Ode mne je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších onlajnů.
Tak je dobojováno. Hosté se ve třetí třetině zlepšili a dali i kontaktní gól, ale více už jim Laco nedovolil a tak zůstávají tři body tentokrát v Havířově.
59:56
Nakonec se vhazuje ve středovém kruhu, prostějovská klec zůstává prázdná.
59:56
Icing hostů vypadá to, že je rozhodnuto.
59:45
Také Bednář míjí od modré prázdnou hostjucí klec.
59:37
Tomi od útočné modré trefuje tyč prázdné branky.
57:55
Boj o puk ve středním pásmu, před domácí střídačkou.
57:26
Zadražilova bomba končí v Lacově lapačce – krásná střela i zákrok gólmana.
57:05
Hlinka táhne po křídle akci AZetu, ale jeho přihrávka před branku spoluhráče nenachází.
56:56
Hosté nahazují puk do útočného pásma.
56:39
Ofsajd AZetu.
Hostující útočník už jede sám na střídačku.
56:25
Po srážce s Krislem zůstal ležet v domácí třetině Luňák, hra přerušena.
55:53
Domácí na puku, ale za svou brankou.
55:25
Petran zkouší Neužilovu pozornost z velké dálky.
55:08
Hosté zakládají útok od své branky.
54:28
Škůrek nahazuje puk do útočného pásma.
54:04
Na druhé straně Tomi svou bombou z levé strany vystrašil Neužila, který se musel hodně vyšponovat, aby puk vyrazil.
53:25
Krisl puk nejdříve vybojoval, ale pak přihrál Protivnému, ten trefuje chumel hráčů před Lacem.
53:06
Vhazování před Lacem.
52:30
Korhoň měl na hokejce vyrovnání, ale přihrávku z poza branky v ideální pozici nasměřoval jen do Laca!
51:55
Vhazování na prostějovské modré.
51:37
Teď je to spíš boj o každý puk než hokej.
51:12
Kanko zavezl puk na útočnou modrou, ale už jsou opět hosté na puku v rohu domácí třetiny.
50:32
Boj o puk v rohu domácí třetiny.
49:23
49:21
Obrovská šance Prostějova, Laco nadvakrát puk vyráží a odpaluje z brankoviště.
49:05
AZ se osvobozuje.
48:32
Holíkova střela do ochranné sítě, hra přerušena.
48:22
Hosté nyní AZeťáky mohutně svírají.
47:56
Puk za prostějovskou brankou.
47:37
Hra přerušena, útočící hráč v brankovišti.
47:30
Holík trefil Hlinku do kolene.
47:23
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Radek Hubáček – 2 min., podražení).
47:05
Hubáček to přehnal s agresivitou při napadání a fauloval, zatím je hostům poskytnuta výhoda.
46:30
Petranova střela od modré jde mimo branku.
46:25
Další icing Jestřábů.
45:51
Kanko s Bednářem si něklikrát vyměnili puk v útočném pásmu, trochu zamotali hostům hlavu, ale vše nakonec končí zákrok Neužila.
45:21
Nakonec si to hosté nekomplikovali a vyhazují na icing.
45:16
Gřeš aktivní v pásmu hostů a na chvíli vybojoval puk.
44:45
Hosté po vstřelení branky viditělně ožili a domácím se nedaří udržet na puku.
44:25
Zadražiova bomba také míří mimo.
44:05
Protivný se tlačil v mezikruží do zakončení, jeho pokus nakonec míří těsně mimo.
43:15
Krejčíkovu střelu sráží Krislova brusle do rohu.
42:22
Jestřábi právě vstřelili branku!
Blesková akce na druhou stranu končí první brankou Prostějova. Venkrbec ujel po levém křídle, poslal puk před branku a tam jej z první nasměřoval LUKÁŠ ZÁLČÍK pd břevno domácí branky. Asistence Matouš Venkrbec a Lukáš Luňák.
42:06
Hlinka kombinoval s Kotalou, vše ukončuje Neužilův zákrok.
41:38
Icing hostů.
41:16
Na druhé straně akci domácích ukončuje nepřesná Štumpfova přihrávka.
40:21
Luňák to vzal rychle po pravé straně do útočného pásma, puk po jeho střele skončil na síťce.
40:01
Druhá třetina branku nepřinesla. Nutno říct, že je to hlavně díky Jakubu Neužilovi v prostějovské brance, který zlikvidoval několik havířovských tutovek. Hosté měli sice taky pár šancí, ale Marek Laco je zatím bezchybný.
AZ má k výhře o něco blíže, ale definitivní rozhodnutí musí přinést až třetí třetina, která začne v 19:42.
40:00
39:53
Ofsajd hostů.
39:05
Rychlá protiakce hostů, Laco nakonec nemusel zasahovat, obránci byli pečliví při odebírání puku.
38:48
Bednář dostal nabito z poza branky, ale puk se mu zamotal mezi brusle.
