S konstatováním, že HC Dukla Jihlava podruhé v řadě vyhrává doma za tři body a celkově si připisuje desátý bod z posledních čtyř utkání, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý.
Ve třetí třetině Dukla uhájila tříbodové vítězství, když jednobrankový náskok zvýšil a razítko na čtvrtou výhru Jihlavy v řadě dal využitou přesilovou hrou Filip Dundáček.
59:14
Další ofsajd Dukle již příliš vadit nemusí, od výhry jí dělí 45,1 vteřiny.
58:19
Buly se stěhuje do středního pásma, domácím již puk utekl za modrou.
58:05
Při Kalábově nápřahu od modré, který možná trošku lízl levou tyčku za Králem, znějí Horáckým zimním stadionem "Skřítci," čímž domácí kotel signalizuje, že se tři body blíží.
57:40
Nejenže hosté po buly po vyrážečce Svobody přišli o puk, ale ještě musel bývalý jihlavský plejer z konce sezony 2014/2015 Matěj Zadražil zastavit rychle se rodící útok domácích nedovoleným bráněním.

Na vyloučení: 6-9.
57:28
Zakázané uvolnění vidíme na druhé straně.
57:13
Buly se po levici dnes slušně chytajícího Krále zopakuje.
57:08
Jihlava je vítězství blízko a soustředí se znovu na pozornou obranu. Navíc je pískáno zakázané uvolnění hostí.
56:06
Kadaň hraje znovu v plném počtu.
55:45
Protasenja se z prostoru mezi kruhy krásně proháčkoval až k pravé tyči branky, odkud dával puk zpětně na Skořepu s Čachotským, ti jej ale minuly. Hezká to myšlenka.
55:18
Říhovi nesedl nápřah od modré a ztratil puk, čímž se Kadaň osvobodila a mohla jíž dopředu. Loňský extraligový mistr se rychle vrátil a i bez hole pomohl zastavit akci hostí.
54:41
I v oslabení zahrozili hosté. Poměrně slušný pokus Chrpy z pravého kruhu k bližší tyči schovává Svoboda do lapačky.
54:33
Puk se dostal mimo ledovou plochu. Vhazovat se bude poblíž střídačky Kadaně ve středním pásmu.
54:17
Hosté po jedenácti vteřinách ve třech hrají klasické oslabení.
54:06
Jak se Kadaňští téměř po celý zápas drželi zbytečných vyloučení, nyní jdou v krátkém časovém sledu počtvrté na trestnou. Jmenovitě Šimon Szathmáry, jenž zastavil rychlý útok domácích po pravé straně hákováním.

Na vyloučení: 6-8.
53:36
Diviš dával kotouč před branku na Důrase, který promáchl. Kus černé gumy prošel znovu na pravý kruh pro Říhu a ani jeho výzva neskončila v brance. Král jí vyrazil a hosté poté vyhazují puk.
53:11
Střela Říhy z vrcholu pravého kruhu prošla těsně vedle.
52:58
Kombinaci na modré v podání Dukly zakončuje ránou z první Tomáš Kaláb. Jeho jmenovec, ale příjmením Král, má puk na hrudi a nedovolí domácím dorážet. Dobrý to zákrok.
52:17
Za nedovolené bránění na Josefa Skořepu dostává dvě minuty kadaňský kapitán Jakub Trefný.

