1. česká hokejová liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Třebíč - 16. září 2017   17:00

K. Vary
K. Vary
03:44' T. Rachůnek (Balán) • 19:51' Krejčí (Sičák, Vachovec) • 23:14' O. Beránek  • 28:32' Balán (Krejčí) • 40:54' Podlipnik
Třebíč

Karlovy Vary byly již od vstupu na led lepším týmem. Ve třetí třetině pouze přidaly pátou branku zápasu, o kterou se postaral Matic Podlipnik. Třebíč ke konci zápasu již nepředváděla nijak zajímavý a atraktivní hokej, spíše se odevzdala výsledku.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, budu se těšit u dalšího onlajnu, na počtenou Kamila Ströerová.
59:56'
Třebíč vyhazuje.
59:25'
Karlovy Vary se drží v útočné třetině.
59:16'
Energie bude do konce zápasu hrát přesilovou hru.
58:50'
Lukáš Paták (TRE) podrazil Dávida Gríger a odchází tak na trestnou lavici.
58:25'
Dávid Gríger ujel sám na gólmana, Dostál jeho střelu pokryl.
58:07'
Slavia se dostala před Novotného, který raději ukryl puk pod lapačku.
57:55'
Do konce zápasu zbývají dvě minuty.
57:14'
Mladý, mrštný a obratný Beránek propasíroval kotouč do útočné třetiny, na více se však on ani jeho formace nezmohli.
56:50'
Když už se puk objeví na hokejkách hostů, spíše se snaží vyhodit kotouč do bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
56:28'
Třebíč ještě neztratila naději, snaží se bránit nálety energetiků do svého pásma, ale do útočné třetiny jen nahlédnou a k akci se nedostanou.
55:58'
Energetici zamkli obranu, dostávají se do útoku, ale snaží se nechybovat.
55:50'
Hra se velmi zpomalila, k vidění nejsou vidět žádné akce.
55:45'
Další zakázané uvolnění hostů.
55:20'
Nahození raději schoval Dostál do bezpečí.
54:49'
Matic Podlipnik vystřelil od modré čáry, Dostál střelu zastavil lapačkou.
54:40'
Vzápětí se hosté dopustili zakázaného uvolnění, hra tak zůstává v útočné třetině domácích.
54:23'
Karlovy Vary se držely v útočné třetině, nedokázaly však nic vymyslet na Dostála.
54:12'
Dnešní utkání sleduje 2250 diváků.
53:02'
Hosté se dostali do dobré útočné pozice, ale Filip Novotný byl přesný.
52:24'
Komerční přestávka.
52:20'
Z jejich pobytu v útočném pásmu však nic nebylo.
52:01'
Třebíč se osvobozuje a chystá se zaútočit.
51:44'
Za brankou hostů probíhá souboj o kotouč, ze kterého odešli vítězně domácí.
51:15'
Do šance se dostal Milan Davídek a Ondřej Beránek, ale ani jeden nevyzrál na Dostála.
51:03'
Hosté hrají v plném počtu.
50:37'
Michal Vachovec se dopustil ofsajdu, hra se přesouvá do středního pásma. Přesilová hra je téměř u konce.
49:58'
Horácká Slavia se znovu osvobozuje, ale Karlovy Vary se nevzdávají a pokouší se na obranu hostů vyzrát.
49:37'
Energetici již zaujali přesilovkové postaní. Konečná střela Matice Podlipnika však skončila jen v ochranné síti.
49:10'
Hostům se ihned daří vyhodil kotouč až za Novotného, kde si Energie bere puk na vlastní hokejky a přesouvá se zpět k brance soupeře.
49:03'
Michal Vodný (TRE) se dopustil sekání, a tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici.
48:23'
Stanislav Balán prošel obranou hostů a byl poslán k zemi, zákrok nebyl nijak potrestán, což se nelíbilo ani jemu ani hráčům
48:06'
Před Dostálem si však nedokázala vytvořil dostatečný tlak, a tak soupeře nijak nezaskočila.
47:29'
Jan Tomeček obran hosty o kotouč a Energie tak míří dopředu.
47:09'
Martin Kohout netrefil z mezikruží jasnou šanci.
46:31'
Energetici uklidňují hru dle svých potřeb, poté přechází do útočné fáze.
45:32'
Sebastian Gorčík a Jaromír Kverka se dostali do útočné třetiny, přihrávka prvního jmenovaného však nebyla přesná a Kverka na ni nedosáhl.
