A je konec. Hosté sice zlepšili hru ve třetí třetině a zásluhou Plodka se jim podařilo snížit, ale to bylo z jejich strany vše. I díky několika skvělým zákrokům Krále, který dnes podržel černožlutý tým. V závěru poté využil chybu obrany Hejcman a střelou do prázdné branky přidal čtvrtou branku Trhačů. To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost.
59:46
Černý zavezl kotouč do útočného pásma.
59:14
Kadaň právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto! Kváňa vyrazil z branky, ale obránce hostů ztratil kotouč a DAREK HEJCMAN střelou pod břevno přidává čtvrtou branku domácích. Bez asistence.
58:57
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Vojtěch Zeleňák – 2 min., hrubost).
58:57
58:57
Hlava po odpískání píchl do brankáře hostů a bude se vylučovat.
58:28
Kohoutovu střelu poslal Kváča do ochranné sítě.
57:32
Tomečkova střela od modré čáry skončila na zadním mantinelu.
57:03
Chlouba s Račukem ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale druhý jmenovaný nedokázal zakončit do odkryté klece!
56:42
Po dlouhé době jsou v útoku také Trhači. Šťovíčkovu střelu nasměroval jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
56:01
Husovu střelu ze středního pásma vyrazil Král do rohu kluziště.
55:00
Vrána se zasekl do Chlapíka, hostující útočník přesto dotlačil kotouč do útočného pásma.
54:12
Hosté nadále tlačí a Král raději ukryl kotouč do lapačky, aby umožnil domácím vystřídat.
53:33
Kočí zkusil prostrčit kotouč okolo pravé tyče, ale Král prostor utěsnil betonem.
53:02
Domácí v plném počtu. Hosté sehráli ukázkovou přesilovou hru, ale domácí brankář sérií skvělých zákroků podržel domácí tým.
52:31
A další ukázkový zákrok Krále! Vzápětí při pokusu o vyhození kotouče z brankoviště posunul Trefný domácí branku a bude se vhazovat po Králově levici.
52:20
Po Pyrochtově střele se ke střele do odkryté branky dostal Volf, ale Král skvělým zákrokem vyrážečkou drží domácí ve vedení!
52:07
Bittnerova jedovatá střela proletěla nad horní tyčí domácí branky
51:27
Trhači vyhazují.
51:02
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., vysoká hůl).
50:10
Hlavova prudká střela skončila na Kváčově betonu.
49:35
Pyrochtovu tvrdou střelu vyrazil Král betonem do rohu kluziště.
48:49
Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu a nemohou se dostat přes polovinu hřiště.
48:14
Havlova střela z levého kruhu proletěla vedle domácí branky.
47:30
Icing Benátek.
47:02
Pyrochta využil zmatku při domácím střídání a rozjel se na Krále, ale jeho střela skončila nad brankou.
45:54
Chalupovu střelu od modré čáry vyrazil Kváča levým betonem.
45:31
44:55
Dlouhého slabou střelu ukryl Král do lapačky.
44:42
Bittner zpomalil na modré čáře a způsobil ofsajd.
44:23
Trefného střela proletěla vedle branky hostů.
44:02
Zeleňákovo nahození skončilo v ochranné síti.
43:51
Icing Trhačů.
43:44
Chlapík se zkoušel dostat za domácí obranu, ale kotouč mu sebral Černý.
42:42
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Hosté využívají přesilovou hru a snižují na rozdíl jediné branky. V rohu kluziště se ke kotouči dostal JAN PLODEK, obešel obránce a přesnou střelou pod břevno překonal Krále. Asistence: Daniel Špaček.
42:12
Zeleňákova střela od modré čáry proletěla vedle levé tyče.
42:06
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Darek Hejcman – 2 min., nedovolené bránění).
41:38
Chlapíkova střela z ostrého úhlu skončila na Králově levém betonu.
40:28
Černého střela od modré čáry trefila prvního stojícího bránícího hráče.
40:01
Také druhou třetinu vyhráli domácí. Nutno říci, že zaslouženě – Trhači byli lepším celkem téměř celou druhou třetinu. Tlak domácích zužitkoval v poslední minutě Račuk. Hosté zatím tahají za kratší konec, uvidíme, jestli se ve třetí části zvednou. Ta začne přibližně v 18:40.
40:00
39:41
A domácí dávají branku do šatny! Do úniku dva na jednoho ujeli Hejcman a MAREK RAČUK, který dorazil kotouč do odkryté branky. Asistence: Darek Hejcman.
39:25
Po Pyrochtově nahození kotouč poskakoval po brankovišti, ale domácí obrana jej dokázala odehrát do bezpečí.
38:48
38:06
Beránkova střela z levého kruhu skončila na Kváčově vyrážečce.
37:32
36:58
Tomečkova střela skončila mezi betony brankáře hostů.
36:17
36:15
Další akce hostů v oslabení! Hosté ujeli do přečíslení dva na jednoho, Špaček však při pokusu o přihrávku trefil ležícího Chloubu.
35:46
Chlouba ztratil kotouč za brankou, ale vyhození na modré čáře zachytil Trefný.
35:32
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jan Plodek – 2 min., podražení).
34:59
A další strkanice za brankou hostů. Rozhodčí tentokrát vylučovat nebudou.
34:17
Po potyčce za brankou hostů jsou vyloučeni Hlava (KAD) 2 minuty za hrubost + 10 minut za nesportovní chování. Na straně hostů si dvouminutový trest za vysokou hůl odpyká Havel (BEN).
34:17
33:30
Vrána pouze posunul kotouč do středního pásma a ke kotouči se znovu dostávají hosté.
32:32
Husa projel mezi obránci a dostal se až před Krále, ale jeho rychlá střela proletěla nad brankou.
32:01
