Vyrovnaný a zdlouhavý duel mezi Přerovem a Benátkami nad Jizerou je u konce. Tři body nakonec putují do Benátek, které hostům vystřelil v samotném závěru útočník Jan Ordoš. Zubři v závěru zkoušeli power-play, ale vyrovnat se jim nepovedlo. Útočník Ordoš navíc při hře bez brankáře přidal svoji druhou trefu v utkání.
59:55
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Výhru pečetí trefou do odkryté branky JAN ORDOŠ. Asistence: Václav Kočí, Jan Víšek.
59:46
Zakázané uvolnění, ještě stihneme buly před Novotným.
59:40
Také hosté si berou oddechový čas. Zubři to zkusí poté bez brankáře Horčičky, který zůstává na střídačce.
59:40
Palovo prudší nahození končí na hrudi Novotného.
59:22
Oddechový čas pro Zubry.
59:22
Benátky jsou hodně blízko k vítězství. Víšek pobídl do šance JANA ORDOŠE, který si v pohodě poradil v zakončení s brankářem Horčičkou. Asistence: Jan Víšek.
58:06
Jsou před námi poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18
Po dlouhé době se vhazuje také před Lubošem Horčičkou.
55:32
Kratochvíl z dálky jemnou střelou protáhl Novotného, který moc práce v poslední třetině nemá.
54:36
Procházka projel přes útočnou modrou, ale byl mu odpískán ofsajd.
53:37
Novotný je opět bezchybný. Další buly v oblasti jeho branky.
52:31
Václav Kočí (BEN) 2 minuty za nedovolené bránění.
52:08
Novotného dělovka jen prolétla kolem benátské branky.
51:10
Goišova dělovka z dálky končí v lapačce Filipa Novotného. Vhazuje se po levé ruce brankáře z Benátek.
50:30
Slabá přesilovka domácích je u konce. Kolmann je zpátky ve hře.
49:16
Zubři stále vymýšlejí kombinace, ale ke střelbě se v početní převaze nedostali.
48:24
Petr Kolmann (BEN) 2 minuty za podražení. Zubři hrají přesilovou hru pět na čtyři.
47:46
Zubři jsou v plném počtu.
47:28
Dlouhý se řítil zcela sám na Horčičku a mohl poslat svůj celek do vedení. Útočník Benátek ale upadl a sjel mu kotouč z čepele.
46:58
Menší trest za nedovolené bránění obdržel Dominik Hrníčko (BEN)
46:17
Pala vyhazuje kotouč přes celé kluziště, kde ho přebírá Havlín a Benátky mohu do útoku.
45:41
Oba celky jsou kompletní, ale je tu trest pro domácího Michala Popelku (PŘE) 2 minuty za podražení.
44:29
Oba celky se nepouštějí do vážnějších šancí.
43:35
Ladislav Bittner (BEN) Jiří Goiš (PŘE) 2 minuty hrubost.
43:35
Menší rozmíška před Novotným, bude se vylučovat.
42:16
Kovaříkova dorážka zpoza branky končí v moci Novotného.
41:28
Dostálek byl blízko další trefě, ale Novotný byů proti. Přerov stále na kotouči.
41:00
Václav Kočí (BEN) 2 minuty hrubost – Tadeáš Král (PŘE) také dvě minuty za hrubost.
40:50
Zakázané uvolnění Benátek. Buly před brankou Novotného.
40:26
Procházka poslal do šance rozjetého Chmelíře, který nastřelil levou tyčku Novotného branky.
40:01
Prostřední dvacetiminutovka skončila nerozhodně 0:0 a moc hokejové krásy nám nenabídla. Uvidíme co nám nabídne třetina čislo tři.
40:00
39:15
Palova dělovka končí v lapačce Filipa Novotného.
38:56
Šťastný je také na ledě, Zubři jsou kompletní.
38:24
Benátky jsou v plném počtu. Zubři početní výhodu nevyužili.
38:10
Pšurného teč jen těsně přelétla odkrytou část Novotného klece.
37:18
Novotný s přehledem chytá střelu Matouše Kratochvíla i dorážku Chmelíře.
36:40
David Šťastný (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.
36:18
Jan Ordoš (BEN) 2 minuty za podražení.
34:22
Horčička kryje do lapačky svižnou střelu Havlína. Buly v obranném pásmu Přerova.
33:29
Horčička zlikvidoval v oslabení všechny pokusy hráčů Benátek a hra je přerušena.
32:50
Zubrům se podařilo zachytit kotouč a posléze ho vyhodit i do bezpečí.
32:18
Jakub Ferenc (PŘE) je potrestán na dvě minuty za krosček.
30:26
Zbořilova střela byla zblokována, na puku je Havlín a zakládá akci Benátek.
29:47
Benátky vyhazují kotouč na zakázané uvolnění.
29:15
Kovařík si těsně před Novotným přibrzdil, ale radost přerovských fanoušků překazila tyčka, která zachránila brankáře Benátek.
29:15
Havlín v úniku seknul Kovaříka a nařizuje se trestné střílení.
27:31
Milan Procházka se zkoušel stahovačkou zbavit protihráče, ale neuspěl.
27:25
Daniel Krejčí (BEN) 2 minuty za hru vysokou holí – Karel Plášek (PŘE) 2 minuty sekání.
26:34
Novotný byl opět úspěšný a zase se vhazuje v pásmu hostí.
26:24
Plášek ani na dvakrát nedokázal dopravit poskakující kotouč z brankoviště za záda Novotného.
25:26
Ledaři musí uklidit krvavé stopy a poté se bude vhazovat před Novotným.
25:26
David Šťastný inkasoval úder do obličeje a hra je přerušena.
