Přeji příjemný zbytek sobotního večera a u dalšího přenosu z WSM ligy, naviděnou.
Třetí třetina byla převážně v režii Trhačů z Kadaně, avšak snížení se jim nepovedlo. Litoměřice se víceméně jen bránily po střelecky úspěšných dvou třetinách, kdy se prosadili postupně Tomáš Rubeš, Jaroslav Kalla, Lukáš Nedvídek a Milan Valášek. Hosté klesli na třinácté místo tabulky, avšak mají stejně bodů jako dvanáctý Havířov. Kališníci se stále drží na devátém místě tabulky. Trhači se představí již za dva dny v předehrávce 36. kola na ledě jihlavské Dukly. Kališníci se představí na ledě Havířova.
58:52
Milan Valášek se pokusil o souhru s Martin Ondráčkem. Ondráček vystřelil na Dvořáka, který si i s touto střelou věděl rady.
58:32
Dnešní utkání sleduje 1060 diváků.
57:55
Ondřej Procházka se otočil s pukem a z boku se pokusil překonat Dvořáka. Ten mu puk přikryl.
57:21
Dlouhé nahození puku od domácích bylo zakončeno u Dvořáka.
56:48
Jaroslav Kůs se snažil protlačit puk za Pavelkova záda. I přes velký zmatek se toto mu nepovedlo. Byla to však největší šance Trhačů v tomto zápase.
56:06
Milan Valášek převzal přihrávku z boku od Smetany a prudce vystřelil na Dvořáka, ten byl však obezřetný.
55:27
Obrovská šance hostujícího týmu. I tato střela Zadražila z kruhu skončila v Pavelkově lapačce.
55:11
Jakub Šulc se pokusil přihrát Švagrovskému, jeho nahrávka byla však prudká a skončila zakázaným uvolněním.
54:51
Hosté stále bojují o snížení stavu. Domácí však velmi dobře brání a málokdy se Trhači dostanou ke střele.
53:49
Hosté se stále drží před Pavelkou. Velkou šanci Lukáše Chalupy však těšně před brankářem Jebavý uklidil do bezpečí.
53:18
Litoměřice sveřepě bojují o puk na modré čáře.
52:18
Litoměřice se dostaly po delší době do útoku. S Bažantovou střelou však Dvořák neměl žádný problém.
51:45
Vhazování před Pavelkou získali domácí, puk ale celkem snadno předali Kadani.
51:35
Šance Trhačů skončila zakázaným uvolněním.
50:46
Miškář se snaží o rozehrávku, ta se mu povedla, avšak puk se na holích domácích dlouho neohřál.
50:05
Kotouč se delší dobu drží před Pavelkou, i další šance Trhačů skončila u Pavelky.
49:46
Osmík se rozjel ve vlastním obranném pásmu, přejel celé hřiště a v závěrečném momentu poslal puk pouze do Pavelkovy lapačky.
48:58
Kališníci se snaží přidal pátou trefu. Obrana Kadaně se však zatáhla před brankáře a ani tentokrát domácím nic nedovolí.
48:00
Hra se po nějaké době dostala před Tadeáše Dvořáka. Zde však domácí neútočí, naopak se hosté snaží rozehrát, úspěšně.
47:31
František Wágner z mezikruží vyslal prudkou střelu na Pavelku. Kotouč však skončil v jeho lapačce.
46:35
46:30
Procházka poslal puk střelou na Dvořáka, avšak obránce jej zastavil nohou.
46:11
Puk je stále před Dvořákem. Obrana Kadaně však zatím vše brání.
45:36
Milan Valášek jel již po několikáté sám na branku. Tentokrát jej o puk na modré čáře připravil Roman Chlouba.
44:56
Litoměřice pojaly přesilovku velmi aktivně a rychle se dostaly k Dvořákovi, kde se stále drží. Brankář hostí však jejich šance zatím kryje.
44:35
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Osmík – 2 min., vysoká hůl).
43:49
Puk se dostal před Pavelku, obrana Litoměřic ale nadále nedovolí Trhačům dostat se k jakémukoliv pokusu o střelu.
42:37
Radek Pilař vzal puk kadaňským v jejich rozehrávce na modré a vyhodil jej. Kotouč byl však rychlejší a těsně před Pilařem ho Dvořák v souboji jeden na jednoho uklidil do bezpečí.
42:03
Jebavý vypíchl ve středním pásmu puk rozjetému soupeři a vyhodil jej do rohu kluziště.
41:30
Litoměřice získaly puk z vhazování, ten se dostal k Pieglovi, kterému se snažili hosté puk převzít, však neúspěšně.
41:09
Kadaň poslala puk do bezpečí na zakázané uvolnění.