44:47'
Vladimír Sičák v obranném pásmu poslal k zemi Horkého, vše v rámci pravidel hry, a tak se nevylučuje.
44:32'
Karlovy Vary dobře napadají rozehrávky svého soka.
44:10'
Třebíč zahajuje útok a v útočné třetině se snaží dostat do přesilovkového postavení.
43:56'
Martin Rohan (KVA) si počínal mimo pravidla hry a držel soupeře, za což si od sudích vysloužil dvouminutový trest.
43:45'
Vítězně ze souboje vzešla Slavia, která se dostala do útočné třetiny a zahraje si přesilovou hru.
43:30'
Karlovy Vary bojují o puk za brankou hostí.
43:27'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a hra se přesouvá před Dostála.
42:58'
Snažení horácké Slavie netrvalo příliš dlouho, jelikož se na kotouči objevují muži v zelených dresech, kteří válcují hostující tým od prvního okamžiku.
42:39'
Třebíč je za svou brankou a zahajuje útok.
42:29'
Po zákroku jednoho z karlovarských hráčů zůstal na ledě ležet Adam Gajarský, který za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Zákrok nebyl nijak trestán, jelikož byl v souladu s pravidly.
42:11'
Václav Půža vypálil od modré čáry, ale dělovka mířila mimo branku Novotného.
42:02'
Další zákrok si také připisuje Filip Novotná, který bez větších obtíží zabil střelu hostů.
40:54'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Přání fanoušků o pátou branku splnil MATIC PODLIPNIK, který vypálil za modrou čárou, hostujícímu brankáři střela propadla mezi betonem a ledovou plochou. Bez asistence.
Třebíč přebírá kotouč ihned po buly a dostává do útočné třetiny.
40:01'
Všichni se připravují na poslední dějství dnešního zápasu.
Druhá třetina byla klidnější, střelecky se prosadila Energie ve 24. minutě, kdy si gól připsal Ondřej Beránek, pět minut po třetím gólu se prosadil Stanislav Balán a ve stejné minutě také Luboš Horký, který tak snížil gólové manko Slavie. Oproti první periodě bylo k vidění více trestů a také dvojitá přesilová hra hostů, kterou energetici zvládli. Famózní atmosféru vytváří domácí fanoušci, kteří ženou své hráče vstříc lepším výsledkům. Třetí část zápasu začne v 18:42.
40:00'
39:44'
Poslední šance hostů, následně se pokoušel o potyčku Adam Gajarský, ale vše se obešlo bez následků.
39:22'
Karlovy Vary nijak nepospíchají a snaží se spíše nechybovat, aby o svůj gólový náskok nepřišly.
39:06'
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:16'
KV Aréna zažívá extázi v podobě atmosféry, která připomíná spíše finálový duel než třetí ligový zápas.
37:37'
Obrana karlovarských uklidňuje hru a bleskově se dostává do obranného pásma Slavie.
37:01'
Energie útok vrací, proplouvá ledovou plochou až k Dostálovi.
36:23'
Slavia se ujímá kotouče a přesouvá se do útočné třetiny, kde čeká nedobytná pevnost v podobě Filipa Novotného.
36:05'
Po vhazování se do akce pouští Karlovy Vary, konkrétně Dávid Gríger, jehož střelu musel Dostál schovat pod svá křídla.
36:00'
I karlovarští se dopustili zakázaného uvolnění, a tak hra míří před Filipa Novotného.
35:45'
Filip Novotný se vytáhl perfektním zákrokem lapačkou.
35:00'
O výbornou atmosféru v KV Aréně se starají zejména domácí fanoušci. Pochvalu si zaslouží také fanoušci ze Slavie, kteří svůj tým také horkokrevně podporuje.
34:16'
Další ofsajdu Slavie, vhazuje se ve středním pásmu.
33:48'
Třebíč poslala kotouč přes všechny čáry a dopustila se zakázaného uvolnění, hra tedy zůstává u Dostála.
33:44'
Při dobré akci se dostali energetici do ofsajdu.
33:16'
Slavia se opět drží před Novotným, ale probíhá mnoho soubojů o kotouč, tudíž k velké akci se nedostala.
32:50'
Horácká sice vystřelila, Novotný se zmocnil kotouče a nahrál Dávidu Grígerovi, který zavezl puk do bezpečí.
32:49'
Následuje komerční přestávka, ve které oba týmy naberou trochu sil.
