Nezáživný zápas je za námi, Most v poslední třetině dokázal dvěma brankami otočit a připisuje si první výhru v soutěži.
59:53
Kváča ihned po rozehrávce vyjel z branky, k puku se však dostal Kubinčák a trefil tyč prázdné hostující branky.
59:36
Most se drží v útočném pásmu.
58:40
Most právě vstřelil branku!
TOMÁŠ ROD přejel s pukem do útočného pásma a hned napřáhl ke střele, puk se odrazil od hole bránícího hráče do horního rohu, což dokonale zaskočilo Kváču v hostující brance 2:1. Asistence: Jan Alinč, Pavel Smolka.
57:43
Hrabíkovu střelu sráží Pinc do hlediště.
57:34
57:09
Bittner přejel do útočného pásma dříve než Víšek s pukem = ofsajd.
56:36
Prokeš nepřesnou střelou vyhnal spoluhráče z útočného pásma.
55:54
Krejčího střelu tečoval Prokeš do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
55:34
Vyloučení v týmu HC Most (Lukáš Válek – 2 min., držení protihráče).
55:06
Každý chvilku, tahá pilku, ale prodloužení se začíná pozvolna blížit.
54:05
Řehoř zdálky Kváču neohrozil.
53:20
Most už hraje v pěti.
52:39
Dobrá přesilovka Benátek, hlavně Hrníčko s Plodkem nadělali domácí obraně hodně starostí.
51:40
Pyrochta pálil od modré, Pinc měl zakrytý výhled, ale poradil si.
51:17
Vyloučení v týmu HC Most (Tomáš Divíšek – 2 min., držení protihráče).
49:14
Po chybě Mostu v rozehrávce pálil v dobré pozici Krejčí, po dorážce se ještě marně natahoval Bittner.
48:37
KAMIL ČERNÝ napřáhl na modré a puk se zastavil až v síti 1:1. Asistence: Jan Novák.
48:26
Hostující Kurka je potrestán za sevření puku rukou.
47:58
Po špatné rozehrávce Víška se píská icing Středočechů.
47:02
Hosté se ubránili, i když to nebyla úplně nejhorší přesilovka v podání Mostu.
46:22
Most přitlačil Benátky před Kváču, ale zase z toho nic nebylo.
45:18
Kubinčákovu střelu sbírá Kváča do lapačky, Most začal hrát zkrácenou přesilovku.
44:57
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Dlouhý – 2 min., sekání).
44:25
Plodek minul na brankovišti výbornou Prokešovu přihrávku.
43:40
Strejček dokázal vyhodit až ke Kváčovi.
43:14
Vyloučení v týmu HC Most (Kamil Černý – 2 min., hákování).
42:19
Bojuje se převážně ve středním pásmu, ale pořád je to hodně nezáživné.
41:44
Bittner přinutil Pince k zákroku.
40:47
Tři střely Mostu za sebou, ale Válek, Stříbrný ani Mráz se neprosadili.
40:01
Druhá třetina nabídla podobně slabou podívanou jako první perioda. Uvidíme, jestli se ve třetím dějství změní něco k lepšímu.
40:00
39:39
Havlíčkova skákavá střela končí u Kváči.
39:25
Ofsajd zastavuje mostecký přechod do útočného pásma.
38:49
Ďurač dvakrát vystřelil na Pince, první střelu domácí gólman vyrazil, druhá šla vedle.
38:05
Domácí chvilku hrozili Kváčovi v oslabení, ale nakonec z toho nic nebylo.
37:40
Po střele Prokeše z pravého kruhu dostal Pinc puk nadvakrát do lapačky.
37:11
Vyloučení v týmu HC Most (Lukáš Válek – 2 min., krosček).
36:14
Havlíček hledal marně Kubinčáka, na druhé straně se neprosadil ani Havel.
35:22
Smolka z kruhu trefil pouze bránícího Pyrochtu.
34:44
V situaci 3/2 nepřihrál Hrníčko Volfovi přesně.
33:18
Tlak Benátek přeřušilo až Řehořovo vyhození puku do středního pásma.
32:45
Dlouhý to zkusil z první od modré, Pinc byl připraven.
32:33
Janele se ve svém průniku zastavil až o zadní oblouk brankové konstrukce.
32:11
Icing domácích barev.
31:36
Domácí se teď drží na puku v útočném pásmu.
31:00
Černého střelu sice Kváča neudržel, ale puk, který mu vypadl z lapačky se odkutálel bezpečně mimo branku Benátek.
29:49
Hora vyslal dopředu Mráze, který ztroskotal na Pyrochtovi.
28:20
Obrovská šance Středočechů. Volf se dostal k puku a postupoval v oslabení úplně sám na Pince, který se mu však vrhl holí na puk a dokázal mu ho vyrazit do rohu.
27:52
Plodek s Dlouhým to zkusili proti dvojici obránců, nakonec však v domácí brance skončil místo puku Dlouhý.