Na vyloučení: 6-7.
52:17
Mezi kruhy se do zakončení tlačil Skořepa, byl však poslán k zemi Puk si našel Anatolij Protasenja, který to z tohoto prostoru také zkoušel, leč puk mu sjel z hole.
51:59
Kadaňští hrají v plném počtu.
51:11
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí důrazně umlčuje pár kritiků za střídačkami, kteří na hráče řvou, ať se hýbají a jak už to tak bývá, připojují pár hanlivých výrazů. Říha dal puk na Diviše a útočník, který včera nastoupil v extralize, jej přistrčil na FILIPA DUNDÁČKA. Mladý bek se nacházel asi tři metry před modrou, vystřelil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Josef Skořepa, Richard Diviš.
50:45
Kaláb s Bilčíkem si vyměnili role. Druhý jmenovaný střílel znovu od modré. Král srazil puk na pravou stranu k Čachotskému, jenž pálil z ostrého úhlu podél brankoviště, kde vzýval spoluhráče na teč. Ta nepřišla, branka za Králem je totiž posunutá.
50:31
Od modré pálil Kaláb, s tečí nyní neuspěl Seman.
49:59
Jihlava začíná bez devíti vteřin dvouminutovou přesilovku pět na tři.
49:59
Po devíti vteřinách vrazil autor prvního gólu Kadaně, Šimon Szathmáry, na mantinel Filipa Semana, a vnuk legendárního beka Jana Suchého jde ven.

Na vyloučení: 6-6.
49:50
Tato přesilová hra po napadení Dominika Vaňka přijde Dukle hodně vhod. Zaprvé se trošku uklidní, zadruhé může zvýšit svůj náskok.

Na vyloučení: 6-5.
48:51
Vrána obkroužil svatyni Svobody a hledal na levém kruhu sjíždějícího si Havla. Obránce Kadaně už napřahoval ke střele, která neprošla přes obětavou obranu domácích.
48:13
Zajímavostí je také to, že zatímco během první třetiny jsme viděli sedm vyloučených hráčů, a to v rozmezí dvanácti minut, druhé dějství přineslo jen tři tresty a třetí třetina ještě žádný.
47:42
Útok Kadaňských zastavuje ofsajd.
47:22
Během minuty hry jsme prakticky neviděli souvislejší kombinaci. Kadaň ví, že další chyba by je mohla stát body, Dukla si naopak hlídá obranu a nechce pustit soupeře do třetího vyrovnání.
46:25
Dukla znovu snadno dostává puk do pásma Kadaně, pískáno je zakázané uvolnění hostí.
46:05
Vypadá to, že vidíme i padání do střel v podání jihlavských hráčů. Přesně tak to nyní udělal zřejmě Filip Stoklasa poté, co od modré pálil Jan Tomeček.
45:15
Ačkoliv krátce poté mladý jihlavský bek na modré trošku zaváhal, na druhé straně modré čáry pokazil Vaněk přihrávku na Zadražila, která nebyla zrovna nejrychlejší, a kotouč vypíchl Jícha.
44:57
Dundáček pohledně vybojoval za vlastní klecí nahozený kotouč a ještě rozehrál útočnou akci na své spoluhráče.
44:41
Během minuty vidíme třetí zakázané uvolnění Kadaně.
