Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Střely na branku: 24 – 40
Je dobojováno! Jestřábi Prostějov zvládli i další utkání na svém ledě a v bitvě o Hanou porážejí Přerov 3:2 v prodloužení! Jestřábí vlétli do zápasu ve velkém stylu a už po dvou minutách otevřel skóre v přesilové hře Marek Švec ! Přerov však rychle srovnal! Petr Kratochvíl krásnou střelou překonal Kantora. Hosté se ve druhé třetině dokonce dostali do vedení zásluhou Martina Podešvy! Přerov byl poté dlouho lepším týmem a v závěrečné periodě nepouštěl domácí do šancí! Čtyři minuty před koncem si však Prostějov vybojoval přesilovou hru a Matouš Venkrbec srovnal na 2:2! V prodloužení byli domácí dravějším celkem a vypracovali si šance! Novák našel přihrávkou před branku Lukáše Krejčíka a ten rozjásal domácí fanoušky!
61:07
Jestřábi právě vstřelili branku!
Je rozhodnuto! Prostějov vítězí v dnešním utkání! Domácí vyhráli vhazování před Horčičkou. Puk si z rohu kluziště vzal Martin Novák, který našel LUKÁŠE KREJČÍKA a ten procedil puk do branky! Asistence: Martin Novák, Alexandr Grebeňuk.
61:00
Fiala dostal přihrávkou do jízdy. Domácí hokejista se ale nechal vytlačit do ostrého úhlu a jeho pokus na zadní tyč ukryl Horčička v lapačce.
60:22
Matouš Venkrbec se natlačil před Horčičku, který jeho pokus zneškodnil! K dorážce se ještě dostal Lukáš Luňák, jenže vynikající brankář Přerova si poradil i s jeho zakončením!
60:10
Úvodní vhazování opanovali domácí hokejisté. Prostějov může zahájit prodloužení prvním útokem.
60:01
Ještě dodám, že pětiminutové prodloužení se bude hrát systémem 3 na 3!
Šedesát minut základní hrací doby nám rozuzlení nepřineslo! Přerov dlouho držel slibný náskok 2:1, ale Matouš Venkrbec čtyři minuty před koncem základní hrací doby zužitkoval přesilovou hru! O vítězi dnešního utkání tedy rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy!
60:00
59:42
Ještě jeden zákrok pro Pavla Kantora! Domácí brankář si poradil také se střelou z ostrého úhlu, kterou schoval v lapačce. Vypadá to, že uvidíme prodloužení!
59:10
Nahození za branku Pavla Kantora dojel Daniel Kolář. Domácí obránce nedopustil žádné komplikace a odpravil puk z obranného pásma.
58:14
Pavel Kantor nechtěl zbytečně zahrát na nervy domácím fanouškům, a proto raději přikryl puk před rozjetým Podešvou. Vhazuje se po jeho levici.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:26
Jestřábům najednou narostla křídla! Domácí jsou aktivní a tlačí se za vstřelením vítězné branky! Venkrbec dorážel z levého kruhu, ale Horčička byl tentokrát na místě.
57:10
Patrik Moskal dostal nabito mezi kruhy, okamžitě pálil příklepem, avšak jeho ránu srazil obětavým zákrokem obránce do rohu útočného pásma.
56:19
Je vyrovnáno! Prostějov využívá přesilovou hru! Obrovská radost na tribunách prostějovského stadionu! Luboš Horčička neměl dobrý výhled, vyrazil před sebe ránu od modré čáry a MATOUŠ VENKRBEC dorazil puk pod břevno! Asistence: Martin Novák, Aleš Holík.
56:04
Domácí dostávají jednu z posledních šancí na vyrovnání! Prostějov bude hrát přesilovou hru! Milan Procházka dostává dvě minuty za podražení!
55:28
Marek Švec uspěl na vhazování v útočném pásmu, prodral se k odraženému kotouči, ale sám před Horčičkou zamířil do boční sítě!
55:20
Marek Švec obětavě udržel kotouč na modré čáře, jenže se nesetkal s podporou spoluhráčů! Domácí se poté sami vystavili do ofsajdu.
54:29
Až nyní měl Luboš Horčička po dlouhé době práci! Hostující brankář však nemusel řešit nic ošemetného! Horčička pouze ukryl slabé nahození z ostrého úhlu.
54:10
Lubomír Kovařík nahodil puk ze středního pásma obloučkem před branku Jestřábů a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat. Hosté kontrolují vedení.
