60:46
Draci právě vstřelili branku!
Velká chyba obránců, kteří nechali volno Aleši Holíkovi. Obránce draků nadokázal napoprvé vstřelit gól, ovšem jeho ránu dokázal dorazit TOMÁŠ SEDLÁK. Šumperk získává dva body. Asistence: Aleš Holík.
60:01
Budeme tedy svědky prodloužení. Zápas je po 60. minutách stále v nerozhodném stavu.
60:00
59:57
Draci se před koncem dostali ještě do velké šance, ale Drtil nedokázal skvělou střelou prostřelit Novotného. Bek domácích trefil pouze beton.
59:06
Benátky právě vstřelily branku!
Marek Pabiška poslal pas na DANIELA ŠPAČKA, který tvrdou ranou prostřelil Daniela Zelenku. Asistence: Marek Pabiška.
59:00
Dlouhý opět tvrdě atakoval Zelenku, ten dokázal ale udržet puk před brankovou čarou. Sudí vylučovat nebude.
58:26
Benátky bez Novotného v brance!
58:26
Oddechový čas pro hosty.
58:26
Dlouhý trefil v brankovišti Zelenku. Sudí Přikryl vykazuje hosty do středního pásma.
58:07
David Kajínek se pokoušel o střelu. Tu vyrazil brankář Zelenka do ochranné sítě.
56:47
Půhoný vystřelil od modré, ale jeho rána skončila pouze v lapačce Filipa Novotného.
56:08
Dvakrát v krátkém sledu se dostali hosté do postavení mimo hru.
55:10
Novotný si troufl na riskantní rozehrávku. Hosté mohou díky tomu do útočné akce.
53:45
Přesnost v dnešním zápase opravdu chybí. Střely od modré letí naprosto mimo branku. Teď nás o tom přesvědčil Jiří Kurka.
52:27
Kurka vypálil od modré, ale jeho střela pouze trefila ochrannou síť.
50:50
Icing domácího celku.
50:24
Necelých deset minut zbývá do konce zápasu. Jak toto utkání dopadne?
48:43
Zelenka se nyní dvakrát po sobě blýskl dobrým zákrokem. Následně mu Volf nechtěně sundal přilbu. Rozhodčí vykázal Benátky do středního pásma.
47:56
Havlín trefil tyč po střele od modré!
47:16
Aleš Holík dostává dvě minuty za držení. První přesilovka pro Benátky.
47:02
Hráči draků se snaží dostat do akce, ovšem další icing.
45:50
Zakázané uvolnění Šumperka. Vhazovat se bude v třetině domácích.
45:00
Hraje se hokej nahoru a dolů, ale zatím bez větší šance. Dlouho se také nepřerušovalo.
43:01
Špaček na druhé straně nedokázal zasunout puk za záda Zelenky. Tomu dnes poměrně často puky vypadávají.
42:08
Jan Milfait se objevil sám před Novotným, ale ve velké šanci nedokázal překonat tohoto brankáře.
40:50
Novotný přerušil hru. Vhazování proběhne po jeho levici.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:40.
Skončila druhá třetina, ve které jsme viděli jednu branku, která vzešla z hole Petra Gewieseho. Utkání ovšem doprovází řáda nepřesností. Další třetina nám ukáže, jakým směrem se utkání bude vyvíjet.
40:00
39:22
Puzičova střela od modré měla hodně daleko od váženějšího ohrožení branky.
38:49
Hru opět přerušuje mladý domácí brankář.
38:37
Zelenka zachytil puk do rukavice. Vhazování proběhne po pravé ruce gólmana moravanů.
38:15
Lukáš Volf trefil hrudník brankáře Zelenky. Po dlouhé době vážnější střela v tomto zápase.
37:38
Jiří Říha zkoušel pálit od modré, ale jeho dělovka nakonec netrefila branku.
35:03
Hosté hrají v plném počtu, přesilová hra se drakům nepovedla.
34:24
Nyní byl odpískaný ofsajd domácímu celku.
33:03
Daniel Špaček dostává dvě minuty za podražení.
32:49
Zakázané uvolnění Šumperka. Po odpískání se ještě pošťuchoval OStřanský s Ulrychem, ale nic vážnějšího z toho nevzniklo.
31:40
Sedlákova střela od modré skončila na betonu Novotného.
29:46
Šumperk sice kombinuje v pásmu Benátek, ale ke střele se nedostane. Zatím chybí přesnost na obou stranách.
28:30
Puk v ochranné síti. Vhazování proběhne ve středním pásmu.
26:54
Za brankou zachytil kotouč Zelenka, následně rozehrál a Šumperk zakládá akci.
25:58
Z akce nic nebylo, ovšem na druhé straně se dostal Fořt ke střele. Ten trefil pouze mantinel.
25:38
Hraje se hokej nahoru a dolu, ale ani jeden mančaft se zatím nedostal do vyložené šance. No, uvidíme, jak to proběhne nyní, kdy mají Benátky vhazování v obranné třetině domácích.
23:45
PETR GEWIESE se dostal k odraženému kotouči a přesnou střelou mezi betony, nedal Novotnému šanci. Asistence: Tomáš Sedlák, Jiří Půhoný.
23:06
Trest pro hráčskou lavici Benátek. Za příliš mnoho hráčů na ledě půjde sedět Zdeněk Král.
22:20
Zelenka si připsal dobrý zákrok proti střele Volfa,
21:22
Puk se dostal do ochranné sítě. Vhazování proběhne před Novotným.
20:47
