V dnešním utkání se diváci rozhodně nenudili, padlo totiž celkem 11 branek! Celou dobu ovšem vedli domácí, kteří nakonec dotáhli zápas do zdárného konce a získávají tak tři body! Nutno podotknout, že se Zubři do poslední chvíle nevzdali a snažili se s nepříznivým stavem něco udělat, a to si jistě zaslouží obdiv. Hosté zde navíc měli silnou podporu svých fanoušků, kteří dorazili v hojném počtu a atmosféra tak na obou stranách stála za to!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji krásný zbytek sobotního večera.
59:01
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Domácí potvrzují svoji dnešní výhru trefou do prázdné brány! Hostům hra bez brankáře nevyšla, k puku se dostal LUKÁŠ JAŠEK a bez problému jej dopravil až do opuštěné brány!
58:51
Šimboch vyrazil střelu jednoho z hostů do ochranné sítě a hra je znovu přerušena.
58:47
Domácí se osvobodili za cenu zakázaného uvolnění, hosté zkoušejí power-play.
58:37
Hosté se usadili v útočném pásmu a vytvářejí si nebezpečné šance!
58:11
Přerov právě vstřelil branku!
A Zubři přidávají čtvrtou branku! Dělovka JAKUBA GROFA od modré letěla až za záda Šimbocha! Asistence: Milan Procházka, Vlastimil Dostálek.
57:30
Zubři se osvobodili jen za cenu icingu.
57:12
Střelu Ondřeje Kovařčíka Štůrala jen vyrazil před sebe.
56:49
Plášek se dostal do samostatného úniku, jeden z domácích hráčů se však dokázal vrátit a ve střele mu zabránil.
56:27
Hra má stále velice vysoké tempo a oba týmy jsou vyhecované.
55:44
Zubři však rychle odpovídají! Procházka chtěl nejprve střílet sám, poté se však dostal až za branku, odkud našel volného ROMANA PŠURNÉHO, který propálil bezmocného Šimbocha! Asistence: Milan procházka, Vlastimil Dostálek.
54:29
To je kanonáda, Frýdecko-místečtí přidávají již šestou branku! Po přihrávce Hladonika se k puku dostal DAVID CIENCIALA, který se dnes prosadil již podruhé! Asistence: Jan Hladonik.
53:56
Zakázané uvolnění domácích vrací hru před Šimbocha.
53:15
Chmelíř vyslal nebezpečnou střelu z levého kruhu, Šimboch si s ní však poradil.
52:29
Růžička našel před brankou Pechance, ten však neměl dostatek prostoru ke správnému zakončení.
52:09
Oba týmy hrají v plném počtu.
51:36
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ani jeden z týmů si ale větší šance nevytváří.
50:09
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Aron Chmielewski – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Rostislav Šnajnar – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
50:09
50:09
Úplně mimo hru nečekaně vznikla vyrovnaná bitka mezi Aronem Chmielewskim a Rostislavem Šnajnarem a oba dva si půjdou odpočinout na trestnou lavici.
49:53
Zakázané uvolnění domácích vrací hru zpět před Šimbochovu bránu.
48:38
Rufer našel před brankou Hladonika, tomu však střela nesedla a minul kotouč.
48:03
47:31
Dostálkovu střelu tečoval procházka, Šimboch puk vyrazil jen na druhou stranu před sebe, tam však naštěstí pro domácí nebyl nikdo, kdo by mohl dorážet.
46:49
domácí zatím docela dobře brání a snaží se vyhazovat puky do bezpečí.
46:29
Berger si nabruslil až před Šimbocha, překonat se mu jej však nepodařilo.
46:03
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Bohumil Jank – 2 min., držení protihráče).
44:54
Domácí přidávají pátou branku! Bratrská spolupráce opět zafungovala na jedničku, Ondřej Kovařčík dostal puk do pásma a zadovkou našel MICHALA KOVAŘČÍKA, který prostřelil Štůralu! Asistence: Ondřej Kovařčík.
44:45
43:25
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (David Cienciala – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Ižacký – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Jašek – 2 min., sekání).
