Domácí udeřili v prodloužení zásluhou Davida Bernada ačkoliv hráli v oslabení a berou, tak dva body!

WSM Liga 28. kolo, 26.11.2016, 17:00
HC Slovan Ústí nad Labem 3:2 pp. SK Trhači Kadaň (1:0, 0:2, 1:0 – 1:0)
Branky a nahrávky
: 15. Vrdlovec (Z. Doležal, D. Merta), 57. Vl. Brož (Z. Doležal, D. Merta), 61. Bernad (Kloz) – 28. Trefný (Hlava, R. Černý), 35. Kohout (Hlava)

Přeji vám krásný zbytek večera a těším se s vámi u dalšího onlajnu.
60:22
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí udeřili v oslabení!! Odražený kotouč poslal nekompromistně do šibenice DAVID BERNAD. Asistence: Jan Kloz.
60:04
Úvodní buly vyhráli hosté.
60:01
Ve třetí třetině měli převahu Trhači, ale domácí dokázali vyrovnat tři minuty před koncem základní hrací doby zásluhou Vladimíra Brože. Následně byl poslední střelec vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště. Hosté budou po krátké přestávce zahajovat prodloužení přesilovou hrou 4/3, která bude trvat 1:13 min.
60:00
59:49
Snažení Trhačů zastavilo postavení mimo hru.
59:21
Domácí se osvobozují.
59:14
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
58:33
Domácí zakládají další akci od vlastní branky,
58:01
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:12
Trhači po obdržené brance stále útočí.
56:45
Ujala se střela od modré čáry, kterou se prezentoval VLADIMÍR BROŽ. Asistence: Zdeněk Doležal, David Merta.
55:46
Sledujeme spíše hru ve středním pásmu. Domácí se nemohou dostat do vyložené šance ze které by vstřelili vyrovnávající branku.
Dnešní utkání sleduje 868 diváků.
54:39
Domácí kotel stále povzbuzuje svůj tým. Nicméně Kadaň je v obraně zatím 100%.
54:37
Icing Slovanu.
54:16
Roman Chlouba si nabruslil do útočného pásma odkud prověřil Volkeho,
53:19
Pokus Roubíka tečoval před brankou Kloz, ale Strmeň byl připraven.
52:26
Hosté vyhazují puky z obraného pásma vysokými oblouky, které nemohou být posouzeni jako zakázaná uvolnění.
51:11
Domácí zvýšili nasazení a dostávají se do slibných příležitostí. Domácí hráče však trápí nepřesné zakončení.
49:48
49:32
Trhači hrají obětavě a zatím se brání bez větších problémů.
49:00
Nicolas Hlava se vydalv oslabení na útočný výlet a donutil Volkeho přerušit hru.
48:31
Od zadního mantinelu našel Roubík lépe postaveného Melku, kterého vychytal Strmeň.
48:13
Sledujeme poměrně skvělou přesilovkou hru domácích. Domácí střílí, Strmeň odolává.
47:48
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Osmík – 2 min., nedovolené bránění).
47:04
Trhači hrají ze zajištěné obrany a směrem dopředu jsou stále aktivní.
46:39
Hra znovu přerušena. Volke byl zasažen do masky a bude se vhazovat po jeho levici.
46:10
Volke přerušuje hru. Oba týmy střídají.
46:03
45:03
Do velké šance se dostal v oslabení Kloz, který si ještě vylepšil pozici, ale Strmeně nepřekonal!
44:28
Slovan kombinuje ve vlastním oslabení. U puku jsou znovu, ale Trhači.
44:03
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Patrik Poulíček – 2 min., nesportovní chování).
43:45
Lukáš Vrána prověřil Volkeho střelou zápěstím.
43:03
Melka dostal zpoza branky přihrávku na brankoviště, ale obránci Trhačů jsou pozorní.
42:10
Výrazně aktivní ve třetí třetině jsou zatím hosté, domácí fanoušci však nepolevují ve fandění a ženou svůj tým za vyrovnáním.
41:35
Martin Volke kryje pokus jednoho z hostujících hráčů.
40:59
Kasík trefil prvního clonícího hráče. Trhači mohli jít do brejku, ale nerozuměli si při založení útoku.
40:01
Třetí třetina začne přibližně v 18:36.
Ve druhé třetině jsme sledovali úplně jiný hokej. Domácí přestali hrát, čehož využili hosté. V přesilové hře se prosadil Jakub Trefný, který vyrovnal na 1:1. Druhou branku Trhačů přidal Martin Kohout, jenž prostřelil Volkeho od modré čáry.
40:00
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25
Velkou šanci hostí si připravil Dominik Vaněk. Martin Volke zastavil kotouč na brankové čáře!
37:45
Pokus Martina Vágnera od modré si našel bezproblémově Jan Strmeň, který umožní svým spoluhráčům vystřídat.
37:22
Postavení mimo hru domácích.
36:22
Slovan se snaží vyrovnat, ale srážejí ho nepřesnosti. Nyní znovu přerušuje hru Jan Strmeň.
36:06
Nahození od mantinelu přikrývá do své výstroje Jan Strmeň.
35:44
Jan Kloz dostal přihrávku mezi kruhy a z první pálil mimo tři tyče!
35:30
Bernad dostal na modrou přihrávku od Roubíka a hned vyslal střelu na branku Strmeně, kterou zblokoval do ochranné sítě jeden z hostujících hráčů.
34:27
Kadaň právě vstřelila branku!
Je to tady! Ve druhé třetině sledujeme úplně jiný Slovan, který ubral hodně ze svého výkonu z první třetiny. Od modré čáry propálil Volkeho MARTIN KOHOUT! Asistence: Nicolas Hlava.