24:29
Vágner našel parádním pasem rozjetého Pláška, jehož dělovku vychytal pozorný Filip Novotný.
23:34
Král se ocitl v ofsajdovém postavení a hra je přerušena. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:42
Zubři se dokázali ubránit přesilové hře Benátek. Popelka je zpátky na ledě.
21:19
Zubři se zatím velmi dobře brání v oslabení proti kombinacím Benátek.
20:39
Dvě minuty za hákování pro Michala Popelku (PŘE)
20:13
Benátky nastoupily do druhé třetiny aktivně. Horčička musel hned zasahovat a bude se vhazovat v pásmu Přerova.
20:01
Úvodní vyrovnaná třetina skončila nerozhodně 1:1. Do vedení šli Zubři zásluhou Dostálka, který vévodí tabulce střelců i kanadskému bodování WSM Ligy. Těsně před první sirénou se povedlo srovnat benátskému Ďuračovi. Druhá část odstartuje v 17:52.
20:00
19:42
Benátky stihly těsně před odchodem do šatny srovnat stav zápasu. Bělohorský vybídl do šance IVANA ĎURAČE, který si kličkou obešel Horčičku a vyrovnává na 1:1. Asistence: Matouš Bělohorský, Jan Havel.
19:02
Benátky jsou také kompletní.
18:32
Přerov je kompletní. Nyní se hraje 5na3.
18:19
Dostálek se opět tlačil do zakončení. Tentokrát ale puk mezi Novotného betony neprotlačil.
17:32
Je tu přesilová hra 4na3 pro hokejisty Přerova. Potrestán je Jan Ordoš (BEN) na 2 minuty za podražení.
16:54
Počet hráčů na ledě se vyrovná. Radek Prokeš (BEN) 2 minuty za nedovolené bránění.
16:27
Další přesilová hra pro Benátky. Potrestán je Martin Novotný (PŘE)
15:32
Zubři se v pohodě ubránili tlaku Benátek a jsou kompletní.
13:54
Zubři vyhazují kotouč do bezpečí a Benátky zakládají další akci.
13:28
Lukáš Vágner (PŘE) 2 minuty za sekání.
12:27
Přerov právě vstřelil branku!
Zubři využívají přesilovou hru pět na čtyři a jdou do vedení! Chmelířovu tvrdou střelu tečoval na poslední chvíli do horního růžku VLASTIMIL DOSTÁLEK. Asistence: Lukáš Chmelíř, Milan Procházka.
12:26
Zubři jsou stále v tlaku, střela Chmelíře ani Procházky se neujala.
11:38
Zubry čeká přesilová hra pět na tři. Petr Kalina (BEN) 2 minuty za hákování.
10:54
Sikorova dělovka z první měla dostatečnou razanci, ale nulovou přesnost. Zubři stále atakují branku Benátek.
10:25
Albert Janele (BEN) je potrestán na dvě minuty za hákování.
8:36
Dělovka Havlína jen prosvištěla kolem Horčičkovy branky. Na puku jsou domácí.
7:36
Popelka se z levé strany natlačil do zakončení, odkud nastřelil horní tyčku. Vhazovat se bude před brankářem Novotným.
5:56
Benátky se hodně tlačí do zakončení. Zubři zatím tlaku hostí odolávají.
5:28
Horčička dvěma skvělými zákroky zachránil svůj celek při několika dorážkách útočníků Benátek.
4:51
Procházka se tlačil do dobré šance, ale jeho pokus zlikvidoval pozorný Novotný.
4:27
Oba celky se navzájem oťukávají. Horčička s Novotným si osahali kotouč, ale vážnější situaci řešit nemuseli.
3:56
Dvořák se vrací z trestné lavice a Zubři hrají v plném počtu.
2:57
Zubři vyhazují kotouč do bezpečí. Benátky se zatím na kotouč v početní převaze nedostali.
2:26
Kolmann zpracovával kotouč až za modrou čarou a píská se ofsajd.
1:49
Zubři špatně střídali a budou za to pykat. Filip Dvořák (PŘE) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.
0:58
Šťastný se zkoušel prosadit z otočky bekhendem. Novotný sice špatně viděl, ale kotouč dokázal pokrýt.
0:29
Krejčí se dostal na modrou ke kotouči a svižnou střelou prověřil Horčičkovu pozornost.
00:01

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – Chmelíř, Pala, Zbořil, Malina, M. Novotný, Ferenc, L. Vágner, Šnajnar – Milan Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Goiš, F. Dvořák – Kovařík, Plášek, Tadeáš Král – M. Kratochvíl.

HC Benátky nad Jizerou: Novotný (Kváča) – Havlín, Kolmann, Krejčí, Mikliš, Kočí, Husa – Hrníčko, Prokeš, J. Havel – Ordoš, Hrabík, Víšek – Ďurač, Janele, A. Dlouhý – Bělohorský, Volf, Bittner.

Rozhodčí: Dědek – Bryška, Novák.
Hezkou sváteční středu z Přerova. Na programu je deváté kolo WSM Ligy a přerovští hokejisté budou ve své aréně hostit celek z Benátek nad Jizerou. Celek z Benátek je pro letošek střídavě farmou tří extraligových celků. V kádru najdeme hráče ze Sparty, Liberce či Mladé Boleslavi. Mezi pátou a desátou pozicí v tabulce je rozdíl pouhých tří bodů. Zubři, kteří čekají na výhru za tři body, by se díky výhře posunuli výše v tabulce. Benátky by v případě výhry mohly zaútočit na špičku tabulky. Duel startuje v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.