Děkuji za pozornost.
Domácí Slovan vyhrává 6:3. Benátky ve třetí třetině podali velmi dobrý výkon, ale na celkový výsledek to veliký vliv nemělo.
59:35
Pravděpodobně už se nic nestane.
59:10
Slovan dohrává v poklidu zápas, podobně hrají i hostující Benátky.
58:32
Stav utkání je 6:3. Domácí si jdou za výhrou, naopak hostům je jasné, že dnes nevyhrají.
57:20
Benátky právě vstřelily branku!
Benátky se nevzdávají a snižují. Prosazuje se MARTIN MATĚJČEK. Důležitou práci odvedl Josef Huňa. Asistence: Jozef Huňa.
56:00
Probíhají poslední čtyři minuty zápasu.
55:03
Benátky se dostaly do šance, protože Slovan zaspal v útočném pásmu. Hostující Hrníčko nedokázal překonat Soukupa.
54:35
Komerční přestávka.
53:07
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Vágner našel Jana Pohla, který našel JANA DALECKÉHO. Ten dostal zatraceně přesnou přihrávku a Dalecký si poradil. Asistence: Jan Pohl, Martin Vágner.
51:00
ANTONÍN MELKA se prosazuje z hranice brankoviště. Jan Dalecký odvedl důležitou práci, neboť celou akci připravil. Asistence: Jan Dalecký.
50:20
Slovan vede o dvě branky, Benátkám nelze upřít snaha o snížení. Ale domácí defenziva hraje zodpovědně.
49:59
49:45
Ústí nad Labem snaží v přesilové hře něco vymyslet, ale Benátky dobře brání.
47:59
Vyloučen hostující Roman Čermák za zdržování hry.
47:11
Domácí Slovan nyní hraje aktivně, střelecké šance k vidění nejsou k vidění.
46:37
45:00
Benátky cítí šanci s výsledkem něco udělat, snaží se hrát aktivně v útočném pásmu. Jakub Soukup musí být pozorný.
43:23
Jan Ordoš přihrával a KURT ETCHEGERY se prosazuje z bezprostřední blízkosti. Benátky snižují a je dost možná zaděláno na drama. Asistence: Jan Ordoš.
42:16
Slovan se snaží svůj náskok navýšit. Naopak Benátky musí otevřít hru.
40:50
Nádhernou ránou se prosazuje JAROSLAVA ROUBÍK. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střeli, která končí v brance. Asistence: Martin Vágner, Jan Kloz.
38:29
Slovan se dožadoval gólu. Záběry na kostce ukázaly, že gól byl, puk prolétl brankou. V síti je evidentně díra. Sudí gól neuznávají, nicméně branka to byla.
37:22
Gólman Benátek vůbec nevěděl, jak zasáhl.
36:22
Benátky ve čtyřech.
36:19
Vyloučen hostující Daniel Špaček na dvě minuty za hákování.
35:58
Soukup kryje, hra je přerušena, buly před jeho brankou.
35:23
Benátky vyhazují.
34:22
Vyloučen hostující Marek Pabiška dvě minuty za podražení.
33:45
Postavení mimo hru, komerční přestávka.
33:16
32:40
Benátky se brání útokům domácích. Fanoušci ženou domácí hráče vpřed.
31:33
Buly ve středním pásmu. Slovan je momentálně aktivnějším týmem.
31:16
Vyloučen Etchegary na dvě minuty za krosček.
31:16
JAROSLAV ROUBÍK se prosazuje po velkém tlaku domácích. Do prázdné branky se trefuje Roubík. Asistence: David Tůma, Daniel Sobotka.
30:48
29:51
Slovan v pěti. Přesilovka pro domácí.
29:48
Slovan ve čtyřech.
28:48
Vyloučen hostujíc střídačka na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Vyloučen hostující Etchegary.
28:39
Smetana velmi důrazně odpálil kotouč z obranného pásma.
28:05
Soukup drží kotouč, buly před jeho brankou.
27:51
Vyloučen domácí Pohl na dvě minuty za zdržování hry.
27:48
Vyloučen domácí Vladimír Brož na dvě minuty za sekání.
