1. česká hokejová liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Litoměřice - 14. října 2017   17:30

Havířov
Havířov
27:31' Drtil (Matai, Fronk) • 63:13' Matai (Sikora, Krisl)
2:1
(0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Litoměřice
Litoměřice
31:27' Pavlas  (J. Veselý, Kusý)
Havířov
Bláha (Matoušek) – Krisl (C), Drtil, Postnikov, Dudek, Chroboček, R. Havel – Kotala, Matai, Sikora (A) – P. Beránek, Rác, M. Kalus – Pořízek, L. Bednář, Fronk – Cihlář, Baláž, Gřeš.
Kašík, Čech – Adamec, Poruba
Gascontrol Aréna, Havířov
1638 diváků
Litoměřice
Michajlov (Rybár) – Kachyňa, Pavlas (C), Smetana (A), Kvasnička, Jebavý, Jandus – Kusý, J. Veselý, Bílek (A) – J. Dvořák, Miškář, M. Chalupa – Stříbrný, J. Šimeček, Helt – Kantner, Komárek, Jirásek.

Dnešní zápas mohl vyhrát každý z dnešních soupeřů, nakonec jsou šťastnější domácí hráči. To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů.
63:13'
Havířov právě vstřelil branku!
Krásný ťukec zakončil střelou do odkryté branky JAKUB MATAI. Asistence: Marek Sikora a Jiří Krisl.
62:32'
Hostující Kvasnička nebezpečně pálil od modré, Bláha puk vyrazil.
62:00'
Ofsajd Litoměřic.
Domácí útočník zkusil zajímavé zakončení bekhendem, ale přestřelil branku.
61:46'
Za faul na Sikoru je nařízeno trestné střílení!
61:34'
Teď mají puk domácí hráči.
60:53'
Puk je stále na holích hráčů Litoměřic.
60:08'
Hostující Kusý se hnal na Bláhu, ale přestřelil jeho branku.
60:01'
Začalo prodloužení.
Prodloužení začne za minutu.
Šedesát minut nestačilo k tomu, abychom měli vítěze. Je nutno říct, že utkání je velmi vyrovnané a remíza mu sluší.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:46'
Zápas směřuje do prodloužení.
59:18'
Bláha raději podržel puk před dojíždějícími hráči Litoměřic. Vhazuje se po jeho pravici.
58:16'
Nepřesnosti na obou stranách, hraje se o střední pásmo.
57:50'
Útočnou akci AZetu zastavil ofsajd.
57:25'
Hostující Kusý chvíli kroužil v útočném pásmu, pak vypálil a trefil tyč!
56:33'
Zakázané uvolnění AZetu.
56:26'
Drtilovo nahození prošlo až před Michajlova, ten puk vyrazil.
55:38'
Pěkný protiútok založil Miškář, Dvořákovi chyběl kousek, aby zakončoval do prázdné branky.
55:11'
Sikora vypálil od modré, Michajlov puk vyrazil a pak raději skryl v lapačce.
54:47'
Šanci na druhé straně měl Fronk, ale Michajlov je dnes výborný.
54:27'
Dobře zahrozil hostující Miškář, ale Bláha i tentokrát puk vyrazil.
53:24'
Hostující Chalupa se dostal do dobré pozice, ale Bláha jeho pokus vyrazil.
52:44'
Přerušená hra pro přihrávku rukou. Oba týmy se soustředí na obranu a tak nejsou k vidění žádné šance.
52:14'
Útočnou akci Litoměřic zastavil ofsajd.
51:29'
50:33'
Domácí Rác se prosmýkl mezi obránci hostí a pálil k pravé tyči branky Michajlova, jenže ten chytá výborně a puk vyrazil.
49:51'
Rác vybídl ke střele Beránka, ale Michajlov předvedl parádní semafor a akci zhatil.
49:03'
Dobře pálil zpoza obránce Fronk, ale Michajlov puk vyrazil.
47:59'
Hraje se hodně opatrně, ani jeden z týmů nechce udělat chybu.
46:40'
Zakázané uvolnění Litoměřic.
46:21'
Domácí Fronk se prohnal do útočného pásma, ale jeho ránu Michajlov zastavil vyrážečkou.
46:05'
Dnešní utkání sleduje 1638 diváků.
44:59'
Drtil vyslal bombu od modré čáry, gólman Litoměřic puk vyrazil do rohu.
44:18'
43:31'
Domácí Kalus pálil z dobré pozice, ale Michajlov stihl zakročit vyrážečkou a šanci zhatil.
