Tak nakonec základní hrací doba nepřinesla vítěze. O něm rozhodl v první minutě prodloužení Mikulík, kterému nevyšla střela napoprvé, ale až napodruhé.
Děkuji za pozornost. Opět někdy napočtenou.
Hezký zbytek večera vám přeje Barbora Wolfová.
60:44
Slavia právě vstřelila branku!
Hosté vybojovali druhý bonusový bod. MILAN MIKULÍK dostal přihrávku před bránu. Proti němu si Soukup vyjel a střelu vyrazil opět Mikulíkovi na hůl, ten si gólmana Ústí objel a posunul ho okolo betonu až za brankovou čáru.
Asistence: Michal Dragoun, Jan Pohl.
60:30
Na puku jsou hosté a kombinují v útočném pásmu.
60:01
60:00
59:45
Ani jeden z týmů už se do útoku nežene.
59:26
Zakázané uvolnění vrací vhazování před Hyláka.
58:56
Žádné větší akce k vidění nejsou. Když už to vypadá nadějně, tak hráč o puk přijde a ze všeho je opět nic.
58:00
Zbývají už jen dvě minuty do konce základní hrací doby a na tabuli stále svítí 1:1.
57:30
Drtina se prokličkoval s pukem k Soukupovi, který přitiskl beton na tyč a puk ani přes dotlačování nepustil.
57:02
Slovan zavřel Slavii v obranném pásmu, ale střely vidět nejsou.
56:14
Mikulík posunul Kotouš k betonu Soukupa. Ten puk pokryl lapačkou.
55:46
Týmy se ve středním pásmu obírají o puk. Obrany ukazují svoji kvalitu.
54:10
Ovšem se Slovan dopouští ofsajdu.
54:05
Po nadějné dorážce Tuominena ,kterou Soukup opět bravurně udržel puk před brankovou čarou, vyváží puk domácí obrana do středního pásma.
53:03
Drtina špatně zachytil přihrávku na modré a tudíž mu nesedla střela. Puk tak zachytili domácí a opět zmařili nadějnou akci Slavie.
52:15
Od návratu pátého hráče Slovanu na led se hraje opět u Hyláka.
50:59
Tuominen zkusil poslat puk k levé tyči brány domácích, kde puk ještě tečoval Chlouba, ale Soukup měl beton na pravém místě.
50:30
50:01
Slovan opět vybojoval u mantinelu puk a vyhazuje jej za Hyláka.
49:14
Soukup likviduje jednu střelu za druhou.
48:55
Domácí vyhazují.
48:30
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
47:40
Drtina zkouší už podruhé střelu od modré, první Soukup vyrazil a proti druhé ani nemusel zasahovat, protože mířila mimo.
46:31
Šafránkovu střelu se snažil několikrát ještě dorazit Mikulík. Gólman Ústí však svůj tým podržel.
45:30
Tuominen dostal puk na mezikruží, kde z otočky zkusil vystřelit, ale trefil jen betony Soukupa.
44:09
Obrana hostí nechala Loskota projet dvakrát okolo Hyláka a zkusit mu protlačit puk za záda. To se mu nepodařilo, a tak s pukem pokračuje po mantinelu.
43:32
43:13
Nahození sešívaných směrem do útočné třetiny zachytil rukou Přindiš a vrací puk na hole Ústeckých.
42:27
Na druhé straně ze stejného místa zkusil Hyláka Merta. Taky ale neuspěl.
41:40
Dragoun dostal zpoza brány přihrávku přímo na mezikruží. Na jeho rychlou střelu byl Soukup připraven.
41:22
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaromír Kverka – 2 min., vysoká hůl).
40:52
Zpoza brány vystřelil eden z hostí puk mimo ledovou plochu. Vhazuje se ve středním pásmu.
40:13
Opět mohl padnout gól ihned po začátku třetiny, ale Soukup skočil po puku a pokryl ho.
40:01
Druhá část začala obdobně jako ta první s tím rozdílem, že se brzkou brankou prezentovali domácí, kteří zásluhou gólu Poulíčka srovnali na 1:1. I ve zbytku prostřední dvacetiminutovky měl Slovan navrch, slávisty ale držel výborný Hylák, a tak je stav po čtyřiceti minutách nerozhodný 1:1. Dočkáme se rozuzlení ve třetí periodě? Ta začne přibližně v 19:38.
40:00
39:47
Slavia ještě před koncem druhé části nastřeluje Soukupa. Ten ale taky drží puk ve své výstroji.
38:56
Hylák opět excelentní. Vychytal samostatný únik jednoho z ústeckých hráčů.