32:23'
Energie zdárně přečkala dvojité oslabení.
32:10'
Šafár poslal puk do útočné třetiny.
31:58'
Třebíč hraje v plném počtu.
31:36'
Obrana karlovarských hokejistů je pevná a další pokusy o uzamčení ve vlastní třetině ihned vyhazuje.
31:25'
Kaláb prověřil Notovného, ten zakročil betonem.
31:07'
Slavia se dostala do dobré pozice a uzamkla Energii ve vlastní třetině.
30:48'
Energie bude minutu hrát pouze se třemi hráči v poli.
30:45'
První třetina se hrála v duchu fair-play. První vyloučení přišlo ke konci první části, ovšem druhá perioda na vyloučení prozatím bohatá.
30:44'
Václav Skuhravý (KVA) obdržel dvouminutový trest za hákování.
30:32'
Energie bude hrát ve třech hráčích.
30:10'
Matic Podlipnik za svou brankou a posílá kotouč do útočné třetiny.
30:07'
Oba pokusy Karlových Varů zazdil Dostál.
30:05'
Počet hráčů na ledové ploše je vyrovnaný.
30:00'
Luboš Horký (TRE) odchází na trestnou lavici za vysokou hůl.
29:53'
První vyloučení zápasu pro domácí Energii. Na trestnou lavici odchází Vladimír Sičák (KVA) za držení protihráče.
28:57'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Po telefonátu s videorozhodčím se uznala branka. LUBOŠ HORKÝ dostal přihrávku od Erata a zavěsil puk přesně do volného místa za Novotným. Asistence: Roman Erat, David Dolníček.
28:32'
STANISLAV BALÁN posílá Energii do čtybrankového vedení, když Daniel Krejčí vystřelil a Balán puk tečoval. Asistence: Daniel Krejčí.
28:27'
Adam Gajarský (TRE) odchází na dvě minuty zpytovat svědomí na trestnou lavici – sevření puku rukou.
27:50'
Při přechodu do útočné třetiny se Třebíč dopustila ofsajdu.
27:06'
Výborná práce hokejkou Filipa Novotného, za což si také zasloužil potlesk od celé arény.
27:06'
Matic Podlipnik vyzkoušel pozornost Dostála, ten byl přesný.
26:20'
Domácí hokejisté se opět drží v útočné třetině a hledají si pozici ke střele.
26:13'
Přichází čas na komerční přestávku.
25:55'
Nakonec musí Karlovy Vary spěchat do obranného pásma, kde se do šance dostal Třebíč, jejíž snažení zabednil Filip Novotný.
25:25'
Lázeňští hokejisté se přesto pořád drží v útočné třetině a hledají čtvrtý recept na překonání Dostála.
25:13'
Daniel Krejčí se pokusil překvapit Dostála, hostující brankář měl však dobrý výhled, a tak přesně vystihl úmysl Krejčího.
24:52'
Energetici zakládají nový útok, který končí až u Dostála, kde si Energie chce vybojovat vhodnou pozici se střele.
24:09'
Tomáš Rachůnek hledal volného Dávida Grígera v mezikruží, následná přihrávka však nebyla ideální.
23:30'
Třebíč se snaží projít přes střední pásmo a zaútočit, ale domácí hokejisté je nepustí.
23:14'
ONDŘEJ BERÁNEK se stává autorem třetí branky domácích. V útočné třetině sjel od mantinelu do kruhu a zavěsil kotouč pod lapačku Dostála. Bez asistence.
22:34'
Ondřej Malec se dostal k puku a ujížděl sám na Novotného, domácí obrana však dohnala hostujícího Malce a o kotouč ho připravila.
22:25'
Kapitán Václav Skuhravý se také dostal do šance, ale Dostál jeho střelu zpacifikoval.
21:55'
Gríger se pokusil vystřelit z mezikruží, ale střela mu příliš nesedla, jelikož kolem něj bylo hejno bránících hostů.
21:15'
Dávid Gríger zachytil přihrávku Slavie a přesouvá se do středního pásma.
20:48'
Vladimír Sičák vyzkoušel střelu od modré čáry, ta mířila mimo branku Dostála.
20:25'
Tomáš Rachůnek připravil hosty o puk a jeho formace se dostává do útočné třetiny.
20:01'
Druhého úvodního buly se zmocňuje Třebíč, která se přesouvá před Novotného.
