Z mé strany je to pro dnešní den vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 26 – 27
Je dobojováno! Jestřábi Prostějov nakonec vybojovali s favoritem z Kladna alespoň bod. Kladno vítězí 2:1 v prodloužení. Hosté přitom vlétli do utkání jako velká voda a Ladislav Zikmund už ve druhé minutě otevřel skóre! Prostějov ale postupně vyrovnal hru a dostal se do několika šancí. Několik vteřin po první přestávce se navíc Jestřábům podařilo vyrovnat, když se trefil Jan Rudovský ! Oba týmy si poté vypracovaly obrovské šance, jenže na obou stranách dnes skvěle zachytali oba brankáři. Strážci obou klecí poslali duel do prodloužení. V něm se do šancí dostali oba týmy, ale šťastnější bylo nakonec Kladno. Petr Ton ujel domácím hráčům a zkušeně zajistil Kladnu vítězství!
63:45
Kladno právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Kladno nakonec získává bonusový bod! Matouš Venkrbec poslal kotouč mimo branku. Volného puku se zmocnil David Tůma, jež poslal do úniku PETRA TONA a zkušený střelec kladenského celku tváří v tvář Kantorovi poslal kotouč pod břevno! Asistence: David Tůma.
63:08
Matouš Venkrbec z pravé strany vlétl do útočného pásma, posunul si kotouč mezi kruhy, avšak jeho rána doprostřed branky skončila v lapačce Pavla Kantora.
62:15
Prostějov nyní uklidňuje hru. Holík zavezl puk do útočného pásma, ale nedokázal obejít připraveného obránce kladenského celku.
61:45
Ulrich našel přihrávkou před branku osamoceného Strnada, který měl spoustu času na zakončení, ale hostující střelec ze stoje poslal puk vysoko nad branku!
61:27
Jakub Šlahař se dostal do samostatného nájezdu, natlačil se před Miroslava Hanuljaka, ale hostující brankář jeho ránu k tyči vyškrábl mimo branku!
60:42
Jan Rudovský poslal přihrávku na modrou čáru, ale jeho spoluhráč kotouč nezpracoval. Petr Ton si vzal kotouč v obranném pásmu a počkal na vystřídání.
60:10
Kapitán Kladna Jiří Burger uspěl na úvodním vhazování a okamžitě rozjel akci Kladna. Tenkrát projel do útočného pásma, ale nakonec nevypálil.
60:01
Začalo prodloužení.
Třetí třetina končí! Šedesát minut hry nám rozuzlení dnešního duelu nepřineslo. Prostějov byl ve třetí třetině hodně aktivní, ale ze svých šancí nakonec Hanuljaka nedokázal překonat. Na druhé straně měl obrovskou šanci Tenkrát, ale také Pavel Kantor předvedl parádní výkon! O vítězi tedy rozhodne pětiminutové prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:20
Závěr utkání už se spíše dohrává. Ani jeden z celků se nežene do útoku. Rána Marka Švece nabrala spíše propagační parametry a končí v lapačce Miroslava Hanuljaka.
59:01
Rozhodčí po souboji v rohu obranného pásma domácího celku ztratil kotouč z dohledu a raději přerušil hru. Vhazuje se po levé ruce Pavla Kantora.
58:18
Jiří Burger zavezl puk do rohu útočného pásma, předal jej Tonovi, nicméně střelec hostujícího celku slabým nahozením netrefil domácí klec.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:20
Na druhé straně se do útočného pásma hnal Vojtěch Zadražil, ale jeho akce nemohla pokračovat, jelikož rozhodčí signalizoval ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
57:10
David Tůma spěchal do útočného pásma, ale spoluhráč mu poslal hodně nepřesnou přihrávku, kterou Tůma dostal na brusle a domácí znovu vybojovali kotouč.
56:30
Peter Jánský se otočil okolo Marka Švece a vyslal prudké nahození od mantinelu. Domácí brankář si ale pozorně ukryl mezírku u levé tyče a puk vyrazil do rohu.