27:05
Obránci pouze nahazovali puk na branku, až se k němu dostal Bittner a vyhodil ho z pásma ven.
26:35
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Matouš Bělohorský – 2 min., sekání).
26:01
25:25
Benátky vůbec v početní převaze nezáří, Válek dokonce v oslabení ohrozil Kváču.
24:37
Kolman si sjel na kruh, kam také dostal přihrávku, ale Pinc jeho následnou střelu chytá.
21:24
Prokeš vyslal na zteč Plodka, který se ale ukličkoval.
21:04
Vyloučení v týmu HC Most (Jan Novák – 2 min., hákování).
20:44
Autorem další střely byl Mráz. Mostu zbývá posledních šest vteřin přesilovky 5/3.
20:32
Černého střelu od modré Kváča vyráží.
20:01
Benátky zatím v Mostě nepředvádějí žádný zvláštní hokej, ale hra domácího celku je ještě o poznání horší.
20:00
19:47
Most se v situaci 5/3 ještě nedokázal dostat do pásma, neskutečné.
19:16
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Dominik Hrníčko – 2 min., držení protihráče).
18:50
Hrabík (BEN) dostává dvě minuty za hákování.
18:35
Strejček našel z levého kruhu Kváčovu lapačku.
18:03
Alinč nahazoval puk před branku, kde však nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
17:12
Směrem dopředu je to od Mostu zatím hodně neškodné.
16:29
Stříbrný je dalším hráčem, který neudržel puk v útočné třetině.
15:41
Smolka přišel o puk v útočném pásmu, kupředu se dere Havel.
14:49
Divíšek zavezl puk do útočného pásma, ale dlouho se v něm Most neudržel.
13:53
Plodkovu střelu od mantinelu dokázal Pinc zpacifikovat.
13:06
Benátky v pěti zase převzaly iniciativu.
12:13
Vůbec to není dobrá přesilovka v podání domácího týmu.
11:30
Mostu se nedaří dostat se do útočného pásma.
10:49
Ofsajd zastavuje mostecké složení.
10:26
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., držení hole).
09:59
Strejčkovo nahození končí v Kváčově lapačce.
09:20
Kubinčákova střela z levého kruhu byla nepřesná.
08:25
Na ledě zůstává ležet domácí Hora, který dostal nepříjemný zásah pukem přímo do obličeje.
08:10
Kočí to zkusil od modré nepřesně.
07:14
Most se prosadil do útočného pásma, kde se snaží dobývat branku Středočechů.
05:43
Kváča kryje střelu Nováka od modré.
05:05
Střelu Kolmana od modré Pinc vyráží do rohu.
04:32
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Puk se po střele Dlouhého z levé strany odrazil napravo k MATOUŠI BĚLOHORSKÉMU, který zcela volný ho z prostoru brankoviště posílá bekhendem nad ležícím Pincem do branky 0:1. asistence: Adam Dlouhý, Václav Kočí.
04:25
Pinc kryje i dalekonosné nahození ze středního pásma.
02:59
Střela Víška Pincovi vypadla z lapačky, ale těsně před brankovou čarou domácí gólman puk znovu dostihl a ukryl ho do lapačky.
02:27
Na ledě je poměrně hustá mlha, především před brankou Benátek není vůbec vidět, situace se řeší, nehraje se.
01:18
První útok hostů se dokázal dostat před Pince, ale k ohrožení domácí branky nedošlo.
00:44
Středočeši mají puk na vlastních holích, ale také za vlastní brankou.
00:01
V sobotu pokračuje 5. kolem WSM liga. Hokejisté Mostu se představí na domácím ledě, soupeřem jim bude od 17:30 hodin celek HC Benátky nad Jizerou. Středočeši rozehráli soutěž i přes hodně těžký los velmi dobře, ze čtyř dosavadních utkání vytěžili osm bodů, za něž jim patří 4. místo v tabulce. Benátky nejprve podlehly v Kladně 3:2 v prodloužení, poté stejným poměrem, opět v prodloužení, padly i v domácím utkání se Slavií. Následně ale dokázaly do třetice výsledkem 2:3 vyhrát v Jihlavě a v posledním kole doma přehrály Třebíč 4:1. Oba týmy se potkaly dvakrát i v přípravě, Benátky byly v obou duelech úspěšnějším celkem.

Most nezačal nový ročník vůbec dobře. V úvodním kole neudržel v posledních sedmi minutách vedení 3:1 s Ústím a prohrál 3:4 v prodloužení. Následovala porážka 5:1 v Přerově. Poté Most vedl ještě něco více než čtyři minuty před koncem s Prostějovem 3:2, ale prohrál 3:4. V Budějovicích v posledním kole utrpěl Most debakl 7:0. Jeden získaný bod nemůže stačit na více než poslední čtrnácté místo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.