Už odjíždí za pomoci spoluhráče na střídačku.
38:22
Hra přerušena, Kolář leží zraněný na ledové ploše.
38:18
Na druhé straně kouzlí s pukem Štumpf, ale trefuje boční síť.
38:05
Šance hostů o střele z pravé strany puk projel kolem domácího brankoviště.
37:46
Luňák zavezl puk do útočného pásma.
37:10
Hra vysokou holí, vhazuje se na prostějovské modré.
37:05
37:00
Vhazování před Neužilem.
36:42
Novák s Krejčíkem jeli v oslabení 2 na 1, ale Laco Novákovu střelu i dorážku bravurně zlikvidoval.
36:05
Nepřesnost na domácích hokejkách, puk je ve středním pásmu.
35:29
Ale domácí rychle zavezli puk zpět do útočného pásma, Neužil jej zalehl a hra je přerušena.
35:19
Hosté se osvobozují.
35:05
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Žálčík – 2 min., vysoká hůl).
34:49
Kanko zavezl puk do pásma a nahodil jej na Neužila, ten raději přerušuje hru.
34:34
33:41
33:30
Až nyní se hosté usadili v útočném pásmu.
33:16
Tomi ve vlastním oslabení v další gólovce, tentokrát puk letí mimo branku.
32:10
Kanko se dostal k puku v útočném pásmu a jen Neužilův semafor lapačkou teď zachránil hosty od pohromy.
31:50
31:41
Vyloučení v týmu AZ Havířov (David Dvořáček – 2 min., vysoká hůl).
31:35
Až nyní Haasova střela zaměstnala Neužila.
31:25
Hosté stále nepouští domácí k útočné akci.
30:11
Luňák motá domácí obranu za Lacovou brankou, ale nakonec je kotouč ve středním pásmu.
29:40
Icing Azetu.
29:18
Hosté nyní dobře napadají havířovskou rozehrávku, domácí potřebovali tři pokusy na přejití červené čáry.
28:46
Trochu kostrbatě, ale přeci jen se dostali i k zakončení. Venkrbcovu přízemní střelu likviduje Laco lapačkou.
28:34
Jestřábi zakládají útočnou akci.
28:00
Pořízek chtěl schovat svou střelu za obránce, ale trefil jeho hokejku a puk končí vysoko nad.
27:45
Boj o puk na domácí modré čáře končí ofsajdem hostů.
26:25
Přetlačovaná o puk v pásmu Jestřábů.
25:50
25:45
Hosté dohrávají přesilovku, Augustin dostal přihrávku z poza branky, ale trefuje Lacův beton.
25:12
24:47
Tlak AZetu pokračuje, teď hosty zachránila tyč!
24:37
Lukáš Bednář ani napodruhé blafákem Neužila nepřekonává!
24:37
Jenže byl při tom faulován a je nařízeno TS.
24:35
Bednář jel sám na Neužila, ale svůj blafák v gól neproměnil.
23:41
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Jiří Krisl – 2 min., nedovolené bránění).
23:12
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lubomír Korhoň – 2 min., podražení).
23:05
Rychlý kontr AZetu, Dvořáček si mohl v přečíslení vybrat zda střílet či přihrát – zvolil střelu, která jen těsně minula šibenici.
22:45
Šlahařovu střelu po ledě vyráží Laco hokejkou nad.
21:49
Vypadá to, že druhou třetinu začali aktivněji domácí, Neužil už má dva zákroky.
20:38
Hra v pásmu hostů, zatím "jen" duní mantinely.
20:01
První třetina začala oboustranně opatrně, ale postupně získával AZ převahu a tu také vyjádřil dvěma brankami. Góly Hlinky a Haase tak posunuly Havířov do vedení 2:0.
Co přinese 2. třetina uvidíme od 18:50.
20:00
19:56
Havířov právě vstřelil branku!
Tak tohle je opravdu gól do šatny. Tlak AZetu pokračoval i po předchozí šanci a nakonec se puk dostal zpět na brankoviště, kde jej MAREK HAAS u tyčky došťoural za brankovou čáru. Asistence David Dvořáček a Marcel Petran.
19:38
Kalus se tlačil do zakončení, ale byl už moc blízko branky.
19:12
Po buly v útočné třetině se dostal k zakončení Pořízek, ale jeho pokus je sražen vysoko nad.
18:18
Bednář byl sám před Neužilem, ale dostal přihrávku o trochu delší než potřeboval a tak nakonec hostující gólman tentokrát nemusel zashovat.
18:00
Hosté v ofsajdu.
17:42
Kanko to zkoušel šikovně po objetí branky, ale puk se mu sklouzl z čepele.
17:10
Další zákrok Neužila, tentokrát proti střele Hubáčka z pravé strany.
16:40
Hosté jsou pod tlakem, jejich další útok končí už záhy za modrou a na druhé straně prověřil Neužila tvrdou střelou Haas.
15:12
Korímova bomba od modré se otřela o jednoho z obránců a proskákala těsně kolem hostujíí branky.