20:01'
Oba týmy včetně sudích se připravují na druhou třetinu v KV Aréně.
Energetici jsou herně jednoznačně viditelnějším týmem na ledové ploše. Již od začátku první třetiny se domácí drali dopředu, což se nakonec vyplatilo Tomáši Rachůnkovi, který skoroval. Třebíč se nedokázala trefit ani jednou a už to vypadalo, že do šaten se půjde za jednogólového manka, když v tu chvíli se v přesilové hře prosadil nováček A-týmu Daniel Krejčí a devět vteřin před koncem první části navýšil gólové manko Slavii. Druhá třetina začne v 17:49.
20:00'
19:51'
Devět vteřin před koncem se poprvé v dresu Energie prosadil DANIEL KREJČÍ, který dostal přesnou přihrávku od Vladimíra Sičáka. Asistence: Vladimír Sičák, Michal Vachovec.
19:43'
Do konce první třetiny zbývá několik vteřin.
19:11'
Karlovy Vary hledají cestu před Dostála a ke vhodné střele, ale nedařilo se.
19:07'
Další snažení energetiků, o které se postaral Tomáš Rachůnek střelou z mezikruží, přesto nebylo úspěšné.
18:39'
Nakonec nátlak karlovarských hráčů nevydržela a Daniel Krejčí vystřelil od modré čáry, ale nepřesně.
18:17'
Energetici se snaží dostat do útočné třetiny, ale Třebíč se dobře brání.
18:05'
Václav Čejka (TRE) odchází na dvě minuty za sekání na trestnou lavici.
17:33'
Energetici se sice dostali do obranného pásma hostů, ale po obranném zákroku se ke kotouči dostává Třebíč.
17:00'
Další zásah domácí gólmana, který raději podržel nahození Slavie.
16:47'
Lukáš Vágner vystřelil od modré čáry, ale Novotný přesně zasáhl.
16:23'
Ve středním pásmu Stanislav Balán nezachytil přihrávku, následně je pískáno zakázané uvolnění Karlových Varů a hra se přesouvá před Novotného.
15:22'
Střeleckou kanonádu právě prožívá Dostál, na které ho šlo několik střel, kterým zdatně odolal.
14:50'
Třebíč uklidňuje hru a hledá způsob, jak vyzrát na hru Karlových Varů.
14:09'
Po souboji o kotouč musí Karlovy Vary opustit pásmo.
13:58'
Martin Rohan se však dostal do šance, kterou zastavila lapačka Dostála.
13:32'
Energetici ztratili energii a nedaří se jim dostat do útočné třetiny, stejný problém však mají hosté.
12:46'
Silvester Kusko sjel ke kruhům a vypálil, jeho střela mířila jen do ochranné sítě.
12:46'
Martin Kohout si připisuje dvě výtečné šance za sebou. V té druhé musel Dostál zasáhnout vyrážečkou. Vzápětí přichází komerční přestávka.
11:58'
Po vyhození puku ze strany hostů se domácí vrací zpět do útoku.
11:44'
Na druhé straně se Karlovy Vary opět točí kolem branky Dostála.
11:14'
Tadeáš Král zkusil pozornost Novotného, ale jeho střela mířila jen do ochranné sítě, a tak domácí brankář nemusel zasahovat.
11:04'
Třebíč se dopustila zakázaného uvolnění, a tak se hra vrací před Dostála.
10:41'
Jaromír Kverka vyhrál vhazování pro svůj tým a Energie se ihned dostala do pásma, vzápětí se však hra vrací do střední třetiny.
10:10'
Betonovou zeď předvedla Třebíč v obraném pásmu, přesto se jeden z karlovarských hrdinů pokusil o střelu , kterou zaznamenal jen mantinel u Dostála.
09:11'
Luboš Horký způsobil málem infarkt svým fanouškům, když z kruhů trefil vzdálenější tyč, ovšem k dorážce se nikdo nehlásil, a tak se skore zápasu nemění.
08:40'
Další pokus energetiků o útok nebyl úspěšný.
08:14'
Václav Skuhravý bere puk na svou hokejku a posílá ho do útočné třetiny.
08:02'
U puku jsou opět domácí hráči, kteří se nedostali přes střední pásmo, jelikož byla odpískána přihrávka rukou.
07:27'
Slavii se nedaří udržet v útočné třetině, ani se dostat k pořádné střele.
07:05'
Slavia se dostává do útočné třetiny, kde byla uzemněna domácí obranou.