40:36
Kališníci drží puk za vlastní brankou a pokoušejí se o rozehrávku, ta se jim povedla a již se dostali až k Dvořákovi.
40:08
Hned z vhazování se Trhači dostali do útoku. Pavelka však puk přikryl vlastním tělem.
40:01
Druhá třetina se nesla přesně v rytmu té první. Na samém začátku byli aktivnější hosté. Domácí se však nenechali zlomit, naopak ještě více bojovali. Jejich snaha vyústila v další dva krásné góly Lukáše Nedvídka a Milana Valáška. Další třetina začne v 18:45, dočkáme se v ní symbolického ,,bůra" ze strany kališníků?
40:00
39:51
Jeden z posledních pokusů o vstřelení páté branky v této třetině skončil zakázaným uvolněním.
39:23
Domácí se snaží o rozehrávku zpoza vlastní branky.
38:48
Po minutě se puk dostal před Pavelku, nevydržel tam však dlouho a již se nachází před Dvořákovou brankou.
38:31
Souhra mezi Paločkem a Kallou byla zprvu úspěšná. Při zpětné přihrávce Kally na Paločka však prvně zmiňovaný selhal a odevzal puk soupeři.
38:15
37:47
Pavelka musí být na pozoru. Vhazuje se po jeho levici.
37:18
Milan Valášek se pokusil o vyjetí ze středního pásma. Přihrávku před branku však nezvládl a puk převzali hosté.
36:31
Kotouč se delší dobu drží před brankou Pavelky. Trhači se však s ním nedostali z rohu kluziště.
36:21
Domácí ve čtyřech hráčích.
36:15
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (René Piegl – 2 min., podražení).
35:10
Kadaň se pokouší o střelu prvního gólu. Obrana domácích však brání s přehledem.
33:41
Tadeáš Dvořák byl poprvé prověřen krásným pokusem Davida Švagrovského. Kališník však mířil mimo.
32:28
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Jan Strmeň, přichází Tadeáš Dvořák.
32:28
Litoměřice právě vstřelily branku!
Ve dvojnásobném oslabení se povedl kališníkům protiútok. Lukáš Nedvídek poslal puk na MILANA VALÁŠKA, který jel přes celé hřiště a Strmeně překonal. Asistence: Lukáš Nedvídek
32:21
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Václav Pletka – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
31:18
31:00
Václav Pletka a Patrik Miškář se vydali do protiútoku 2 na 1. V klíčovém momentu však Miškář selhal a puk mu sjel po hokejce mimo.
30:55
Ondřej Smetana se snaží sebrat puk hostům. Toto se mu však nepodařilo.
30:37
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jakub Šulc – 2 min., nedovolené bránění).
29:58
Po krásné souhře mezi Paločkem a Nedvídkem se druhý jmenovaný pokusil o střelu. Naneštěstí však obrovský pokus nevyužil a mířil vysoko nad Strmeňovu branku.
29:18
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Vrána – 2 min., nedovolené bránění).
29:10
Ani druhou přesilovku hosté nezvládli, po této se obrátily síly na ledě a kališníci se dostali do protiútoku.
28:46
28:13
Tlak Kadaně nadále pokračuje. Domácím tak nezbývá nic jiného bež se bránit, svojí činnost však zvládají s přehledem.
27:55
Šulc zastavil prudkou střelu vlastním tělem. Ovšem skácel se vlivem nárazu k ledu.
27:01
I přes třetí trefu Stadionu Trhači nepolevují v přesilovce v náporu. Celá obrana Litoměřic však stála ví co má dělat.
26:46
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (David Švagrovský – 2 min., vysoká hůl).
26:37
Po delším obléhání branky Trhačů se zoorientoval před brankářem hostů Matúš Paločko, který přihrál LUKÁŠI NEDVÍDKOVI, ten neměl moc práce s uklizením puku do soupeřovy branky. Asistence: Matúš Paločko, Jaroslav Kalla
26:21
Filip Hanták poslal na Strmeně střelu vzduchem. Brankář hostí však střelu zachytil do své rukavice.
25:50
Kališníci se stále více dostávají po slabším začátku do hry. Obrana Trhačů je ale nadále nepřekonatelná.
24:53
Velmi tvrdou střelu vyslal Radek Pilař na Strmeně, který i tento pokus vyrazil.
24:09
Kališníci se po delší době dostali k útočné šanci. Kadaň však bojuje a nedovolí Litoměřicím dostat se ke střele.
23:46
23:35
V závěru přesilovky se hosté pokoušejí zpoza brány rozehrát.
22:44
Hosté se dostávají v přesilovce častěji do útoku. Obrana Litoměřic je i nadále obezřetná a nepustí hosty k Pavelkovi.
