Obrovské překvapení snad pro všechny nám nabídl duel v Ústí nad Labem, kde domácí Slovan poráží hosty Horáckou Slávii z Třebíče jasným výsledkem 5:0!

Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen:
Petr Tenkrát (HC Slovan Ústí nad Labem)

Toto je ode mne pro dnešek vše, já vám děkuji za pozornost a zase někdy napočtenou!
Barbora Wolfová.
59:36
Domácí si jezdí s pukem ze strany na stranu.
59:20
Dohrávají se poslední vteřiny zápasu.
58:51
Domácí hrají v plném počtu.
58:19
Hodně vyjetý Soukup zachycuje puk, ani sám neví jak. Ještě se ohlížel jestli ho vůbec má.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetiny a já si dovoluji uznat, že domácí mají tři body jisté.
57:39
Miškovský vypálil z levého kruhu, ale Soukup je stále připraven.
56:56
Vyhození domácích.
56:51
Vyloučen Antonín Melka (UNL) na dvě minuty za podražení.
55:54
Třebíč vždy zahrozí nebezpečným únikem a přihrávkami před bránou Soukupa, ale zatím se jim nepodařilo Soukupa překonat.
55:06
Domácím už jde jen o to, dohrát zápas bez zbytečných faulů a inkasování branky.
52:25
Gengel ještě vybojoval puk u mantinelu ve vlastním obranném pásmu a vyhazuje.
52:05
Gengel projel s pukem na levý kruh a vystřelil, problém však Šindelářovi nezpůsobil.
51:47
Ondřej Smetana (UNL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
51:30
Třebíčští ještě projevují snahu vstřelit aspoň nějaký gól a narušit Soukupovo čisté konto.
Dnešní utkání sleduje 983 diváků.
49:56
Nepříjemnou střelu od modré poslal Kusko, Soukup však puk nepropouští.
49:37
Hra vysokou holí přerušuje hru. Vhazuje se po levici Šindeláře.
48:25
Hra byla přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti Horácké Slávie.
47:44
Ze strany domácích čiší klid a pohoda ve stylu hry.
47:33
Útočnou akci v produkci Roubíka a Kloze překazila nepřesná přihrávka prvně jmenovaného, kterou zachytili hosté a provážejí puk do pásma Ústí.
46:15
Bilčík vystřelil za modrou čárou, ale jen na připraveného Soukupa, který vyráží.
45:44
Nahození Holomka od modré trefilo Wasserbauera do oblasti krku a hra byla proto přerušena.
44:41
Polodna zkusil střelu z levého kruhu, ale trefil jen betony připraveného Soukupa.
43:50
Po dlouhých kombinacích okolo svatyně Třebíče se hosté ujali puku a vyváží jej do středního pásma.
42:55
Gengel z levého kruhu přestřelil bránu hostí.
42:23
Vhazuje s epo pravici Šindeláře a nikdo se do ničeho nehrne. Hraje se klidně ze strany na stranu.
41:48
Nikovo nahození od modré mířilo nad bránu domácích.
41:21
Po úmyslném ofsajdu se vhazuje před Soukupem.
40:27
Poklidné přihrávky v obranném pásmu Třebíče a ve středním pásmu.
40:01
Kdo dominuje tomuto utkání nám po dvou třetinách jasně ukazuje skóre 5:0! Domácí neměli téměř žádné potíže a udávali tempo hry. Ve 32. minutě po čtvrtém inkasovaném gólu odjel z brány hostí Karel Vejmelka a vystřídal ho Filip Šindelář, který do konce druhé třetiny inkasoval jednou a to minutu a půl před koncem třetiny.
Třetí třetina začne přibližně v 19:43.
40:00
38:31
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí vstřelují pátou branku a domácí stadion jásá, že hostím dali takzvaného "bůra". Z mezikruží vystřelil Pohl, jeho střelu vyrazil betony před sebe Šindelář. K odraženému puku však dorazil TOMÁŠ ANDRES, posila z pražské Slavie, ten puk poslal až za záda gólmana hostí. Asistence: Jan Pohl, Petr Tenkrát.
38:15
Domácí si dnes již poněkolikáté prohaují pukem okolo brány hostí.
37:10
Třebíč po výměně gólmana vyměnil asi i síly, protože Soukup má nyní plné ruce i nohy práce. Zatím však vše zvládá bez chyby.
36:05
Nikovu střelu Soukup vyrazil nad sebe a když už mu padala skoro za záda, Brož puk stihl posunout mimo brankoviště.
35:10
Šaur nahodil od modré, ale Soukupovu bránu minul.
34:47
Po vyražené střele Zhorny se domácí dopouštějí zakázaného uvolnění.
34:19
33:54
Ani toto oslabení nedělá domácím velké potíže. Puk stále drží ve své moci.
33:20
Domácí se s pukem probojovali všichni čtyři do středního pásma a nastřelili Šindeláře.
32:19
Za podražení se na trestnou lavici posadí na dvě minuty David Merta (UNL).
31:42
Hosté střídají gólmany. Mezi tři tyče se staví Filip Šindelář!
31:42
Domácí využívají signalizované výhody a vedou 4:0! Kanonýr domácích se i dnes ukazuje tak, jak to umí! Po přihrávce Vágnera poslal puk přesně mezi betony za záda Vejmelky. Asistence: Martin Vágner, Jan Pohl.
30:47
Skvělý zákrok Vejmelky! Puk zachytil ležící rukou těsně před brankovou čárou.
30:25
Domácí se opět ujímají puku a usazují se v útočném pásmu.
29:41
Soukup pokrývá puk po snaze třebíčského hráče zasunout puk okolo tyče za jeho záda.
29:16
28:55
Roubík projel s pukem až na mezikruží k Vejmelkovi, který jeho střelu tak tak chytá.
28:39
Soukup nyní skvěle drží Slovan. Odolal střele Kuska z mezikruží i Pekrově střele z levého kruhu,
28:12
Pohl byl dalším kdo zachytil puk a vyhodil přes všechna pásma.
27:54
Další vyhození domácích přímo k betonům brankáře hostí.
27:23
Domácí ihned po buly vyhazují a puk mají na holích za bránou Vejmelky.
27:16