34:03
Domácí hodně ubrali a hosté se dostávají čím dál tím víc do šancí.
33:56
Nyní se píská postavení mimo hru na druhé modré.
33:46
Ofsajd Slovanu.
32:44
Bernad zkusil svoje štěstí od modré. Strmeň měl výhled volný a bez problémů ukrývá puk do lapačky.
32:32
Domácí kapitán vybídl přihrávkou ke skórování Jaroslava Roubíka, kterého vychytal neuvěřitelně lapačkou Jan Strmeň!
32:12
Domácím je odpískána přihrávka rukou. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
31:38
Beran vybídl ke skórování Daleckého, který na kotouč nedosáhl.
31:09
Beran prověřil Strmeně od pravého mantinelu. Následně je hra přerušena pro posunutí branky.
29:57
Lukáš Vrána dostal přihrávku na vrcholky kruhů a z první vystřelil vypálil. Pokus hostujícího hráče šel mimo branku.
29:01
Kadaň po vstřelené brance ožila a hra se nám o proti první třetině dost vyrovnala.
27:41
Domácí neprůstřelnost končí! Co se nepovedlo hráčům Kladna a Jihlavy se povedlo Trhačům! V přesilové hře si vyměnil kotouč JAKUB TREFNÝ s Nicolasem Hlavou a trefil se mezi tři tyče. Asistence: Nicolas Hlava, Robert Černý.
27:04
Kohout z rohu vyjel před branku a snažil se propasírovat puk za domácího brankáře, který je zatím neprůstřelný.
26:48
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Jaroslav Roubík – 2 min., sekání).
26:40
Hosté mají ponechanou výhodu.
25:44
Trhači se osmělili. Lukáš Vrána zkoušel překvapit zpoza branky Volkeho, který byl znovu pozorný.
24:44
Daleckého pokus vyrazil Strmeň před sebe, dojíždějícího Berana zablokoval hostující obránce.
24:09
Kohout objel Volkeho branku a snažil se zasunout kotouč za domácího brankáře. Trefil pouze boční síť.
23:36
Bernadův pokus byl sražen do rohu útočného pásma.
23:29
22:34
Doležalovu dělovku od modré vyrazil Strmeň pouze do rohu.
21:46
Kasíkovo pokus byl zblokován do středního pásma.
21:29
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Matěj Zadražil – 2 min., sekání).
21:12
David Merta si sjel na pravý kruh a ohrozil branku Strmeně. Brankář Trhačů však zasahovat nemusel.
21:04
Icing Kadaně.
20:22
Od úvodu druhé třetiny jsou usazeni v útočném pásmu domácí hráči Slovanu.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 17:44.
Po první třetině vedou domácí v severočeském derby nad Kadaní 1:0 zásluhou Daniela Vrdlovce, který proměnil skvělou přihrávku Zdeňka Doležala skrz brankovištěm v úvodní branku zápasu. Hosté odehráli včera náročné utkání s Frýdkem-Místkem, což se projevu na jejich výkonu od úvodní minuty zápasu.
20:00
19:04
Melka zkoušel svoje štěstí střelou na bližší tyč. Pálil ke smůle domácích fanoušků mimo.
18:50
17:57
Martin Kohout našlápl podél pravého mantinelu a natlačil se před branku Volkeho, V poslední chvíli mu však puk uskočil.
17:02
Domácí jsou stále při chuti. Znovu se však píská postavení mimo hru.
15:52
David Bernad pálil od modré pouze do betonů Strmeně.
14:48
Slovan útočí po vstřelené brance dál, ale nyní je zastavil ofsajd.
14:01
Tak to byla fantazie! Zdeněk Doležal obkroužil branku a předložil puk na vzdálenější tyčku DANIELU VRDLOVCOVI, který se nemýlil! Asistence: Zdeněk Doležal, David Merta.
13:24
Jan Kloz dostal přihrávku na mezikruží a z první trefil betony Strmeně!
12:33
Nyní s rozehrávkou pomohl domácím Martin Volke, ale u kotouče jsou znovu Trhači.
11:33
Poulíček se dostal do útočného pásma, kde byl brzo připraven o kotouč hostujícími obránci.
10:25
První formace Slovanu teď hostům zatápí, ale hosté zatím odolávají.
09:29
Jakub Chrpa prověřil Volkeho, který byl však připraven.
09:07
08:46
Josef Zajíc našlápl a snažil se dostat do útočného pásma, ale píská se postavení mimo hru.
08:19
Trhači se podívali na delší dobu do útočného pásma zásluhou Romana Chlouby.
07:10
Zdeněk Doležal pálil z levého kruhu mimo tři tyče.
06:38
Ústečtí jsou nyní aktivnějším týmem, ale nemohou se dostat do pořádné koncovky.
05:44
Čtvrtá pětka domácích se na malou chvíli usadila v útočném pásmu, ale na víc než na kombinaci v rohu kluziště se nezmohla.
05:00
Patrik Husák pálil od modré nad branku Strmeně.
04:30
Nahození ze středního pásma ukryl Martin Volke do své lapačky.
03:38
Pokus Doležala vyrazil Strmeň pouze před sebe, Melka dorážel mimo tři tyče!
02:20
Sledujeme zatím opatrný hokej, obě mužstva hrají ze zajištěné obrany.
01:04
Žlutomodří kombinují v útočném pásmu, střelou na branku se prezentoval Vrdlovec.
00:37
První střelu na Strmeně poslal Jan Kloz.
00:17
Útočnou akci Slovanu zakládá David Bernad.
00:01
Obě mužstva jsou nastoupené na ledové ploše, za chvíli začínáme.

