1. česká hokejová liga - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Č. Budějovice : Benátky n. Jizerou - 5. prosince 2018   17:30

Č. Budějovice
05:06' Pýcha (Babka, Šimánek) • 23:15' Plášil (Beránek, Fillman) • 29:01' Plášil (Šimánek) • 53:12' Pýcha (Šimánek) • 56:58' Šimánek (Babka) • 59:16' Plášil (Fillman, Babka) • ' Karabáček
7:6
(1:1, 2:3, 3:2 - 0:0)

2:1 (SN)

Benátky n. Jizerou
09:19' M. Zachar  (Ordoš) • 27:49' Jeník   • 32:04' Ordoš  (Žemba, M. Zachar) • 39:18' Ordoš  (M. Zachar) • 49:45' Ordoš  (M. Zachar) • 57:49' Kolmann  (Jeník)
Da. Svoboda II (33. Strmeň) – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil, M. Jandus – Karabáček, Gilbert, Endál – Beránek, Šimánek, Babka – Čermák, Bradley, P. Novák – Dančišin, R. Přikryl, Z. Doležal.
Čech, Pilný – Zídek, Pechánek
Budvar aréna

Je konec! Motor ubojoval vítězství za dva body! Hattrick si v dnešním zápase zapsal Karel Plášil. Dva góly dal Pavel Pýcha. Hattrick dal také benátecký Jan Ordoš. Divoký byl především závěr utkání. Motor prohrával o dvě branky, ale dokázal srovnat. Dbě minuty před koncem vrátil vedení Benátkám Petr Kolmann. Motor necelou minutu před koncem zápasu srovnal.
V samostatných nájezdech zvítězil tým ČEZ Motor České Budějovice.
Autorem vítězné branky je VÁCLAV KARABÁČEK.
Samostatné nájezdy začínají.
Šedesát pět minut je za námi. Neskutečný zápas. Motor v poslední minutě dokázal vyrovnat, zasloužil se o to Karel Plášil.
65:00'
Prodloužení skončilo.
61:55'
Fillman teď několikrát prověřil Žajdlíka, ten zatím připraven.
60:37'
Marek Zachar ujel obráncům Motoru. Strmeň si na jeho nájezd počkal.
60:01'
60:00'
59:16'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Neskutečný závěr vidíme v Budvar aréně! Pan hattrick! KAREL PLÁŠIL vypálil od modré čáry a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Mitchell Fillman a Jakub Babka.
57:49'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
Benátky jdou znovu do vedení! Jan Jeník vyhrál buly s PETR KOLMANN prudkou dělovkou od modré čáry prostřelil Strmeně. Asistence: Jan Jeník.
56:58'
Neskutečné! Budvar aréna praská ve švech! Jakub Babka přihrál přes šíři hřiště přesně do místa, kde stál JIŘÍ ŠIMÁNEK, který poslal puk brány. Asistence: Jakub Babka.
56:10'
Jiří Šimánek se zničehonic objevil před Žajdlíkem. Jeho střela mířila pod ruku, ale Žajdlík dokázal to slabé místo pokrýt.
55:44'
54:45'
Martin Beránek ujel obraně Benátek. Už proti němu stál jediný obránce. Bohužel pro domácí trefil jen první překážku.
54:00'
Motor znovu vyhazuje přes všechny čáry. Benátky musí začít znovu od svého brankáře.
53:44'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Miloslav Čermák – 2 min., podrážení).
53:12'
Tak ještě je tu naděje! Matěj Žajdlík špatně rozehrál. Rozehrál přesně na hůl PAVLA PÝCHY, který poslal puk do pravého rohu hostující brány. Asistence: Jiří Šimánek.
51:46'
Čas plyne. Motor má už jen osm minut na srovnání.
49:45'
A tohle je už velký problém pro Motor! JAN ORDOŠ se prokličkoval až před bránu, položil si Strmeně a poslal puk do poloprázdné brány. Asistence: Marek Zachar.
48:08'
Hra je nyní v útočném pásmu Motoru. Nepřesnou přihrávkou se blýskl Plášil. Přesto je Motor usazen v útočném pásmu.
46:57'
46:19'
Motor vyhazuje přes všechny čáry. Benátky musí začít od svého brankáře.
45:23'
Dnes aktivní Ordoš znovu pálil na Strmeně. Ten si na jeho střelu počkal.
44:57'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Beránek – 2 min., hákování).
43:41'
Velkou šanci měl jeden z hostujících útočníků. Jeho střela bekhendem skončila na zadním mantinelu.
43:12'
Budějovice vyhazují přes všechny čáry, což znamená jediné. Zakázané uvolnění.
41:57'
Pýcha pálil od modré čáry. Jeho střela letěla přesně doprostřed brány. Žajdlík schoval puk do klína.
40:16'
Úvodní buly třetí dvacetiminutovky vyhrál domácí Motor. Přesilovka se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci.
40:01'
Statistiky po druhé periodě:

