Je konec. Trhači předvedli překvapivě povedený výkon a dvě třetiny byli svému soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Bohužel ztráta z první třetiny se ukázala jako nepřekonatelná. Rytíři rozhodli díky zkušenějším hráčům, zejména díky zkušenému Petru Tonovi(2+2) a Tenkrátovi(0+3). To je pro dnešní večer vše, díky za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Král se vrací do branky.
59:51
Tlak před Hanuljakem! Rozhodčí nakonec přerušuje pro přihrávku rukou.
59:42
Tenorova prudká střela se nevešla mezi tři tyče.
59:22
Hosté vyhazují.
59:08
Král z branky. Trhači v šesti!
58:54
Král čeká na příležitost opustit branku.
58:46
Vhazování ve středním pásmu.
58:35
Oddechový čas pro Trhače!
58:35
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Roman Přikryl – 2 min., sekání).
58:07
Tlačenici před Hanuljakem vyřešil brankář hostů tím, že přikryl kotouč lapačkou.
57:35
Hlava projel podél mantinelu a hledal před brankou Vaňka, ale jeho přihrávka se k němu nedostala.
57:09
Cektovského prudkou střelu vyrazil Král maskou.
56:57
Černého nahození dojel Osmík, ale čárový rozhodčí píská zakázané uvolnění.
56:06
Tomečkovu střelu tečoval Vrána, ale kotouč proletěl vedle levé tyče.
55:34
Kladno právě vstřelilo branku!
A hosté se po chybě domácí obrany dostávají do dvoubrankového vedení. Po chybě při rozehrávce se ke kotouči dostal první útok, jehož akci zakončil střelou mezi betony PETR TON. Asistence: Petr Tenkrát, Jiří Burger.
54:56
Hlava nabil na modrou čáru Trefnému, prudká střela domácího obránce se nevešla mezi tři tyče.
53:40
Přikryl s Jánským ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale první jmenovaný trefil pouze Tejnorovu hůl.
53:26
Ofsajd Kadaně.
53:11
Trefného nahození skončilo v Hanuljakově lapačce.
52:20
Trhači jsou v posledních minutách lepším týmem, hosté pouze brání.
51:51
Tomečkovu střelu od modré čáry zablokoval první bránící hráč.
50:51
Hlava obešel Strnada, jeho prudkou střelu nasměroval jeden z obránců mimo tři tyče.
50:20
Hlava vyjel zpoza branky a zkusil vystřelit, Hanuljak jeh pokus ukryl do lapačky.
50:07
Icing Kladna.
49:28
Kohout se protáhl okolo obránce, ale druhý k němu včas přistoupil a vypíchl mu kotouč.
49:12
48:36
Moisio se protáhl mezi dvěma obránci, ale netrefil Hanuljakovu branku.
48:17
Račuk zůstal sám na levém kruhu, jeho střela skončila v Hanuljakově náručí.
47:44
Trefného prudkou střelu zlikvidoval Hanuljak vyrážečkou.
47:12
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jurij Repe – 2 min., držení protihráče).
47:06
Kohout se uvolnil podél levého mantinelu, ale minul branku hostů.
46:44
Icing Kadaně.
46:29
Burger se dostal ke kotouči a nahrál na rozjetého Tona. Ten na sebe natáhl obránce a vrátil kotouč Burgerovi, ale hostující útočník minul Královu klec.
45:27
Po zmatcích v domácí obraně vyhazuje Račuk kotouč do středního pásma.
44:02
Kadaň právě vstřelila branku!
Vedení hostů o dvě branky netrvalo ani minutu. Poté se po Beránkově střele dostal k odraženému puku DOMINIK TEJNOR, který přehodil ležícího brankáře: Asistence: Ondřej Beránek, Martin Kohout.
43:50
Po přerušení hry se strhla drobná strkanice před Hanuljakem.
