Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes po velké bitvě s Frýdkem-Místkem nakonec ukořistili všechny tři body za výhru 3:2. Za domácí se dnes postupně trefili Krejčík, Půhoný a kapitán Venkrbec. Za hosty se dnes trefili Chmielewski a Miloš Roman. Domácí tak stále zůstávají v tabulce WSM Ligy na první příčce o skóre před druhým Kladnem. Frýdek-Místek zůstává na jedenácté příčce.
59:49
Štebih vyslal na branku střelu od modré čáry. Kantor však jeho pokus dobře viděl a kotouč dokázal v pohodě chytit.
59:33
Po buly domácí opět vyhodili kotouč až za branku soupeře a máme tu další zakázané uvolnění.
59:27
Domácí poslali kotouč přes všechny čáry až za branku soupeře a rozhodčí tak píská zakázané uvolnění. Hra se přesune zpět před Kantora.
59:16
Kantor po střele jednoho z protihráčů od modré čáry raději kotouč ukryl ve své lapačce.
58:55
Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!
58:44
Oddechový čas pro hosty.
58:43
Úmyslný ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude před Šimbochem.
58:34
Hosté momentálně pouze nahazují kotouč za branku soupeře, ale dostat se k němu nemohou.
58:00
Poslední dvě minutky třetí třetiny!
57:35
Krejčík napřáhl ke střele z levého kruhu. Jeho pokus však Šimboch v pohodě chytil.
56:57
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
55:57
Sýkora se dostal k odraženému kotouči těsně před brankou soupeře. Jeho pokus mířený k bližší tyči všal Kantor fantasticky vyrazil do rohu kluziště. Tak teď byli hosté velice blízko vyrovnání.
54:57
Fiala pouze nahodil kotouč do útočného pásma a následně celá jeho pětka jela vystřídat.
54:06
Korhoň se dostal s Martinem Novákem do přečíslení dva na jednoho. Korhoň dlouho držel kotouč a přihrát se rozhodl až těsně před Šimbochem. Přihrávka však přes jednoho z vracejících se obránců neprošla k Novákovi.
53:26
Martin Novák se dostal ke kotouči v útočném pásmu. Byl tam však úplně sám, a tak o kotouč zase rychle přišel.
52:18
Holík vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však Šimboch dokázal vyrazit mimo tři tyče.
52:08
Kanko tvrdě srazil za vlastní brankou jednoho z domácích hráčů, ale hlavní rozhodčí ukazuje, že vylučovat nebude. Pokračovat se tak bude po pěti hráčích na obou stranách.
51:11
Luňák se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Šimbocha, toho však střelou mířenou mezi betony překonat nedokázal.
50:30
Hosté jsou momentálně aktivnějším týmem a urputně se snaží alespoň vyrovnat stav uktání.
49:47
Kanko se dostal s kotoučem středem kluziště až ke střele z mezikruží. Jeho pokus Kantor ale neudržel a ke kotouči se tak dostal těsně před ním Klimša, ale ani on nedokázal kotouč z dorážky poslat do sítě. Kantor teď svůj tým skvělým zákrokem podržel.
49:19
Ofsajd hostů. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
48:32
M. Kovarčík dostal nabito do pravého kruhu. Jeho následná bomba však skončil mimo tři tyče.
47:34
Sýkora vyslal na branku střelu z vrcholu levého kruhu. Jeho střelecký pokus však skončil zhruba půl metru vedle pravé tyče Kantorovy klece.
46:51
Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí se opět dostávají do vedení! Kvapil napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Šimboch vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel MATOUŠ VENKRBEC, a ten už se střelou do zcela odkryté klece nemýlil. Asistence: Jiří Půhoný a Tomáš Kvapil.
46:29
Venkrbec se ocitl v obrovské šanci, když se s kotoučem řítil sám proti Šimbochovi. Jeho střelecký pokus však Šimboch dokázal skvěle chytit.
46:08
Klimša se dostal ke kotouči za brankou soupeře. Následně si s ním vyjel před Kantora, ale jeho střelecký pokus dokázal Kantor v pohodě chytit.
45:10
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají na 2:2! MILOŠ ROMAN se dostal ke kotouči těsně před Kantorem a střelou pod horní tyčku nedal tomuto zkušenému brankáři žádnou šanci. Asistence: Lukáš Doudera.
45:02
44:27
Půhoný napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
44:09
Venkrbec našel skvělou přihrávkou před brankou úplně volného Aleše Holíka. Ten však následně ale ani netrefil branku a stav utkání je tak stále 2:1.
43:55
Domácí si mezi sebou špatně přihráli v útočném pásmu a sami se tak vyhodili do středního pásma.
43:02
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Lukáš Doudera – 2 min., vysoká hůl).
42:52
Oba týmy začali závěrečnou třetinu velice opatrně.
41:55
Augustin vyslal na branku střelu ze středního pásma. Šimboch však s jeho pokusem neměl větší potíže.
41:35
Přihrávka rukou. Hra se tak přesune do středního pásma.
41:13
Hosté si mezi sebou neporozuměli v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.
40:41
Dnešní utkání sleduje 2 168 diváků.
40:25
Po střele jednoho z hostujících hráčů skončil kotouč na brance a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
40:05
Hosté vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.
40:01
Oba týmy jsou zpět na ledové ploše. Třetí třetina tak za malou chvíli začne.
Další třetina začne přibližně v 19:40.
Druhá třetina je za námi. Ve druhé třetině jsme byly svědky dvou branek. Nejdříve ve 25. minutě zvyšoval na 2:0 Půhoný. O šest minut později se však hostům podařilo snížit zásluhou polského útočníka Arona Chmielewského. Domácí se poté ještě dostali do pár větších šancí, ale zvýšit své vedení se jim už nepodařilo. Prostějovští tak ještě budou mít co dělat, aby dnešní zápas zvládli a zvítězili za tři body.
40:00
39:40
Matyáš napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho tvrdý střelecký pokus však Krejčík dokázal zablokovat.
39:26
Hosté se usadili s kotoučem v útočném pásmu.
39:00
Poslední minutka druhé třetiny.
38:53
38:28
Šlahař se dostal zcela osamocen ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči však skončil pouze v lapačce brankáře Šimbocha.
38:06
Půhoný se dostal k další střele, tentokrát však z levého kruhu. Jeho pokus však zastavil ještě před Šimbochem jeden z obránců.
37:37
Půhoný zkusil své střelecké štěstí od modré čáry, ale branku minul.