07:04'
Jakub Flek a Stanislav Balán znovu zvedli fanoušky ze sedaček, ovšem Dostál na tuto dvojici vyzrál.
06:22'
Energie se znovu pouští do akce, která konči až u Dostála, kde se Jakub Flek spolu se Stanislav Balánem pokusili vyzrát na hostujícího brankáře.
05:48'
Erat nahrál Horkému, ale přihrávka druhému jmenovanému nesedla.
05:29'
Energetici zde nedokázali nijak prosadit.
05:10'
Zelená lavina se valí zpět před Dostála.
05:05'
Střela Slavie skončila jen v ochranné síti za zády Novotného.
04:41'
Václav Skuhravým dobrým obranným manévrem připravil soupeře o puk a dostal se do šance, ve které tolik štěstí neměl.
04:06'
Horácká se zdržela v útočné třetině, ale k puku se prakticky nedostala.
03:44'
Snažení Energie přineslo také své ovoce. Do akce se dostal Stanislav Balán, který těsně před brankou nahrál na druhou stranu, kde čekala hokejka TOMÁŠE RACHŮNKA. Asistence: Stanislav Balán.
03:10'
Třebíč se po dlouhé době osvobodila a hledá způsob, jak vyzrát na obranou Karlových Varů.
02:49'
Energetiky ženou dopředou domácí fanoušci, kteří horkokrevně podporují své oblíbence.
02:24'
Novotný na svém kontě nemá jediný zásah, zato Dostál má práce na rozdávání.
02:06'
Třebíč zakládá za svou brankou nový útok, který zmařilo napadání domácích.
01:22'
Lázeňští hokejisté topí pod kotlem Dostálovi, který drží Slavii nad vodou.
00:54'
Do akce se pustila Třebíč, jejichž snažení bylo zabita obranou domácím hráčů.
00:38'
Když už se Slavia pokusila o vyhození puku z pásma, dopustila se zakázaného uvolnění a hra se přesouvá zpět před gólmana hostů.
00:23'
Po chybě v útoku málem Energie přišla o pásmo, Vladimír Sičák ale zakročil včas.
00:10'
Střela Vladimíra Sičáka se nedočkala dorážky, Dostál zastavil hru.
00:07'
Několik málo sekund po vhazování musí hru zastavit Dostál.
00:01'
Čtveřice rozhodčích krouží na ledové ploše v KV Aréně a za malý okamžik si přidají i hokejisté obou týmů.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Kverka, Stloukal, Gríger – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – L. Vágner, Kaláb (A), F. Král, D. Mikyska, Čejka, Půža – R. Erat (A), Dolníček (C), Horký – Vodný, T. Havránek, Kristl – Kusko, Jan Wasserbauer, Gajarský – Malec, Tadeáš Král, Paták..
HC Energie Karlovy Vary
Sedmá příčka náleží domácí Energii po dvou kolech. S Frýdem Místkem se Karlovy Vary střetly v prvním kole, zápas dospěl do prodloužení, kde se jako první prosadili domácí energetici. Do druhého zápasu odjela Energie k nováčku v první lize, a to do Vsetína. Sice se hostům podařilo vstřelit úvodní branku utkání, ale v průběhu zápasu se dokázal Vsetín vyhoupnout na koně, nakonec o vítězi rozhodlo opět prodloužení, které zůstalo znovu na domácím ledě, tentokrát na Lapači. Energetici měli výtečnou bilanci domácích zápasů v přípravě, a tak ji určitě budou chtít přenést do ligových klání. Sami hokejisté z Karlových Varů nejsou se svým bodovým ziskem spokojeni, a tak do zápasu půjdou naplno s chutí zvítězit.
SK Horácká Slavia Třebíč
Po dvou utkáních se Třebíč drží na dvanáctém bodě s nulovým bodovým ziskem. V prvním duelu se Slavia utkala s Benátky nad Jizerou, na které nestačila a prohrála 1:3. Ve druhém kole čekalo na Třebíč Ústí nad Labem. Ústečtí hokejisté dokázali šestkrát rozvlnit síť horácké Slavie a prohrála 6:3. Během přípravných zápasů se Slavia střetla pouze s kluby z České republiky. Největším úspěchem byl zápas proti Šumperku, která zdolala 5:0. Ovšem nulový zisk na kontě je jistě velmi znepokojující, a tak Třebíč přijede do KV Arény nabitý touhou po vítězství.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.