44:35
Útok Dukly kazí ofsajd, ač se to Stoklasovi nepříliš líbí. Nic s tím však neudělá.
44:19
Hned poté dává Sportovní klub znovu kotouč jen na zakázané uvolnění.
44:12
Také Dundáčkova střela od modré nebyla pro Krále příliš příjemná. Gólman Kadaně jí srazil lapačkou i za pomocí vyrážečky k levému rohu za svojí klecí.
43:56
Hosté zahráli zakázaným uvolněním.
43:30
Od modré to zkoušel Půža, který vyslal nepříjemnou ránu kousek nad ledem. Tu si znovu našel Protasenja, jenž puk usměrnil za branku.
43:08
Protasenja se po pravé straně zkoušel protáhnout do pásma a ačkoliv o puk zásloužením obránce hostí přišel, udrželi se domácí v útočném pásmu. Čachotský kombinuje za brankou.
42:10
Hned po Hejcmanově vyhraném buly to zkusil z levé strany také Trefný, leč jeho střelu srazili domácí do ochranné sítě.
42:07
Hodně ošemetný kontr Kadaně, tyhle střely nejsou pro golmana jednoduché. Vránova střela z levého kruhu do vzdálenějšího horního růžku mířila zhruba metr nad branku.
41:45
Dukla vyhrála buly a Březina prostrčil kotouč do středního pásma.
41:39
A nyní vybojovali buly před Svobodou, jenž raději skryl nahozený kotouč na ledě v lapačce.
41:23
41:09
Po Říhově přistrčení mířil z levé strany zblízka Diviš, kterému však kotouč sjel z hokejky a trefil tak jen boční síť.
40:53
Říhovu střelu Tomáš Král viděl a nakonec proti ní i úspěšně zasáhl.
40:48
Běloruský forvard, který se v deseti letech přestěhoval nejen do Jihlavy, ale poprvé zde stoupl na brusle, nevyzrál v mele před brankou na Krále ani napodruhé.
40:33
Kalábovu střelu z první srazil před branou stojící Protasenja vedle pravé tyče.
40:17
Domácí začínají třetí třetinu přesilovkou a jsou tak v pásmu před Králem.
40:01
Letos podruhé je na Horáckém zimním stadionu návštěva pod tisíc. Dnešnímu utkání přihlíží 937 diváků.
Další třetina začne přibližně v 19:14.
Druhá třetina přinesla také dva góly na začátku třetiny. V jednadvacáté minutě se prosadil Anatolij Protasenja a o čtyři minuty později srovnával Darek Hejcman, jenž nahrával na první trefu Kadaně. Tentokrát se ale do kabin za remízového stavu neodcházelo, protože krátce po polovině zápasu vstřelil zatím rozdílový gól Josef Skořepa a Dukla tak vede 3:2.
40:00
39:33
Seman nejprve z pravé strany nahazoval puk před branku, kde jej minuly najíždějící hráči Dukly. Poté zakončoval hezkou kombinaci domácích z pravé strany v blízkosti branky Říha. Zkoušel to mezi lapačku a vyrážečku, ale neúspěšně. Puk mu zcela nesedl.
39:23
A jihlavští si vynutili faul po tom, co Lukáš Hlava dostává dvě minuty za držení hole.