56:00
Petr Tenkrát se zamotal do vlastních kliček ve středním pásmu a napadající hokejista Prostějova jej vytlačil až za modrou čáru. Tenkrát ve spolupráci s obráncem situaci ustál.
55:16
Tomáš Redlich z otočky nahodil puk do útočného pásma, avšak Jestřábi rychle poslali puk ven z obranného pásma. U puku je František Ptáček.
54:34
Petr Ton se natlačil až před branku Prostějova, poslal kotouč na pravou stranu, kde se do něj opřel Tenkrát, ale Pavel Kantor se fantasticky přesunul a puk vyrazil!
54:00
Další zakázané uvolnění kladenských. Domácí jsou nyní na koni a tlačí soupeře před Miroslava Hanuljaka. Ani Jestřábi se ale nedostávají do střeleckých pozic.
53:25
Další vyhození hostujícího celku už končí na zakázaném uvolnění. Kladno se v posledních minutách vůbec nemůže dostat do tempa. Vhazuje se před Hanuljakem.
53:10
Jakub Šlahař hledal zadovkou zpoza branky najíždějící spoluhráče. Na jeho zadovku si však nesjel nikdo v červeném dresu a Kladno znovu vyhazuje puk přes modrou čáru.
52:43
Patrik Machač se bez váhání opřel do skákavého kotouče mezi kruhy. Domácí brankář Kantor však schoval puk do své lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
52:05
Kladenští museli vyklidit útočné pásmo, protože čárový rozhodčí signalizoval postavení mimo hru. Hosté si hodně dlouho nevytvořili gólovou šanci.
51:30
Lubomír Korhoň nezachytil prudkou přihrávku na modrou čáru a kotouč prolétl na zakázané uvolnění. Kladno si může oddechnout, hra se stěhuje před Kantora.
51:08
Domácí jsou mnohem aktivnějším celkem! Jestřábi nyní znovu zatlačili Kladno před Hanuljaka a hosté se ubránili jen za cenu dlouhého vyhození.
50:15
Kladno až nyní uklidňuje hru. Rytíři vybojovali puk ve své třetině a Přikryl počkal za brankou na vystřídání svých spoluhráčů.
49:34
Lukáš Luňák udělal krátkou kličku do levé strany a vyslal svižnou střelu zápěstím. Projektil domácího útočníka však prolétl kolem pravé tyčky.
49:00
Holík nahodil puk od modré čáry. Pomalé nahození ještě stačil tečovat Lukáš Luňák, ale jeho teč zamířila doprostřed branky, kde byl Hanuljak.
48:46
Patrik Moskal ujel všem hráčům Kladna a po levé křídle se prodral do útočného pásma. Domácí hráč pálil hned od modré čáry a jeho dělovka skončila ve výstroji Miroslava Hanuljaka!
48:12
Třiadvacetiletý obránce Prostějova už je zpátky na nohou. Kvapil se zvedl a odjel na střídačky. Domácí zadák dnešní utkání dohraje.
48:12
Pozor! Tomáš Kvapil se vrhl proti střele od modré čáry a schytal tvrdý zásah kotoučem do obličeje! Domácí obránce zůstává ležet na ledě a už k němu míří zdravotníci!
48:04
Jiří Cetkovský vypíchl kotouč poslednímu obránci Prostějova, ale naneštěstí pro Kladno mu kotouč ujel daleko od hokejky a Pavel Kantor jej stačil přikrýt lapačkou!
47:28
Na druhé straně pálil po Holíkově přiklepnutí Tomáš Protivný. Také jeho tvrdá dělovka příklepem byla nepřesná a zastavila se až o zadní mantinel.
47:02
František Ptáček se dostal k odraženému kotouči. Hostující zadák měl spoustu času na zamíření, ale jeho tvrdou střelu příklepem vyrazil Kantor do rohu.