21:46
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Tomáš Rubeš – 2 min., podražení).
21:28
Velkou šanci neproměnili domácí. Ondřej Beránek se snažil o vyhození puku, avšak trefil jej pouze na Pavlasovu hůl, který se dostal ke střele. Strmeň byl však pozorný.
21:16
Kadaňští stále drží kotouč v útočném pásmu, Pavelka si zatím se vším poradil.
20:37
Puk se velmi rychle dostal na druhou stranu ledu. Trhači jej zde však převzali a dostali se před Pavelku.
20:03
Puk vybojovali domácí, vrátili se s ním před Pavelku, kde se snaží o rozehrávku.
20:01
První třetina nám nabídla oboustranně velice pohledný hokej. Oba brankáři si dost zachytali. Domácí kališníci však byli aktivnější a využili dvou střeleckých pokusů, prvního hned ze začátku třetiny od Václava Rubeše a druhého z konce třetiny od Jaroslava Kally. Přibližně v 17:54 uvidíme, zda Trhači začnou více trhat, nebo se z nich stanou neškodní tvorové.
20:00
19:28
Domácí již spíše hrají udržovací hru a vyčkávají na závěrečnou sirénu.
17:53
Opakovala se situace jako před malým okamžikem. Jiří Jebavý vyslal prudkou střelu na Strmeně, který puk vyrazil. Po vyražení jej převzal JAROSLAV KALLA, který trochu překvapivě místo přihrávky volil střelu a brankáře hostí překonal. Asistence: Jiří Jebavý
17:44
Po vhazování se dostal puk na Ondřeje Smetanu, který se snažil prudkou střelou překonal Strmeně, ani dorážejícímu Paločkovi se to však nepodařilo.
17:17
Hra se odehrává v obranném pásmu Kadaně, kde se domácí snaží zlomit odpor obránců hostujícího týmu.
16:25
I tento pokus Filipa Hantáka Strmeň zachytil a dopustil tedy k vhazování po jeho levici.
15:43
Ani další pokus o překonání Strmeňovy branky domácí nevyužili. Brankář hostí je i přes obdržený gól stále bezchybný.
15:04
Hra se přesunula na opačnou stranu. Po několika pokusech Litoměřic uklidili kadaňští puk do bezpečí.
14:15
Jaroslav Pavelka předvedl krásný zákrok při pokusu jednoho z Trhačů, čímž si vysloužil aplaus od fanoušků.
13:56
V podstatě tatáž situace jako před 30 vteřinami se opakovala i na druhé straně ledové plochy. Paločko však ani napodruhé nepřekonal Strmeně, který puk pro jistotu přikryl.
13:40
Další pokus Kadaně o dostání se do útočného pásma končí ofsajdem.
13:13
Obrovskou šanci momentálně hosté nevyužili. Velkého chaosu před brankou Pavelky nikdo z nich nedokázal využít a Pavelka získal na kotoučem kontrolu.
13:04
V protilehlém rohu ledu za zády Pavelky probíhal boj o puk, který sudí ukončili přerušením hry.
12:18
Po vhazování před Pavelkou se kališníci rozjeli. V rohu kluziště ale kotouč převzali Trhači a ihned se s ním vrátili.
12:05
Bílek se pokusil o přihrávku do prostoru po okraji hřiště. Bohužel však nebyl s nikým domluven a tak puk dojel až za hranici icingu.
11:35
Hra nabírá čím dál tím většího tempa. Oba týmy se pokoušejí o velké množství šancí. Brankáři jsou však přesní a nedovolí nikomu skórovat.
11:09
Miškář nahrál před branku na volného Ondřeje Procházku. Procházka vyslal tvrdou střelu na Strmeně. Gólman hostí byl však nekompromisní a střelu vyrazil.
09:04
Po poslední neúspěšné akci kališníků se Trhači dostali do protiútoku, jejich šanci však domácí zmařili díky zakázanému uvolnění.
08:53
Hra se přesunula na druhou stranu kluziště. Kadaň si však s tímto pokusem domácích uměla poradit.
07:07
Kališníci se snaží o rozbití rozehrávky Trhačů, to se jim však nedaří a hosté naopak vyjíždějí vstříc litoměřické obraně. Přes ,,vozovou hradbu" kališníků na modré čáře však neprošli.
06:36
Jaroslav Pavelka si zachytal. Střela Beránka však skončila v jeho náručí. Vhazuje se po brankářově levici.
05:58
Tomáš Rubeš se rozjel s pukem ve vlastním obranném pásmu. Celou cestu až ke Strmeňovi nebyl nikým zastaven. Brankář hostí si však s jeho střelou věděl rady.
05:27
Po delší době pokus Kadaně o proniknutí před Pavelku byl zakončen ofsajdem.