Na vyloučení: 6-4.
39:20
V probíhající poslední minutě druhé třetiny kombinuje Říha se Skořepou a Čachotským v pásmu před Králem.
38:44
Proti Stoklasově střele z vrcholu levého kruhu toho Král moc neviděl, přesto stačil kotouč srazit svým betonem za branku.
38:00
Grebenjuk vyslal parádní dlouhou kolmicí Důrase, který číhal na modré a vzápětí si po levé straně sjel blíže k brance. Král vytěsnil jeho pokus do rohu za branku.
37:27
Čachotský důrazně zabojoval o puk, který za brankou získal Protasenja. Prvně jmenovaný jihlavský kapitán zakončoval zblízka a protože na něj dotíral obránce, minul vzdálenější tyčku.
36:58
Hned po buly před svojí brankou vyhodili Kadaňští až ke kruhům u Svobody, kde mají kotouč domácí hráči.
36:41
Březina v souboji o puk přetlačil na modré Vaňka, sudí poté přerušuje hru pro ofsajd hostí. Těžko říct, neviděl jsem celou situaci přesně.
36:35
Zakázané uvolnění vidíme také na domácí straně.
36:09
Milimetrový ofsajd kazí rychle se rodící přechod Dukly do útoku.
35:35
Patrik Marcel si na modré našel puk po jihlavském vyhraném buly, ale zamířil vedle vzdálenější tyče. Král nemusel zasahovat, ovšem kdyby šla střela na branku, měl by s ní přes zakrytý výhled zřejmě potíže.
35:26
Kombinace Důrase se Semanem dlouhého trvání neměla, domácí krátce po přejetí útočné modré o puk přišli. Jenže Lukáš vrána trošku zbytečně dává puk rychlou přihrávkou jen na zakázané uvolnění.
34:12
Domácí byli znovu v tlaku. Šikovným prostrčením pzpoza klece to zkoušel Seman, leč Kadaňští byli nyní znovu pozorní. Je s podivem, jak občas hosté pracují dobře v obraně a z toho vyrobí ukázkovou hrubici.
33:14
Stoklasovu přihrávku u pravé tyče na lépe postaveného spoluhráče zablokoval Kůs. K puku se poté na modré dostal Říha a Král ukázal, že vyrážečku nemá jen tak pro nic za nic. Navíc toho gólman Kadaně moc neviděl.
32:15
Jihlava se musela bránit menšímu tlaku Kadaně. Sportovní klub kombinoval v útočném pásmu a zkoušel pálit prakticky z každé pozice. Buď ale Svoboda na střelu viděl a zneškodnil jí nebo mu pomohli dobrou obranou spoluhráči.
31:34
Domácí si nedali pozor na rychlý kontr Kadaně. V situaci jeden na jednoho neměl navrch nikdo. Puk se ale mezi kruhy dostal k Osmíkovi, při střele však stačil kadaňského útočníka dostoupit Seman a zablokovat jej.
30:45
Potřetí v utkání a podruhé ve druhé třetině se Dukla ujímá vedení. Čachotský přes Protasenju předložil kotouč před branku pro JOSEFA SKOŘEPU, který tyto situace má rád a potvrdil to svým třetím gólem v sezoně. Jihlavský bojovník po dvou trefách v prvním kole proti Prostějovu dává po sedmizápasové odmlce třetí gól v sezoně. Asistence: Tomáš Čachotský, Anatolij Protasenja.
30:22
Z pravé strany na druhé straně zkoušel vystřelit Vaněk. Svoboda puk kontroloval lapačkou, ten šel nad branku.
29:45
Nahození za brankou Krále sbírá Síkela, který jej ihned dával před kadaňskou, klec, kde puk těsně minul Danišovský. Pěkná to spoluhráče slovenských útočníků.
28:33
Po zakázaném uvolnění Dukly se hra stěhuje k levé ruce Svobody, tedy k jeho lapačce.
28:19
Kadaň hraje v plném počtu, gól v přesilovce jsme dnes viděli zatím jen jeden – Sportovní klub jím vyrovnal.
28:02
Dukla vyhrála buly a Říha střílel od modré. Král vyrazil kotouč před sebe, kde měl o něco dále k dorážce Seman.
27:56
Po pokusu Diviše z pravého kruhu operoval před brankou Seman. Gólman Král měl puk u své pravé tyče celkem v poklidu, takže vznikla před kanaňskou svatyní menší šarvátka, která se obejde bez vyloučení.
27:39
Další výzvu ke střele dostal Kaláb, ke kterému na poslední chvíli přistoupil jeden z hráčů Kadaně a srazil kotouč do ochranné sítě.
27:17
Bilčíkova střela šla na hůl Skořepy, který poslal kotouč kousek vedle pravé tyče Krále.
26:57
Kadaňští odehráli kotouč až za branku Svobody, kde nedovolí Jihlavským v klidu rozehrát.
26:19
Třetí přesilovku v utkání, z toho druhou celou dvouminutovou, si zahraje Dukla po tom, co Lukáš Bláha v obranném pásmu podrazil protihráče.

