Kladno tak dotáhlo obrat zápasu a vítězí v prodloužení, kdy mu vyšel risk hry bez brankáře a dokázalo využít přesilovku. To je nyní ode mě vše. Děkuji za pozornost a u další zápasů se těším na schledanou.
64:14
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno vítěží. V dobré pozici dostal nalito DAVID TŮMA a proměňuje přesnou střelou k tyči na kterou Jekel nemohl stihnout reagovat. Asistence: Jiří Drtina.
64:00
Výborný obranný zákrok Čejky, který zblokoval střelu od modré čáry.
63:03
Kladno zkouší dokonce hru bez brankáře, takže 5 na 3.
62:54
Buly se bude opakovat.
62:51
Tak se přeci jen vylučuje. Tomáš Havránek si odsedí 2 minuty za hákování. Hrát se bude 4 na 3.
62:39
Další parádní zákrok Jekela, který drží domácí nad vodou.
62:25
Tenkrát si nyní koledoval o trest, ale rozhodčí už zřejmně vylučovat nebudou.
61:48
Vyborný zákrok Jekela, hned z proti útoku se vyznamenal také Hanuljak.
61:28
Kladno drží puk v útočném pásmu, ale do šance se zatím nedostává.
60:32
Nahození od modré chtěl Hanuljak rychle rozhrát, ale stát před ním jeden z třebíčských, tak raději puk nechal v rukavici.
60:01
Konec základní hrací doby, za chvíli uvidíme 5 minut hry v prodloužení se 3 hráči na každé straně. Kdo dál gól vyhrává a odnese si o jeden bod navíc. Pokud branka nepadne uvidíme nájezdy.
60:00
59:49
Oddechový čas pro domácí.
59:49
Ještě jeden icing hostů, ale vše směřuje do prodloužení.
59:05
V dobré šanci si domácí nepohlídali ofsajdové postavení.
58:36
Puk zůstal zašlápnutý v útočném pásmu Třebíče, až rozhodčí přerušili hru.
57:36
Kladno bojuje o puk v útočném pásmu, ale Třebíči se povedlo puk vyvézt.
56:27
Třebíč na puku, ale už neriskuje, takže nyní je to taktická bitva.
55:26
Nyní zakázané uvolnění Třebiče.
54:56
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Po navezení puku od Adama Rašky, se nejlépe před brankou zorientoval ROMAN DYMÁČEK a vyrovnává. Asistence: Adam Raška, Petr Mrázek.
54:40
Icing hostů.
54:27
Kristl dokázal tečovat puk nahozený zpoza branky, ale ten šel těsně vedle Hanuljakovi pravé tyče.
54:10
Nyní mela před Hanuljakem, ale puk byl za brankou takže žádné nebezpeční pro hosty.
53:20
Třebíči se nedaří dostat do šance, na puku se sice drží, ale Kladno se koncentruje na obranu a nepouští domácí do nebezpečných prostorů.
53:05
Havránek hezky nahrál před branku, ale nikdo ze spoluhráčů to nečekal a tak si puk v klidu pohlídal Hanuljak.
52:19
Puk na střídačce, buly ve středním pásmu.
51:36
Tenkrát zabojoval o puk, ale akci hostů zastavuje ofsajd.
51:15
Dnešní utkání sleduje 2080 diváků.
49:39
Kladno otáčí zápas. Po krásné nahrávce se sám před Jekelem ocitl ROMAN PŘIKRYL, který nedotaženým blafákem dokázal puk dostat do sítě. Asistence: Jakub Strnad, Peter Jánský.
49:27
Jánský v ideální pozici přestřelil.
48:33
Mrázek ujel a šel sám na Hanuljaka, ten si jeho blafákem do forhendu s námahou poradil.
47:38
Zohorna nyní neměl rychlost aby z úniku vytěžil více, obrana Kladna si poradila.
46:57
Jekel zasahuje proti další střele od modré čáry.
46:19
Rychlé dvě střely od obránců domácích, ani jedna se však neujala. První šla nad branku a se druhou si Hanuljak dokázal poradit.
45:53
44:56
Hezká kombinace domácích, ale se střelou si Hanuljak poradil.
44:03
Kladno dostalo puk ze třetiny.
43:41
Technický přestupek hostující střídačky. Trest pro příliš mnoho hráčů na ledě půjde odpykat Petr Tenkrát.