27:08
Roubík elegantně obkroužil branku a pokusil se o zasunutí mezi betony. Nechybělo mnoho domácímu hráči a uspěl.
26:40
25:37
Benátky hrají aktivně, snaží se vyrovnat, ale domácí obrana hraje zodpovědně, nepouští soupeře do šancí.
25:14
Hra je přerušena, píská se icing. Buly se odehraje před Soukupem.
24:20
Buly v obranném pásmu Slovanu.
23:57
23:30
Domácí Tůma pálil dobře, ale gólman Benátek byl připravený.
23:20
Daniel Svoboda se dostal do dobré pozice v oslabení, ale puk netrefil přesně.
22:21
Slovan se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma. Benátky brání ve čtyřech hodně dobře.
22:03
Lukáš kryje střelu od modré. Buly před jeho brankou.
21:57
Vyloučen hostující Marek Pabiška na dvě minuty za vysokou hůl.
21:25
Zakázané uvolnění Benátek.
21:15
20:49
Slovan hraje v oslabení. Benátky jsou v útočném pásmu.
20:01
Po první třetině vede domácí Slovan 2:1.
20:00
19:47
Slovan poslal puk z obranného do středního pásma.
19:15
Vyloučen domácí David Tůma na dvě minuty za podražení.
18:34
Slovan se před koncem první třetiny dostal do vedení. Benátky se nyní snaží vyrovnat, ale nedaří se jim vytvořit si stabilnější tlak.
17:09
Akci začal Jiří Kuchler, který našel na modré Jana Pohla. Ten pálil, po jeho ráně se puku zmocnil ANTONÍN MELKA, který se trefil přesně, počkal na si pohyb brankáře, který si lehl. Ústecký hráč měl prázdnou branku. Asistence: Jan Pohl, Jiří Kuchler.
16:45
Lukáš špičkou betonu vykopl. Následně hostující brankář dobře zasáhl.
16:24
15:56
Slovan má v přesilovce tlak, ale Benátky celkem s přehledem brání. Ústí pálí mimo.
15:23
Ondřej Smetana se dostal ke dvěma dobrým střelám. První byla mimo branku, druhá rána přes beka už byla lepší, ale trefil držadlo.
14:36
Branka hostů posunuta. Hra je přerušena.
14:24
Vyloučen Jandejsek na dvě minuty za podražení.
14:24
13:56
Lukáš s velkou porcí štěstí zneškodnil šanci soupeře.
12:44
Z protiútoku zahrozily Benátky a málem z toho byl gól. Domácí Holomek se stačil velmi dobře vrátit.
12:06
Hosté v plném počtu. Slovan hrál v přesilovce aktivně, ale jeho střely mířily mimo.
11:58
Benátky se brání velmi dobře.
11:16
Slovan se dostal do jedné dobré šance v přesilovce, a pak o pásmo přišel.
10:06
Vyloučen hostující Kurka na dvě minuty poražení.
08:49
Benátky mají momentálně více ze hry, buly ve středním pásmu.
08:17
Nádhernou střelou srovnává DOMINIK HRNÍČKO. Pomohla mu k tomu domácí hra, neboť Slovan špatně rozehrál. Bez asistence.
07:57
Icing vrací hru před branku Slovanu. Benátky se do mnoho šancí nedostaly.
07:05
Soukup kryje puk po střele ze středního pásma.
06:45
06:41
S velkým štěstím domácí bek zablokoval Jonákovu střelu.
06:05
Ústí rychle zavezlo puk do pásma, ale nedokázalo vystřelit.
05:35
Do dobré šance se dostal Tomáš Andres, kterému puk na modré sebral hostující hráč, který založil protiakci.
04:43
Buly v útočném pásmu Slovanu.
04:30
Benátky zatím působí zakřiknutě. Do další domácí šance se dostal Jan Kloz, který střelou z křídla minul.
03:31
Bernad se dostal po Gengelově obkroužení branky do šance, ale puk netrefil přesně.
03:06
Tentokrát už icing Slovanu, buly před Soukupem.
02:46
Icing Benátek, buly v jejich obranném pásmu.