43:25
43:25
43:25
43:25
U branky hostů vznikla potyčka, za kterou se bude vylučovat.
42:45
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tadeáš Král – 2 min., vysoká hůl).
42:40
Zakázané uvolnění domácích.
42:15
Dostálek se dostal do útočného pásma, při pokusu o střelu však puk nechal za sebou.
Dnešní utkání sleduje 1886 diváků.
41:17
Domácí se snaží usadit v pásmu, nahození jednoho z domácích Štůrala raději přikryl do lapačky a přerušil hru.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:43.
Ve druhé třetině se strhla divoká přestřelka. Nejdříve se podařilo skórovat hostům, když snížili stav utkání rozdíl na jedné branky. Domácí na to odpověděli takřka okamžitě, když se prosadil Jan Hladonik. Jenže za minutu a půl bylo zase sníženo. Karel Plášek propálil brankáře zpoza pravého kruhu. Pět minut před druhou sirénou vedli domácí zase o dvě branky. David Ciencala propálil brankáře a ukončil tak nabitou druhou třetinu.
40:00
39:03
Adámkovu střelu od Modré chtěl dorážet Michal Kovařčík, Štůrala byl však u kotouče první a přerušil hru.
38:23
38:23
Domácím v útočné akci zabránil ofsajd.
37:49
Hosté zavezli puk do svého útočného pásma a domácí se tak musí vracet.
37:26
Štebihovu střelu dorážel Michal Kovařčík, puk však nakonec Štůrala dostal pod svoji kontrolu a přerušil hru.
36:42
Zubři zatím vyhazují puky do bezpečí, domácí se musí pokusit usadit v pásmu.
36:23
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., podražení).
35:24
Frýdecko-místečtí si berou dvoubrankové vedení zase zpět! Adam Rufer našel volného DAVIDA CIENCIALU, jenž zpoza pravého kruhu propálil Štůralu, který si nepohlídal prostor mezi betonem a tyčí. Asistence: Adam Rufer, Jakub Kania.
35:06
Hladonik se dostal do útočného pásma, na střelu však neměl dostatek prostoru.
34:21
Jáchym pálil dělovku od modré, Štůrala však jeho střelu vyrazil.
33:35
Domácí rozehrávají od vlastní branky a snaží se dostat o útočného pásma.
32:45
Hosté se usadili v útočném pásmu a ze všech sil se snaží o vyrovnání.
31:51
Tak tahle přestřelka se musí fanouškům obou týmů líbit! Zubři opět dotahují na rozdíl jediné branky! KAREL PLÁŠEK pálil zpoza pravého kruhu a dělovkou propálil Šimbocha! Asistence: Bez asistence.
31:24
Michal Kovařčík si parádně objel bránu a pokusil se o zakončení, Štůrala však tentokrát puk za svá záda nepustil a přerušuje hru.
30:05
Domácí však bleskově odpovídají a odskakují zpět na rozdíl dvou branek! Nejprve střílel Cienciala, který trefil pouze gólmana, od toho se však puk odrazil k mladíkovi JANU HLADONIKOVI, který už bezmocného Štůralu překonal! Asistence: David Cienciala, Adam Rufer.
29:33
Zubři snižují na rozdíl jediné branky! MAREK SIKORA si nečekaně nabruslil před bránu a pravděpodobně mezi betony dostal puk do Šimbochovy brány! Asistence: Jan Berger.
29:11
28:37
Jašek hledal Michala Kovařčíka, který ale nedokázal dostatečně zvednout puk. Posléze od modré nebezpečně pálil Štebih.
28:11
Hosté opět vyhazují, domácí se ještě nedostali k pořádné střele.
27:38
Zubři toto oslabení zatím zvládají víc než dobře, dostali se dokonce ke střele a Šimboch musel přerušit hru.
27:11
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Matouš Kratochvíl – 2 min., hákování).
26:20
Hra se teď přesouvá ze strany na stranu, ani jeden tým si však nevytváří žádné větší šance.
25:09
Kania si nabruslil až před branku, střela mu ale nevyšla. O chvíli později byl v šanci Jašek, ani ten ale Štůralu nepřekonal.
24:17
Goiš si objel branku a snažil se kotouč procpat za záda domácího brankáře, to se mu ale nepodařilo. Hra je přerušena.
23:49
Dostálek střílel z ostrého úhlu, domácí gólman si však svoji tyč pohlídal.