Na ledě proběhla série několika ostrých zákroků u mantinelu. Rozhodčí zatím zůstává klidný.
31:26
Chlapík nedosáhl na kotouč a je z toho zakázané uvolnění.
31:03
Chlapík dlouho motal hlavu domácí obraně za brankou, ale nedokázal dostat kotouč k volnému spoluhráči.
30:33
Hejcmanovu střelu z ostrého úhlu zlikvidoval Kváča vyrážečkou.
29:45
Vránova střela z ostrého úhlu proletěla vedle pravé tyče.
28:42
Chlouba našel z druhé vlny najíždějícího Trefného, jeho prudkou střelu zastavil beton brankáře hostů.
28:10
Havlovu střelu tečoval Chlapík, ale kotouč skončil na zadním mantinelu.
27:44
Dlouhého prudká střela od modré čáry skončila na Králově vyrážečce.
27:20
Vágnerova střela skončila na hrudi brankáře hostů.
26:42
Hlava se dostal ke kotouči za brankou hostů, ale nedokázal dostat kotouč na volného Šťovíčka.
26:01
Tejnorovo nahození proletělo vedle levé tyče.
25:46
Domácí ujeli do přečíslení tři na dva, které zakončil Kůs do ochranné sítě.
24:56
Ďurač ujel sám na Krále, zvolil rychlou střelu, která skončila na levém betonu domácího brankáře.
24:07
Hlavovo nahození od modré čáry poslal Kváča do rohu kluziště.
23:46
Hejcman se dostal až před brankáře hostů, ale nedokázal zakončit.
22:51
Patovou situaci za brankou vyřešili hosté vyhozením na zakázané uvolnění.
22:17
Tejnor zavezl kotouč do útočného pásma, ale tam jej zastavil Dlouhý.
21:33
Tejnorovu střelu ukryl Kváča do lapačky.
20:59
Račuk obešel jednoho bránícího hráče, na Husu však byl krátký. Hosté vyhazují kotouč do středního pásma.
20:18
Na úvodním vhazování byli úspěšnější domácí, kteří okamžitě zamířili do útočného pásma. Černého střela od modré čáry skončila na levém betonu brankáře hostů.
20:01
První třetina je za námi. V úvodu byli jednoznačně aktivnější hosté a zaslouženě šli po brejku Daniela Špačka do vedení. Domácí však dvěma brankami v rozmezí půlminuty otočili skóre. Od té doby se snížilo tempo hry a ani jeden z týmů si nevypracoval větší šanci. Druhá třetina začne přibližně v 17:50.
20:00
19:30
Souboj za brankou dopadl lépe pro domácí a Beránek mohl vyvést kotouč do středního pásma.
18:47
Kůs nedosáhl na Černého přihrávku a je z toho zakázané uvolnění.
18:03
Po Bittnerově nahození ukryl Král kotouč do lapačky.
17:52
Husova střela skončila mezi betony domácího brankáře.
16:08
Mikliš vyjel z trestné lavice a okamžitě se zkoušel zapojit do útoku. Na rychlou přihrávku Holuba však nedosáhl.
16:03
15:12
Hosté vyhazují a mohou střídat.
15:00
Trefného střelu zablokoval Bittner.
14:27
Kotouč se od hole jednoho z domácích hráčů dostal mezi diváky a hra se přesunuje do středního pásma.
14:08
Hlavovu střelu od modré čáry zablokoval Špaček.
14:03
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ondřej Mikliš – 2 min., krosček).
13:32
Benátčané drží kotouč za vlastní brankou, domácí se snaží napadat.
13:00
Na druhé straně se v přečíslení tři na dva dostal ke střele Bittner, ale trefil pouze boční síť.
12:38
Tomečkovo nahození skončilo na levém betonu brankáře hostů.
11:48
Ďurač vyčkával za domácí obranou, ale nezpracoval kotouč, který mu utekl do rohu kluziště.
11:06
Hosté se snaží odpovědět, ale domácí zatím spolehlivě brání prostor před brankou.
10:27
A Trhači jdou do vedení! Hlava u mantinelu posunul kotouč na modrou čáru, odkud napřáhl LUKÁŠ CHALUPA a jeho střela skončila až v síti. Asistence: Nicolas Hlava.
09:50
Napodruhé už Karlovarská spolupráce vyšla! Beránkovo nahození před brankou tečoval LUKÁŠ VRÁNA a hostující brankář nedokázal zareagovat. Asistence: Ondřej Beránek.
09:40
Kohout ujel podél levého mantinelu a našel před brankou Vránu, ale s jeho střelou si Kváča poradil.
08:22
Nepřesná rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
08:16
Ze souboje za brankou Benátek vyšli úspěšně hosté, kteří dostali kotouč do středního pásma,
07:38
Král raději ukryl kotouč do lapačky před dojíždějícím Ďuračem.
07:24
Hlavovo nahození Kváča raději ukryl do lapačky.
07:04
06:41
Hosté vyhazují.
06:26
Domácí kombinují v útočném pásmu, Kváča zatím nemusel zasahovat.
05:38
A hosté skórují v oslabení! Po chybě na modré čáře se do samostatného úniku dostal DANIEL ŠPAČEK, který rychlou kličkou překonal domácího brankáře. Bez asistence.
05:29
Šťovíčkova střela skončila na levém betonu hostujícího brankáře.
05:02
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., nedovolené bránění).
04:26
Ofsajd Benátek. Hosté jsou zatím aktivnějším týmem.
04:00
Podél mantinelu ujel Dlouhý, ale jeho střela skončila na hrudi domácího brankáře.
03:28
03:05
K odraženému puku se dostal Plodek, ale nedokázal zakončit. Vzápětí se ke kotouči dostávají domácí a znovu vyhazují.
02:10
Souboj o kotouč ve středním pásmu vyhrál Špaček a hosté se vracejí do útočného pásma.
01:50
01:37
Plodkovu střelu poslal jeden z bránících hráčů do ochranné sítě.
01:28
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Beránek – 2 min., vysoká hůl).
00:55
Vrána poslal kotouč do ochranné sítě.
00:14
Po Zeleňákově nahození si první zákrok připisuje Král, který srazil kotouč do rohu kluziště.
00:01