Ještě se upravovalo usazení konstrukce brány hostí do ledové plochy.
27:16
Vyloučení na straně domácích. Dvouminutový trest se ukládá hráčské lavici domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Andres.
26:25
Domácí stále kontrolují puk na svých holích.
26:08
Nahození Brože od modré Vejmelka viděl a bez problému vyrazil nad ochrannou síť za svými zády.
25:22
Hostí oslabení ustáli a hrají opět v pěti.
25:03
Další špatné zachycení puku na modré Slovanu.
24:22
Třebíč vyhazuje za Soukupa a střídá.
24:06
Domácí kombinují okolo brány Vejmelky.
23:29
Vágner zachytil puk těsně za modrou a píská se ofsajd.
23:22
Vyloučen Matěj Pekr (TRE) na dvě minuty za hákování.
23:00
Domácí se opět probojovali do útočné třetiny bez potíží a ohrožují bránu hostí.
22:42
Po nepřesné přihrávce domácích zachytil puk Malena a bez váhání vystřelil od modré do náruči Soukupovi.
21:00
Přesně minutu po začátku druhé třetiny dává Slovan třetí branku utkání a vede 3:0! Na mezikruží přenechal Tenkrát puk JANU KLOZOVI, který poslal rázně puk pod lapačku a za záda Vejmelky. Asistence: Petr Tenkrát.
20:07
Puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.
20:01
Po první třetině na kostce v Ústí nad Labem svítí příhodný stav pro domácí 2:0. Podle výkonů co domácí předvádějí by nikdo neřekl že hájí až desátou příčku tabulky, protože Třebíč se k puku zatím téměř nedostala.
Uvidíme co nám nabídne druhá třetina, který začíná přibližně v 18:53.
20:00
19:51
19:31
Puk projel Soukupovi za zády, ale za brankovou čáru ho nikdo dopravit nedokázal.
18:46
Ráznou střelu z mezikruží pohotově Soukup vyráží a Slova vyráží s pukem do středního pásma.
18:17
Hostí kombinují okolo brány Soukupa.
17:51
Vyloučen domácí kanonýr Jaroslav Roubík (UNL) na dvě minuty za hákování. První přesilová hra pro Třebíč.
17:30
Hra se mírně uklidnila, domácí jsou však stále na puku.
15:48
Niko se vrací na střídačku.
15:48
Domácí využívají přesilové hry a vedou o dva góly. Dalecký vystřelil z levého kruhu, Melka zkoušel dvakrát dorážet odražený puk od betonů Vejmelky, ale to se mu nepodařilo. Puku se tak ujal JIŘÍ KUCHLER, který s ním popojel před druhou a odkrytou stranu klece hostí kam puk bez problému poslal. Asistence: Antonín Melka, Jan Dalecký.
15:32
Domácí se usazují v útočném pásmu a kombinují.
15:04
Jen co se vrátil Čejka, na trestnou lavici za podražení usedá jeho spoluhráč Ján Niko (TRE).
14:30
Hosté hrají v plném počtu. První oslabení ustáli bez problému.
14:20
Zakázané uvolnění Slovanu.
14:06
Hosté však zachytli puk a vyhazují za Soukupa.
13:51
Domácí kombinují v útočném pásmu.
13:06
Další přihrávka rukou zastavuje hru. Vhazování ve středním pásmu.
12:41
Po obrovské chybě domácích na modré se dostávají hosté do útočného pásma a zde udržují puk.
12:30
První vyloučení dnešního zápasu. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty za podražení Václav Čejka (TRE).
11:23
Několik Nepřesných přihrávek a nedorozumění mezi domácími při útočné akci nakonec zastavil Vejmelka pokrytím projíždějícího puku.
10:49
Nepříjemné nahození z mezikruží má Soukup mezi betony.
10:42
Po přihrávce rukou se vhazuje po levici Soukupa.
10:00
Domácí se velmi rychle přesnými přihrávkami probojovali do útočné třetiny kde Roubík nebezpečnou střelou překovapil Vejmelku, který puk nakonec vyráží.
09:30
Nahození Švece chytá Soukup pohodlně do lapačky.
08:48
Zakázané uvolnění hostí. Vhazovat se bude po levici Vejmelky.
07:58
Brožovo nahození od modré těsně přeletělo bránu Třebíče.
07:41
Merta se skvěle zorientoval s pukem u brány hostí, ale Vejmelka puk pohotově chytá.
07:24
Po vyhození puku mimo ledovou plochu se bude vhazovat po pravici Soukupa.
06:55
Nečekaně zatím převážně kontrolují puk domácí.
06:05
Na buly úspěšnější domácí nahazují puk za bránu hostí.
06:02
05:32
Opět kombinace okolo třebíčské brány, kde si domácí s pukem dělají bez problému co chtějí.
04:52
Domácí nyní nenechávají Vejmelku ani chvíli v klidu a stále jej nastřelují.
03:44
Domácí otevírají skóre dnešního zápasu! Zpoza brány přihrál Roubík na JANA POHLA, který si udržel puk na holi i před několik bránících hráčů Třebíče a když Vejmelka už nemohl nijak zasáhnout, protože byl na ledě, Pohl zavěsil puk za jeho záda. Asistence: Jaroslav Roubík.
03:34
Tenkrát v obrovské šanci trefuje jen betony golmana hostí.
03:27
Pohl vystřelil od modré přesně do lapačky Vejmelky.
03:21
Třebíč se dopouští zakázaného uvolnění, vhazuje se po levici Vejmelky.
02:43
Puk vyletěl mimo ledovou plochu vhazuje se ve středním pásmu.
02:21
Slovanu se nedaří překonat obrannou zeď hostí a usadit se v útočném pásmu.
01:39
Třebíč vyhazuje puk za bránu domácích a oba týmy střídají.
00:55
Polodna poslal nepříjemné nahození k bráně domácích od modré ale Smetana puk vyhazuje do bezpečí.
00:15
Do útočné třetiny se první vydává Třebíč a Bartoň od modré přestřeluje bránu.
00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vágner "C", Pohl, Smetana, Holomek, Sobotka, Brož, Látal – Kloz, Roubík "A", Tenkrát – Merta, Andres, Rys – Kuchler, Melka, Dalecký – Gengel "A", Křivohlávek