42:54
Do protiútoku nyní vyrazilo Kladno, ale k zakončení se neprobojovala.
41:33
A začíná se na novo, je vyrovánáno a také hra podle toho nyní vypadá. Oba celky se soustředí na obranu.
40:40
Tato přesilovka už končí vyrovnáním. Střelou od modré se prosazuje JIŘÍ BURGER. Asistence: David Růžička.
40:13
Další trest pro domácí. Další 2 minuty pro Jána Niko za zdržování hry.
40:13
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:12.
Ve druhé třetině jsme viděli velmi zajímavý hokej. Po neuznané brance hostů, kteří tak mohli jít do vedení se iniciativy ujali domácí a dvěma slepenými góly se dostali do pohody. Ta jim však nevydržela dlouho, když z přesilovky dokázal Petr Tenkrát snížit. Útkání je tak stále otevřené a ve třetí třetině se můžeme těšit na velký boj. Hosté začnou v přesilovce, která však bude trvat už jen devět vteřin. Dokáží toho hosté využít? Uvidíme po přestávce. Zůstaňte s námi.
40:00
39:59
Ještě z buly další překvapivá střela. Jekel zasahuje.
39:58
Ještě jedna nebezpečná střela hostů. Jekel s problémy zasáhl.
39:49
Tečovaný puk po střele od modré čáry končí až v ochranné síti.
39:06
Třebíč dostala puk z pásma.
38:52
Tečovaný puk končí mimo hřiště. Buly před Jekelem.
38:10
Další 2 minuty oslabení pro domácí. Vyloučen Roman Erat na 2 minuty za nedovolené bránění.
38:04
Ofsajd domácích. Hra je nyní velmi rozházená.
36:34
Kladno nakonec využívá klasickou přesilovku, když se v bezprostřední blízkosti dokázal prosadit PETR TENKRÁT. Asistence: Jiří Burger.
36:13
Třebíč jde do 3, ikdyž jen na pár vteřin. Za nedovolené bránění si půjde sednou Mrázek na 2 minuty.
35:58
Výborný zákrok Jekela po velmi těžké střele od modré. Buly po jeho pravici.
35:20
Zohorna se nebál a ujel sám všem obráncům až do zakončení, které nebylo vůbec bez šance.
34:44
Třebíč začíná oslabení dobře, dostala puk přes všechny čáry, Kaldno už je však zpět.
34:19
Ve vyložené střelecké pozici se ocitl jeden z Kladenských a tak jej Matěj Psota musel faulovat a půjde si tak odsedět 2 minuty.
33:49
A Třebíč rychle zvyšuje a přidává druhou branku. Střelou z velkého úhlu se prosazuje RADIM ZOHORNA. Asistence: Roman Erat, Tomáš Havránek.
32:43
Tak jsou to domácí kdo jdou do vedení. Po střele Romana Erata se puk odrazil úplně před prázdnou bránu a hokejku JÁNA NIKA, ten měl snadnou práci. Asiscente: Roman Erat.
31:51
Zatím však hledají cestu do pásma.
31:30
Domácí v plném počtu a pokračuje tak jejich přesilovka
30:57
Vidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.
30:30
Branka hostů není uznána. David Tůma, před vstřelením gólu vyrazil hokejku jednomu z obránců. Vyloučen na 2 minuty za sekání.
29:42
Sledujeme první přesilovku hostů, začínala slibnou nahrávkou před branku Jekela, ale útočník Kladna neměl čas dostat puk do sítě.
29:30
Vyloučen Radim Zohorna na 2 minuty za podražní.
29:06
Zhorna nyní mohl jít do slibného protiútoku, ale jeho kličku obránce hostů vystihl.
28:19
Kladno nyní zdá se přebralo otěže utkání a jsou to hosté kteří v této fázi mají puk více pod kontrolou.
28:02
Strnad nyní objel s pukem na hokejce celé pásmo a v dobré pozici pálil na Jekela, ten střelu viděl a tak ji ukryl do výstroje.
26:49
Třebíč je sice více v pásmu, ale žádná velká šance z toho není. Naopak Kladno vyráží do protiútoků, které jsou pro domácí nepříjemné.
25:47
Ofsajd hostů, při jednom z rychlých protiútoků.
25:21
Kladno dostává puk jen do středního pásma.
24:55
Zpoza branky zkoušel Hanuljaka překvapit jeden z Třebíčských, ten si však puk pohlídal a ukryl poté do lapačky.
