Ve třetí třetině jsme viděli opět velké nasazení Třebíče, která pokračovala v náporu, jako v předchozích třetinách. Hra na straně Pražanů působila podobným dojmem, jako u předchozích třetin. Patrik Polívka byl v poslední třetině jejich velkou oporou, který dokázal odolat pokusům o vstřelení další branky. Pavel Jekel se dnes také dočkal velkého uznání jak od fanoušků na stadioně, tak od jeho spoluhráčů. Třebíč si tak dnes vysloužila tříbodový předvánoční dáreček, kterým potěšila svoje fanoušky. Pro dnešní onlajn to je vše. Přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště naviděnou.
59:20
Pražská Slavie se stále snaží o lepší postavení vhodné pro střelu. Vtom jim třebíčská obrana úspěšně brání.
58:45
Čejka vyhazuje puk za bránu hostů na zakázané uvolnění. Vhazuje se ve třetině domácích.
58:36
Vhazování před Jekelem proběhne bez Polívky v bráně. Pražané jdou do šesti mužů v poli.
58:36
Oddechový čas pro hosty.
58:17
Mrázek se dostal před Polívku, kde ho o puk připravil jeden z pražských obránců.
57:20
Pražané by chtěli odvolat brankáře, ale to se jim s aktivitou domácích nedaří. Polívka tak musí zůstat v bráně a krýt další střely třebíčské Slavie.
56:59
Vhazování před Jekelem vyhráli domácí a Erat s Pekrem vyrážejí před Polívku. Zdráhalova střela od pravého mantinelu nedělala brankáři hostů větší potíže.
56:34
Andrlík si přehazuje puk s Endálem, který se pokouší dostat do třetiny domácích.
55:36
Jankovský se dostal ke střele od levého mantinelu ve třetině domácích, se kterou si Jekel poradil.
54:56
Vhazování před Polívkou vyhráli domácí, kteří o puk přichází a hra se po dlouhé době dostává před Jekela.
54:15
Třebíč je stále aktivnějším týmem a Slavie Praha neví co s nimi. Nedaří se jim dostat z vlastní třetin, díky dobře chytajícímu Polívkovi odolávají třebíčskému náporu.
54:07
Raška byl úplně volný před Polívkou, který se opět vytáhl se svým dalším zákrokem. Třebíč nebyla daleko od tříbrankového vedení.
53:37
Polívka měl nyní plné ruce práce, kdy na něj vyletěly nečekané střely. Dokázal je pokrýt.
53:29
Slavia Praha se po nepovedeném pokusu vyhodit puk do středního pásma dostala do ofsajdu.
52:33
Třebíč odolala dalšímu pokusu Slavie Praha o snížení stavu. Ihned po nastoupení do hry se hra opět vrátila do starých kolejí a to do třebíčského držení puku.
52:26
51:51
Slavia Praha se snaží dostat před Jekela, to se jim stále nedaří.
51:03
Třebíč se dostává do dalšího oslabení. Povede se jim stejně dobře, jako ty předchozí?
50:27
50:26
Vyloučen hráč č.34 Jan Zdráhal (TRE) na dvě minuty – držení hole.
49:53
Erat nahodil puk od pravého mantinelu ve třetině hostů Dolníčkovi, který byl moc vepředu a nezachytil puk. Hra se přesouvá před Jekela.
49:16
Bartejs nahodil puk před bránu hostů, kde stál připravený Kristl, který nedokázal srazit puk do brány Polívky.
48:54
Třebíč stále bez zastavení prověřuje Patrika Polívku. Ten má plné ruce práce a musí likvidovat jeden pokus za druhým.
48:27
Vyloučen hráč č.72 Pavel Kolařík (SLA) na dvě minuty – podražení.
48:23
Mrázek se dostal do samostatného nájedzu, ve kterém byl nedovoleně zastaven. Třebíč si zahraje přesilovku.
48:11
Třebíč nešikovně vyhodila puk ze středního pásma a bylo tak pískáno zakázané uvolnění.
47:52
47:27
Schleiss se snaží najít si pozici ke střele. V tom mu ale stíní a brání obrana domácích.