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Malena "A", Bartoň, Čejka, Bilčík, Šaur, Přibyl, Niko – Erat "A", Dolníček "C", Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Pokorný, Psota

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman.
Statistiky před 26. kolem:

HC Slovan Ústí nad Labem:
Postavení v tabulce: 10.
Bodů: 35 bodů.
Nejproduktivnější hráč: Jaroslav Roubík – 34 bodů (16+18) .
Nejtrestanější hráč: David Tůma – 60 TM.
Úspěšnost brankářů: Jakub Soukup – 90,66 %;
Martin Volke – 83,61 %.
Góly v přesilovkách: 24 (15.58%).

SK Horácká Slavia Třebíč:
Postavení v tabulce: 6.
Bodů: 42 bodů.
Nejproduktivnější hráč: David Dolníček – 18 bodů (9+9).
Nejtrestanější hráč: David Dolníček – 44 TM.
Úspěšnost brankářů: Lukáš Klimeš – 93,33 %;
Karel Vejmelka – 91,96 %.
Góly v přesilovkách: 17 (17.00%).
Dobrý večer dámy a pánové, fanoušci ledního hokeje a především tuzemské WSM Ligy. Na programu je dnes v rámci 26. kola mimo jiné i zápas mezi HC Slovan Ústí nad Labem a SK Horácká Slavia Třebíč. Naposledy když Ústečtí hostili Třebíč, zvítězili domácí 5:3. Vítězství a zisk tří bodů si bude Slovan určitě chtít zopakovat, ale to mu Horácká Slávia nedá ani náhodou zadarmo. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00. Celým zápasem vás bude provázet a příjemnou zábavu vám přeje Barbora Wolfová.