46:33
Po dlouhé době se přerušuje hra. Hostům se vůbec nepovedla rozehrávka z vlastní modré čáry a prudký kotouč prolétl na zakázané uvolnění.
46:00
Na druhé straně pálil po rychlém protiútoku po levém křídle Matouš Venkrbec, nicméně jeho rána zápěstím zamířila mimo branku a zaduněla o mantinel.
45:27
Jiří Drtina se prokličkoval mezi kruhy, srovnal si kotouč na hokejce a zakončil bekhendem. Pavel Kantor jeho ránu vyrazil do bezpečí.
44:45
Petr Ton spěchal za vyhozením do středního pásma. Střelec hostujícího celku svedl důrazný souboj s jedním ze zadáků Jestřábů a přišel o puk.
44:10
Švec dostal přihrávku na modrou čáru a bez váhání vypálil. Ránu domácího hokejisty tečoval jeden z obránců mimo tři tyče. Kladno je u puku.
43:57
43:02
Ke střele z útočného pásma se dostal Moskal, ale jeho rána z ostrého úhlu skončila na bruslích pozorného obránce. Kladno se znovu osvobozuje.
42:35
Kotouč znovu míří přes celé kluziště za branku Prostějova. Domácím se stále nedaří usadit se v útočném pásmu, kde by mohli kombinovat.
42:07
Kladno znovu začalo oslabení s naprostým přehledem. Lukáš Luňák si nepotykal s prvním dotekem a hosté okamžitě poslali puk za Kantorovu klec.
41:57
Prostějov si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení si odsedí David Tůma.
41:34
Jakub Šlahař nahodil puk do útočného pásma a sám se vydal za kladenskou branku. Domácí hokejista sice vybojoval kotouč, ale hosté se ubránili.
41:05
Martin Kehar dostal přihrávku na modrou čáru, ale neposedný kotouč mu přeskočil přes hokejku do středního pásma. Kladno musí začít nanovo.
40:31
Hosté se přesto dostali ke kotouči. Rána od modré čáry byla hodně nepřesná a od zadního plexiskla se odrazila až do středního pásma. Kladno ale začalo hodně aktivně.
40:10
Kladno uspělo na úvodním vhazování. Burger poslal kotouč na pravou stranu, ale Tenkrát nepřesným nahozením odevzdal puk Jestřábům.
40:01
Druhá třetina končí! Příznivci Jestřábů mohou být spokojení! Domácímu Prostějovu se totiž skvěle vydařil vstup do druhé třetiny. Chvíli po přestávce rozjásal tribuny zimního stadionu Jan Rudovský! Domácí navíc začali napadat rozehrávku Kladna, z čehož plynula vyloučení hostujících hráčů. Prostějov si vytvořil snad pět obrovských šancí, ale Miroslav Hanuljak se rozchytal k fantastickému výkonu! Po čtyřiceti minutách je stav nerozhodný 1:1.
40:00
39:34
Martin Novák projel s pukem přes modrou čáru, rychlou brzdou se zbavil obránce, jenže jeho slabé nahození skončilo v lapačce hostujícího brankáře.
39:19
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:25
Další velká šance domácího celku! Lubomír Korhoň si sjel na přihrávku mezi kruhy a z otočky mířil k tyči. Miroslav Hanuljak reflexivně vykopl kotouč betonem!
38:10
Kladno se dobře brání. Jeden ze zadáků Kladna dojel nepřesné nahození za branku hostů a po mantinelu vyhodil puk za modrou čáru.
37:35
Ladislav Zikmund se ve vlastním oslabení dostal do útoku, na modré čáře si obhodil svého strážce, ale následná rána zápěstím skončila nad brankou.
37:19
A další vyloučení na straně Kladna! Domácí si několik sekund zahrají přesilovou hru 5 na 3! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Redlich.
36:42
František Ptáček vystihl nepřesnou přihrávku před kladenskou branku, zavezl puk za klec, srovnal si jej na čepeli a vyhodil kotouč přes všechny čáry.
