Dohráno, tři body z dnešního utkání zůstávají v Litoměřicích. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera.
59:45
Litoměřice právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! DAVID ŠVAGROVSKÝ se chopil kotouče ve středním pásmu a z poloviny hřiště jej poslal do opuštěné mostecké branky. Asistence: Filip Hanták, Ondřej Smetana.
58:49
Kališníci se snaží s pukem prorazit za modrou čáru, hosté jim tom brání, seč jim síly stačí.
58:34
Oddechový čas pro hosty.
58:24
Vyloučení v týmu HC Most (Pavel Smolka – 2 min., podražení).
58:07
Hübl zůstává na střídačce, Mostečtí zkusí power-play.
58:07
Oddechový čas pro domácí.
58:05
Před námi jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Povede se hostům vyrovnat?
56:27
Rubeš teď ve středním pásmu odevzdal kotouč hráčům Mostu, kteří míří směrem na kališnickou svatyni.
55:16
Rubešovu střelu se pokusil do brány tečovat Pavlas, kotouč však končí v náruči Jaroslava Hübla.
53:47
Druhá půlka posledního dějství je zatím jaksi nemastná neslaná, hraje se převážně v pásmu Stadionu.
52:00
Po nebezpečné střele Roda se kotouč od Pavelky odrazil přímo na hůl Daniela Hory, který jen těsně minul prázdný prostor v litoměřické brance.
51:34
51:07
Litoměřice se znovu osvobozují.
50:06
Piegl poslal kotouč až za Hübla, kališníkům se zatím mostecké přesilovce daří čelit bez problému.
49:34
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., podražení).
48:23
Kubinčák si po vhazování vybruslil do středního pásma, odkud se rozhodl proklepnout reflexy domácího gólmana. Ten jeho pokusu nastavil beton.
47:43
Paločko se bleskovou rychlostí přesunul zpoza vlastní klece až do středního třetiny kluziště, kde jej nakonec o kotouč připravil jeden z pohotových hráčů soupeře.
46:25
Mostečtí úspěšně zvládli tlaku domácích čelit, teď se o puk válčí ve středním pásmu.
45:23
Šulcova střela z kruhu se otřela o samotnou špičku Hüblova betonu, litoměřičtí hokejisté si nad hosty momentálně drží jasnou převahu.
44:20
Kalla zajel do útočného pásma, mostecká obrana mu ale pěkně znepříjemňuje život. Vůbec se mu nedaří kotouč nahrát na jednoho z jeho spoluhráčů.
43:27
Slavíčkova slabá střela z pravého kruhu skončila pod lapačkou Pavelky.
42:15
Na druhé straně ledu se do úniku dostal Aleš Půlpán, jeho pokus si ale Jaroslav Hübl pohlídal.
41:43
Micalova slabá střela z mezikruží jen těsně projela kolem domácí branky.
41:05
Matúš Paločko ani nadvakrát nepřekonal mosteckého gólmana.
Dnešní utkání sleduje 720 diváků.
40:09
Úvodní vhazování poslední části vyhráli kališníci, kteří si kotouč odvezli na svou polovinu. Velmi dotěrný mostecký útok se je ale aktivně snaží o puk obrat.
40:01
Ve druhé třetině byli opět lepší hráči Stadionu a dostali se i do dvoubrankového vedení. Mostečtí se však nevzdali a dokázali v 35. minutě snížit zásluhou Kamila Černého. Po brance hostí opět převzali aktivitu domácí a díky Hüblovi je stav utkání stále jednobrankový. Poslední část zápasu začne přibližně v 19:37.
40:00
39:05
Kalla neohroženě projel skrz mostecké pásmo a povedlo se mu setřást i dva velmi dotěrné obránce, jeho zakončení však chyběla patřičná přesnost.
38:54
Domácí brankář pokryl puk před dojíždějícím Rulíkem.
37:48
Své útočné schopnosti nyní předvádějí také hosté, zatím se však s úspěchem nepotkali.
37:02
Na mostecké straně ledu se otevřela střelnice. Hübl se teď musí hodně otáčet, aby všechny akce domácích vykryl.
36:41
Krasná akce Litoměřic, hráči Stadionu vykombinovali obranu hostí ve třech a dostali se k nebezpečné střele, tu ale Hübl vyrazil parádním zákrokem.
36:08
Kalla chtěl zpoza branky nahrát na mezikruží najíždějícímu Paločkovi, místo něj ale poslal puk přímo na hůl jednoho z připravených obránců Mostu.
34:20
Most právě vstřelil branku!
Hosté bleskově využívají přesilovou hru. Po vhazování se kotouč dostal na hůl KAMILA ČERNÉHO, který se díky přesně mířené střele stává prvním pokořitelem Pavelky v dnešním zápase. Asistence: Tomáš Divíšek, Adam Rulík.
34:11
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (René Piegl – 2 min., držení protihráče).
33:57
Zakázané uvolnění domácích.
32:22