53:17
Martin Novotný zkusil štěstí střelou od modré čáry. Hostující zadák však nezamířil přesně a jeho projektil pouze prolétl kolem branky Pavla Kantora.
53:10
Zámek hostů bude pokračovat! Domácí sice vybojovali kotouč, ale vyhodili jej pouze na zakázané uvolnění! Bude se vhazovat před Pavlem Kantorem.
52:19
Další zákrok domácího gólmana. Pavel Kantor si tentokrát dal pozor na pokus z ostrého úhlu a táhlou střelu zápěstím vyrazil mimo tři tyče.
52:07
Až nyní Pavel Kantor ukončil trápení domácího celku! Domácí brankář si počíhal na střelu od modré čáry a zákrokem pro diváky schoval kotouč do lapačky.
51:38
Tomáš Sýkora měl kotouč mezi kruhy, jenže místo střely zvolil přihrávku za sebe. Přerovští uzamkli Jestřáby před Kantorem a nechtějí jim půjčit kotouč.
51:10
Rostislav Šnajnar si za brankou počkal na odražený kotouč, povodil si napadajícího soupeře a rozjel další akci Přerova. Hosté hrají na jistotu.
50:56
50:02
Martin Novák dostal nabito mezi kruhy, jenže domácímu střelci rána nesedla. Novák při pokusu o zakončení zlomil hůl. Hostům se podařilo vyhodit.
49:20
Matouš Venkrbec chtěl vrátit puk na modrou čáru, ale obrana Přerova zachytila špatnou přihrávku a hosté vyhodili kotouče přes celé kluziště.
48:56
Jestřábi si zahrají přesilovou hru! Jakub Ferenc vyfasoval dvě minuty za podražení! Dobrá šance pro domácí!
48:24
Na druhé straně se před Horčičku natlačil Rudovský. Domácí útočník místo střely zvolil přihrávku na Aleše Holíka, který však nedokázal zakončit.
48:08
Naopak hráči Přerova se ženou do útoku! Martin Podešva nahodil puk na branku a jeden z obránců kotouč přizvedl. Kantor se však stačil přesunout.
47:42
Sýkora přenechal kotouč Matouši Kratochvílovi. Druhý jmenovaný se snažil zakončit, ale vracející se obránce mu stačil přizvednout hokejku.
47:05
Mikuláš Zbořil nahodil puk do rohu útočného pásma, kde však kralovali Jestřábi. Domácí hokejisté se znovu dobře ubránili, ale směrem dopředu se jim dnes nevede.
46:23
Jenže Jestřábi rychle přišli o puk a hosté se dostali do zakončení. Ránu Tadeáše Krále však Pavel Kantor dobře viděl a schoval ji ve své lapačce.
46:10
Martin Podešva poslal puk po mantinelu za branku Pavla Kantora. Nikdo z hráčů ve žlutém dresu se ale k puku neprobil, domácí mohou zaútočit.
45:30
Hosté si nechtěli komplikovat život, a proto jednoduše nahodili puk za branku Pavla Kantora a odjeli na střídačku. Přerov zatím nepouští soupeře do vyložených šancí.
45:02
Fiala dojel dlouhé nahození do útočného pásma. Domácí hokejista z pravého rohu vyslal pobídku před branku, na kterou nezareagoval nikdo v červeném.
44:38
Fiala si rovnal puk na čepel, ale kotouč mu přes hokejku přeskočil. Domácí se zatím prakticky nemohou dostat do zakončení.
44:10
Jan Káňa nabil spoluhráči na modrou čáru, ale prudké nahození od modré čáry se přes klubko hráčů před Horčičkou nedostalo až k hostujícímu brankáři.
43:08
Vlastimil Dostálek si vzal volný puk na modré čáře, vybruslil si za obránce, ale táhlou střelou poslal kotouč nad branku. Hosté přesto zůstávají v útočném pásmu.
43:00
Dnešní utkání sleduje 4016 diváků! Krásná návštěva!
42:25
Matouš Kratochvíl se řítil za skákavým kotoučem do útočného pásma. Jeden z obránců před ním stačil kotouč odpálit za modrou čáru.
42:08
Patrik Moskal se kolem obránce prosmýkl za modrou čáru, natlačil se před svého strážce, nicméně slabou střelou zápěstím daroval Horčičkovi snadný zákrok.
41:32
Tadeáš Král prodloužil puk podél hrazení do útočného pásma, jenže jeho spoluhráč byl příliš rychlý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
41:03
Michal Popelka projel s pukem do útočného pásma, rychlou kličkou do forhendu se zbavil obránce, jenže zadák Prostějova se stačil srovnat a Popelkovu ránu zastavil.
