení. Za hosty mohl vyrovnat Tenkrát, ale dobrou šanci neproměnil. Zubři budou na začátku druhé třetiny dohrávat přesilovou hru pěti proti třem.
20:00
19:55
Ještě jedno vyloučení na straně hostí. Zubry čeká přesilovka pět na tři. Jiří Kuchler (UNL) 2 minuty za nedovolené bránění.
19:34
Střela Tomáše Sýkory končí sražena v ochranné síti. Ještě buly před Volkem.
18:58
Na závěr první dvacetiminutovky tu máme přesilovou hru pro Zubry. Za podražení si odpyká dvě minuty Ondřej Holomek (UNL)
18:42
Hořavova střela byla nepřesná a kotouč se vrací na hokejky hostí.
18:17
Parádní kombinaci na jeden dotek předvedla první přerovská formace. Zakončující Dostálek jen o milimetry minul odkrytý prostor u levé tyčky.
17:29
Mertova střela z otočky si našla místečko v lapačce Milana Řehoře. Další buly v oblasti přerovské branky.
16:43
Šťastného zakončení z levého křídla končí ztečováno v ochranné síti. Následuje buly před Martinem Volkem.
15:59
Zbytek přesilové hry Ústí nad Labem nic zajímavého nepřinesl a domácí celek je zase v pěti.
14:44
Přihrávka na Gengela již byla ofsajdová. Buly ve středním pásmu.
14:26
První nátlak hostí Zubři zvládli a odvrátili kotouč za branku Volkeho. Další kombinaci hosté právě rozjíždějí.
13:59
Výhoda přesilové hry pro Ústí nad Labem. Vlastimil Dostálek (PŘE) 2 minuty za hru vysokou hlí.
13:17
Zubři si vypracovali další šanci a dostávají se v signalizované výhodě do vedení! Popelka předložil puk podruhé na PETRA MRÁZKA, který se tentokrát nemýlil. Asistence: Michal Popelka, Jakub Ferenc.
12:54
Krušné chvíle se teď odehrávaly před brankou Volkeho. Nahozený kotouč se odrazil před Popelku, kterého ale přebruslil Volke, který se vydal na výlet a holí vypíchnul kotouč pouze na hokejku Mrázka, jehož dělovku do odkryté branky v leže zblokoval jeden z obránců Ústí. Zubři mají nyní signalizovanou výhodu.
12:19
Zubři se usadili v útočném pásmu a kombinují.
11:49
První gól utkání měl na čepeli Petr Tenkrát. Jeho bekhend z otočky skončil pod přesouvajícím se brankářem Zubrů.
10:26
Gengelova střela byla ztečována do ochranné sítě. Buly u Řehoře.
9:54
Volke působí velmi jistým dojmem a připisuje si další zákrok z kategorie úspěšných.
9:27
Ofsajd Ústí a následuje buly ve středním pásmu.
8:50
Ústí také nedokázalo využít početní převahu a Zubři jsou kompletní.
7:48
Řehoř velmi dobrým zákrokem zneškodnil nebezpečnou dorážku Jaroslava Roubíka.
7:24
Holomek je zpátky na ledě a nyní začiná početní výhoda hokejistům z Ústí.
6:49
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Jakub Grof (PŘE) 2 minuty hákování.
5:56
Při vlastním oslabení se do úniku dostal Petr Tenkrát. Jeho střelecký pokus, který směřoval do šibenice, dokázal brankář Řehoř vyrazit do bezpečí.
5:20
Zubři budou hrát přesilovou hru. Ondřej Holomek (UNL) 2 minuty za hákování.
5:01
Ústí si vytvořilo menší tlak a domácí museli vyhodit kotouč na zakázané uvolnění.
4:43
Střelu Gengela vyráží Řehoř vyrážečkou do ochranné sítě. Buly u branky Zubrů.
4:22
Další slibná kombinace domácích končí v moci pozorného Volkeho. Buly u branky Ústí.
3:38
Šťastný důrazně dohrál jednoho z protihráčů za brankou Ústí. Na kotouč se dostávají hosté.
3:06
Volke opět úspěšný. Tentokrát si poradil s rychlou střelou ihned po vhazování z čepele Marka Sikory.
2:54
Pokus Dostálka byl tečován jen těsně vedle ústecké klece. Vzápětí hosté vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
2:26
Do solidní šance si nabruslil domácí Milan Procházka. Jeho ostrý pokus z velikého úhlu dokázal Volke vyrazit špičkou lapačky.
1:56
Řehoř si připisuje sérii dvou úspěšných zákroků. Následně byl hostům odpískán ofsajd a následuje buly ve středním pásmu.
1:33
Ústečtí se tlačili do kombinace, ale moc dlouho se v útočné třetině neudrželi. Popelka nahazuje puk do středního pásma a domácí střídají.
0:58
Řehoř poprvé úspěšně zasahuje a bude se vhazovat před brankou domácích.
0:38
Na druhé straně zahrozil Brož. Jeho bekhend ale branku Zubrů minul.
0:20
Zubři vyhráli úvodní vhazování a hned se pustili do první šance. Pšurný nahrál za pomocí mantinelu volnému Chmelířovi, jehož žabičku ukořistil Volke do lapačky.
00:01

HC ZUBR Přerov: Řehoř (Klimeš) – Chmelíř, Grof, Hořava, Šnajnar, Novotný, Ferenc, Pala – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Sýkora, Šťastný – Goiš, Popelka, Mrázek – Blinka, Kovařík, Stoklasa.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Holomek, Pohl, Sobotka, Brož, Smetana, Bernad – Kloz, Roubík, Tenkrát – Kuchler, Melka, Rys – Merta, Andres, Dalecký – Gengel, Navarra, Křivohlávek.

Rozhodčí: Škrobák – Barteček, Vengřín..
Dobré sobotní odpoledne z Přerova. Zubry čeká před reprezentační přestávkou důležitý duel s Ústí nad Labem. Dnes se divákům slibuje jistě kvalitní podívaná. Kromě souboje dvou celků můžeme sledovat mini souboj v kanadském bodování. Za hosty je nejproduktivnější hráč Jaroslav Roubík (43) kanadských bodů. Za Zubry to je Vlastimil Dostálek, který již stihl nasbírat 33 bodů. V letošní sezoně platí pravidlo můj dům, můj hrad. Oba celky svého soupeře porazili na domácím ledě. Duel mezi Zubry a Ústím nad Labem startuje v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.