23:45
23:21
Střela Sikory od modré skončila v náruči Šimbocha, který přerušuje hru. Oba týmy střídají.
22:27
Domácí se dokázali osvobodit a Zubři tak musí zakládat nový útok.
21:45
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Franek.
21:06
Michal Kovařčík přihrál Jaškovi, který však z pádu nedokázal přesně zakončit.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 17:50.
Ze začátku utkání si více šancí vytvářeli hostující Zubři, paradoxně však poté skórovali domácí! Nejprve překonal Štůralu Marek Růžička a o pouhou minutu a dvanáct sekund přidal druhou branku Frýdku-Místku Marian Adámek! Domácí tak po první třetině vedou 2:0.
20:00
19:31
Puk skončil mimo hrací plochu a bude se tak znovu vhazovat.
19:14
Zakázané uvolnění hostů přerušuje hru.
19:06
Střelu Jaška z pravého kruhu si hostující gólman pohlídal a přerušil hru.
18:49
17:49
Dělovku Janka od modré vyrazil Štůrala ramenem. Domácí pokračují v kombinaci.
17:29
Hosté zatím vyhazují puky do středního pásma.
16:49
16:25
Kovařík byl úplně volný před Šimbocem, domácí gólman však předvedl parádní zákrok a udržel čisté konto.
15:20
Domácí vzápětí odskakují na rozdíl dvou branek! MARIAN ADÁMEK nejprve trefil pravou tyč gólmanovy brány, poté se však dostal i k dorážce a ta už skončila za jeho zády! Asistence: David Cienciala.
14:08
Domácí otevírají skóre dnešního utkání a dostávají se do vedení! Stránský vypálil od modré a jeho dělovku šikovně tečoval MAREK RŮŽIČKA! Asistence: David Stránský, Antonín Pechanec.
13:45
Jašek se dostal do samostatného úniku, neměl však dostatek prostoru k pohodlnému zakončení a Štůralu nepřekonal.
13:18
12:53
Střelu Dostálka vyrazil Šimboch lapačkou, pokus Pšurného už dokázal udržet a přerušil hru. Hosté však mají velmi nebezpečnou přesilovku a plno šancí.
12:19
Domácím se podařilo osvobodit a vyhodili puk do bezpečí, konečně mohou vystřídat.
11:45
Střela Bergera letěla nad branku, hosté jsou stále v útočném pásmu a kombinují.
11:18
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Adam Rufer – 2 min., sekání).
10:37
Malina byl teď blízko gólu, když ranou od modré trefil tyč!
10:00
Procházka našel před brankou Dostálka, který byl ve velké šanci, Šimbocha ale nepřekonal.
09:34
Další icing hostů vrací hru před Štůralu.
08:36
Hra se přesouvá ze strany na stranu, hostující teď zastavil ofsajd.
08:07
Po šanci domácích se do protiútoku dostal Matouš Kratochvíl, byl však neúspěšný.
07:39
Franek se pokusil vypálit z pravého kruhu z otočky, střela ale letěla mimo.
07:28
Domácí se sice na chvilku usadili v útočném pásmu, na bránu však nevstřelili. Zubři se poté osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.
06:37
Do velké šance se dostal Pšurný, Šimboch byl však pozorný i tentokrát. V posledních minutách mají rozhodně gólových příležitostí hosté.
05:58
Po přihrávce Sikory nedosáhl na puk Berger a z této šance hostů tak nic nebylo.
05:16
04:38
Hosté se z protiútoku dostali do přečíslení dva na jednoho. Procházkovi ve střele zabránil Rufer, poté se však hostující hráč dostal i k dorážce, puk však skončil v náruči Šimbocha.
03:53
Michal Kovařčík přihrál do jízdy svému bratrovi Ondřeji, toho však stíhali hostující beci, kteří mu nedovolili vystřelit.
02:35
Na chvilku se v útočném pásmu usadili Zubři, ke stele se však nedostali a na puku jsou opět domácí.
01:25
Michal Kovařčík se postaral o první střelu, když mu do mezikruží přihrál Jašek. Štůrala si jej však pohlídal a přerušil hru.
00:36
Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se kombinovat, ke střele se však zatím nedostali.
00:01
Hráči obou týmů už nastupují a led, utkání za chvilku začne.