40:26
40:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování závěrečné třetiny a ihned se vydali do útoku. Akce Přerova ale nebezpečí pro Kantora nepřinesla.
40:01
Druhá třetina končí! Prostřední dvacetiminutovku začali sice aktivněji Jestřábi, ale Martin Podešva jejich snahu zmrazil krásnou střelou z mezikruží! Domácí si poté vypracovali několik šancí, ale tu největší zahodil Vojtěch Augustin! Závěr periody poté ovlivnilo vyloučení Vojtěcha Zadražila, jež dostal 2+2 minuty za vysokou hůl! Hosté budou přesilovou hru dohrávat v úvodu závěrečné třetiny!
40:00
39:43
Na ledě se strhla další rozmíška! Všichni hráči se do sebe pustili, ale hlavní rozhodčí se rozhodl nevylučovat! Chování hostů se nelíbí domácím fanouškům!
39:08
Martin Novotný vyslal dobrou střelu od modré čáry, jenže kotouč se znovu zastavil u jednoho z obránců. Domácí se zatím brání opravdu dobře.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:42
Martin Podešva dlouho držel kotouč na pravé straně. Hostující útočník však nesebral odvahu k zakončení a pouze rozehrál za branku.
38:05
Martin Podešva střílel z pravého kruhu, ale jeho rána skončila jen na brusli jednoho z obránců a kotouč se proto odrazil ven z obranného pásma Prostějova.
37:39
Lukáš Krejčík obětavým zákrokem zastavil přihrávku na modrou čáru a ihned vypíchl puk ven z obranného pásma. Hosté v přesilovce zatím nevystřelili.
37:05
Domácí vybojovali kotouč před vlastní branky a okamžitě jej vyhazují přes celé kluziště za branku Přerova. Unavená čtveřice odjíždí na střídačku.
36:26
Komplikace pro Prostějov! Vojtěch Zadražil dostává 2+2 minuty za vysokou hůl! Hosté dohrají druhou třetinu v početní převaze!
36:08
Vlastimil Dostálek se prodral do útočného pásma a zpoza obránce se snažil o zakončení bekhendem. Jeho propagační pokus končí na chráničích obránce.
35:19
Obrovská příležitost Prostějova! Vojtěch Augustin byl sám před brankářem, ale bekhendem nedokázal zasunout kotouč za ležícího Horčičku!
35:07
Hosté se nyní usadili před brankou Prostějova. Pavel Kantor si věděl rady s dalším nahozením od pravého mantinelu. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
34:36
Zbořil si sjel na přihrávku zpoza branky a bez přípravy zakončoval do horního rohu! Pavel Kantor se na poslední chvíli stačil přemístit!
34:08
Domácí se vůbec nemohou prodrat do útoku. Hosté skvělé brání už od středního pásma a boří jeden útok Jestřábů za druhým. Opravdu skvělý výkon Přerova.
33:16
Na druhé straně se kotouč odrazil od brusle Lubomíra Korhoně do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Kantorem, po dlouhé době se probudili také domácí fandové.
33:01
Venkrbec s Luňákem dokonale rozebrali obranu Přerova, ale první jmenovaný z ostrého úhlu nedokázal nasměrovat kotouč do odkryté branky!
32:14
Lukáš Luňák vymyslel zajímavou přihrávku na Rudovského, ale ten jeho záměr vůbec nepochopil. Domácí tak vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Kantora.
32:03
31:40
Střela od modré čáry se od mantinelu odrazila k Zadražilovi, jež podruhé v oslabení vyhodil puk přes celé kluziště. Hosté s touto přesilovkou nemohou být spokojení.
31:00
Martin Novák se vrhl po odraženém kotouči a obětavým zákrokem vyhodil puk až za branku Přerova. Hosté se v této přesilovce nemohou chytit.
30:17
Domácí ale po vyhraném vhazování vybojovali kotouč a Vojtěch Zadražil vypíchl puk za modrou čáru. Hosté musejí založit novou útočnou akci.
30:03
Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Přerov! Dvě minuty za hákování dostává Matouš Venkrbec!
29:44
Na druhé straně střílel od modré čáry Lukáš Chmelíř. Hostující hokejista poslal pomalou střelu po ledě a Pavel Kantor raději přerušil hru.
29:10
Horčička neměl žádné problémy se střelou z velké vzdálenosti. Lubomír Korhoň se prezentoval spíše propagační střelou, kterou brankáře nepřekvapil.
