Třebíč tak bere bod navíc, když se jí podařilo vyhrát v prodloužení a její vítězná série se prodlužuje na 4 zápasy. Nicméně proti poslednímu Mostu se nadřela asi více než sama čekala a hosté si tak odváží s sebou jeden bod.
64:58
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Dvě vteřiny před koncem rozhoduje ROMAN ERAT a připisuje si tak druhou branku v utkání. Dokázal se prosadit v úniku sám před Hüblem a domácí tak vítězí. Asitence:Matěj Pekr, Ján Niko.
63:27
Kamil Charousek dobré pozici přestřeluje branku.
63:11
Martin Kokeš ujel po křídle ale Vejmelka opět zasahuje. Je to nahoru dolů.
62:47
A nyní na druhé straně Vejmelka dokázal udržet těžkou střelu.
62:25
Jan Milfait opět sám před Hüblem, ale ani on nedává.
62:12
Ten však gól nedává. Hübl zasáhl vrážečkou.
62:12
Uvidíme trestné střílení, pojede Matěj Psota.
61:44
Kusko sám před brankářem, buď tyč nebo skvělý Hübl.
60:38
V první šanci byli domácí, ale v poslední chvíli dokázala obrana Mostu zakročit.
60:01
Dnešní utkání sleduje 1760 diváků.
Utkání končí nerozhodně, uvidíme tedy prodloužení hrané ve třech hráčích na každé straně.
60:00
59:06
Těsně před koncem třetiny sledujeme boj o puk ve středním pásmu.
57:19
Čejka od modré čáry tvrdě střílel, odražený puk nedokázal nikdo z třebíčských dostat za Hübla.
56:23
Dobrý zákrok Karla Vejmelky, po nebezpečném brejku hostů.
55:26
Erat nyní nedokázal projít přes modrou čáru. Hosté už se více soustředí na obranu.
54:44
Hosté váhavě rozhehrávájí od vlastní branky.
53:38
Richard Kristl v dobré pozici z mezikruží střílel mezi nohy Hübla, ten však dokázal puk vyrazit.
53:05
52:52
Hosté už se dostali do kombinace, ale střela končí vedle.
51:54
Domácí vyhazují z pásma. Hsoté tak musí začít znovu.
51:01
Vyloučen Petr Mrázek na 2 minuty za hákování.
50:27
Hosté v plném počtu. Navíc Alinč se dostal hned z trestné lavice k puku a vyzkoušel pozornost Vejmelky.
49:08
Zatím se však domácí do tlaku nedotávají, vázne jim rozehra a zatím se nedostali do pásma.
48:14
Vyloučen Jan Alinč na 2 minuty. Šance pro domácí jít do vedení.
47:56
A z tohoto tlaku už se domácí prosazují. Střílenou nahrávku od modré čáry dokázal ztečovat ROMAN ERAT dokonale za Hüblova záda. Asistence: David Dolníček, Ján Niko.
47:21
Jan Milfait sám před brankářem, ten však jeho pokus opět zneškodnil.
46:32
Václav Čejka stříl bez přípravy, Hübl betonem vyráží.
45:47
Ján Niko dobře střílel od modré čáry, i přes clonění si Hübl kotouč našel a ukryl do výstroje.
44:49
Jan Milfait to nyní udělal dobře, obhrál obránce a zakončil, s jeho pokusem si však Hübl opět poradil.
43:59
S dalším nahozením si Hübl bez problémů poradil.
43:21
Domácí nyní bojují o puk v útočném pásmu, ale bez úspěchu.
42:40
Icing hostů.
42:06
Hosté se nyní opět drali do zakončení a Vejmelka tak musel být ve střehu.
40:42
A nyní musí Vejmelka zasahovat. Ale puk podržel ve výstroji.
40:30
Nahození na Vejmelku ztečované mimo hřiště.
40:01
Další třetina začne přibližně v 19:16.
Druhá třetina nabídla vyrovnanou paritii. Domácí se dostali v přesilovce do vedení, ale hosté dokázali bleskově vyrovnat. Navíc také dokázali využít svoji početní výhodu a dostali se tak do vedení, jejich výkon se totiž oproti první třetině rapidně zvednul. Domácí se na šance a branky nadřou, naopak hosté hrají v útoku s určitou lehkostí, která tak odrazuje dílčí výsledek. Podaří se Třebíči ještě vyrovnat a nebo otočit výsledek? Uvidíme zhruba za 13 minut.
40:00
39:53
Ještě slušná šance v podání Silvestera Kuska, ale jeho střela byla zpomalená hokejkou hostujícího obránce a tak brankář ji lehce ukryl do lapačky.