HC Frýdek-Místek: Šimboch (L. Daneček) – Adámek, Kania, D. Stránský, Štebih, Jank, M. Jáchym – Marek Růžička, Pechanec, Chmielewski – O. Kovařčík, Jašek, M. Kovařčík – Cienciala, Hladonik, Rufer – Franek, Klimša, Půhoný.

HC ZUBR Přerov: Štůrala (Horčička) – M. Novotný, Ferenc, Chmelíř, Malina, Pala, Grof, Šnajnar – Plášek, Berger, Sikora – Milan Procházka, Pšurný, Dostálek – Goiš, T. Sýkora, M. Kratochvíl – Ižacký, Tadeáš Král, Kovařík – Kratochvíl.

Rozhodčí: Fiala – Barteček, Ganger.
Vzájemná utkání:
Doposud odehrané tři vzájemné zápasy ovládli vždy hráči Přerova. Dvakrát to bylo až po prodloužení, ale i tak získali bod navíc.

Přerov – Frýdek-Místek 6:5 po prodl. (14. 9. 2016)
Branky a nahrávky: 5. Tadeáš Král (Ižacký), 6. Pšurný (Milan Procházka, Dostálek), 46. Dostálek (Pšurný), 48. Dostálek (Pšurný), 51. Ižacký (Goiš), 61. Milan Procházka – 16. Zahradníček (Kanko), 28. R. Meidl (Franek), 35. Kanko, 44. Franek (R. Meidl, Jaroš), 51. Chmielewski

Frýdek-Místek – Přerov 2:6 (22. 10. 2016)
Branky a nahrávky: 4. O. Kovařčík (M. Kovařčík), 30. Jašek – 10. Sikora (Ferenc), 20. T. Sýkora (Plášek, Sikora), 34. Plášek (T. Sýkora), 38. Popelka (M. Novotný), 56. L. Vágner (Sikora), 59. Pšurný (Milan Procházka, Dostálek)

Přerov – Frýdek-Místek 2:1 po prodl. (3. 12. 2016)
Branky a nahrávky: 36. Ižacký (M. Kratochvíl, Pala), 63. Berger – 48. Jaroš (Franek, Samiec)
HC ZUBR Přerov
Po dobrém vstupu do sezóny a stabilních výkonech přišla nevlídná série. Hokejisté Přerova prohráli posledních 7 utkání, přičemž 3 zápasy byly rozhodnuty po 60. minutách a v dalších 4 zápasech muselo rozhodovat prodloužení, popřípadě samostatné nájezdy.

Nejproduktivnější hráči:
- Vlastimil Dostálek – 25 bodů (15 + 10)
- Marek Sikora – 24 bodů (10 + 14)
- Milan Procházka – 24 bodů (8 + 16)
HC Frýdek-Místek
Před domácími Rysy číhá velký úkol. Po nepříznivé sérii tří porážek v řadě se jim už musí podařit zvítězit, pokud pomýšlejí na účast v předkole Play-Off. Vzhledem k tomu, že mezi sedmým Přerovem a desátým Frýdkem-Místkem je rozestup pouhých čtyř bodů, tak očekáváme poměrně opatrný zápas, kdy se budou oba týmy snažit nechybovat.