Postavení mimo hru hostujícího celku.
20:29
Novotný si připsal zákrok po střele Daniela Vrdlovce. Zdálo se, že brankáře hostů ještě útočník domácích sekl, to ovšem sudímu ušlo.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:46.
Skončila první perioda mezi Šumperkem a Benátkami. Zápas je zatím velice vyrovnaný, ovšem ani jednomu z mačaftů se nepodařilo vstřelit branku. Jak dopadne další třetina? To uvidíme za sedmnáct minut.
20:00
19:23
Nejprve se dostal ke střele Jiří Říha, následně pálil Pletka. Oba pokusy Zelenka zlikvidoval.
18:46
Horní tyč trefil Marek Zachar!
18:09
Nyní už se mu podařilo vystřelit, ovšem trefil přesně postaveného Zelenku.
18:03
Dlouhý se dostal do třetiny Šumperka, ale k zakončení nedošlo.
17:05
Zelenkovi vypadl další puk. Nyní měl štěstí, že se k němu nedostal Volf.
16:30
V Šumperku už se všichni radovali, ale puk nakonec za brankovou čáru nespadl. Rozhodčí Petr Přikryl pouze rozpažil. Takže stav utkání zůstává stejný. Novotný měl nyní velké štěstí.
15:59
15:26
Holík si teď neporozuměl se svým spoluhráčem. Toho Benátky využili a vyhodili puk až k Zelenkovi.
15:03
Puk po teči v ochranné síti. Vhazuje se před Novotným.
14:53
Sedlák to zkoušel od modré, puk trefil pouze hráče před ním.
13:59
Dvě minuty za hákování dostává Václav Pletka (BEN). První přesilovka v dnešním utkání.
13:24
Po střele ze středního pásma, musel zasahovat brankář středočechů. Puk vyrazil do hlediště a vhazovat se tak bude v obranném pásmu Benátek
12:41
Zelenka vyrazil Volfovu střelu vedle sebe a měl velké štěstí, že se Špaček k puku nedokázal dostat dřív než Sedlák.
12:05
Domácí mančaft hrál v útočném pásmu velice kombinačně. Nakonec se odhodlal ke střele Tomáš Fořt, jeho rána trefila pouze Novotného.
11:13
Další nepřesná rozehrávka Zelenky. Brankář domácích přihrál na hůl přesně stojícímu hráči hostů. Pro Benátky to byla smůla, že z této situace nedokázali vytěžit více.
10:31
Daniel Špaček byl úplně volný a střelou z mezikruží branku Zelenky jen těsně minul!
09:52
Jan Plodek odjel do šatny. Tak snad to pro forvarda Benátek nebude nějaké zranění.
09:35
Tempo hry se otočilo a Benátky tlačí draky.
08:36
Teď si zadělal na velký problém Daniel Zelenka, který přihrál na hůl Havlasovi. Šumperský gólman měl štěstí, že následný pas útočníka Benátek se odrazil od konstrukce vysoko nad branku, a tak jej mohl ze vzduchu chytnout do lapačky.
07:50
Hosté si nepřesnými přihrávky poněkud komplikují hru.
06:49
Puzič nahodil puk od modré, ale Novotný jej chytl do lapačky.
05:16
Nyní se pokouší Benátky o ofenzivní výpad, ovšem ten skončil nezdarem. V další akci byl trefen útočníkem hostů Daniel Zelenka, sudí však tuto situaci posoudil jako čistý zákrok. Gólman draků byl už pravděpodobně mimo své brankoviště.
04:21
Střelu Gewieseho Novotný vyrazil. Šumperk je aktivnější než hostující mančaft.
03:14
Nyní zkoušel pozornost domácího gólmana Adam Dlouhý. Brankář draků puk zachytil na své hrudi.
02:52
Holík ztratil puk v útočné třetině. Tam se jej zmocnil Volf. Útočník Benátek se dostal až ke střele, ale branku Zelenky minul.
02:21
Středočeši se dostali do postavení mimo hru. Vhazování proběhne ve středním pásmu.
01:48
Hosté se dostali do třetiny domácích, tam ovšem o puk přišli.
01:05
Sedlákovo nahození od modré musel vyrazit gólman Benátek do rohu kluziště.
00:54
Kotouč se dostal před Filipa Novotného, který podržel puk ve své lapačce.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál Šumperk, který dnes nastupuje ve žlutých dresech. Jeho sok z Benátek oblékl modrý oblek.
00:01
Hokejisté jsou na ledě, utkání může začít.
Pěkný podvečer ze šumperského zimního stadionu. Dnešním onlajn přenosem Vás bude provázet Dominik Mihailescu.

Šumperku se v letošní sezóně moc nedaří. Ovšem s novým koučem Milanem Mazancem dostali hráči druhou mízu a postupně se zvedají ze dna ligové tabulky. Povzbuzení pro hráče může být také to, že se do kádru draků vrátil Aleš Staněk, který byl v minulém ročníku jednou z největších opor mančaftu ze severu Moravy.

Benátky nad Jizerou také nezažívají nejpříjemnější ligovou sezónu. V tabulce jsou dvanáctí a v dnešním zápase jím půjde o hodně, neboť draci, kteří jsou 13., ztrácí na celek ze středu Čech pouze tři body.

Utkání bude jistě zajímavé, a proto sledujte náš onlajn přenos, který začíná v 18:00.