15:06
Hosté rozehrávají poněkud kostrbatě a nakonec o puk přicházejí.
14:16
Chroboček to zkusil od modré, Neužil vyráží.
13:48
Venkrbcův bekendový pokus má Laco v lapačce.
13:26
Dohady domácích hráčů s rozhodčími, kde se bude vhazovat. nakonec se buly z obranné třetiny AZetu přesouvá do středního pásma.
13:06
Venkrbec protalčil puk do útočného pásma přes obránce, ale druhý havířovský bek Škůrek jej hned získal pro svůj tým. Nakonec po teči končí kotouč v hledišti.
12:44
Korímova jedovka z pravé strany, Neužil chytá a přerušuje hru.
12:10
Korhoň sice vnikl do útočného pásma rychle, ale taky ofsajdově.
11:27
Laco se musel roztáhnout na svém brankovišti jak jen to bylo možné, ale nakonec svou holí dostal puk do bezpečí.
11:20
11:04
Krásná dlouhá přihrávka na Bednáře, ale jde do ofsajdu.
10:50
Rychlá akce Jestřábů končí zákrokem Laca.
10:41
10:11
Tak do třetice to už domácím vyšlo. Hned po buly se dostal puk z rohu na brankoviště a tam jej pod ležícím Neužilem MICHAL HLINKA poslal za brankovou čáru. Asistence Jakub Kotala a Radek Pořízek.
09:26
Štumpf si šikovně sklepl před obráncem puk do jízdy a sám najížděl na Neužila, ten však sklepl mezírku mezi betony včas!
Druhá góloka AZetu a opět ji řeší hostující gólman.
09:13
Další přerušení, tentokrát po zákroku Laca.
08:54
Tvrdou Krislovu střelu tlumí Neužil na hrudi, hra přerušena.
08:36
Laco si povyjel pro puk až na kruh a byl u něj o chviličku dříve než dojíždějící Korhoň.
08:00
Chroboček precizně zastavil útok hostů a hned rozehrál na Gřeše, který táhne akci AZetu.
07:20
06:54
V první velké šanci zápasu se ocitl domácí Dvořáček, ale sám před Neužilem trefuje jen jeho beton.
06:20
Rudovský kličoval s pukem na hokejce domácím pásmem, ale ke střele se nakonec nedostal.
05:53
Teď hosté dobře napadali havířovskou rozehru a vybojovali icing.
05:22
Laco vyráží střelu z dálky až do ochranné sítě, hra přerušena.
05:12
Hosté opět rozvážně zakládají útok od své svatyně.
04:48
Dlouhá přihrvka na Kanka byla zbržděna, takže hrozil ofsajd, ale nakonec je přerušeno pro přihrávku rukou.
04:15
Ale daleko se nedostali, už mají puk zase havířovští.
03:57
Hosté zakládají útok za svou brankou.
03:34
Icing AZetu po nepřesnosti v založení útoku.
02:27
Domácí jsou o něco aktivnější a opět se natlačili do útočného pásma.
01:58
Neužil po palbou, dvakrát nyní musel použít svou vyrážečku, ale vždy byl jeho zákrok precizní.
01:30
Tomi to zkusil individuálně, ale ztroskotal na Grebenyukovi.
00:48
První Neužilův kontak s pukem, rovněž po nahození ze středního pásma.
00:29
Hosté ze středního pásma nahatují puk za havířovskou branku.
00:01
Oba týmy právě vyjíždějí na ledovou plochu, utkání za pár okamžiků začne.
Vítáme vás u on-line přenosu.

24. kolo WSM ligy přivede na havířovský led celek prostějovských Jestřábů.

Hosté se sice momentálně nacházejí na velmi dobré 6. příčce tabulky, ale v posledních dnech prošli určitou turbulencí. Po krátké sérii porážek byl odvolán úspěšný trenér Přecechtěl, Situace kolem jeho asistenta a sportovního manažera Vykoukala je poměrně nejasná, a ani on už zřejmě nebude v klubu pokračovat. V kádru skončil útočník Jan Káňa, naopak z Č. Budějovic přišel produktivní Lukáš Žálčík. V posledním utkání porhráli Jestřábi v sobotu doma s Benátkami 4:5. Nové trenérské dvojici Pavel Arnošt – David Kočí tak debut nevyšel.Uvidíme, jak si povedou Hanáci ve Slezku.

Havířovští hráli v sobotu s dalším klubem z Hané. V Přerově však vyšli střelecky naprázdno a tak zůstaly body po výsledku 3:0 Zubrům. V domácím prostředí se jim však i přes nedobré postavení v tabulce na 12. místě celkem daří, když vyhráli poslední tři zápasy. V kádru je několik čerstvých jmen, nejnověji po výměně za Antonína Pechance přichází na měsíc Petr Kanko, který už v AZetu tři sezony odehrál.

Utkání začíná v 18:00.