Domácí připravili o puk hráče Mostu v rohu hřiště a dostali se do brejku dva na jednoho. Šulc poté vypálil na Hübla, který vyrazil puk betonem.
31:48
Divíšek se s kotoučem na holi pohybuje za litoměřickou bránou, ohrozit strážce domácí svatyně se mu zatím nezachtělo.
30:54
Barákova střela od modré nedělala mosteckému brankáři sebemenší problém.
29:39
Jindřich Barák se vyhnul jednomu obránci hostí a vypálil z rohu na golmana, který vyrazil puk před sebe a poté ho obrana dopravila do bezpečné vzdálenosti.
28:58
Paločko nabídl z kruhu pro vhazování kotouč Jaroslavu Kallovi, který se okamžitě pokusil překonat Hübla. Ten ale jeho zakončení z bezprostřední blízkosti brankoviště pokryl betonem.
28:27
Po delší době se do útoku podívali také hosté, kterým se zatím nepodaří prostřelit skvěle chytajícího Pavelku.
27:29
Velká šance kališníků, kterou vyřešil skvělým zákrokem lapačkou brankář Mostu.
27:11
Domácí již vedou o dvě branky! Procházka našel na hranici brankoviště volného RADKA PILAŘE, který puk za Hübla poslal prukou střelou z první. Asistence: Ondřej Procházka, Jaroslav Dvořák.
26:01
Puk mění majitele celkem často, obě strany se vzdávají kotouče zbytečnými chybami.
25:02
24:25
Černý drží kotouč za vlastní svatyní a čeká, až na led vyjede čerstvá mostecká lajna.
23:44
Dvořák vystřelil od modré čáry přímo do brankáře hostí.
23:29
Mohlo být vyrovnáno! Havelka trefil břevno Pavelkovy klece.
22:36
Půlpán velmi ambiciózně prorazil za modrou čáru, na tři mostecké hráče, kteří ho téměř okamžitě po překročení lajny obkroužili, ale nevyzrál.
21:13
Litoměřice vstoupily do druhé třetiny aktivně a mají velký tlak před mosteckou brankou.
20:45
Kališníci tlačí na mosteckou klec, zatím ale všechny pokusy šly mimo Hüblovu branku.
20:08
Úvodní vhazování druhé části vyhráli znovu hosté.
20:01
První třetina je za námi a v ní jednoznačně byli lepší domácí hráči. Chvílemi jejich tlak byl drtivý, ale zatím z něho dokázali vytěžit pouze jednu branku. Uvidíme, jestli se v druhé periodě podaří Mostu vyrovnat, nebo jestli kališníci navýší svůj náskok. Druhá třetina začne přibližně v 18:47.
20:00
19:28
Šulcovu střelu od modré vyrazil Hübl daleko před sebe.
18:39
Znovu se hra přesouvá z jedné strany na druhou, žádné větší šance k vidění nejsou. Pouze sem tam několik slabší pokusů, které oba brankáři stačí krýt celkem bez obtíží.
17:01
Hosté se probili do útočného pásma, ale domácí obrana je dokázala spacifikovat.
15:40
Šimeček vypálil do betonu Pavelky.
15:02
Rána Řehoře šla těsně nad branku.
14:58
Hráči Baníku se snaží vyvézt kotouč ven z vlastního pásma, dotěrná obrana Stadionu jim to ale nepovoluje.
14:20
13:12
Domácí mají velký tlak, ale zatím nedokázali využít šance ke vstřelení druhé branky.
12:20
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Dufek – 2 min., hákování).
12:20
Ránu Dufka vyrazil domácí brankář.
11:40
Hra je plná nepřesných nahrávek.
10:37
Závar před domácí brankou vyřešil Pavelka skvělým zákrokem.
10:13
Hráč hostí vystihl rozehrávku domácích, ale jejich chybu napravil Pavelka.
10:02
Hübl raději schoval před najíždějícím útočníkem Stadionu kotouč do lapačky.
09:47
Zakázané uvolnění Litoměřic.
09:42
Švagrovského obral o kotouč na modré čáře Březák, litoměřický útok je tak ten tam.
08:46
Hra se přelévá ze strany na stranu, větší šanci jsme již nějakou dobu neviděli.
07:56
Pavlas se na modré čáře dostal ke střele, kterou si ale Hübl pohlídal.
06:41
Rubeš si bere kotouč na svou hůl v obranném pásmu a míří směrem na Hübla.
06:09
Brankář vyjel za bránu pro puk a nahrál omylem MARTINU ONDRÁČKOVI, který dostal kotouč do prázdné brány. Asistence Filip Hanták.
05:32
05:25
Mostu se podařilo vyhodit.
05:17
Kališníci se po krátké pauze vrací zpět do útočné třetiny.
04:30
Domácí drží puk v útočném pásmu a kombinují.
03:32
Vyloučení v týmu HC Most (Jakub Březák – 2 min., nedovolené bránění).
03:26
Střelu Březáka od modré čáry lapil Pavelka.
03:17
02:15
Mostečtí vyrazili do brejku, ale jejich útok zastavil Šulc.
01:24
Zatím se hraje převážně ve středním pásmu.
00:30
Úvodní vhazování vyhráli Mostečtí, kteří si odvezli kotouč do svého pásma.
00:01