Na vyloučení: 6-3.
25:59
Zakázané uvolnění Kadaně.
25:45
Filip Stoklasa nahazuje puk bekhendem k brance Krále, protože jeho spoluhráči šli střídat.
25:17
Jakoby ani Dukle příliš nevonělo bleskové srovnání hostí. Domácí nyní mají puk před brankou Krále, nemůžou se však dostat ke střelecké pozici.
24:14
Kadaň právě vstřelila branku!
Také nyní nachází Sportovní klub na vedení Dukly poměrně rychlou odpověď. Kůs přihrál středem pásma na DARKA HEJCMANA, který si najel blíže k brance a po led se trefil k pravé tyči Svobody. K přesné asistenci u prvního gólu nyní přidává kadaňský útočník přesný zářez, na kterém má podíl Kůs, nejproduktivnější hráč SK. Asistence: Jaroslav Kůs, Jaroslav Trefný.
23:36
Jihlava se bude bránit, jelikož hrála v šesti a trest za příliš mnoho hráčů na ledě už jede odpykat David Březina.

Na vyloučení: 6-2.
23:26
Jihlava mohla vést o dvě branky. Střelu Anatolije Protasenji z předbrankového prostoru vyrazil Král ke své levé tyči, kde v dorážce do prázdné branky netrefil Josef Skořepa skákavý kotouč.
23:06
Výborný zákrok předvedl Miroslav Svoboda, jenž střelou z prostoru mezi kruhy vychytal Františka Wágnera a puk srazil na pravou stranu.
23:02
Kadaňští jsou v této fázi utkání aktivnějším celkem a snaží se vyrovnat.
22:18
Na levé straně převzal dlouho přihrávku od Černého útočník Ringler. Najel bleskově na levý kruh, odkud netrefil prostor mezi třemi tyčemi branky.
20:54
Satirickou komedii Oscara Wildea s názvem "Jak dobré je míti Filipa" může Dukla s troškou nadsázky přejmenovat a místo jméno Filip dosadit ANATOLIJ PROTASENJA. Ten ve čtvrtém zápasu po návratu do Jihlavy dává čtvrtý gól, když zakončil kombinaci první jihlavské lajny střelou mezi betony Krále z pravého kruhu. Asistence: Josef Skořepa, Tomáš Čachotský.
20:44
Druhá třetina hry začíná dvěma zakázanými uvolněními Kadaně.
20:01
Během úvodních 122 vteřin sice padly na Horáckém zimním stadionu dvě branky, ale poté již žádná k vidění nebyla. Ve druhé minutě zakončil úspěšný únik na branku Lukáš Jícha, ale o 52 vteřin později srovnal jihlavský odchovanec Šimon Szathmáry. Poté již hráli prim gólmani, proto je po první třetině stav 1:1.
20:00
19:40
Schovaná střela Semana po buly nadělala Královi hodně starostí, divně se odrážející puk skončil za jeho brankou.
19:33
Protasenja se zkoušel stahovačkou dostat přes Černého, což by znamenalo, že byl jel z levé strany od modré sám na branku, ovšem obránce Kadaně se přelstít nenechal a poté dává touš na zakázané uvolnění.
18:56
A nyní hrají v plném počtu.
18:51
Domácí opět posílají puk ven z pásma.
18:19
Boj o puk za brankou Svobody svádí Bilčík a Zadražil. Těžko říct, kdo má více ze hry, tím spíše, že se do souboje dostal ještě Kaláb a Vaněk.
17:16
Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho po tom, co Kadaňští propadli na modré. Čachotský projel až mezi kruhy, odkud hledal u levé tyče Krále volného Skořepu, ale kotouč se trošku sklouzl a zamířil nejen metr vedle Skořepovy hokejky, ale i vedle tyče.
16:56
Jihlava se bude opětovně bránit. Dvě minuty si odsedí Patrik Marcel za krosček.

Na vyloučení: 5-2.
16:36
Svoboda pohotově vyrazil nebezpečný pokus Šimka do levé strany, odkud Berger zkoušel dávat puk před branku. Puk prošel nikým netečován do opačného rohu branky.
16:25
Havlova střela od modré byla pro Svobodu lahůdkou. Domácí gólman má puk ve své moci a přerušuje hru.
16:06
Jihlava hraje znovu v pěti.
15:24
Ačkoliv Kadaňští svírali domácí hráče před brankou Svobody, k vážnějšímu ohrožení tří tyčí se dostali pouze jednou. Po dělovce Šimka vznikla před brankou Jihlavy menší mela, kterou utínají domácí nekompromisním vyhozením touše.
14:49
Nahozený puk z pravé strany schoval Svoboda u své bližší tyčky.
14:38
Stejně tak přichází osvobození Dukly i nyní.
14:19
Dukla se hned po buly osvobozuje a sbírá cenné vteřinky za brankou Krále.
14:06
Dvě minuty si odsedí David Březina, sudí totiž v jednom ze soubojů za brankou viděl jeho podražení.

