Hosté přidali ve třetí části jednu branku a radují se z vítězství. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
59:20
Jestřábi jsou kompletní. Vhazovat se bude v obranném pásmu hostů. Prostějovští jsou v šesti.
58:53
Drtinova střela od modré byla tečována nad branku Strmeně.
58:47
Přerušení v obranném pásmu hostů, Horčička už zůstává na střídačce.
58:34
Horčička odjíždí na střídačku a Jestřábi to zkouší v pěti.
58:13
Kadlecovu střelu z kruhů Horčička udržel a nepustil hosty k dorážce.
57:56
Jestřábi jsou ve čtyřech.
57:20
Rozhodčí pro jistotu posílá na trestnou dalšího prostějovského hráče, tentokrát Husáka (PRO) za podražení. Hosté budou hrát 36 vteřin přesilovku 5 na 3.
57:11
Jestřábi i v oslabení útočí, dobré šance nepřicházejí.
56:46
Zakázané uvolněné hostů, ti kazí rozehrávku.
55:56
Hlavní rozhodčí utíná jakékoli naděje Prostějova, za sekání posílá na trestnou Patrika Moskala (PRO), který si za následné řeči vykoledoval ještě 10 minut osobní trest.
55:27
Zakázané uvolnění hostů, ti už jen forčekují a soustředí se na obranu.
54:35
Ofsajd Prostějova, ve kterém se ocitl Lukáš Luňák.
Hosté si vyžádali oddechový čas.
Utkání sleduje 1570 diváků.
52:43
Čuřík dostal kotouč před Strmeně, jenže kotouč nedokázal zvednout nad ležícího brankáře.
51:18
Kadaň právě vstřelila branku!
Kotouč se dostal před branku ke NICOLASU HLAVOVI a ten dobře zamířil nad rameno Horčičku. Asistence: Martin Šťovíček a Jakub Chrpa.
50:59
A znovu je kotouč za Strmeněm.
50:43
Jestřábi se dobře brání a hosté musí znovu rozehrávat až ze svého pásma.
50:10
Vyloučen Patrik Husák (PRO) po kontaktu s Kadlecem v obranném pásmu Prostějova. Rozhodčí jej posílá na trestnou za napadení.
48:57
Hosté už se do útoku moc nehrnou a brání své vedení.
47:23
Rohanovu nečekanou střelu od modré Horčička schoval v lapačce.
46:19
Zakázané uvolnění Kadaně.
45:58
Strmeň se po dalším zákroku těžce zvedá z ledu, ale pravděpodobně bude moci pokračovat ve hře.
45:45
Novák se dobře propletl k šanci, Strmeň musel zasahovat betonem.
44:19
Hosté jsou v plném počtu, Strmeň nemusel vůbec zasahovat.
43:14
Hosté se dobře brání.
42:19
Vyloučen Trefný (KAD) za sekání.
42:10
Jestřábi nyní tlačí svého soupeře v jeho obranném pásmu, zatím však bez šancí.
41:07
A další zakázané uvolnění, Jestřábům se nepodařilo vystřídat.
40:51
Horčička vyrazil Kadlecovu střelu přilbou, Vokurka pak vyhodil raději na zakázané uvolnění.
40:01
Po druhé třetině jdou šťastnější do kabin hosté. Ti se ve 24. minutě dostali do vedení zásluhou Kverky a veškeré snahy Jestřábů na vyrovnání končí na výborném Strmeňovi. Poslední dvacetiminutovka začne zhruba v 18:38.
40:00
39:52
Novák nezachytil přihrávku, kdy se mohl dostat do samostatného úniku.
37:56
Hosté jsou v plném počtu.
37:38
Protivného střela od modré čáry proskákala kolem levé tyčky.
36:51
Prostějov se ale nemůže dostat do pásma.
36:13
Jestřábi jsou v plném počtu a nyní budou hrát zkrácenou přesilovou hru oni.
35:56
Další zvláštní vyloučení, tentokrát na hostující straně, za sekání vyloučen Martin Kadlec (KAD).
34:40
Hosté jsou kompletní a hrají zkrácenou přesilovku.
34:13
Vyloučení prostějovského hráče, za podražení usedá na trestnou Lukáš Luňák (PRO).
33:36
Jestřábi se sami vyhánějí z útočného pásma.
32:40
Za krosček vyloučen Martin Šťovíček (KAD).
31:34
Chybná rozehrávka hostujícího brankáře! Kotouč zachytil na modré Šlahař a vrátil jej před branku Illéšovi, hostující brankář však skluzem do brankoviště senzačně napravil svoji chybu!
30:36
Zakázané uvolnění Jestřábů.
30:17
Rohan jen nahodil od modré a Horčička raději zastavuje hru.
29:49
Cetkovský hledal před odkrytou brankou Moskala, ten se ke střele nedostal.
28:12
Hosté jsou kompletní.
27:43
Drtinova střela od modré už se odrážela v brankovišti, nakonec puk vypadl mimo branku.
26:12
Jestřábi měli dlouhou výhodu 6 na 5, velkou příležitost měl Novák, ale trefil jen hráče před Strmeněm. Za hákování odchází na dvě minuty Šimon Szathmáry (KAD).
24:30
Zakázané uvolnění Prostějova.
23:16
Hosté se znovu dostávají do vedení. Kadlec našel zpoza branky před brankovištěm JAROMÍRA KVERKU a ten se trefil do odkryté branky. Asistence: Martin Kadlec a Martin Sloboda.