43:02'
Domácí teď předvedli dobrý závar před Michajlovem, ten nakonec chytil puk do lapačky.
42:13'
Puk v hledišti, vhazuje se ve středovém kruhu.
Zbytek přesilovky sehráli Kališníci poměrně dobře, chyběla jen větší přesnost při střelbě.
41:06'
40:43'
Kusý vypálil z levého kruhu, Bláha puk chytil a podržel.
40:01'
Hráči obou týmů i rozhodčí již krouží na ledě, blíží se začátek třetí části dnešního utkání.
Další třetina začne přibližně v 19:08.
I ve druhé třetině jsme viděli vyrovnaný hokej, konečně přišly i branky. Nejprve se prosadil AZ, ale o čtyři minuty později využili početní výhodu i Kališníci a tak je to 1:1, protože další šance zůstaly nevyužity. Litoměřice budou hrát na začátku třetí třetiny ještě minutu a šest vteřin přesilovku.
40:00'
Vypadá to, že domácí gólman bude v pořádku.
39:39'
Smetana napálil puk přímo do Bláhovy masky, ten padá a padá mu z hlavy i maska.
39:14'
AZ vyhodil puk mimo své obranné pásmo.
39:06'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Havel – 2 min., hrubost).
Tahle přesilovka hostům vůbec nevyšla, ani jednou nevystřelili na Bláhu a většinu z početní výhody strávili mimo útočné pásmo.
38:32'
38:00'
Litoměřice ještě pořád nejsou v útočném pásmu.
37:19'
Kališníci se nemohou dostat do útočného pásma.
37:04'
Další vyhození AZetu.
36:36'
AZ vyhazuje přes všechny čáry.
36:32'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Marek Kalus – 2 min., sekání).
36:17'
Hostující Smetana se prodral před Bláhu, ale ten jeho bekhendový pokus zastavil.
35:39'
35:07'
Hostující Chalupa vyslal bombu od modré, ale hodně mimo branku.
34:37'
Probíhá lítý boj o každý kousek ledu, žádné šance však k vidění nejsou.
33:55'
Kusého nahození od modré Bláha bez problému vyrazil.
33:11'
Domácí Fronk se pěkně protáhl do útočného pásma a vypálil k levé tyči, jenže Michajlov puk chytil do lapačky.
32:36'
Ofsajd Litoměřic, vhazuje se před Michajlovem.
31:58'
Střelu Kaluse z levého kruhu Michajlov chytá rozklekem a puk raději podržel.
31:27'
Litoměřice právě vstřelily branku!
I Kališníci dokázali využít přesilovku, když se k pravé tyči Bláhovy branky trefil ALEŠ PAVLAS. Asistence: Jan Veselý a Denis Kusý.
31:04'
Ofsajd zastavil útok Litoměřic.
30:50'
30:36'
AZ se osvobodil.
30:29'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Tomáš Gřeš – 2 min., vysoká hůl).
30:02'
Drtil našel volného Gřeše, který se dostal sám před Michajlova, ale ten jeho střelu z první vyrazil.
29:48'
Další zakázané uvolnění Havířova. Jeho hráči jsou už hodně unavení.
29:16'
28:57'
AZ je i nadále aktivní, ale nedostává se ke střelbě.
27:31'
AZ přesilovku s velkou dávkou štěstí využívá! Puk se po Mataiově střele odrazil od tyče do brankoviště, nejblíž byl TOMÁŠ DRTIL, který puk poslal do sítě. Asistence: Jakub Matai a Jiří Fronk.
26:40'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Filip Helt – 2 min., sekání).
24:59'
Havel našel najetého Ráce, ten se prodral do útočného pásma a vypálil k levé tyči, Michajlov puk vyrazil.
24:02'
Hra přerušena pro přihrávku rukou.
23:19'
Domácí obránce Drtil si najel mezi kruhy a tvrdou střelou prověřil Michajlova, ten jeho pokus zastavil a puk podržel.
Hosté přesilovku nesehráli špatně, ale chyběla častější střelba.
22:01'
21:36'
20:01'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kotala – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
20:01'