43:12
A hosté využívají přesilovou hru. Po Tonově střele se kotouč odrazil k JAKUBOVI STRNADOVI, který střelou mezi betony překonává Krále. Asistence: Petr Přikryl, Petr Ton.
43:03
Po Drtinově střele mohl zakončit Jánský, ale Král podržel svůj tým povedeným zákrokem vyrážečkou.
42:20
Trhači vyhazují.
41:55
Strnad zakončoval kombinační akci hostů, ale Král si s jeho pokusem poradil.
41:33
Další přísné vyloučení Trhačů. Jakub Chrpa si odsedí dvouminutový trest za sekání.
41:12
Repe našel rozjetého Tenkráta, ale hostující útočník se nedostal ke střele.
40:20
Na úvodním vhazování byli úspěšnější domácí, kteří se okamžitě natlačili před Hanuljakovu branku.
40:01
Druhá třetina přinesla zlepšený hokej ze strany domácích. Rytíři přidali třetí branku zásluhou aktivního napadání a Tonových střeleckých schopností. Poté však domácí využili dvě Kladenská zaváhání a po brankách Hlavy a Vaňka vedou hosté o jedinou branku. Domácím dělá problémy tvrdá hra hostů, kteří napadají často až na hranici pravidel. Třetí třetina začne přibližně v 18:43.
40:00
39:34
A Trhači dramatizují! Slabší chvilku si vybral Hanlujak, který pustil za svá záda střelu DOMINIKA VAŇKA z ostrého úhlu. Bez asistence.
39:31
Vaňkova střela skočila na levém betonu Hanuljaka.
38:42
Trefného nahození končí zakázaným uvolněním.
38:28
Po Beránkově přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu.
37:44
Domácí v plném počtu. Ani hostům se přesilová hra příliš nepovedla.
37:30
Trhači znovu vyhazují.
37:08
Strnadovo nahození končí zakázaným uvolněním.
36:53
Domácí dostali kotouč až před Hanuljaka, ten radši přerušil hru.
36:15
Chlouba se dostal ke kotouči, ale Tenkrát jej tvrdým zákrokem připravil o kotouč.
35:54
Trefný se dostal ke kotouči, ale Tenkrát zachytil jeho vyhození na modré čáře.
35:44
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Nicolas Hlava – 2 min., hákování).
35:12
Hlavovu střelu nasměroval jeden z obránců do ochranné sítě.
34:21
Jánský a Repe ujeli do přečíslení dva na jednoho, ale první jmenovaný nedokázal dostat kotouč přes domácího obránce.
33:55
Po Tenkrátově přihrávce rukou se hra stěhuje do středního pásma.
33:35
Tenkrátovu střelu srazil mimo branku jeden z obránců.
32:20
Tejnorovu střelu tečoval Kůs, ale kotouč zamířil mimo tři tyče.
31:52
Jánský přejel přes modrou čáru příliš brzy – ofsajd Kladna.
31:33
Trefného střelu od modré čáry podržel Hanuljak v lapačce.
31:21
Kohout prověřil Hanuljakovu pozornost střelou z levého kruhu, ale brankář Rytířů měl lapačku na svém místě.
31:04
Tenkrát si obešel obránce, ale nedokázal dostat kotouč na najíždějícího Tona.
30:37
Prudká Ptáčkova střela skončila na hrudi domácího brankáře.
30:09
Machač se dostal k puku v útočném pásmu a zkusil vystřelit, Král však na jeho střelu viděl a vyrazil ji vyrážečkou.
29:45
Role se obrátily. Hosté drží kotouč ve vlastním pásmu, domácí aktivně napadají.
28:56
Obrana hostů zaspala a domácí snižují. Na přihrávku Vaňka si sjel nikým neatakován NICOLAS HLAVA a nadvakrát překonává Hanuljaka. Asistence: Dominik Vaněk.
28:44
Osmík nahazoval kotouč před branku, ale tam nebyl nikdo ze spoluhráčů.
27:58
Rychlý útok hostů přerušuje ofsajd.