46:45
Třebíč zvládá opět své oslabení s přehledem. Nepouští pražskou Slavii vůbec do své třetiny a dokonce i zakládá útočnou akci.
45:52
Vyloučen hráč č. 64 Patrik Koch (TRE) na dvě minuty – vražení na hrazení.
45:25
Bartejs si objíždí Jekelovu bránu a podél levého mantinelu vyjel do středního pásma, kde ho zastavila obrana hostů.
44:39
Dušek se pokusil nahodit od levého mantinelu puk před Jekela, kde však nestál nikdo z jeho spoluhráčů.
44:15
Lojek předvedl krásnou a tvrdou střelu od modré čáry hostů, která šla přímo do Polívky. Ten dokázal střelu zneškodnit.
43:46
Za bránou Jekela se bojuje o puk. Tento souboj rozhodčí přerušili a vhazuje se v pravém kruhu ve třetině domácích
43:10
Pekr připravil o puk Duška ve třetině hostů a sám za sebou vlečíc dva obránce Prahy vystřelil na Polívku. Ten puk pokryl lapačkou.
42:40
Dolníček s Kubicou sváděli souboj o puk u střídačky hostů který rozhodčí odpískali a vhazuje se ve středním pásmu.
41:50
Kolařík rozehrává za vlastní bránou až přes modrou čáru domácích, kde se puku chopila třebíčské obrana, která přesunula hru do třetiny hostů.
41:30
Kristl společne se Zohornou vystartovali za záda Polívky, kde o puk přišli a Pražané se osvobozují na základě zakázaného uvolnění.
40:50
Nyní ve třetině hostů proběhla "šťouchaná". Hráči na obou stranách strkali do puku a nikdo se ho nechtěl chopit. Hra pokračuje ve třetině domácích.
40:30
Dušek nahodil ze středního pásma kotouč za bránu Jekela, kde si puk přebírají domácí.
40:02
Úvodní vhazování třetí třetiny si berou domácí, kteří se ihned po začátku třetiny dostávají do ofsajdu.
40:01
Od začátku druhé třetiny byla vidět zvýšená aktivita hostů, kteří více napadali, dostávali se do útočného pásma a hlavně mnohem více stříleli. Dá se říci, že se na Třebíč v některých situacích usmálo štěstí a s ním i Pavel Jekel, který všem těmto pokusům odolal. O druhou branku Horácké Slavie Třebíč se zasloužil Petr Mrázek v čase 24:11, díky kterému se domácí posunuli o kousek blíže k výhře. Třebíč se ale bude muset hodně snažit, protože pražská Slavie si určitě nenechá tři body jen tak odnést, proto od nich můžeme očekávat ještě větší aktivitu, než ve druhé třetině. Další třetina začne přibližně v 19:10.
40:00
38:29
Vhazování před Polívkou vyhráli hosté, Kolařík, Kubica a Kružík se pokouší o průnik přes obranu domácích. To se jim daří a Kružík se octl úplně sám před Jekelem. Tomuto pokusu chyběla jen trocha štěstí.
37:57
Jankovský prokličkoval přes střední pásmo, útočnou třetinu až před jekela, kde na poslední chvíli o puk přišel. Nyní měla Třebíč štěstí.
37:07
Třebíč se v posledních minutách drží spíše zpátky. Nevyjíždí dále než do středního pásma a když se dostane do útočného pásma, ihned o puk přichází.
36:25
Jankovský si pohrával s pukem před Jekelem a pokoušel se puk dotlačit za záda Jekela. To se mu nepodařilo.
35:42
Další vhazování ve středním pásmu končí za brankou Jekela. Odtud vystartoval Erat podél levého mantinelu a dostal se až před Polívku, kde o puk přichází.
35:08
Vhazování ve středním pásmu si berou na své hole domácí. Knot se pokusil domácím kotouč vypíchnout, to se mu daří a puk si přebírají hosté.
35:01
Pražané se snaží o průnik přes obranu domácích. To se jim stále nedaří. Nyní se k puku dostali domácí, kteří se na modré čáře hostů dostávají do ofsajdu.