Hráči obou týmů i rozhodčí jsou na ledě, za malou chvíli začne druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:16.
V první třetině jsme viděli poměrně atraktivní hokej, mírně navrch měli domácí hráči, ale gól nedokázali vstřelit, přestože měli dost slibných šancí a dvě přesilové hry. Zároveň se závěrečným hvizdem domácí Kotala fauloval jednoho z hráčů Litoměřic a dostal trest na 2+10 za úder do oblasti hlavy a krku. Litoměřice tak zahájí druhou třetinu přesilovkou.
20:00'
18:52'
Kotala se dostal před Michajlova, ale nepodařilo se mu procpat puk mezi jeho chrániči za brankovou čáru.
18:32'
Dobrá střela Mataie z mezikruží, ale Michajlov je zatím bezchybný.
Tato přesilovka se domácím tolik nepovedla, dokonce v ní málem sami inkasovali.
16:34'
16:09'
Litoměřice se osvobodily.
15:36'
Hostující Dvořák vyvezl puk, prošel mezi dvěma bránícími hráči AZetu a dostal se před Bláhu. Ten jeho střelu lapil do lapačky. Hosté byli blízko vstřelení branky.
14:34'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Kachyňa – 2 min., podražení).
13:42'
Hostující Jebavý nebezpečně nahazoval, Bláha puk viděl an poslední chvíli a vyrazil jej mimo tyče.
AZ přesilovku nesehrál špatně, ale branku z ní nevytěžil.
12:58'
12:22'
Kalus mohl pálit do odkryté branky, ale puk se mu zamotal mezi brusle.
12:00'
Michajlov podržel nahozený puk, vhazuje se po jeho pravici.
11:42'
Hosté se osvobodili.
10:58'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Aleš Pavlas – 2 min., hákování).
10:20'
Bednář dobruslil nahozený puk, ale Michajlov jeho pokus vyrazil.
09:16'
Závar před brankou Litoměřic, několikrát tečovaný puk nakonec končí v lapačce Michajlova.
08:45'
08:02'
Nebezpečnou střelu vyslal z levé strany hostující Jebavý, ale Bláha byl na místě a puk vyrazil.
07:40'
Teď se do útočného pásma podívali také hosté, ale nedostali se ke střele.
06:36'
Další střelecký pokus dnes velmi aktivního Mataie, ale bekhendovým pokusem si na Michajlova nepřišel.
05:36'
Dobrou pozici si vytvořil domácí Pořízek, ale těsně minul branku Kališníků.
04:47'
Další šance domácího Mataie, s jeho střelou ale Michajlov neměl problém.
03:35'
Matai se dostal sám před Michajlova, zkusil jej překonat střelou z otočky mezi betony, ale gólman hostí předvedl rychlou práci nohou a na poslední chvíli puk zastavil.
03:00'
Hosté jsou usazeni v útočném pásmu, ale chybí střelba.
01:58'
Bednář našel na pravém kruhu volného Pořízka, ale ten netrefil branku Litoměřic.
01:37'
00:43'
První střelu na branku vyslal hostující Pavlas, Bláha zasáhl levým betonem.
00:01'
Domácí AZ už je na ledě a teď přicházejí i Kališníci.
Čtveřice rozhodčích je již na ledě, čekáme na hráče obou týmů.
Dnes nás čeká poslední kolo první čtvrtiny základní části WSM ligy. V jeho rámci přijede na led Gascontrol Arény celek HC Stadion Litoměřice.

Domácí AZ zatím nenaplňuje předsezónní prognózy a je v tabulce 12., na tomto postavení se podepsaly především čtyři prohry z posledních pěti zápasů, i když dvakrát to bylo po prodloužení a nájezdech.

Litoměřice jsou na tom lépe, patří jim šestá příčka a mají vyrovnanou bilanci výher a proher. daří se jim vyhrávat zápasy, které dojdou do prodloužení nebo nájezdů.

WSM liga je ale vyrovnaná, oba celky od sebe dělí jen 5 bodů a to má Havířov k dobru domácí zápas s Kladnem. Utkání to bude jistě zajímavé, buďte u toho s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.