37:55
Vrdlovec dostal puk do jízdy a neměl v cestě nic kromě Hyláka. Bránu z mezikruží těsně přestřelil.
37:10
Chloubovu střelu Soukup zalehl v předbrankovém prostoru.
36:45
Gengel dostal přihrávku před volnou část klece Slavie, Hylák se stačil přesunout okamžitě a podržel tím Slavii vyrovnané skóre!
35:18
Střela bývalého hráče Slovanu Pohla od modré se odrazila od jednoho bránícího hráče domácích. Ten poslal puk na Poulíčka, který střelil těsně mimo.
34:28
34:01
První útočná formace domácích ostřílela Hyláka ze všech stran a úhlů. Nakonec gólman Slavie puk pokrývá a uklidňuje tak tuto napínavou situaci.
33:20
Domácí kombinují v útočném pásmu a točí soupeře.
32:53
Střela Slavie byla ztečovaná do ochranné sítě za Soukupem. Vhazovat se bude po jeho levici.
32:41
Ve vlastním oslabení projel Mikulík s pukem do útočné třetin a snaží se co nejdéle udržet puk mimo vlastní obranné pásmo.
32:28
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Ronald Knot – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
31:40
Oba týmy hrají v plném počtu.
31:38
Navarra dostal přihrávku mezi kruhy, odkud orazítkoval jen betony Hyláka.
29:52
Kasík s Bernadem to nyní udělali velmi dobře. Přihrávkami přes celou šířku hřiště se dostali až k Hylákovi, ale k zakončení je beci sešívaných nepustili.
29:40
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Vladimír Brož – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Milan Mikulík – 2 min., sekání).
29:40
29:09
Mikulík, aby vybojoval vhazování v útočném pásmu, poslal očividnou střelu od modré.
28:45
Zakázané uvolnění Slavie. Vhazuje se po levici Hyláka.
28:01
Po několika domácích kombinacích se hra ihned přesouvá zpět k Soukupovi, kde Kverka z jízdy sám před brankou zkusil zakončit, ale trefil jen betony strážce domácí brány.
26:38
Úplně stejnou akci jsme viděli v podání Kadlece.
26:35
Štebihovu střelu brankář Slovanu vyrazil, ale ihned i pokryl.
26:13
Mikulíkovu střelu, která se odrazila od mantinelu k Dragounovi Soukup vytěsnil pravým betonem.
25:46
Přindiš nahodil puk od modré, ale Hylák střelu bez problému vyráží.
25:27
Vhazuje se po pravici Soukupa kvůli zakázaném uvolnění domácích.
25:07
I podruhé se daří sešívaným poslat puk do bezpečí a posílají na led čerstvé síly.
24:40
Rys zachytil puk a vyhodil jej do středního pásma.
24:20
Vágner střílí od modré, ale netrefuje bránu.
24:10
Domácí se ihned postavili do přesilovkové pozice a kombinují.
24:05
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Henri Tuominen – 2 min., hákování).
23:49
Soukup nyní na poslední chvíli skočil po puku, který na jeho pravou tyč poslal Chlouba.
22:55
Vyrovnání Slovanu jakoby ochladilo hru.
22:29
Vrdlovec s Loskotem nyní přihrávkami přes celé hřiště bez problémů projeli až k Hylákovi, kde je o puk ale obrali sešívaní.
22:00
Domácí se pokouší probojovat se do útočné třetiny, ale to jim Slavia nedopouští.
20:44
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Domácí vyrovnávají a ukazují, že také umí skórovat ihned na začátku třetiny. PATRIK POULÍČEK dostal přihrávku přímo na mezikruží, kde si počkal na reakci Hyláka, kterého si objel z pravé strany a zasunul mu puk za beton.
Asistence: Martin Vágner.
20:15
Hosté se ujali puku a zakládají zpoza vlastní brány útok.
20:01
Po první třetině vedou hosté, kteří udeřili hned z prvního útoku zásluhou ANTONÍNA DUŠKA. Domácí si poté vytvořili několik nebezpečných příležitostí, ale Hylák tým z hlavního města prozatím drží. Další třetina začně přibližne v 18:47.
20:00
19:27
Kadlec pálil nad branku!
19:07
18:03
Milan Mikulík projel od mantinelu před branku a snažil se zasunout kotouč pod Soukupa!
17:16
Kasík posílá puk do středního pásma.
17:07
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Ladislav Gengel – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
16:27
15:29
Merta tečoval těsně před Hylákem, ale ten na poslední moment kotouč vyráží!