39:16
Domácí chybí lehkost v zakončení. Most už do konce třetiny nadějný výsledek asi udrží.
38:23
Kristl nyní v dobré pozici zlomil hokejku, to je trošku smůla.
36:52
Hosté nyní vycítili šanci a hrají ve vysokém tempu a domácí jsou evidentně zaskočení.
35:27
Most právě vstřelil branku!
A také hosté využívají přesilovku. Po nahrávce zpoza branky se dokázal prosadit RADEK VESELÝ. Asistence: Tomáš Divíšek.
34:37
A další vyhození.
33:48
Třebíč na úvod oslabení vyhazuje puk až za branku Hübla.
33:35
Vyloučen Silvester Kusko na 2 minuty za vyskou hůl. Přesilovka pro hosty.
33:35
A nyní stejná situace na opačné straně. Buly před Hüblem.
33:02
Po zašlápnutí puk v obraném pásmu Třebíče je hra přerušena.
31:23
Nyní sledujeme opět snahu domácích dostat se dobré šance. Most hraje však v obraně nyní dobře.
30:35
29:28
Ale v zápětí je opět srovnáno. Střelou do horního růžku se prosazuje ONDŘEJ HAVLÍČEK. Asitence: Tomáš Rod, Kamil Charousek.
29:00
A domácí využívají již druhou přesilovku. Po hezké kombinaci a střele z prostoru mezi kruhy se k dorážce do prázdné brány dostal DAVID DOLNÍČEK. Asistence: Jan Zdráhal, Roman Erat.
28:30
A domácí budou hrát přeci přesilovku. Vyloučen Kamil Černý také za nedovolené bránění.
28:15
Vidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.
27:53
A počet hráčů na hřišti se vyrovnaná. Vyloučen Silvester Kusko na 2 minuty za nedovolené bránění.
27:12
Vyloučen Kamil Charousek na 2 minuty za podražení.
26:49
Po delší dobře opět hosté v útoku. Ovšem ke střele se nepropracovali.
26:23
Tomáš Bartejs střílel z dobré pozice kousek za modrou, ale Hübl opět našel puk v lapačce. Další dobrý zákrok hostující brankáře.
25:27
A další dobrý zákrok Hübla po hezké kombinaci domácích.
24:01
Domácí se nyní dlouho drželi v pásmu, vyprodukovali z toho jednu střelu se kterou si však Hübl poradil.
23:25
Hosté viditelně vyrovanali hru, nyní další buly před Vejmelkou.
22:56
Puk po výhozu mimo hřiště.
21:39
Hraniční zákrok u mantinelu a hosté z toho těží nebezpečnou střelu se kterou si Vejmelka s námahou poradil.
20:42
Vejmelka musel dávat pozor na nahození ze strany.
20:29
20:01
Další třetina začne přibližně v 18:21.
Je za námi první třetina. Viděli jsme po jednom gólu na každé straně. Do vedení se využitou přesilovkou dosatali domácí, ale hosté dokázali díky tečované střele vyrovnat. Nutno však podotknout, že aktivnější byli většinu doby domácí a jen díky několika skvělých zákroků Jaroslava Hübla je skóre nerozhodné.
20:00
19:02
18:56
Viděli jsme několik šancí domácích, ale žádná z nich se neujala, hostující brankář se rozchytal a podává výborný výkon.
17:53
Ján Niko opět v dobré pozici a další famózní zákrok Jaroslava Hübla, opět nechal vyniknout svoji lapačku.
17:21
Jan Strejček vyloučen na 2 minuty.
16:58
Tomáš Havránek se dostal po krásné kombinaci sám před Hübla, ten však předvedl fantastický zákrok a našel puk v lapačce. Toto bylo krásné z obou stran.
16:43
Václav Čejka nahodil puk vysoko nad branku.
15:30
Roman Erat nyní prošel sám přes obránce hostů a vystřelil z dobré pozice, Jaroslav Hübl však jeho střelu vyrazil do rohu.
14:56
Icing hostů. Buly před hostujícím gólmanem.
14:42
Střela třebíčského útočníka přes hokejku obránce nenadělala Hüblovi žádné starosti.
13:25
Tečovaná střela od modré a je vyrovnáno. Střelcem branky označen PAVEL SMOLKA. Asistence: Kamil Černý.
12:54
Nadějná kombinace trojice Erat-Dolníček-Erat, kdy poslední jmenovaný zakončoval, ale netrefil.