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – M. Vágner (C), Bernad, Vl. Brož, Kasík (A), Přindiš, Husák, Zajíc – J. Kloz, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Poulíček, Beran, Dalecký – Navarra, Gengel, Macek.

SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – R. Černý, Trefný (C), J. Tomeček (A), Cestr, D. Šimek, Šafář, Chalupa, Ringler (A) – Chlouba, M. Zadražil, O. Beránek – Hlava, Osmík, Kohout – Chrpa, L. Vrána, Vaněk.

Rozhodčí: Valenta – Maštalíř, T. Svoboda.
HC Slovan Ústí nad Labem
Slovan se nachází v tabulce WSM ligy na osmém místě a na záda jim dýchají tým z Litoměřic. Jejich výsledky v domácích zápasech jsou velice oslnivé, když ztratili pouze tři body v zápasech, které došli do prodloužení nebo až do nájezdů.

Nejproduktivnější hráč Ústí je Jan Kloz (14+11). Brankářskou jedničkou je Jakub Soukup, který dosahuje přibližně 92% úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 6. místě s 336 trestnými minutami.

SK Trhači Kadaň
Trhači se nacházejí v dolní části tabulky WSM ligy. Jejich výsledky nejsou nijak oslnivé, ale dokážou držet v zápase krok se silnějším soupeřem a neprohrát o hodně branek.

Nejproduktivnější hráč Kadaně je Jaroslav Kůs (3+20). Brankářskou jedničkou je Jan Strmeň, který dosahuje skoro 92% úspěšnosti zákroků. V tabulce slušnosti týmů se nacházejí na 8. místě s 326 trestnými minutami.

09. 09. 2016 vs. – 9:3
Dobrý den, vítejte u 28. kola WSM ligy, u kterého Vás bude provázet Filip Vlček. Začátek utkání je plánováno na 17:00 hodin. Přeji příjemnou a ničím nerušenou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.