1. česká hokejová liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n. Labem : Kadaň - 11. října 2017   17:00

Ústí n. Labem
07:12' Vrdlovec (P. Kousal, Bernad) • 10:27' Vrdlovec (P. Kousal) • 12:30' Roubík (Melka) • 14:50' Roubík (Husák) • 19:51' Dufek (Gengel) • 32:09' Husák (Roubík, Smolka) • 52:34' Sladkovský (L. Volf, Bernad) • 53:26' Melka  • 54:35' M. Vágner (Vrdlovec, Vl. Brož)
9:2
(5:0, 1:0, 3:2)
Kadaň
Kadaň
43:34' Szathmáry   • 58:14' Hlava  (Szathmáry, Hejcman)
J. Růžička (Soukup) – Husák, Bernad, M. Vágner (C), Vl. Brož, Hes, M. Zdvořáček, Macek – Melka (A), Roubík, Smolka – Severa (A), Vrdlovec, P. Kousal – Gengel, Dufek, L. Volf – Sladkovský, Markulinec.
Tomáš Luczków, Libor Veinfurter – Ladislav Lučan, Petr Maštalíř
Zimní stadion Ústí nad Labem
824 diváků
Kadaň
Š. Lukeš (21. Danylec) – Trefný (C), R. Černý, Blaha, Szathmáry, Kadeřávek, Buchtela, L. Chalupa – J. Havel, Hejcman (A), O. Procházka – Chrpa, Kůs (A), Hlava – Tůma, Rob, Krejčiřík – Rindoš.