12:18
11:29
A po delším závaru, kdy se Petr Mrázek musel obejít bez hokejky nakonec domácí dostávají puk ze třetiny, aniž by si hosté vytvořili větší šanci.
10:27
A hned v jejím úvodu měl hodně starostí domácí gólman, ale závar před vlastní brankou s pomocí obránců vyřešil.
10:16
Richard Kristl vyloučen na 2 minuty, přesilovka také pro Most.
09:51
Nyní však práce také pro Karla Vejmelku, který však se střelou z úhlu neměl větších problémů.
09:27
Domácí jsou stále aktivnější a mají více ze hry.
08:39
Domácí nakonec přesilovku po hezké kombinaci využívají, kdy se přesnou střelou do horního rohu prosadil MATĚJ PSOTA. Asistence: Petr Mrázek, Tomáš Bartejs.
07:27
Po kombinaci pálil Roman Erat, ale střela šla vedle, poté hosté vyhazují puk přes všechny čáry.
06:26
A nyní znovu, domácím zatím vázne rozehrávka.
06:09
V jeho úvodu hosté dostali puk až za Vejmelku.
05:51
Vyloučen Kamil Charousek na 4 minuty. Přesilovka pro domácí.
05:05
Toto nahození má Vejmelka bezpečně puk ve své moci.
04:49
Po delší době buly před Vejmelkou.
04:05
A nyní nebezpečný únik jednoho z třebíčských, který šel sám na Hübla, ten však opět skvěle zakročil.
03:16
Dobře to nyní udělal Ján Niko, který udržel pásmo narazil si ze spolzhráčem a nebepčeně vystřelil po zemi, Jaroslav Hübl vyrazil betonem.
02:33
Až nyní byl zmatek před Hüblem, kdy puk poskakoval, ale hostující obrana jej dostala do bezpečí.
01:57
Zatím jsou domácí aktivnější, ale do žádné větší šance se zatím nepropracovali.
01:36
Ofsajd domácích.
01:05
Milan Přibyl se dostal v útočném pásmu k puku a okamžitě vystřelil ale puk mu sklouznul na hokejce a tak z šel puk hodně vedle.
00:20
Hned v úvodu měli hosté problém s rozehrávkou ale nakonec dostali puk za modrou čáru a nebezpečí tak zažehnali.
00:01
Vítám Vás u dnešního přenosu, hráči obou mužstev již krouží po ledové polše a tak nic nebrání tomu aby utkání za okmažik začlo.
HC Most
Most se sice nachází na posledním místě tabulky, ale v mnoha zápasech předvádí daleko lepší výkony než by se od nejhoršího týmu ligy mohlo očekávat. Nicméně poslední kola se Mostu příliš výsledkově nevydařila. V posledním zápase přivítal na domácím ledě silnou Duklu Jihlava a prohrál v poměru 1:3.
Sestava HC Most v posledním kole: Pinc – K. Černý, Charousek, Drábek, Strejček, Hora, Šefl, Rulík – Kubinčák, Divíšek, Gerhát – Rod, Havlíček, R. Veselý – Smolka, J. Šimeček, Válek – Mical, Trübenekr.
SK Horácká Slavia Třebíč
Horáci se v poslední zápase zvedli a mají momentálně mini sérii tří vyhraných zápasů v řadě, když se jim naposledy podařilo doma porazit nebezpečné Litoměřice v poměru 5:4 po prodloužení, které rozhodl za domácí Zdráhal. Třebíč se nyní nachází ve velmi vyrovnaném středu tabulky, konkrétně na 8. místě se ziskem 51 bodů. Středa tabulky je však doslova našlapaný a tak se po zápase postavení Horáků v tabulce může snadno změnit.
Sestava SK Horácká Slavia Třebíč v posledním kole: Jekel – Niko, Zdráhal, D. Mikyska, Bartejs, Lojek, Čejka, Blaha – Erat, Dolníček, Pekr – Kusko, Milfait, Mrázek – Jan Wasserbauer, R. Zohorna, Kristl – Malec, Psota, Huňa.
Mezi svátky se opět rozeběhne WSM liga, která ma programu kompletní 36. kolo, v rámci kterého se mimo jiné utkají domácí SK Horácká Slavia Třebíč a HC Most. V rámci vzájemných utkání se zatím vždy prodlužovalo. V Třebíči naposledy dokázali Severočeši vyhrát v prodloužení, v Mostě jim Třebíčští opláceli stejnou mincí. Uvidíme zda-li bude tradice pokračovat a nebo se tentokrát prodloužení nedočkáme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.