33:54
Třebíč obstála ve svém dalším oslabení s přehledem. Malec se pustil do zakládání útoku společně se zbytkem formace, ve kterém jim zabránila obrana hostů.
33:49
33:34
Signalizované vyloučení na straně hostů rozhodčí nakonec posoudili jako čistý zákrok a hra pokračuje 4 na 5.
33:16
Po chybě v rozehrávce se na modré čáře domácích dostávají hosté s pomocí Knota do ofsajdu.
32:25
Třebíč se dostává do početní nevýhody, které se pokusí Pražané využít. Zatím jim v tom třebíčská obrana brání.
31:49
Vyloučen hráč č. 10 David Dolníček (TRE) na dvě minuty – hákování.
31:45
Kadlec nahrál do středního pásma Duškovi, který se octl sám před Jekelem, kde ho o puk zvládla připravit obrana domácích.
30:50
Souboj u levého mantinelu ve třetině hostů vyhráli domácí. Puk putuje do středního pásma.
29:48
Puk si ve druhé třetině drží spíše Třebíč. Zakládájí útočné akce, kterým pak musí Slavia Praha b čele s Polívkou čelit.
28:56
Raška se dostal před Polívku a vypálil. Jeho pokus ale minul bránu. Hra pokračuje ve středním pásmu.
28:12
Zdráhal rozehrává puk na modré čáře hostů nahozením za bránu Polívky, kde si puk přebírají hosté.
27:58
Malec se dostal k puku, projel přes střední pásmo až do třetiny hostů, odkud mu nevyšel jeho pokus o střelu.
27:22
Třebíč se stáhla do středního pásma, kde se snaží Čejka s Lojkem najít cestičku mezi obranou hostů. To se jim ale nedaří.
26:54
Hosté si opět přebrali puk po vhazování, který opět putoval až na zakázané uvolnění.
26:29
Vhazování ve středním pásmu si berou hosté, Knot rozehrává zpozabrány přihrávkou na Kadlece, který vyhodil puk na zakázané uvolnění.
26:17
Vhazování vyhráli hosté, Novák za svou bránou o kotouč přišel a přebral si ho Erat. Ten pak sváděl společně s Dolníčkem souboj o puk, ke kterému se seběhli hosté. Rozhodčí tuto tlačenici přerušili.
26:16
Třebíč se dostala před Polívku, odkud se pražská Slavia osvobozuje zakázaným uvolněním.
25:31
Bartejs chybně rozehrál za vlastní bránou a Slavia Praha se dostala do akce. Tu jim dokázala Třebíč přerušit.
24:47
Vhazování před Jekelem vyhráli domácí a Malec se pokouší probojovat před pražskou obranu kolem pravého mantinelu. Obránci byli pozorní a jeho pokus zhatili.
24:11
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Třebíč se dostává do dvoubrankového vedení, o které se zasloužil PETR MRÁZEK, který po přihrávce od Kristla úspěšně zavěsil puk do sítě. Asistence: Richard Kristl.
23:35
i když se jedná o přesilovku domácích, před Jekela se dostal úpně volný Dušek, který vystřelil na bránu domácích. Jekel jeho pokus vychytal svou lapačkou.
23:05
Vyloučen hráč č. 4 Ronald Knot (SLA) na dvě minuty – držení protihráče.
22:06
Dušek si najížděl podél pravého mantinelu před Jekela, vypálil od modré čáry. Jeho střela skončila mimo bránu.
21:30
Raška se dostal před branku hostů, kde měl prostor zakončit do prázdné brány. Kdo ví jak, tento posku skončil bez úspěchu.
20:51
Knot se dostal na modrou čáru, odkud nadvakrát vystřelil na Jekela, který oběma pokusům odolal.
20:23
Vhazování před Polívkou vyhráli domácí. Bartejs nahazuje puk za branku hostů, kde o něj domácí příházejí.
20:02
Úvodní vhazování druhé třetiny si bere na své hole Třebíč a vyráží před Polívku.