37:23
Holík dostal nabito na modrou čáru. Jeho nebezpečný střelecký pokus však Šimboch dokázal skvěle vyrazit mimo tři tyče.
36:53
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ján Sýkora – 2 min., hákování).
35:42
34:33
Chmielewski se dostal ke střele z pravého kruhu, ale jeho slabý pokus Kantor v pohodě chytil.
33:53
32:39
Daniel Kolář je zpět na ledě. Domácí hrají v plném počtu.
31:39
Půhoný dostal nabito do pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus z první však Šimboch dokázal vyrazit mimo tři tyče.
31:02
Jeden hostujících hráčů se dostal ke střele z mezikruží. Jeho následný střelecký pokus však skončil pouze na tyči Kantorovy svatyně.
30:39
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., hákování).
30:25
Hosté snižují na 2:1! Jakub Kania se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus Kantor vyrazil pouze před sebe, kde se nacházel ARON CHMIELEWSKI, a ten už neměl problém kotouč zamést do odkryté klece. Asistence: Jakub Kania.
29:53
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Ján Sýkora – 2 + 2 min., vysoká hůl).
29:19
Luka napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho bombu však Kantor dokázal svou vyrážečkou vyrazit do rohu kluziště.
29:10
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Aleš Holík – 2 min., sekání).
28:52
Úmyslný ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude před Kantorem.
28:08
Kania se pokusil překvapit Kantora střelou z obrovského úhlu. Jeho střelecký pokus však skončil pouze v boční síti.
27:11
Petr Kanko se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až před Kantora, toho však střelou mířenou mezi betony překonat nedokázal.
26:29
26:10
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude po pravici Šimbocha.
25:13
Aleš Holík se dostal ke střele z pravého kruhu, ale na Šimbocha nevyzrál.
25:04
24:03
Domácí využívají přesilovou hru a zvyšují na 2:0! Martin Novák se dostal ke střele z mezikruží. Jeho pokus Šimboch vyrazil pouze k JIŘÍMU PŮHONÉMU, a ten už se střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Martin Novák a Matouš Venkrbec.
23:30
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Michal Kovařčík – 2 min., hákování).
23:20
Moskal se snažil s kotoučem objet klec soupeře a zasunout k levé tyči. Šimboch se však stačil rychle přesunout ke své levé tyči a kotouč tak vyrazil mimo tři tyče.
22:20
21:38
Chmielewski napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však dokázal jeden z obránců zblokovat mimo tři tyče.
20:32
Domácí hráli dvanáct sekund ve třech, ale přežili to a momentálně už hrají ve čtyřech.
20:20
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Matouš Venkrbec – 2 min., podražení).
20:05
Hosté vyhráli úvodní buly druhé třetiny a momentálně s kotoučem kombinují ve vlastní třetině.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:48.
První třetina je za námi. Domácí jsou zatím mírně lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:0. O jedinou branku první třetiny se postaral v 9. minutě Krejčík, který krásnou střelou z pravého kruhu k přední tyči dokázal překonat slovenského brankáře ve službách Frýdku-Místku Juraje Šimbocha. Hosté se v první třetině dostali prakticky do jediné větší šance, kterou však spálil Roman.
20:00
19:26
Hosté posílají na branku jednu střelu za druhou, ale Kantor zatím odolává.
18:32
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Kolář – 2 min., podražení).
18:30
Štebih napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Kantor vyrazil pouze do míst, kde se nacházel Roman, ale ten z dorážky nedokázal poslat kotouč do odkryté klece.
17:46
17:07
Cienciala napřáhl ke střele od modré čáry. Branku však minul.
16:39
16:16
Luka napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus však Kantor dobře viděl a kotouč tak dokázal vyrazit mimo tři tyče.
15:46
Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Alexandr Grebeňuk – 2 min., podražení).
14:55
Kania vyslal na branku střelu od modré čáry. Jeho pokus však Kantor v pohodě vyrazil do rohu kluziště.
14:31
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Šimbochem.
13:24
Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
12:20
Radek Meidl se dostal ke střele z levého kruhu, ale branku přestřelil.
11:21
Aleš Holík dostal nabito na modrou čáru. Jeho střelecký pokus však neprošel přes jednoho z clonících obránců.
10:51
09:38
08:39
Domácí se dostávají do vedení! LUKÁŠ KREJČÍK se dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až ke střele z pravého kruhu. Jeho následný střelecký pokus mířený k přední tyči rozvlnil síť za Šimbochovými zády. Asistence: Marek Švec a Alexandr Grebeňuk.
08:02
Fialova nepovedená střela od modré čáry skončila až v ochranné síti.
07:11
Kotouč skončil mimo kluziště. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
06:54
Martin Novák se dostal ke střele z mezikruží, ale Šimbocha překonat nedokázal.
06:30
Lukáš Luňák napřáhl ke střele z levého kruhu. Jeho tvrdý pokus však Šimboch chytil do své lapačky.
05:37
Švec se pokusil překonat Šimbocha střelou z velkého úhlu. Šimboch se však překvapit nenechal a kotouč v pohodě vyrazil mimo tři tyče.
04:40
Meidl se dostal ke kotouči v útočném pásmu. U něj však příliš dlouho nevydržel, neboť ho o něj obral jeden z obránců.
03:32
Martin Novák se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus však skončil nad brankou.
03:05
02:22
Augustin vyslal na branku backhandovou střelu z pravého kruhu. Jeho příliš nepovedený pokus však Šimbochovi nenadělal větší potíže.
01:41
00:54
Moskal našel přihrávkou od levého mantinelu před brankou úplně volného Korhoně. Ten však následně nedokázal prostřelit pozorného Šimbocha.
00:05
Hosté vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem do útočného pásma.
00:01
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v tradičních červených dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec (C), Půhoný – Martin Novák, Moskal, Korhoň – Švec, L. Krejčík, Fiala – Hozák, Šlahař, Augustin.