24:17
Třebíči se nedaří projít přes modrou čáru. Kladno dobře brání.
23:10
Nyní trochu vzruchu i na druhé straně, Jekel zasahoval hokejkou těsně před dojíždějícím útočníkem Kladna.
22:30
22:12
Kladno opět vyhazuje, Třebíč tak dlouho hledalo vhodnou pozici ke střele, až o puk přišla.
21:30
Nyní jistý zákrok Hanuljaka.
20:58
Třebíč se usadila v pásmu, ale kombinace se jí nedaří, Kladno vyhazuje až k Jekelovi.
20:16
Třebíč bude začínat třetinu v přesilovce, 2 minuty za držení si odsedí Repe.
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:17.
První třetina začala velmi pozvolna a hráči obou mužstev se soutřetili spíše na obrany. Od druhé půlky se však začalo tempo zvyšovat a z toho pramenili také šance na obou stranách, žádná se však neujala. Největší šanci měl asi Adam Raška, který však v jasné pozici trefil lapačku Hanuljaka. Uvidíme branku ve druhé třetině? A který z týmů se bude radovat jako první? Dozvíme se v dalším průběhu utkání. Zůstaňte s námi.
20:00
19:24
Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, rezultovala z toho hezká střela Mrázka, kterou Hanuljak dobrý zákrokem vyrazil.
18:38
Kladno zíkalo puk a rozjíždí další akci.
17:40
Nyní situace 2 na 1 na druhé straně. Jekel také se štěstím zásáhl, i proti následné dorážce.
16:53
Střela z velkého úhlu nadělal stratosti Hanuljakovi, zejména proto že byla těsně před ním lehce tečovaná. Brankář hostů však dokázal reflexivně zasáhnout.
15:39
Rychlá protiakce domácích, končí střelou do obránce Kladna.
14:51
Hra se nám konečně trochu rozhýbala. Aktivnější jsou domácí, ikdyž nyní i Kladno zahrozilo střelou od modré, která šla těsně vedle.
13:49
Nyní komická situace, když se puk nečekaně odrazil od zadního mantinelu přímo před prázdnou branku hostů, ale nikdo z domácích nebyl poblíž aby puk dorazil do sítě.
13:19
Po hezké kombinační akci se úplně sám před Hanuljakem ocitl Adam Raška, ale v jasné pozici trefil přesně lapačku už ležícího brankáře hostů. Velká šance, famózní zákrok.
12:42
Nyní na puku Kladno hledá cestu před Jekela.
11:39
Krásná akce i trochu štestí na obou stranách. Havránek si poradil s obráncem u modré čáry, puk mu však unikl, přesto se jeho kolega dostal k dorážce, se kterou měl velké starosti Hanuljak. Situaci však zvládl.
10:56
Nyní to Třebíč zkoušela dvakrát indivuduálně, ale závěrečná klička pokaždé selhala, takže žádné ohrození hostujícího gólmana.
10:12
Ofsajd hostů.
09:50
Tenkrát nahodil puk, ale Třebíčská obrana si s jeho nahozením opět věděla rady.
09:00
Nyní to sebe vzal Strnad a kličkou obešel jednoho z bránících, ale v dobré pozici nezamířil přesně.
08:32
Další nahození puku ze středního pásma. Zatím nevidíme žádnou souvislejší akci ani z jedné strany.
08:11
Puk nyní mezi diváky, bude se vhazovat u modré čáry.
07:07
Tůma si našel volný puk a z dobré pozice střílel na vyrážečku Jekela, ten s problémy vyrazil. Nebezpečná situace.
06:59
Nahození na Jekela až ze středního pásma jej nijak nepřekvapilo a bude se tak vhazovat po jeho levici.
06:45
06:28
Hosté kontrolují závěr oslabení a nic Třebíči nedovolují.
05:48
Kladno vyhazuje až k Jekelovi.
05:40
A nyní si brankář hostů, našel puk ve změti nohou před sebou a přikryl jej lapačkou.
05:27
Přihrávka před branku ztečovaná vysoko do ochranné sítě za brankou hostů. Buly před Hanuljakem.
04:49
Začátek přesilovky se domácím nedaří, musejí začínat opět od vlastní branky.
04:33
Vyloučen David Tůma na 2 minuty za podražení.
04:24
Na druhé straně zkoušel své štestí bekendem Machač, ale Jekel lapačkou chytá.