27:10
První útok Rytířů dělá domácím velké problémy. Po tvrdém zákroku u mantinelu se ke kotouči dostal Tenkrát a našel PETRA TONA, který přesnou střelou pod břevno přidává třetí branku Kladna. Asistence: Petr Tenkrát, Jiří Burger.
26:44
Ton našel na levém křídle rozjetého Tenkráta, ale hostující forvard těsně minul domácí branku.
25:54
Redlich se pokusil o sólovou akci, ale neprošel mezi dvěma obránci.
25:31
Po dlouhém souboji u mantinelu rozhodčí přerušuje hru.
25:04
Drtinova prudká střela od modré čáry skončila ve Králově lapačce.
24:37
24:23
Hejcmanovu nahrávku zachytil Ulrych a vyhazuje kotouč.
23:55
Trhači se stále nemohou dostat do útočného pásma.
23:19
Machač zachytil Kůsovu přihrávku a zaváží kotouč před Krále.
23:10
Trhači kombinují, Hanuljak zatím nemusel zasahovat.
22:45
Hosté vyhráli vhazování, ale Trefný udržel kotouč v útočném pásmu.
22:37
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Redlich – 2 min., nedovolené bránění).
22:33
Vránova střela z ostrého úhlu proletěla vedle levé tyče.
21:36
Kladno drží kotouč v útočném pásmu.
20:38
Černý s Chloubou ujeli do situace dva na dva, druhý jmenovaný zkusil zakončit z ostrého úhlu, ale Hanuljak byl pozorný.
20:27
Na Trefného nahození nedosáhl Račuk a je z toho zakázané uvolnění.
20:01
Do první třetiny vstoupili skvěle hosté a po minutě hry se zásluhou Přikryla dostali do vedení. Trhači zlepšili hru a v polovině třetiny se hrál vyrovnaný hokej. Ten přerušil až Tonův důraz na domácí rozehrávku a ukázková střela z hole Jurije Repe. Poté už Rytíři kontrolovali hru a zbytek třetiny odpovídal hře prvního s posledním. Druhá třetina začne přibližně v 17:50.
20:00
19:14
Po Repeho střele dorážel kotouč do prázdné branky Jánský, ale Černý skočil do střely a posunul kotouč mimo tři tyče!
18:45
Keharova prudká střela od modré čáry skončila na zadním mantinelu.
18:33
Pro Beránkovu přihrávku si sjížděl Vrána, ale čárový rozhodčí přerušuje hru – zakázané uvolnění.
18:11
Ton vybojoval kotouč mezi třemi hráči domácích. Po rychlé kombinaci se ke střele dostal Hořava, ale Král si s jeho střelou doprostřed branky poradil.
17:45
Rytíři vyhráli vhazování a Hořava napálil kotouč až za Královu branku. Icing Kladna.
17:40
16:49
Strnad zašlápnul kotouč v rohu kluziště. Vhazovat se bude po Hanuljakově levici.
15:43
Ton vybojoval kotouč na útočné modré čáře a rozjel se do úniku s obráncem na zádech, ale nedokázal přehodit ležícího Krále.
15:21
Beránek se neprosadil mezi třemi hráči hostů.
14:53
Icing Rytířů.
13:21
A hosté jdou do dvoubrankového vedení! Ton vybojoval kotouč v útočném pásmu a přes Tenkráta se k němu dostal JURIJ REPE, který ukázkovou střelou k tyči nedal Královi šanci. Asistence: Petr Tenkrát, Petr Ton.
12:40
Kotouč sice drží domácí, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
11:27
Po sérii nepřesností drží domácí obránci kotouč ve vlastním pásmu, oba celky střídají.
10:11
Drtina zachytil domácí rozehrávku a hledal před brankou Burgera, ale tentokrát skvěle zasáhl domácí brankář.
09:30
Vaněk se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, ale Hanuljak předvedl další povedený zákrok betonem.
09:10
Černého střelu od modré čáry vyrazil Hanuljak betonem.