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Hlaváč) – Kania, Matyáš, Štebih, Adámek, L. Doudera, Roupec, Zahradníček – Luka, Kanko (C), Cienciala – J. Sýkora, Chmielewski, M. Kovařčík – O. Kovařčík, Jašek, Miloš Roman – Klimša, R. Meidl, Samiec – Franek.

Rozhodčí: Obadal – Lukš, Hanzlík.
x

Poslední 3 vzájemná utkání

Frýdek-Místek – Prostějov 4:3 po prodloužení
Prostějov – Frýdek-Místek 5:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
Frýdek-Místek – Prostějov 5:2 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)

HC Frýdek-Místek

Frýdek-Místek se momentálně nachází v tabulce na jedenácté příčce s dvaceti body. Po sedmnácti odehraných zápasech si připsal na své konto 5 výher v normální hrací době, 2 výhry po prodloužení či nájezdech, 1 prohru po prodloužení a 9 proher v normální hrací době. Venku zatím Frýdek-Místek odehrál osm zápasů, ze kterých 3x vyhrál v normální hrací době, 1x prohrál po prodloužení a 4x prohrál v normální hrací době.

LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábi Prostějov letos zatím prožívají skvělou sezónu, když se po odehraných sedmnácti zápasech nachází v tabulce na první příčce s třiatřiceti body. Po sedmnácti odehraných zápasech si připsali na své konto 7 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 2 porážky v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Jestřábi odehráli osm zápasů, ze kterých 5x vyhráli v normální hrací době, 1x vyhráli po prodloužení a 2x prohráli po prodloužení či nájezdech.

Kadaň – Prostějov 2:5
Prostějov – Most 3:2
Třebíč – Prostějov 1:2 po nájezdech
Prostějov – Jihlava 1:2 po prodloužení
Prostějov – Slavia Praha 13:0
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 18. kola WSM Ligy mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC Frýdek-Místek.