28:32
Pavel Kantor musel znovu dávat dobrý pozor! Domácí brankář tentokrát schoval v rukavici nahození od modré čáry. Vhazuje se po jeho levici.
28:16
Na stadionu jsou slyšet jen fandové Přerova! Domácí fanoušci jsou průběhem utkání dokonale zaskočení a skupinka pěti set fandů Zubrů je překřičí!
27:41
Alexandr Grebeňuk vypálil od modré čáry. Nahození domácího obránce se snažili tečovat hned dva Jestřábi, ale Horčička nemusel zasahovat.
27:16
Další útok Přerova! Jiří Goiš si natáhl kotouč na pravý kruh, jenže střela mu vůbec nesedla a kotouč z jeho hole doplachtil do rohu útočného pásma.
26:48
Přerov právě vstřelil branku!
A pozor! Přerov otáčí vývoj dnešního utkání ve svůj prospěch! MARTIN PODEŠVA projel s pukem do útočného pásma, natáhl si jej mezi kruhy a parádně propálil Pavla Kantora! Asistence: Vlastimil Dostálek.
26:22
Jan Káňa si udělal rychlou kličku na pravou stranu a ihned vystřelil. Pokus domácího hokejisty přizvedl jeden z obránců do ochranné sítě. Vhazuje se před Horčičkou.
25:42
Marek Švec dojel za brankou jednoho ze soupeřů a krásným hitem jej narazil na mantinel. Domácí hokejista byl však sám proti přesile hostů a puk nezískal.
25:05
Lukáš Krejčík si na modré čáře obhodil jednoho z obránců, jenže kvůli dobrému zákroku hostujícího zadáka se domácí útočník nevytočil zpoza branky.
24:28
Vojtěch Zadražil spěchal až za branku přerovského celku. Domácí hokejista nedosáhl na prudké nahození a obrana Přerova s přehledem dohrála situaci.
24:05
Pavel Kantor musel po dlouhé době zasahovat. Domácí brankář si věděl rady se střelou od modré čáry a vytěsnil kotouč do rohu kluziště.
23:40
Dostálek jen prodloužil nahozený kotouč za branku Pavla Kantora. Hosté se sice vydali napadat rozehrávku Jestřábů, ale ti si věděli rady.
23:16
Novák vyslal ránu od mantinelu, ale Luboš Horčička byl včas u levé tyčky své branky a prudké nahození schoval v lapačce. Vhazuje se po jeho levici.
22:45
Přerov je zatím naprosto bezzubý. Ve druhé třetině hrají pouze domácí hokejisté. Hosté jen nahodili puk do útočného pásma a odevzdali jej domácím.
22:10
Vojtěch Zadražil nedokázal zpracovat kotouč na modré čáře a hostující obránce jej díky dobré hře tělem vytlačil ven z útočného pásma.
21:20
Hosté už hrají v plném počtu. Hosté však pouze nahodili kotouč za Kantorovu branku a odjeli na střídačku. Čerstvé síly pouští na led také domácí lodivod.
21:04
20:16
Domácí se navíc provinili vyhozením kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se vrátí zpátky před Pavla Kantora. Hosté se brání bez problémů.
20:10
Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté z Přerova. Zubři uspěli na vhazování, nahodili puk za Kantorovu branku a našetřili další vteřinky v oslabení.
20:01
První třetina končí! Hanácké derby zatím nabízí parádní svižný hokej! Jestřábi vlétli do zápasu jako velká voda a Marek Švec už po dvou minutách hry otevřel skóre! Domácí poté trošku polevili a v Matouš Kratochvíl po chvíli vyrovnal na 1:1! Poté si oba týmy vyzkoušeli další přesilové hry, ale na obou stranách zatím excelují brankáři! Do kabin se proto odchází za stavu 1:1!
20:00
19:20
Jenže Zubři uspěli na vhazování před svou brankou, vyměnili si dvě přihrávky a vyhodili puk přes celé kluziště až za branku Pavla Kantora.
19:04
Další přesilovka pro domácí! Rostislav Šnajnar dostává dvouminutový trest za sekání!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:20
18:02
Hosté opět vybojovali kotouč na své hokejky. Moskal navíc vyvezl puk do útočného pásma a Přerov už se podle všeho dokáže ubránit.
17:11
Jan Káňa si sjel na přihrávku před branku a nahozený kotouč jen lehce tečoval. Puk se od jeho hokejky odrazil do výstroje Luboše Horčičky.