03:43
Po tlaku hostů, se málem do úniku dostal Zohorna, ale těžkou přihrávku nezpracoval a puk mu daleko utekl.
02:51
První formace domácích se drží na puku, ale do šance se nedaří dostat.
02:01
Huňova střela z úhlu byla zblokovaná a Hanuljak tak může být v klidu.
01:43
00:55
Nyní boj o puk před útočnou modrou čárou, Kladno pozorně brání.
00:37
Ofsajd domácích.
00:18
David Dolníček na nic nečekal a hned z prvního útoku prověřil pozornost Hanuljaka, ten však vyrazil puk svým levým betonem.
00:01
Dobrý podvečer z Třebíče. Na ledě už jsou všichni aktéři dnešního klání a tak utkání za pár vteřin začne.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal, Lojek, Bartejs, Koch, Čejka, Schejbal – Kristl, Dolníček (C), Jan Wasserbauer – R. Zohorna, T. Havránek, R. Erat – Mrázek, Raška, Kusko – Psota, Milfait, Huňa – Dymáček.

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – Repe, J. Drtina, Ptáček, Ulrych, D. Růžička, Kehar, F. Matula – Tenkrát, Burger (C), Machač – Tůma, Kubík, Ton – Jánský, R. Přikryl, Strnad – Cetkovský, Zikmund, Redlich.

Rozhodčí: Bejček – Krátký, Šmika.
SK Horácká Slavia Třebíč
Jak už bylo zmíněno Třebíč nyní prochází menší výsledkovou krizí. V domácím prostředí navíc nedokázaly Bílé hvězdy už přes měsíc vyhrát. V předminulém kole Třebíčští doma padli s Benátkami nad Jizerou 1:2 a ve středu v Havířově 1:4, Třebíči nepomohl ani již uzdravený Adam Raška.
Horáci jsou tak až na 10. místě tabulky se ziskem 22 bodů, což budou chtít určitě vylepšit, ale proti Kladnu to bude velmi těžké.
Sestava SK Horácká Slavia Třebíč v minulém kole:
Vejmelka – Zdráhal, Niko, Bartejs, Lojek, Čejka, Koch, Schejbal – Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, Raška, Mrázek – Dymáček, T. Havránek, Psota – Jan Wasserbauer, Milfait, R. Zohorna – Huňa.
Rytíři Kladno
Rytířům los přidělil k posledním dvěma zápasům Slavii a jihlavskou Duklu. Proti Slavii se Rytířům nedařilo a překvapivě prohráli v poměru 4:2. Porážku si ale vynahradili Kladenští v utkání s Jihlavou, kde vyhráli těsně 2:1 v základní hrací době.
Nejproduktivnějším útočníkem je velice zkušený Jiří Burger (4+7). Za ním jsou s deseti body veteráni Petr Tenkrát (4+6) s Petrem Tonem (3+7). Nejlepším nahrávačem je Roman Přikryl, která má devět asistencí a k tomu jednu branku.
V obraně je nejzkušenější rozhodně František Ptáček, který má celkem 1209 zápasů v české extralize, letos Kladnu zatím pomohl šesti body. Stejný počet bodů zaznamenal i Petr Ulrych (0+6).
V brankovišti se střídají Miroslav Hanuljak (93,25%) a Lukáš Cikánek (93,69%).
Sestava Rytíři Kladno v minulém kole:
Cikánek – Hořava, Drtina, Ptáček, Ulrych, Růžička, Kehar, Repe – Tenkrát, Burger, Machač – Tůma, Kubík, Ton – Jánský, Přikryl, Strnad – Cetkovský, Zikmund, Redlich.
V rámci dalšího kola WSM ligy se proti sobě utkají SK Horácká Slavia Třebíč a Rytíři Kladno. Oba dva týmy jsou nyní v naprosto odlišném rozpoložení. Rytířům se daří, jsou na druhém místě tabulky, jen o skóre za vedoucím Prostějovem, velkým překvapením dosavadního průběhu. Naopak Třebíč z posledních 5 zápasů vybojovala pouze 5 bodů, už čtyři zápasy v řadě nevyhrála. Ale první vzájemný zápas na Kladně dokázala Horácká Slavia vyhrát v poměru 3:4 na nájezdy a odvezla si tak 2 body. Podaří se i v domácím zápase Horákům uspět?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.