Na vyloučení: 4-2.
13:50
Král opět míří z branky, což znamená, že hosté budou hrát přesilovou hru.
12:33
Hosté se dvakrát po sobě osvobozují a posílají puk až ke Svobodovi.
12:01
Čachotský si krásně sjel na pravou stranu, u tyče Krále rychle zabrzdil a hledal dva najíždějící spoluhráče. Dobrý obranný zákrok v podání Havla zabránil přihrávce a ohrožení branky hostí.
11:40
Bilčíkův pokus od modré zkusil tečovat Protasenja ze svého oblíbeného prostoru před brankou, mířil však mimo.
11:23
Tresty pokračují. Šimon Szathmáry evidentně zasáhl soupeře vysokou holí do obličeje a jsou z toho pro něj dvě minuty.

Na vyloučení: 3-2.
10:56
Také Jihlava hraje v plném počtu.
10:38
Hosté hrají v plném počtu a začíná jejich kratičká přesilová hra.
09:47
Bláha se snažil o vysunutí Wagnera, který po špatném prvním kontaktu s pukem přišel o kus černé gumy. Chvíli poté zaútočila Dukla, jenže Březina nevyzrál na Krále střelou k bližší tyči.
08:56
Ač Dukla vyhrála buly, krátce poté se jí nepodařilo udržet kotouč na modré a Vlastimil Bilčík musel u střídačce zahákovat soupeře, jinak by z toho byl rodící se nebezpečný protiútok Kadaně.

Na vyloučení: 3-1.
08:38
Oním faulujícím hráčem a prvním vyloučeným na straně Kadaně je Lukáš Vrána – sekání.

Na vyloučení: 2-1.
08:36
Možná by Richard Diviš, který se dostal po buly před brankou Krále k zakončení, levý horní roh trefil. Jenže byl faulován.
08:30
Vhazovat se bude u branky hostí, kteří rozehráli jen na zakázané uvolnění.
08:21
Ani druhou přesilovou hru nesehrála Kadaň příliš dobře. Jihlava je proto v plném počtu.
07:54
Puk je opět ve středním pásmu, kam jej nyní poslal Tomáš Kaláb. Ještě před tím chybělo Důrasovi opravdu jen málo k tomu, aby vystihl na modré přihrávku obránců hostí, vypíchl puk a jel sám na Krále.
07:20
A získá je i nyní, přes všechny čáry vyhazuje pro změnu Vlastimil Bilčík.
07:03
Dukla opět získala něco málo vteřinek po tom, co napadala rozehrávku hostí.
06:54
Jiří Říha byl za brankou Svobody poslední u puku a posílá jej přes všechny čáry až ke Královi.
06:21
V pěti hrála Dukla přesně dvanáct vteřin, než je za podražení poslán na dvě minuty mimo hru Richard Diviš. Útočník Jihlavy včera nastoupil do extraligového klání za Olomouc.

Na vyloučení: 2-0.
06:09
Jihlava hraje v plném počtu.
05:40
Kadaňští dohrávají přesilovou hru za brankou Krále, odtud se přes napadání Protasenji jen stěží dostanou do ohrožení branky Svobody.
04:57
Hosté bleskově zavezli puk do pásma, který končí mimo hrací plochu. Buly bude naopak po pravici Svobody.
04:30
Marcelovo vyhození neprošlo, na modré ho zastavil Trefný. Dukle se ale krátce poté podařilo vyhození puku.
04:09
Na trestnou lavici dnes usedá první hráč. Je jím Filip Stoklasa z Jihlavy, který v pravém rohu za brankou Krále držel soupeře.