17:02
Domácím se nepovedla přihrávka před branku a Martin Novotný dokázal vypíchnout kotouč za modrou čáru. Jestřábi se zatím nemohou dostat do zakončení.
16:20
Další vyloučení! Přesilovku si tentokrát zahrají domácí Jestřábi! Tadeáš Král dostává dvě minuty za hákování!
16:02
Tadeáš Král vlétl do útočného pásma a nádhernou přihrávkou před branku našel Petra Kratochvíla! Druhý jmenovaný z těsné blízkosti trefil jen Kantora!
15:45
Hostům se nyní nepovedla rozehrávka. Příliš uspěchaná přihrávka na modrou čáru nenašla nikoho ve žlutém a kotouč prolétl na zakázané uvolnění.
15:16
Na druhé straně se ve velké šanci ocitl Novák! Domácí hráč postupoval na Horčičku z levé strany, ale brankář Přerova stačil puk vyrazit!
14:43
Alexandr Grebeňuk nepřesně rozehrál v obranném pásmu, ale svou chybu okamžitě napravil a zamezil soupeři v zakončení pádem pod nohy.
14:12
Lukáš Luňák vyvezl kotouč do středního pásma. Domácí hráč však puk pouze nahodil do útočného pásma a Horčička okamžitě rozehrál na obránce.
13:15
Alexandr Grebeňuk naskočil na led a ihned se zapojil do akce Jestřábů. Domácí obránce však nepřesnou přihrávkou zahnal Krejčíka do rohu kluziště.
13:06
12:28
Ondřej Fiala zasáhl skvěle na modré čáře a vyhodil puk přes celé kluziště. Domácí se dokonce na malou chvíli usadili v útočném pásmu a pozdrželi přesilovku soupeře.
12:02
Hostující kapitán Tomáš Sýkora zůstal osamocený na pravé straně, kam obdržel přihrávku, a hnal se sám na Kantora! Domácí brankář jeho prudkou ránu vyrazil!
11:15
Marek Švec si všiml volného kotouče u mantinelu, dostal se k němu před obráncem a okamžitě vyhodil puk ven z obranného pásma. Hosté musejí začít od své branky.
11:06
Bude se znovu vylučovat! Další přesilovku si zahraje Přerov! Alexandr Grebeňuk dostává dvě minuty za držení!
10:17
Lubomír Korhoň spěchal za prudkým nahozením do útočného pásma, nicméně domácí hokejista nedosáhl na prudkou přihrávku. Puk prolétl na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Kantora.
10:02
Daniel Kolář si na modré čáře počkal na rozjetého soupeře, tělem jej odstavil od kotouče a sám navíc dojel odražený puk. Jestřábi zatím hrají svižně.
09:32
Marek Švec napadal obránce za brankou Přerova. Domácí hokejista se však nechal napálil a hostující zadák si jej krásnou kličkou doslova vychutnal.
09:05
Pavel Kantor se vydal ven z branky, aby zastavil prudké nahození. Domácí brankář kotouč zkrotil a navíc konstruktivně rozehrál.
08:42
08:05
Hosté se v přesilové hře nemohou chytit! Domácí obránci hrají opravdu skvěle a nyní se jim znovu podařilo vyhodit puk až za Horčičkovu branku.
07:10
Nyní už se Jestřábi dostali k puku a okamžitě vyhodili kotouč přes všechny čáry. Lukáš Luňák se ještě vydal napadat rozehrávku Přerova, čímž nasbíral další vteřinky.
07:02
Domácím fanouškům teď pořádně zatrnulo! Jeden z obránců po vyhraném vhazování vyhodil puk mezi diváky, ale podle rozhodčích se kotouč dotkl mantinelu.
06:42
Uvidíme další přesilovou hru! Dvě minuty za napadení dostává Daniel Kolář! První přesilovku si zahrají i hosté!
06:13
A pozor! Máme vyrovnáno! Hosté vyhráli buly v útočném pásmu a PETR KRATOCHVÍL nádhernou střelou mezi betony překonal Pavla Kantora! Asistence: Tadeáš Král.
06:04
Pavel Kantor raději znovu přerušuje hru! Domácí brankář schoval nahození od modré čáry před dotírajícími soupeři. Vhazuje se po jeho levici.
05:22
Přerov se řítil do útoku, ale jeden z hostujících hráčů byl příliš netrpělivý a vlétl do útočného pásma příliš brzy. Po ofsajdu se vhazuje ve středním pásmu.