Ústí si s posledním týmem ligy poradilo a to dokonce v rozdílu 7 gólů. Dnes měli blízko hattricky Vrdlovec a Roubík, ani jeden ho však nedocílil.
59:53'
Dnes už desítka nepadne, ale i tak Slovan pochválili fanoušci bouřlivým potleskem.
58:14'
Kadaň právě vstřelila branku!
Možná že Růžička usnul na vavřínech. Toho využil NICOLAS HLAVA a Kadaň tak už spíš esteticky upravuje výsledek. Asistence: Šimon Szathmáry a Darek Hejcman.
58:03'
Kadaň měla právě 4 nadějné akce za sebou. Růžička si však se všemi poradil.
56:52'
Fanoušci domácí klubu skandují:"Deset, deset!" Uvidíme jestli jim Slovan jejich přání vyplní.
54:35'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Slovan využil rychle přesilovou hru, když MARTIN VÁGNER zakončuje do prázdné brány. Asistence: David Vrdlovec a Vladimír Brož.
53:55'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Blaha – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Pavel Kousal – 2 min., hrubost).
53:55'
Blaha s Kousalem se do sebe nyní pustili. Oba hráči skončili na ledě. Uvidíme jak rozhodčí rozdělí tresty.
53:26'
ANTONÍN MELKA se rozjel proti Danylecovi a neomylně skóroval mezi betony.
53:26'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Martin Tůma – trestné střílení, držení protihráče).
52:34'
Z první braky v dresu Slovanu se raduje LUKÁŠ SLADKOVSKÝ, který vsítil již dnešní 7 braku Slovanu. Asistence: Lukáš Volf a David Bernad.
50:40'
Kadaň se hned po oslabení dostala do přečíslení 2 na 1. Šanci však špatně využila a nedokázala ani zakončit.
50:10'
Růžička má dnes velké sebevědomí a často vyjíždí z brány. Teď obdržel potlesk fanoušků po pěkné rozehrávce.
49:25'
Kadaň teď vyvezla puk z obranného pásma a už to vypadalo na zdárnou šanci. Hráč Slovanu však zastavil přihrávku a přesilová hra tak pokračuje.
48:30'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Vojtěch Krejčiřík.
47:55'
Růžička měl nyní velké problémy. Nejdříve vyjel do rohu pro puk, ale u něj byl dřív kadaňský hráč. V rychlosti však dokázal trefit jen ústeckého gólmana.
47:20'
Do šance se dostal Smolka, ale z bezprostřední blízkosti Danylece nepřekonal.
46:24'
Hned po buly vystřelil kadaňský Chrpa. Nedokázal ale trefit bránu.
Dnešní utkání sleduje 824 diváků.
43:34'
Ústecký hráč tečoval skákavý puk a Růžička na změnu směru již nedokázal zareagovat. Branku si tak připisuje ŠIMON SZATHMÁRY.
42:28'
Vzhledem ke stavu utkání nemůžeme očekávat žádné velké akce a hra se tak odehrává spíše ve středním pásmu.
40:50'
Hra je teď pomalá a nudná. Žádnému z týmu se nedaří vytvořit útočnou akci.
40:01'
Kadaň ve druhé třetině začala tlačit, ale žádná z jejich šanci zatím nedopadla gólem. Slovan přidal tuto třetinu ještě jeden gól a Trhači mají tak ve třetí třetině co dohánět.
40:00'
39:42'
Kadaň se před koncem třetiny snaží vytvořit nějakou kloudnou šanci v útočném pásmu. To se jí však nedaří.
38:23'
Slovan se teď dlouho drží v útočném pásmu. Přímo na hruď brankáře teď střílel Patrik Husák.
37:05'
Ústí se snaží hrát spíš na krásu. Většinu akcí teď zbytečně překombinovává a těsně vedle branky střílel Smolka.
35:25'
Růžička měl teď velmi nejistý zákrok a Kadaň se tak málem mohla radovat z prvního vstřeleného gólu. Puk ale propadl mimo branku.
34:40'
Slovan se teď dlouho drží v útočném pásmu, žádná větší šance z toho však není.
32:09'
Ve třetí využité přesilovce Slovanu se prosadil PATRIK HUSÁK, který před sebou měl naprosto prázdnou bránu a nedělalo mu žádný problém zakončit. Asistence: Jaroslav Roubík a Pavel Smolka.
31:45'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Havel – 2 min., hákování).
31:10'
Na druhé straně si se Severovým backendovým pokusem poradil Danylec.
31:00'
Chybu ústeckých hráčů na modré čáře mohl potrestat Hlava. Růžička jeho střelu vyrazil před sebe a další z kadaňských hráčů nastřelil tyč.
30:18'
Ústí je teď dobře rozestavěné ve středním pásmu a Trhače k žádné šanci nepustí.
28:13'
Teď se to před Růžičkovou bránou mlelo. Po vyražení puku se ještě hostující snažili skórovat. Růžička však puk pokryl.
27:00'
Ústí jelo do nadějné situace 4 na 2. Jednomu z hráčů se však nepovedla přihrávka a šance je zmařená.
26:15'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a Růžička s Danylecem tak nemají žádnou větší práci.
24:58'
Do útoku se teď hnal Hejcman. Žádnou větší šanci pro Kadaň z toho však nevybojoval.
23:31'
Kadaň se drží v útočném a pásmu a začíná tlačit. Růžička to ale zvládá s přehledem.
22:31'
Kadaň teď musela vyhodit na zakázané uvolnění, protože nátlak Ústí byl čím dál tím víc nepříjemný.
21:35'
Vrdlovec propásl velkou šanci, když netrefil odražený puk do prázdné brány.
20:01'
Střídání v týmu SK Trhači Kadaň: ze hřiště odchází Štěpán Lukeš, přichází Michal Danylec.
20:01'
Ústí se na první třetinu vrhlo ve velkém stylu. Kadaň tedy po první třetině ztrácí o pět gólů a tento náskok Slovanu se jim bude dohánět hodně špatně.
20:00'
19:51'
Lukeš se nestihl přemístit k druhé tyčce a JAN DUFEK mu prohodil puk nad ramenem. Fanoušci Slovanu se tedy dočkali pěti gólů v první třetině. Asistence: Ladislav Gengel.
19:30'
Ústí se teď usadilo v obranném pásmu Trhačů a nepříjemně tlačí. Lukeš však tento tlak zvládá.
18:00'
Roubík teď udělal pěknou kličku v útočném pásmu a puk poslal volnému Smolkovi před bránu. Tomu však puk poskočil a Slovan tak nebude oslavovat další gól.
16:45'
Kadaň sice prohrává o 4 góly, ale na jejich sebevědomí to není vůbec znát. Stále se snaží prosazovat v útočném pásmu. Avšak chybí tomu gólový konec.
16:01'
Ústí přečkalo dvě přesilovky za sebou, neinkasovala a dokonce se stihlo dvakrát prosadit.
14:50'
Opět stejná chyba od Kadaně v útočném pásmu a Slovan trestá. Podruhé se v tomto zápase trefuje JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Patrik Husák.
14:10'
Kadani skončila jedna přesilovka a druhá hned navazuje. Uvidíme jestli se dokážou Trhači prosadit.
13:55'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Martin Zdvořáček – 2 min., hákování).
13:48'
Kadeřábek z levého kruhu netrefil puk a připravil se tak o skvělou šanci.
12:30'
Kadaň udělala chybu v útočném pásmu a domácí šli tak do přečíslení 2 na 1. V oslabení tak skóruje JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: Antonín Melka.
12:09'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Markulinec – 2 min., hákování).
10:27'
Po Kousalově krásné přihrávce skóruje dnes již podruhé DANIEL VRDLOVEC. A Slovan odskakuje Trhačům o dva góly.
Asistence: Patrik Kousal
09:24'
Pěknou akci teď vytvořila první útočná formace Slovanu. Po pěkné přihrávce Roubíka na Melku šel málem Slovan do vedení 2:0.
07:12'
Slovan se nakonec ke střele dostal a ta byla úspěšná. Jako první se v dnešním zápase prosadil DANIEL VRDLOVEC a domácí jdou do rychlého vedení na začátku. Asistence: Pavel Kousal, Daniel Vrdlovec.
03:15'
Slovan se usadil v útočném pásmu, avšak Trhači skvěle brání a Slovanu se nedaří ani vystřelit na bránu soupeře.
01:44'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Bláha – 2 min., hákování).
01:09'
Ústí se nepovedlo založení útoku a dochází tak k zakázanému uvolnění. Bude se vhazovat v obranném pásmu domácích.
00:45'
V úvodu utkání jsou aktivnější hosté. Již od začátku tlačí na soupeře a na Růžicku vyslali již první střelu.
00:01'
SK Trhači Kadaň