04:40
Trhači již definitivně zatáhli drápy a po úvodní přesile se jen brání šancím domácích.
03:54
Hra se již převážně odehrává v obranném pásmu Trhačů, poslední slibná šance litoměřických skončila zakázaným uvolněním.
02:59
Stadion se díky brance rozjel. Filip Hanták však v klíčovém momentu selhal a nepřekonal Strmeně.
01:52
Ve vhazování před Pavelkovou brankou vybojoval puk David Švagrovský, jež přihrál na Václava Pletku, poté se dostal puk k TOMÁŠI RUBEŠOVI, který využil první návštěvy kališníků v obranném pásmu Trhačů a posílá domácí do rychlého vedení. Asistence: Václav Pletka, David Švagrovský
01:34
Litoměřice se ubránily dalšímu náporu Trhačů. Šance Kadaně skončila icingem.
01:09
Hosté nadále bojují v útočném pásmu. Obrana Litoměřic je ale nepustí ke střele.
00:29
Kadaň se dostala do rychlého protiútoku. Střelu Zadražila však Pavelka přikryl svou rukavicí.
00:10
První buly tohoto zápasu získali Trhači. S pukem se vrátili před vlastní branku, následně byla hra přerušena.
00:01
Před zápasem proběhlo čestné buly dětí z litoměřického dětského domova a křest kalendáře. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován dětskému domovu v Litoměřicích.

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Jebavý, J. Šulc, Smetana, Pavlas, Bažant, Piegl, Bílek – Švagrovský, Rubeš, Pletka – Jaroslav Kalla, Nedvídek, Paločko – M. Ondráček, Hanták, Valášek – Miškář, R. Pilař, O. Procházka.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Popela, D. Šimek, Chalupa, Šafář, Cestr – Chrpa, Kůs, Chlouba – O. Beránek, Hejcman, Hlava – M. Zadražil, L. Vrána, Kohout – Wágner, Osmík, Vaněk.

Rozhodčí: Bejček – Jindra, Kreuzer.
Poslední vzájemný zápas
8.10.2016, 13. kolo WSM ligy
SK Trhači Kadaň – HC Stadion Litoměřice 0:2
Branky: 13. Beránek, 55. Frühauf
Sestava Kadaně: Strmeň (Lukeš) – Szathmáry, Trefný, Blaha, Černý, Tejnor, Šimek, Havel – Ringler, Hlava, Wágner – Zadražil, Vaněk, Chrpa – Kůs, Beránek, Vrána – Osmík, Kohout
Sestava Litoměřic: Pavelka (Šindelář) – Smetana, Frühauf, Jebavý, Barák, Plášil, Bažant, Šulc, Bača – Miškář, Kalla, Racek – Ondráček, Pilař, Hanták – Pletka, Procházka, Beránek – Veselý, Valášek
(9-0-2-14, 11.místo)
Trhači z Kadaně se odlepili ode dna tabulky a bojují o předkolo play-off. Z posledních třech zápasů si odvezli plný počet bodů. Před nimi byli dvakrát poraženi a první listopadový zápas skončil porážkou v prodloužení. Tento zápas odehrála Kadaň na ledě Havířova, domácí zvítězili 2:1 v prodloužení. Další zápas kadaňští odehráli na svém ledě, přestřelku s Rytíři z Kladna však nezvládli a podlehli jim 3:5. Ani v příští zápase nedokázali Trhači vyhrát, v Edenu však Slavia ukázala, kdo je pánem domu a Trhače poslala domu s prohrou 1:3. Poté se dostali na vítěznou vlnu. Trhačům se podařilo porazit 3:2 jihlavskou Duklu. I další tým z Vysočiny, tentokrát Třebíč, byl Trhači roztrhán s výsledkem 4:1.

Zatím poslední zápas bylo prvoligové podkrušnohorské derby. Tak jako v Tipsport extralize proti sobě nastupují mužstva Chomutova a Litvínova, v prvoligové variantě na Zimním stadionu v Kadani proti sobě nastoupili partnerské týmy obou celků. chomutovská Kadaň a litvínovský Most. I přes extraligovou výhru Litvínova, zde byl úspěšnější chomutovský tým. V druhé třetině se Kadaň ujala vedení 3:0 po jedné trefě Martina Šťovíčka z 24. minuty a dvou trefách Romana Chlouby z 5. a 40. minuty. Most ze začátku třetí třetiny snížil trefou Jaroslava Šimečka, na to Trhači zareagovali o čtyři minuty později trefou Jaroslava Mrázka. Poslední pokus o zvrat utkání ze strany Mostu proběhl v 51. minutě, kdy se z trestného střílení prosadil Tomáš Divíšek.