20:01
První třetina nám začala velmi rychlou hrou Třebíče, ve které několikrát prověřila Polívku, který měl spoustu práce. První branku tohoto zápasu vstřelil Jan Wasserbauer v čase 11:23, díky kterému se Třebíč dostala do vedení. Od té chvíle se hra Třebíče ještě více zrychlila a bylo to znát hlavně na oslabeních, které Horácká Slavia Třebíč ustála s přehledem. Slavia Praha se až do konce první třetiny snažila vstřelit gól, pro vyrovnání stavu, to se jim však nepodařilo a stav tak zůstal až do konce první třetiny bezezměny 1:0.Další třetina začne přibližne v 18:18.
20:00
19:58
Dolníček se pokusil o střelu ze středního pásma, ta však nevyšla dle jeho představ.
19:32
19:12
Třebíč zatím zvládá své oslabení s přehledem.
18:38
Psota proklouzl za obranu hostů, kde ho až za Polívkou zastavila pražská obrana.
18:20
Vhazování ve středhním pásmu vyhráli domácí, od kterých se puk dostal za mantinely a vhazování se opakuje.
18:03
Novák s Holým opět kombinují na modré čáře ve třetině hostů, kde se dostávají do ofsajdu.
17:32
Vyloučen hráč č. 55 Ján Níko (TRE) na dvě minuty – napadení.
17:30
Niko tvrdě zastavil Schleisse, který se těžko zvedá z ledu.
16:57
Knot si zkusil puk sebrat rukavicí ze vzduchu a nenápadně ho podstrčít Endálovi. Toho si rozhodčí všimli a byla odpískána přihrávka rukou.
15:55
Zatím se nám jeví jako silnější Slavia Třebíč. Po vstřelení první branky je vidět, že dostali ještě větší chuť do zápasu a nepouští pražskou Slavii do moc šancí.
14:53
Raška se pokouší projet podél levého mantinelu, kde ho zastavila poměrně tvrdým způsobem pražská obrana. Rozhodčí zákrok posoudili jako nehodný trestu.
14:37
14:00
Šagát projel přes celé střední pásmo až před Jekela, kde ho o puk připravila třebíčská obrana a Pražané tak musí začínat ze své třetiny.
13:03
Slavia Praha se dostává do početní výhody, které se pokusí využít. Novák kombinuje na modré čáře s Holým a snaží se najít si cestičku do třebíčské brány.
12:37
Vyloučen Ján Niko (TRE) na dvě minuty – vysoká hůl.
12:29
Ze středního pásma připutoval puk za Mrázkem, který stál na modré čáře host, odtud mu ho převzali Pražané, kteří se pustili do útočné akce.
12:22
Třebíči se úvodní nápor na Slavii vyplatil a těží z toho tak vedení 1:0. Můžeme tak očekávat zvýšenou aktivitu Slavie Praha, která se nebude chtít nechat zahanbit.
11:23
JAN WASSERBAUER se octl za bránou úpně volný, kam mu připutoval puk z pravého rohu obranného pásma hostů, se kterým si objel celou bránu a do úplně volné klece zakončil. Asistence: bez asistence.
10:26
Dolníček s Eratem se pustili do protiútoku ze středního pásma, Polívka měl s jejich snažením spoustu práce.
10:05
Pekr s Eratem se snažili vylovit puk ze souboje u mantinelu. Ten tak končí v ochranné síti a vhazuje se ve středním pásmu.
09:10
Vhazování před Jekelem si berou hosté, Jankovský s Novákem se pokouší vymyslet, kudy se dostat do třetiny hostů, v tom jim však překáží třebíčská obrana.
08:55
Malec prohrál souboj u mantinelu ve středním pásmu, puk si berou na své hole hosté a pouští se do útočné akce. Jekel ale jejich náporu odolává.
08:08
Třebíč se osvobozuje ze své třetiny na záíkladě zakázaného uvolnění. Vhazuje se před Jekelem.
07:15
První třebíčská formace se pokouší dostat před Polívku. Erat nahazuje puk za branku hostů, kde si ho přebírají Pražané a vyráží za Jekelem.
06:56
Rychlý obrat se podařil domácím, kteří se dostali před Polívku, který musel zasahovat. Vhazuje se v levém kruhu.