36:12
35:44
Další obrovská možnost Prostějova! Holík projel do útočného pásma, předal kotouč na levou stranu, ale Miroslav Hanuljak se stačil přemístit ke své tyči!
35:38
Vylučovat se bude také na straně Kladna! Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí Peter Jánský.
35:08
Kladnu se v přesilové hře vůbec nedaří. Hosté se nemohou usadit v útočném pásmu. Jiří Burger vymyslel přihrávku na Drtinu, ale druhý jmenovaný nakonec nezakončil.
34:32
Obrovská šance Prostějova v oslabení! Jakub Šlahař vybojoval puk na modré čáře, dostal se za záda kladenských obránců, ale Miroslav Hanuljak jeho ránu vyrazil betonem!
34:12
Kladno si zahraje další přesilovku. Lukáš Luňák dostává dvě minuty za podražení.
33:28
Aleš Holík ale předvedl gesto fair-play, přiznal se, že kotouč tečoval a rozhodčí po doznání domácího zadáka nařídil vhazování ve středním pásmu. Opravdu pěkné gesto!
33:28
Domácí jsou nyní hodně aktivní. Prostějov zatlačil na rozehrávku svého soupeře a obránci Kladna pod tlakem poslali puk jen na zakázané uvolnění.
33:06
Lubomír Korhoň nahodil puk na branku Kladna. Miroslav Hanuljak vyrazil puk před sebe, ale naneštěstí pro Prostějov se puk odrazil jen na Novákovy brusle.
32:14
Tomáš Kvapil si nyní neuvědomil, že se pohybuje v blízkosti útočné modré čáry. Domácí zadák přejel do útočného pásma příliš brzy. Ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu.
32:02
Tomáš Kvapil se vydal na individuální průnik do útočného pásma. Domácí obránce však neprošel přes modrou čáru a odevzdal kotouč soupeři.
31:33
Jan Rudovský se snažil zkrotit žabičku do jízdy, jenže ve velké rychlosti jen tečoval puk a ten se po kontaktu s jeho holí vymrštil na domácí střídačku.
31:05
Jiří Cetkovský se protáhl do útočného pásma, ale Daniel Kolář předvedl fantastickou hru tělem a kladenského hráče ještě před zakončením poslal na led.
30:43
Miroslav Hanuljak měl velké problémy s dělovkou od mantinelu! Kladenský gólman však puk rychle našel před sebe a holí jej odpálil do bezpečí!
30:10
Matěj Pekr zašlápl kotouč u mantinelu za brankou Prostějova. Domácí obránci k němu rychle přispěchali a odstavili jej od puku před odpískáním.
29:35
Jiří Drtina posunul puk do útočného pásma. Za jeho pobídkou spěchal Ladislav Zikmund, ale střelec úvodní branky dnešního duelu se nedostal k zakončení.
29:05
Petr Ulrych dojel dlouhé vyhození domácího celku. Domácí střídali, ale Kladno poněkud volnější prostor na ledě nedokázalo využít k nějakému přečíslení.
28:18
Na druhé straně se do útočného pásma hnal Petr Ton, ale také hostující ostrostřelec byl příliš netrpělivý a přejel do útočného pásma rychleji než kotouč.
28:05
Martin Novák neudržel stabilitu v rohu útočného pásma. Domácí fanoušci se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku, ale Novák si pád způsobil sám.
27:32
Lukáš Luňák se řítil do otevřené obrany Kladna, ale Jan Rudovský se poněkud zapomněl v útočném pásmu, a proto projel Lukáš Luňák do ofsajdu.
27:05
Kladno už je zase aktivnějším celkem. Hosté uklidnili hru ve středním pásmu a František Ptáček rozvážně založil nový útok kladenských.
26:15
Do samostatného úniku se dostal Jakub Strnad, jež ujel domácí obraně, ale tváří v tvář hostujícímu brankáři poslal kotouč nad horní tyč!
26:01
Fiala našel přihrávkou z ostrého úhlu volného Marka Švece, ale domácí útočník se před brankou nestačil srovnat a Miroslav Hanuljak jeho pokus z otočky kryl!