01:44
Po pěkné akci jde Slovan do vedení. Tenkrát našel Andrese, který viděl lépe postaveného DANIELA SOBOTKU, který se střelou nespěchal, počkal si na pohyb brankáře a zakončil přesně. Asistence: Tomáš Andres, Petr Tenkrát.
01:10
Slovan zakládá další útočnou akci od vlastní branky. Benátky se zatím do útočného pásma nedostaly.
00:40
Domácí Tůma se dostal do útočného pásma, snažil se něco vymyslet, ale neměl komu přihrát.
00:01
Domácí hokejisté vyhráli úvodní buly a dostali se do útočného pásma. Tam o puk přišli.
00:01
Hráči jsou na ledové ploše, za několik málo okamžiků začneme.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Holomek, Smetana, Brož, Vágner, Pohl, Sobotka, Bernad – Tůma, Roubík, Kloz – Tenkrát, Andres, Merta – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Gengel.

HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Čermák, Kurka, Pabiška, Jandejsek, Hubáček, Havlín, Říha – Hrníčko, Etchegary, Dluhý – Špaček, Jonák, Ordoš – Matějček, Havlas, Svoboda – Paločko, Kuťák, Huňa

Rozhodčí: Petružálek – Bosák, Rozlílek.
Ústí nad Labem po repre pauze odehrálo rovněž dva zápasy. Nejprve v domácím prostředí porazilo díky třetí třetině Přerov poměrem 3:1. V zatím posledním utkání nastoupil Slovan na Kladně. Rytíři zápas zvládli lépe, vyhráli ho 6:2.
Poslední utkání z pohledu obou celků

HC Benátky nad Jizerou – HC Stadion Litoměřice 2:3 SN (2:0, 0:2, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Etchegary (Špaček), 27. Ordoš (Huňa) – 6. Švagrovský (Nedvídek), 11. Kopta (Vašíček, Troliga), rozh. náj. Ondráček.
Sestava HC Benátky nad Jizerou: Lukáš – Kurka, Čermák, Jandejsek, Pabiška, Havlín, Hubáček, Říha – Dlouhý, Etchegary, Víšek – Jonák, Volf, Špaček – Svoboda, Matějček, Hrníčko – Huňa, Ordoš, Paločko.

Rytíři Kladno – HC Slovan Ústí nad Labem 6:2 (2:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Bílek (Nash, Skuhravý), 20. Bílek (Kindl, Stach), 35. Stach (Kindl, Růžička), 41. Rudovský (Repe, Mensator), 44. Dvořáček (Lukáč), 48. Redlich – 26. Roubík (Tůma, Smetana), 30. Andres (Kloz, Brož).
Sestava HC Slovan Ústí nad Labem: Volke – Smetana, Holomek, M.Vágner, Vl. Brož, Sobotka, Látal, Bernad, Pohl – D. Tůma, Roubík, D. Merta – Rys, Andres, J. Kloz – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, Gengel, Navarra.
Po reprezentační přestávce své dva zápasy odehrály také Benátky nad Jizerou. Ty cestovaly do Havířova, kde se utkaly s tamním týmem AZ. Po brance Kalouse z osmé minuty se Havířov dostal do vedení. Jednobrankový náskok trval až do 24. minuty, kdy se prosadil Hrníčko. Benátkám se obrat v zápase podařilo dokončit ve 34 minuty, Dlouhý pálil přesně. Domácí mužstvo vyrovnalo tři minuty před koncem, trefil se Krisl. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých bod navíc pro domácí zajistil Meidl. V dalším utkání se Benátky představily v domácím prostředí, hostily Litoměřice. Stadion se zásluhou branek Švagrovského a Kopty dostal do vedení 2:0. Ve druhé třetině domácí vyrovnali díky Etchegarymu a Ordošovi. V nájezdech vyhráli Severočeši, o bodu navíc rozhodl Ondráček.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější den popřál všem fanynkám a fanouškům prvoligového hokeje. V rámci 22. kola WSM Ligy proti sobě nastoupí HC Slovan Ústí nad Labem a HC Benátky nad Jizerou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.