Na vyloučení: 1-0.
03:59
Březina to zkusil na pravém kruhu s kličkou, čímž by se dostal k zakončení ze své oblíbené pozice, ovšem kotouč mu přeskočil hůl.
03:05
Říha od modré nestřílel, zkusil přihrávkou o mantinel dát puk na Důrase, ovšem po přihrávce o prkna se puk zpomalil a na chvíli jej měli hosté. Krátce na to byl Říha na modré v tísni a nestačil prudce vypálit.
03:00
Zakázané uvolnění vidíme také na straně Kadaně. Buly bude probíhat po levici Krále.
02:02
Domácí se dlouho z vedení neradovali, přesně řečeno 52 vteřin. Jihlavští hráči si nepohlídali prostor před brankou, kde dostal od Hejcmana kotouč obránce ŠIMON SZATHMÁRY a jihlavský odchovanec zblízka prostrčil puk do branky i přes Svobodovu vysunutou hokejku. Jihlavský odchovanec tak srovnává stav zápasu. Asistence: Darek Hejcman.
01:38
I nyní bude Svoboda dávat pozor svým pohledem na levou stranu, kde bude po zakázaném uvolnění Dukly buly.
01:25
Kadaň se po rozehrávce rychle dostala do pásma a Jan Berger pálil z pravého kruhu vedle bližší tyče Svobody.
01:10
Že by se tedy na změnu stavu muselo dlouho čekat, to vůbec. Již po sedmdesáti minutách hry se prosazuje Jihlava, když Dundáček poslal puk na střed útočné modré, kde zůstal zapomenutý LUKÁŠ JÍCHA. Útočník Dukly si sjel ke Královi a tváří v tvář gólmanovi trefil přesně levou šibenici. Asistence: Filip Dundáček.
00:57
Pohledná to akce domácích. Diviš se na levém kruhu krásně uvolnil a naservíroval puk pro Jiřího Říhu. Ten si jej potáhl prakticky až k pravému kruhu, jenže spolupráce dvou hráčů z nového připravovaného videa úspěch nepřinesla. Král puk vyráží do ochranné sítě.
00:32
Čachotský se chtěl po přejetí modré usadit v pásmu, při pokusu o kličku mu puk sjel z hole.
00:08
Úvodní buly dopadlo lépe pro Kadaň, která nahazuje puk za branku. Tam si vyjel Svoboda a ukázal práci holí.
00:01
Na led nastupuje jako první hostující ekipa, domácí hokejisty právě nyní přivádí na led Michal Důras. Před hrstkou diváků je vše připraveno k začátku.
V dnešním utkání za Duklu nenastoupí Jakub Škarek, jehož od 12 hodin čekal zápas za juniory proti Zlínu. Dukla jej vyhrála 4:1 a mladičký šestnáctiletý gólman, jenž letos nastoupil k šesti zápasům za A-tým, si připsal 19 úspěšných zákroků. Ze stejného důvodu není v sestavě útočník Lukáš Anděl, jenž k výhře jihlavských juniorů přispěl gólem a dvěma asistencemi.

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Sáblík) – Bilčík, Kaláb, Marcel, Říha, Dundáček, Grebenjuk, Půža – Protasenja, Skořepa, Čachotský (C) – Diviš, Seman, Důras – Jícha, Stoklasa, Březina – Danišovský, Síkela. Trenér: Petr Vlk

SK Trhači Kadaň: Dvořák (Lukeš) – Szathmáry, Trefný (C), Šimek, Tomeček, Blaha, Havel, Černý – Chrpa, Hejcman, Kůs – Vaněk, Zadražil, Beránek – Hlava, Vrána, Osmík – Wágner, Berger, Ringler. Trenér: Jaroslav Beck

Rozhodčí: Valenta – Jílek, Šperl.
Pohled do statistik:
Nejproduktivnější hráč:
Dukla: Tomáš Čachotský, 8 zápasů, 9 bodů (4+5)
Kadaň: Jaroslav Kůs, 9 zápasů, 11 bodů (3+8).

Nejvíce gólů:
Dukla: Tomáš Čachotský, 8 zápasů, 4 góly
Kadaň: Jakub Chrpa, 9 zápasů, 5 gólů.

Nejvíce asistencí:
Dukla: Tomáš Čachotský, 8 zápasů, 5 asistencí
Kadaň: Jaroslav Kůs, 9 zápasů, 8 asistencí.

Nejproduktivnější obránce:
Dukla: Jiří Říha, 8 zápasů, 5 bodů (2+3)
Kadaň: Jakub Trefný, 9 zápasů, 5 bodů (0+5).

Trestné minuty:
Dukla: Jiří Říha, 8 zápasů a Fiip Seman, 7 zápasů, oba 14 tr. min.
Kadaň: Jaroslav Kůs, 9 zápasů, 16 tr. min.