25:50
25:00
Domácí zabojovali už na modré čáře a Vojtěch Zadražil vybojoval kotouč. Domácí obránce puk bez váhání poslal přes celé kluziště a domácí mohou vystřídat.
24:25
Růžička vypálil od modré čáry. Jeho prudkou střelu po ledě zastavil před brankou Petr Ton, jenže ani kanonýr hostujícího celku nenašel recept na skvělého Kantora.
24:00
Kladenští uspěli na vhazování v útočném pásmu, jenže Pavel Kantor měl zcela čistý výhled a ránu od modré čáry kryl ve své lapačce.
23:50
Kladno si zahraje další přesilovku! Tomáš Kvapil si odsedí dvě minuty za podražení.
23:35
Kehar obešel na modré čáře Martina Nováka, srovnal si puk na čepeli, jenže jeho táhla střela minula horní roh prostějovské branky.
23:04
Martin Kehar se chtěl schovat na modré čáře, jenže kotouč byl o něco pomalejší a hostující hokejista přejel příliš brzo do útočného pásma. Ofsajd.
22:40
Matěj Pekr se vytočil zpoza branky před Pavla Kantora, ale hostující hráč už v pádu nedokázal razantně zakončit. Prostějov se znovu ubránil.
22:20
David Tůma si sjel na parádní přihrávku zpoza domácí branky, ale jeho rána mířila doprostřed branky, kde byl připravený brankář Pavel Kantor!
21:45
Martin Kehar podržel kotouč za brankou Kladna, počkal na vystřídání svých spoluhráčů a rozjel další akci Kladna. Hosté se snaží znovu zapnout.
21:10
Peter Jánský ukradl kotouč před rozjetým Venkrbcem. Hostující zadák vyvezl puk do středního pásma, nicméně Jestřábi se znovu rychle zmocnili kotouče.
20:43
Jestřábi právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno! Jestřábům se podařil vstup do druhé třetiny. JAN RUDOVSKÝ naskočil na led z trestné lavice, potáhl puk, nechal vybruslit Hanuljaka, ale ještě objel branku a poněkud statického brankáře překonal! Bez asistence.
20:10
Na úvodním vhazování ve druhé třetině uspěli domácí hokejisté. Prostějov se hnal do útoku, ale obrana Kladna v rohu obranného pásma uspěla.
20:01
První třetina je u konce! Favorizované Kladno vlétlo do utkání jako velká voda. Hosté se už ve druhé minutě ujali vedení, když se z blízka trefil Ladislav Zikmund ! Hosté byli nadále aktivnější a v těsném sledu hráli dvě přesilové hry. Ani v jedné z nich ale Kladno neudeřilo a přesilovky si zahrál také Prostějov. Jestřábi sice několikrát vypálili, jenže Miroslav Hanuljak v brance Kladna byl na svém místě. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00
19:34
Na druhé straně zapomněli domácí obránci na zcela volného Růžičku. Kladenský hokejista si obhodil obránce a tvrdou střelou prověřil Kantorovu pozornost.
19:18
Miroslav Hanuljak vyrazil do rohu kluziště, kde jej napadal Marek Švec. Domácí útočník vybojoval puk a dokonce se rychle vytočil do zakončení, ale Hanuljak se stačil vrátit do branky.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:34
Domácí přesilovka je u konce. Kladno se totiž dostalo do útoku a Jan Rudovský jej přerušil jen za cenu podražení.
18:07
Kladno však uspělo na vhazování v obranném pásmu a hosté okamžitě poslali kotouč přes celé kluziště až k Pavlu Kantorovi. Prostějov musí začít nanovo.
17:57
Jestřábi si zahrají další přesilovku! Roman Přikryl dostává svůj druhý trest v utkání. Tentokrát si odsedí dvě minuty za hákování.