06:30
Vhazování před Jekelem vyhráli hosté, kteří se přesouvají k modré čáře, odkud se snaží vystřelit na Jekela.
06:11
Vhazování před Polívkou si berou na své hole hosté, kteří se snaží za pomoci Kolaříka a Růžičky probojovat do třetiny domácích.
05:32
Třebíč opakovaně napadá obranu hostů, které se velmi těžko daří domácí vytlačit do středního pásma.
05:11
04:16
Třebíč se pokouší najít si cestičku mezi obranou hostů a Polívkou. To se jim zatím nedaří.
03:12
Vyloučen hráč č. 72 Kolařík (SLA) na dvě minuty – poodražení.
03:11
Třebíč ihned od začátku utkání dává jasně najevo, že je dnes ve formě. Opakovaně prověřuje Polívku, který zatím odolává.
02:10
Richard Kristl si našel před brankou hostů dobře postaveného Radima Zohornu, který přestřelil Polívkovu bránu.
01:21
Adam Raška se dostal do samostatného nájezdu na Polívku, který jeho pokus pokryl levým betonem. Tento pokus zůstal bez větší odezvy.
00:35
Pražané se pokusili potrápit Jekela opakovanými nahozeními před branku, kterým brankář domácích odolal.
00:02
Úvodní vhazování vyhrála Slavia Praha, která se ihned přesouvá před Jekela.
00:01
Přeji příjemný hokejový podvečer. Dnes se proti sobě postaví dvě Slavie. Horácká Slavia Třebíč a HC Slavia Praha. Třebíč dnes bude mít podporu domácího publika, kterému by určitě ráda nadělila malý předvánoční dáreček v podobě tří bodů. Slavia Praha se ale určitě tak lehce nevzdá a bude si chtít vylepšit své dosavadní čtvrté místo. Utkání začíná v 17:30, kdy padne úvodní buly dnešního zápasu.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal, Koch, Bartejs, Lojek, Čejka, D. Mikyska – Pekr, Dolníček, R. Erat – Mrázek, Raška, Kusko – Kristl, R. Zohorna, Jan Wasserbauer – Psota, Milfait, Malec.

HC Slavia Praha: Polívka (Frodl) – J. Novák, Holý, Knot, Bača, A. Růžička, Kolařík – Endál, Dušek, Jankovský – M. Kadlec, Šagát, Schleiss – Krliš, Kubica, Tejral – Kružík, Andrlík.

Rozhodčí: Přikryl – Bryška, Lukš..
Dne 10. prosince se utkají Horácká Slavia Třebíč s HC Slavií Praha. Třebíč ve svém posledním zápase, ve kterém se utkala s Kladnem, nedokázala utkání zvrátit ve svůj prospěch a prohrála tak s Rytíři 2:3. Slavia Praha ve svém posledním zápase také prohrála, a to s Jihlavou 2:5. Nejsilnější stránkou týmu Horácké Slavie, co se týče vstřelených branek, je Richard Kristl, který má na svém kontě patnáct branek a na počet bodů Roman Erat (3+22). Na straně pražské Slavie je na tom nejlépe na počet gólů, ale i na počet bodů David Šafránek (15+10), který vstřelil obdobně jako Richard Kristl patnáct branek. Třebíč se aktuálně nachází na desáté příčce, Slavia Praha je již výše a to na čtvrtém místě. Jak té třebíčské tak té pražské Slavii se poslední utkání nepovedlo. Budeme tak očekávat, že si pokusí spravit chuť na obou stranách přidáním dalších třech bodů na své konto. Která Slavie bude ta vítězná? To se dozvíme zítra v 17:30, kdy padne úvodní buly.

Sestavy obou týmů v minulém zápase:

HC Slavia Praha: Frodl – Bača, J. Novák, Pohl, Knot, Kolařík, Holý – Jankovský, Dušek, Endál – Schleiss, Šagát, Kverka – Krliš, Kubica, M. Kadlec – Tejral, Andrlík, Kružík.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, D. Mikyska – Erat, Dolníček, Pekr – Malec, Raška, Mrázek – Jan Wasserbauer, R. Zohorna, Kristl – Kusko, Milfait, Psota.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.