05:10
Domácí si nyní nerozuměli při rozehrávce. Ondřej Holomek nezpracoval prudkou přihrávku a kotouč se od mantinelu odrazil na hole obránců Přerova.
04:47
Až nyní rozhodčí přerušují hru! Pavel Kantor si pohlídal slabou střelu z ostrého úhlu a ukryl kotouč v lapačce. Vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.
04:20
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Domácí jsou zatím aktivnějším celkem a užívají si fantastické podpory svých fanoušků.
03:51
Jan Václavek vlétl s pukem do útočného pásma, ale místo přihrávky na lépe postavené spoluhráče se nechal přilepil k mantinelu.
03:10
Tomáš Sýkora se vrhl do souboje v rohu útočného pásma. Domácí však přenesli puk před branku, ale Jan Rudovský v dobré pozici nezakončil do odkryté branky!
02:30
Až nyní se Přerov poprvé v utkání prodral do útočného pásma. Hosté hráli s pukem za brankou, ale Jiří Běhal nenašel zadovkou nikoho ve žlutém.
01:56
Domácí se ujímají vedení! Fantastický vstup Prostějova do utkání! MAREK ŠVEC si po pravé straně nebruslil do útočného, nic nevymýšlel a parádní střelou propálil Horčičku! Asistence: Martin Novák.
01:36
Bude se vylučovat! První přesilovou hru dnešního utkání si zahraje domácí Prostějov. Karel Plášek dostává dvě minuty za nedovolené bránění!
01:10
Domácí jsou v úvodních minutách aktivnější. Ondřej Fiala spěchal za nahozením do útočného pásma. Hosté sice vybojovali puk, ale jejich akci zastavuje ofsajd.
00:23
Prvního zakončení jsme se však dočkali na druhé straně. Matouš Venkrbec jako první prověřil Horčičkovu pozornost, hostující brankář neměl s ránou problém.
00:10
Do dnešního utkání vstoupili lépe hosté! Přerov uspěl na úvodním vhazování a okamžitě rozjíždí první útočnou akci dnešního souboje.
00:01
Oba celky už naskakují na ledovou plochu! Domácí Jestřábi odehrají dnešní duel v červeném, zatímco Přerov nastoupí ve žlutých dresech!

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, Holomek, T. Kvapil, D. Kolář, Grebeňuk, V. Zadražil – Luňák, Venkrbec (C), Rudovský – Martin Novák, Moskal, Korhoň – Švec, Fiala, L. Krejčík – Půhoný, J. Káňa, Augustin – Zabloudil.

HC ZUBR Přerov: Horčička (Huf) – Chmelíř, Šnajnar, Ferenc, M. Novotný, Zbořil, Pala, Běhal – Milan Procházka, Podešva, Dostálek – Goiš, Popelka, Kovařík – Plášek, T. Sýkora, Sikora (C) – Kratochvíl, Tadeáš Král, M. Kratochvíl – Václavek.

Rozhodčí: Škrobák – Jindra, Kreuzer.
Vzájemné souboje

Dnešní soupeři se už v letošní sezóně jednou potkali! Přerov na svém ledě sice dvakrát vedl, ale hosté dovedli souboj do prodloužení, ve kterém rozhodl Rudovský!
LHK Jestřábi Prostějov

Prostějov je na tom ještě lépe než jeho dnešní soupeř! Ambiciózní moravský celek vybojoval v devatenácti duelech šestatřicet bodů a na vedoucí Kladno ztrácí z druhé příčky pouhé dva body! Prostějov navíc baví fanoušky útočným hokejem! Dosud nasázel soupeřům šedesát osm branek, což je nejlepší útok ve WSM lize! V minulém kole zajížděl Prostějov do Ústí nad Labem, kde po obrovském boji prohrál 3:2!
HC ZUBR Přerov

Přerov po loňské vydařené sezóně prožívá ještě lepší sezónu letošní! Zubři sehráli devatenáct zápasů, ve kterých posbírali třicet čtyři bodů! S touto výslužkou drží Přerov páté místo a ztrácí jen čtyři body na vedoucí Kladno! Poslední porážku si Přerov přispal 12. října na svém ledě s Třebíčí! Od té doby už Zubři odcházejí ze zápasu jako vítězové! V minulém kole hostil Přerov Litoměřice, které porazil 4:1!
Příjemný středeční podvečer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z WSM ligy! Společně se dnes zaměříme na duel mezi LHK Jestřábi Prostějov a HC ZUBR Přerov! Úvodní vhazování je v plánu v 18 hodin!