17:37
Pavel Kantor musel zasahovat proti střele od mantinelu. Domácí gólman ránu z ostrého úhlu dobře viděl a s přehledem vyrazil puk do rohu hřiště.
17:10
Roman Přikryl čekal na modré čáře na dlouhou přihrávku. Hostující hráč se za pukem okamžitě otočil, jenže u prudkého nahození byl rychleji domácí zadák.
16:30
Jakub Strnad si sjížděl na přihrávku podél levého mantinelu. Hostující hráč však dostal přihrávku na brusle a už se nestačil včas otočit.
16:08
Patrik Moskal projel v tísni přes modrou čáru do útočného pásma a spíše propagační střelou protáhl Hanuljaka. Hostující brankář ukryl kotouč v lapačce.
15:29
Patrik Machač spěchal do útočného pásma za odraženým kotoučem. Daniel Kolář však puk jistil a dojel jej za brankou Jestřábů.
15:01
14:21
Matouš Venkrbec si v přesilové hře nabruslil do palebné pozice. Domácí hokejista okamžitě vyslal prudkou střelu a Miroslav Hanuljak musel poprvé předvést vážnější zákrok.
14:05
Petr Hořava vzal volný puk na modré čáře, vyvezl jej do středního pásma, kde si chtěl obhodit Holíka, jenže domácí hokejista mu kotouč vypíchl.
13:33
13:01
Vylučovat se bude také na straně Kladna. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Roman Přikryl.
12:20
Prostějov však ukazuje své umění v oslabení. Hosté znovu vybojovali kotouč v obranném pásmu a bez váhání poslali puk přes celé kluziště.
12:00
Nyní už se Kladnu podařilo zakončit. Pavel Kantor si však s nahozeným kotoučem ze středního pásma věděl rady a udržel jej v lapačce.
11:33
Bude se znovu vylučovat! Kladno si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení dostává Ondřej Fiala.
11:08
10:32
Lukáš Luňák dokonce vyvezl puk za branku hostujícího celku, kde svedl souboj s obránci a ještě udržel puk pro aktivního Krejčíka. Domácí se brání skvěle.
10:06
Domácí se znovu osvobozují. František Ptáček poslal prudkou přihrávku na modrou čáru, ale jeho kolega z obrany už puk neudržel v útočném pásmu.
09:25
Kladno však nezačíná úplně nejlépe. Hosté neuspěli na úvodním vhazování a Vojtěch Zadražil bez váhání poslal kotouč přes celé kluziště.
09:08
Bude se vylučovat! Úvodní přesilovku dnešního utkání si zahraje Kladno. Matouš Venkrbec dostává dvě minuty za držení.
08:23
František Ptáček je zatím hodně aktivní. Bývalý hokejista pražské Sparty vyslal ránu od modré čáry, ale Pavel Kantor byl znovu na místě. Vhazuje se po jeho pravici.
08:12
Tomáš Redlich vlétl do útočného pásma, rychlou stahovačkou si připravil kotouč na střelu, nicméně jeho projektil byl hodně nepřesný a minul branku.
07:45
Marek Kaluža nahodil puk do rohu útočného pásma. Domácí hokejisté se ve třech vydali napadat kladenské zadáky, ale hosté byli znovu rychlejší.
07:09
Kladno je zatím jasně lepším týmem. Hostující celek znovu vybojoval puk v útočném pásmu, jenže Pavel Kantor udržel střelu zápěstím v lapačce.
06:42
František Ptáček napřáhl od modré čáry a vyslal dělovku příklepem. Jeho ránu však ihned na modré čáře zastavil obětavý hokejista Jestřábů.
06:15
Peter Jánský ještě udržel kotouč v útočném pásmu a poslal jej po mantinelu za branku Prostějova. Domácím se stále nepodařilo vyhodit puk.
05:40
František Ptáček se výborně vrátil do rohu obranného pásma, natlačil se před obránce a důrazným napadáním jej obral o kotouč. Kladno může uklidnit hru.