22:40
Hra přerušena pro nahrávku rukou jednoho z Jestřábů, vhazuje se ve středním pásmu.
20:46
Dobré šance Jestřábů, nejprve pálil Husák od modré, potom dorážel z úhlu dvakrát Moskal.
20:01
Je za námi divoká třetina, ve které jsme viděli hned šest branek. Už to vypadalo, že se Jestřábi vedením 3:1 dostali do trháku a vedení si udrží, pak ale hosté zabrali a Koblasa dvěma brankami vyrovnal. Další část hry začne zhruba v 17:51.
20:00
19:55
Illéš mohl znovu poslat Jestřáby do vedení. Strmeň se proti němu dobře přesunul a všechny skulinky ucpal.
18:19
A je znovu vyrovnáno. Domácí obrana znovu zaspala a hosté využívají přečíslení dva na jednoho. Vrána viděl dobře najetého PETRA KOBLASU a ten trefou z první prostřeluje přesunujícího se Horčičku. Asistence: Lukáš Vrána a Dominik Vaněk.
17:59
Kolbasa dojel do útočného pásma a střílel od mantinelu, Horčička kryje.
17:40
Nahození Drtiny Strmeň raději drží v lapačce a přerušuje hru.
16:12
Rychle využitá přesilová hra. Na modrou dostal kotouč PETR KOBLASA a trefuje se dobře k tyči. Tuto ránu ale Horčička moc dobře viděl. Asistence: Dominik Vaněk.
15:52
Zajímavé vyloučení, které přichází až po přerušení hry bez jakékoli signalizace. Nakonec za sekání odchází na trestnou lavici Patrik Moskal (PRO).
15:15
Illéš byl znovu sám před Strmeněm, jenže dostal přihrávku na brusle a nezakončil.
14:06
12:59
Jestřábi právě vstřelili branku!
Neskutečné! Nejprve hrubku Mojžíše nepotrestal Jakub Chrpa. Jestřábi se ale hned vydali do protiútoku a JAKUB ILLÉŠ dostal ideální přihrávku a zápěstím pod horní tyčku navyšuje vedení Prostějova. Asistence: Lukáš Krejčík.
12:35
Hosté se znovu tlačí za vyrovnáním, nyní je zastavil ofsajd.
11:32
Krásná branka Prostějova! LUKÁŠE KREJČÍKA nádherně vyzval do samostatného úniku Jakub Illéš a prostějovský útočník se trefil mezi betony hostujícího brankáře. Asistence: Lukáš Illéš a Pavel Mojžíš.
10:50
Novák dobře střílel po ledě, na dorážku už Jestřábi nedosáhli.
09:33
Hosté rychle vyrovnávají, z rohu poslal před branku kotouč Hlava a JAKUB CHRPA z blízka dorazil do branky. Asistence: Nicolas Hlava a Martin Šťovíček.
08:49
Z protiútoku se prosazují Jestřábi! Na několikrát z blízka překonal klečícího Strmeně PATRIK MOSKAL. Asistence: Martin Novák a Vojtěch Augustin.
08:25
Trefného ránu od modré tečoval před Horčičkou Sloboda.
07:39
Cetkovský sebral rozehrávajícímu hráči puk a byl sám před Strmeněm, neměl však čas dobře zakončit.
06:29
Moskal se obtočil kolem branky a zkoušel zasunout k tyči, Strmeň se dobře přesunul. Hned do protiútoku vyrazil Hlava a na druhé straně musel zasahovat Horčička.
05:51
Zatím je Kadaň lepším celkem a Jestřábi se spíše brání.
04:12
Hlava jel se Šťovíčkem dva na jednoho, nakonec první jmenovaný střílel nad horní tyčku.
04:06
Nyní přerušení hry před Strmeněm.
02:01
Domácí obrana nestíhá úvod utkání. Vrána přenechal Vaňkovi a ten byl sám před Horčičkou, kotouč se snažil propasírovat mezi betony, ale domácí brankář tuto skulinku ucpal.
01:29
Hosté se usadili v útočném pásmu ale brankovou příležitost si nevytvořili.
00:41
Kadlec si sjel s kotoučem ze středního pásma a střílel přes obránce, Horčička zasahovat nemusel.
00:01

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina,Vokurka, Mojžíš, Kaluža, Husák, Protivný – Luňák, Cetkovský, Venkrbec – Novák, Moskal, Augustin – Šlahař, Illéš, Krejčík – Volek, Čuřík. Trenér: K. Přecechtěl.

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Dvořák) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Rohan, Drobný, Černý – Svoboda, Kverka, Kadlec – Hlava, Šťovíček, Chrpa – Koblasa, Vrána, Vaněk – Macháček. Trenér: J. Beck.

Rozhodčí: Z. Kubičík – Adamec, Poruba.
Jestřábi v minulém utkání vyloupili pražskou Slávii, kdy Michal Dragoun vsítil během necelých tří minut hattrick a srovnal tak pro Jestřáby špatně vyvíjející se utkání. To nakonec rozhodl Lukáš Luňák gólem v předposlední minutě.

Kadaň v minulém utkání přetlačila na domácím ledě Benátky nad Jizerou a díky jedinému bodu drží náskok jediného bodu nad Jestřáby, Havířovem a Přerovem. Dnešní souboj tak bude zápasem o pátou příčku v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.