14:55
Hosté opět vyhazují až k Soukupovi.
14:35
Slavie vyhazuje.
14:27
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Kadlec – 2 min., podražení).
14:15
Domácí budou hrát přesilovou hru.
13:43
První formace domácích opět hostům zatápí.
12:59
12:08
Miha Štebih pálil od modré. Soukup měl výhled volný a kotouč ukryl do své výstroje.
11:33
Domácí vyhazují za branku Hyláka.
11:04
10:59
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Zdeněk Doležal – 2 min., vysoká hůl).
10:41
Střelu Husáka dorážel před brankou Vrdlovec. Hylák znovu chytá!!
10:02
Hosté se osvobozují.
09:36
Z levého kruhu vypálil Vrdlovec.
09:04
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Kubica – 2 min., nedovolené bránění).
08:38
Před Brože se natlačil jeden z hostujících útočníků, Soukup bez problémů puk chytá.
05:58
Vypadá to, že hosté budou hrát pouze na brejky.
05:49
Slovan znovu usazen v útočném pásmu.
05:27
Poulíček obkroužil branku, Hylák byl znovu pozorný.
04:02
Z levého kruhu pálil Doležal.
02:54
Žlutomodří se ženou za vyrovnáním, ale hosté z hlavního města zatím odolávají.
02:22
Brož vypálil od modré, Hylák chytá.
01:24
ANTONÍN DUŠEK zavezl puk do útočné třetiny a vystřelil na vzdálenější tyč. Asistence: Roman Chlouba.
00:43
Marek Loskot minul z mezikruží!
00:01
Oba týmy jsou na ledové ploše, za chvíli začínáme.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Bernad, Kasík, Husák, M. Vágner (C), Brož, Přindiš, Hes – Loskot, Vrdlovec, Kloz – Z. Doležal, Poulíček, Merta – Gengel, Melka, Moučka – Markulinec, Komárek, Navarra.

HC Slavia Praha: Hylák (Frodl) – Knot, M. Drtina, Pohl, Štebih, A. Růžička, Hraško – Mikulík, Šafránek, Dragoun – Dušek, Tuominen, Chlouba – Markovič, Kverka, M. Kadlec – Kubica, Jiránek, Rys.

Rozhodčí: Wagner – Podrazil, Hejl.
HC Slavia Praha před 11. kolem

Slavia si jde za ambicí držet se v čele tabulky. Drží se na druhém místě a na první Kladno ztrácí pět bodů. Proher má na svém kontě stejně jako dnešní soupeř, a to tři. Výher za tři body má pět. Proti Slovanu prohrála pouze jednou, tudíž nebude chtít pustit body ani dnes.
Postavení v tabulce: 2.
Bodů: 19.
Nejproduktivnější hráč: : David Šafránek 11b. (9+2)
Nejtrestanější hráč: Milan Mikulík 14 TM
Úspěšnost brankářů: Alexandr Hylák (92,66%), Dominik Frodl (94,68%)
Góly v přesilovkách: 9 (21,43%)
HC Slovan Ústí nad Labem před 11. kolem

Slovan v letošní sezóně na rozdíl od předchozích let nedrží příčky z druhé poloviny tabulky. V posledním zápase v desátém kole podlehl lídrovi tabulky – Kladnu 3:0. Výher v základní hrací době však nezískalo Ústí tolik. Po šedesáti minutách dokázali hokejisté ze severu Čech jak vyhrát, tak i prohrát pouze třikrát.
Postavení v tabulce: 5.
Bodů: 16.
Nejproduktivnější hráč: : Jan Kloz 12 b. (8+4)
Nejtrestanější hráč: Petr Přindiš 41 TM
Úspěšnost brankářů: Jakub Soukup (92,43%), Martin Volke (86,67%)
Góly v přesilovkách: 12 (23,08%)
Dobrý večer dámy a pánové, především všichni, kteří dnes máte v plánu sledovat hokejové utkání WSM ligy. V rámci jedenáctého kola se utkají na domácím ledě HC Slovan Ústí nad Labem, který bude hostit tým z hlavního města HC Slavia Praha. Úvodní buly bude vhozeno na zimním stadionu v Ústní nad Labem přesně v 18:00. Tyto dva týmy se v historii potkaly osmkrát. Jen jedinkrát dokázal vyhrát Slovan a poslední společný zápas došel až do samostatných nájezdů, ze kterých si odvezla bonusový bod Slavia. Celým utkáním vás bude provázet a příjemnou zábavu vám přeje Barbora Wolfová.