Trhači z Kadaně prožívají hodně krušnou sezónu. Z dosavadních 11 utkání dokázali vyhrát pouze 2. Na předposlední Vsetín ztrácejí 5 bodů, takže výhra by je v tabulce neposunula, ale možná by jim dodala sebevědomí do dalších utkání.

Nejproduktivnější hráč Kadaně je Luboš Rob, který nasbíral 8 kanadských bodů (3+5) za tuto sezónu.

HC Slovan Ústí nad Labem

Ústecký klub se aktuálně nachází na 9. místě ve WSM lize. Případná výhra je může posunout až před 6. Prostějov. Ústí hrálo v této sezóně doma čtyřikrát. Bilance z těchto utkání má 2:2 (jedna výhra a jedna prohra v prodloužení).

Mezi nejproduktivnější hráče Slovanu patří Jaroslav Roubík, který nedávno oslavil tisíc kanadských bodů v druhé nejvyšší lize a Daniel Vrdlovec – oba mají 11 kanadských bodů za tuto sezónu (4+7).

Prostějov – Ústí nad Labem 3:2p
Ústí nad Labem – České Budějovice 2:0
Havířov – Ústí nad Labem 4:8
Ústí nad Labem – Slavia Praha 1:2
Litoměřice – Ústí nad Labem 3:2n
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.