SK Trhači Kadaň: Král (Tadeáš Dvořák) – Tejnor, J. Tomeček, Trefný, R. Černý, Chalupa, D. Šimek, Šafář – Šťovíček, Hejcman, Hlava – Chlouba, Kůs, Račuk – O. Beránek, L. Vrána, Kohout- Wágner, Osmík, Vaněk.

HC Benátky nad Jizerou: Kváča (Hosnedl) – Zeleňák, Husa, Pyrochta, Kočí, Mikliš, Havlín, Krejčí – D. Špaček, Plodek, Ďurač – Bittner, Volf, A. Dlouhý – Janele, Chlapík, J. Havel.

Rozhodčí: Luczków – Maštalíř, Svoboda.
SK Trhači Kadaň

Trhači se nacházejí na posledním místě WSM ligy s 16 body a skóre 48:69. Černožlutí se sice po dvou výhrách posunuli v tabulce, ale z posledních tří zápasů si nepřipsali ani bod a tak se vrátili na poslední příčku. V posledním kole se svěřenci trenéra Becka utkali s Českými Budějovicemi. Jihočeši potvrdili roli favorita a Trhače porazili 5:1. O jedinou branku Kadaně se postaral Nicolas Hlava.

Nejproduktivnějším hráčem černožlutých je Jaroslav Kůs(3+15), který je druhým nejlepším nahrávačem WSM ligy a šestým nelepším v kanadském bodování. Také Trhači vystřídali čtyři brankáře. Nejčastěji se v domácí brance objevili Jan Strmeň(90,6%) a Tomáš Král(89,6%) – oba odchytali osm zápasů.
Sestava z utkání v Českých Budějovicích:
SK Trhači Kadaň: Lukeš – Havel, Chalupa, Trefný, Černý, Šafář, Tejnor, Ringler – Šťovíček, Hejcman, Chrpa – Wágner, Kůs, Chlouba – Beránek, Vrána, Kohout – Hlava, Berger, Vaněk
HC Benátky nad Jizerou

Benátky se nacházejí na 7. místě s 28 body a skóre 45:44. Benátkám se v poslední době na venkovních kluzištích daří – z posledních tří zápasů si připsali 9 bodů a získali skalp Havířova, pražské Slavie a Horácké Slavie Třebíč. Zato na domácím kluzišti se hostům nedaří. V posledním kole podlehli 0:1 po sn. Mostu a připsali si tak již sedmou prohru v nastaveném čase.

Nejproduktivnějším hráčem mužstva trenéra Čelanského je dvacetiletý Jan Ordoš(7+3). V brance se představili již čtyři brankáři. Nejčastěji se zde objevuje Filip Novotný, který odchytal šest zápasů s téměř 95% úspěšností zásahů.