08:39
Ze souboje v rohu kluziště získali kotouč Trhači a okamžitě se rozjeli do útoku. Zakončujícího Vránu však vychytal Hanuljak.
08:01
Jánský vybojoval kotouč za domácí brankou. Kladenskou akci však přerušil Král, který ukryl kotouč do lapačky.
07:10
Přečíslení tři na dva zakončoval z ostrého úhlu Chlouba, ale brankář hostů na střelu viděl a vyrazil ji do rohu kluziště.
06:32
Tenkrát si sjel do prostoru mezi kruhy, jeho prudkou střelu vyrazil Král do ochranné sítě.
05:53
Redlich zůstal osamocený před domácí brankou, ale Machačovu přihrávku dokázal jeden z bránících hráčů zablokovat.
05:32
Po úmyslném ofsajdu hostů se hra vrací před Hanuljaka.
05:07
Chalupova střela od modré čáry skončila v Hanuljakově lapačce.
05:00
Chrpovu střelu z rohu kluziště ukryl Hanuljak do lapačky.
04:04
Ulrych nezpracoval rychlou přihrávku na modrou čáru a hosté se vyhání z útočného pásma.
03:39
Račuk projel obranou Rytířů a zkusil z ostrého úhlu zakončit, ale trefil pouze boční síť.
03:07
Ton našel na křídle volného Tenkráta, jehož rychlou střelu vychytal Král lapačkou.
02:46
Drtinova střela skončila v Králově lapačce.
02:10
Hosté jsou i nadále aktivnějším týmem, domácí pouze brání.
01:10
A hosté se po minutě hry dostávají do vedení. Jánský vybojoval kotouč v rohu kluziště a posunul na Strnada, který našel před brankou volného ROMANA PŘIKRYLA, který střelou nad beton otevřel skóre. Asistence: Jakub Strnad, Peter Jánský.
00:14
Hořava zamířil na útočný výlet, ale Černý jej obral o kotouč.
00:01

SK Trhači Kadaň: Král (Lukeš) – Trefný, R. Černý, Chalupa, Tejnor, J. Tomeček, D. Šimek – Chlouba, Kůs, Račuk – Moisio, Hejcman, Chrpa – O. Beránek, L. Vrána, Kohout – Hlava, Osmík, Vaněk.

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – J. Drtina, P. Hořava, Kehar, Repe, Ulrych, Ptáček, F. Matula – Tenkrát, Burger, Ton – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Redlich, Machač, Cetkovský – Keszi..
SK Trhači Kadaň

Trhači se nacházejí na chvostu WSM ligy s 20 body a skóre 53:73. Černožlutým se v letošním roce nedaří, v posledních dvou kolech však svěřenci trenéra Becka dokázali získat čtyři body. Na výhru nad Benátkami navázali bodovým ziskem z Havířova, kde prohráli v prodloužení 1:2. V Havířově se v Kadaňském dresu poprvé představil Patrik Moisio. Finský útočník by měl pomoci Kadaňské produktivitě.
Sestava z utkání v Havířově:
Strmeň (Lukeš) – Trefný, R. Černý, Chalupa, Tejnor, J. Tomeček, D. Šimek – Moisio, Kůs, Chlouba – Chrpa, Hejcman, Račuk – O. Beránek, L. Vrána, Kohout – Šťovíček, Osmík, Vaněk.
Rytíři Kladno

Rytíři se v tabulce nacházejí na prvním místě se 41 body a skóre 58:42. Kladnu se veze na vítězné vlně – z posledních pěti zápasů si připsali 11 bodů a vstřelili 20 branek. V posledním kole se hosté utkali s Mostem. Zápas s Kadaňským sousedem v tabulce vyšel Kladnu perfektně. Vysokou výhru 7:1 dirigoval dvěma brankami Machač. Bodově nevyšel naprázdno ani nejproduktivnější hráč Kladna Jiří Burger(6+11), který si připsal tři body za branku a dvě asistence.