05:10
Martin Kehar si nebral servítky s domácím útočníkem, kterého bez jakéhokoliv přemýšlení natlačil na mantinel a vybojoval puk pro Kladno.
04:09
Na druhé straně se Jestřábi po dlouhé době řítili do útoku, ale akce domácího celku nemohla pokračovat kvůli postavení mimo hru. Vhazuje se ve středním pásmu.
04:00
Peter Jánský projel s pukem do útočného pásma a vypálil okolo bruslí domácího obránce. Jeho pokus však Pavel Kantor dobře viděl a ukryl jej v lapačce.
03:15
Ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu se do odraženého kotouče opřel Petr Ulrych. Rána kladenského obránce těsně minula domácí branku.
03:05
Patrik Machač si sjel na pobídku do útočného pásma, stáhl si kotouč na levou stranu, ale jeho následný pokus zápěstím srazila obrana do ochranné sítě.
02:27
Marek Švec dostal nabito do zajímavé pozice. Domácí hokejista okamžitě vyslal prudkou střelu, jenže jeden z obránců jeho pokus srazil do ochranné sítě.
02:10
Jestřábi se zmocnili kotouče. Vojtěch Zadražil si sjel pro kotouč za vlastní branku, ale jeho pobídku po mantinelu už Ondřej Fiala nedostihl.
01:15
Kladno se dostává do vedení! To je start jako hrom! Kladno udeřilo hned z první šance. Jakub Strnad vlétl do útočného pásma, pronikl před brankáře, jež ještě kotouč vyrazil, ale LADISLAV ZIKMUND doklepl kotouč do sítě! Asistence: Jakub Strnad, David Růžička.
00:38
Kladno však rychle vybojovalo kotouč. Hosté podrželi kotouč za svou brankou a počkali na vystřídání elitní formace. Nikdo z domácích nenapadá.
00:10
Na úvodním vhazování dnešního utkání uspěli domácí hokejisté. Prostějov se ihned vydal do útoku. Lukáš Luňák přihrával před branku, ale jeho pobídku zastavili hosté.
00:01
Aktéři dnešního utkání už naskakují na ledovou plochu! Domácí Prostějov bude hrát v červených dresech, zatímco Kladno přijelo v bílém.
Vzájemné duely

První letošní měření sil se odehrálo na ledě Kladna začátkem října. Domácí Rytíři vybojovali tři body hlavně díky parádní druhé třetině, kterou ovládli výsledkem 3:0. Za Prostějov už v závěrečné třetině pouze snižoval Krejčík.
LHK Jestřábi Prostějov

Jestřábi z Prostějova v posledních týdnech poněkud vyklidili pozice ve vrchních patrech tabulky. Prostějov nedávno dokonce atakoval vedoucí pozici, ale nyní mu patří až sedmá příčka. Důvodem je šňůra porážek! Jestřábi prohráli v posledních čtyřech zápasech v řadě. Na ledě Českých Budějovic dokonce schytali debakl 9:1! Jejich ofenzíva však stále patří k nejlepším v soutěži a proti silnému a atraktivnímu soupeři navíc budou mít o motivaci postaráno. V minulém duelu prohrál Prostějov 2:1 v Havířově.
Rytíři Kladno

Do Prostějova dnes přijede vedoucí tým tabulky. Kladno zatím odehrálo dvacet čtyři zápasů, ve kterých nasbíralo padesát bodů. Pro Kladno existuje v letošní sezóně jediný cíl, a tím je návrat do extraligy. Rytíři disponují silným kádrem. Na Kladně působí například střelec Petr Ton nebo navrátilec z Vítkovic Jiří Burger. Kladno má navíc parádní formu! Z posledních sedmi zápasů odešlo jako poražené jen v jednom případě. V minulém duelu na svém ledě přehrálo Přerov 4:2.
Příjemný středeční podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z WSM ligy. Společně se dnes zaměříme na duel mezi, ve kterém budou LHK Jestřábi Prostějov hostit Rytíře Kladno. Duel startuje v 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.