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka (Šindelář) – Smetana, Pavlas, Jebavý, J. Šulc, Barák, Piegl, Bílek – Jaroslav Kalla, Nedvídek, Paločko – Pletka, Rubeš, Švagrovský – M. Ondráček, Hanták, Půlpán – O. Procházka, R. Pilař, J. Dvořák.

HC Most: J. Hübl (Spěšný) – Charousek, Šefl, K. Černý, Rulík, Hora, Bednárik, Březák – Kubinčák, Smolka, Stříbrný – Rod, Divíšek, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr, M. Havelka.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil.
Vzájemné zápasy v letošní sezóně

3.10., 11. kolo: Most – Litoměřice 2:4
Branky a asistence: 49. Divíšek (Slavíček), 52. Mical (Hanzl) – 3. Beránek (Miškář), 9. Barák (Šulc, Ondráček), 22. Kalla (Veselý), 59. Ondráček (Plášil)
Vyloučení: 5:5, navíc Doležal (MST) 10 min. OT.
Využití: 0:1
Střely na branku: 36:48
Diváci: 238

Historická bilance hovoří lépe pro Litoměřice: Most porazil kališníky naposled v listopadu 2014 výsledkem 2:1. V minulé sezóně Stadion vyhrál proti Mostu všechny zápasy (3:2, 2:0, 4:1, 3:2 po sn.)

(5-2-3-13, 22 bodů – 14. místo)

Most se momentálně utápí v krizi, nachází se na poslední příčce a vyhrál pouze dvě z posledních deseti utkání. Když koncem září uspěli na ledě Slavie Praha, zvítězili v prodloužení v Třebíči a poté porazili doma Trhače z Kadaně, vypadalo to s nimi nadějně a možná začali i přemýšlet na předkolo play-off. Z této myšlenky ale brzo sešlo a nyní je jejich hlavním cílem zachránit se.

Poslední kolo sehrál Most v sobotu na domácím ledě s Třebíčí, která také nezažívá klidnou sezonu. To se na nich projevilo v 9. minutě, kdy po ubráněném oslabení nechali skórovat Tomáše Roda. Ihned po zahájení druhé periody však srovnal skóre Richard Kristl. Most dlouhodobě trápí divácké návštěvy, proti Třebíči si našlo cestu na zimní stadion 155 diváků. Zápas v základní hrací době vítěze nepoznal a tak se šlo do prodloužení. Tam v 64. minutě rozhodl Ján Nika a díky němu si hosté odvezli na Vysočinu dva body.