Střely na branku – 26:13
Střely mimo – 17:5
Úspěšnost vhazování – 63% – 37%
Trestné minuty – 6:4
Máme za sebou neuvěřitelnou druhou periodu. Motor dvakrát vedl, ale Benátky dvakrát srovnali a v poslední minutě otočili skóre. Za Motor se trefil dvakrát Karel Plášil. Za Benátky Jan Jeník a dvakrát Jan Ordoš .
40:00'
39:26'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Havlín – 2 min., nedovolené bránění).
39:18'
Benátky jdou poprvé v dnešním zápase do vedení! Marek Zachar přihrál na hůl JANA ORDOŠE, který střelou zápěstím prostřelil Strmeně. Asistence: Marek Zachar.
38:29'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Jandus – 2 min., podrážení).
37:59'
Lukáš Endál v obrovské příležitosti dvakrát netrefil prázdnou bránu! Neuvěřitelná šance,
36:29'
Hostující Zachar zahrál vysokou holí ve svém útočném pásmu. Bude se vhazovat ve střední třetině.
35:48'
Motor znovu usazen v útočném pásmu. Podaří se Motoru vstřelit čtvrtá branka do konce třetiny?
34:05'
Karel Plášil zaútočil na hattrick. Jeho střelu vyrazil Žajdlík do rohu kluziště.000
32:04'
Střídání v týmu ČEZ Motor České Budějovice: ze hřiště odchází Daniel Svoboda II, přichází Jan Strmeň.
32:04'
A je potřetí srovnáno! Benátečtí předvedli pěknou kombinaci a jako poslední se puku dotkl JAN ORDOŠ, který prostřelil Svobodu mezi nohama. Asistence: Jan Žemba a Marek Zachar.
31:34'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Milan Dančišin – 2 min., podrážení).
29:01'
A Budějovice znovu vedou! A znovu to byl KAREL PLÁŠIL, který si z pravého kruhu prostřelil Žajdlíka, Asistence: Jiří Šimánek.
27:49'
A je vyrovnáno! JAN JENÍK nabral rychlost, zajel až do útočného pásma. Zkusil štěstí bekhendem a jeho pokus zapadl až do branky Motoru. Bez asistence.
26:53'
Jeník pokusil objet bránu a zasunout za Svobodu, to se mu nepovedlo.
25:49'
Budějovice znovu usazeni v útočném pásmu. Zatím tomu chybí střela, která by ohrozila Žajdlíka.
23:15'
Motor jde znovu do vedení! Martin Beránek předložil puk na hokejku KARLA PLÁŠILA, který si trochu popojel a střelou zápěstím prostřelil Žajdíka podruhé. Asistence: Martin Beránek a Mitchell Fillman.
22:28'
U puku jsou stále hokejisté Českých Budějovic. Ti jsou usazeni v útočném zápasu.
21:03'
Pavel Novák dostal parádní přihrávku až za obranu Benátek a už si to mířil na Žajdlíka. Zkusil bekhendový blafák, ale na hostujícího brankáře si nepřišel.
20:43'
Motor pokračuje v tlaku. Zatím tomu chybí střela, která by ohrozila Žajdlíka.
20:14'
Úvodní buly druhé dvacetiminutovky vyhráli hostující Benátky. Jenže ihned po něm vyhodili až na zakázané uvolnění.
20:01'
Statistiky po první periodě:

Střely na branku – 12:6
Střely mimo – 9:2
Úspěšnost vhazování – 53% – 47%
Trestné minuty – 2:2
Za námi je prvních dvacet minut. V utkání jsme viděli dvě branky. Za Motor se v šesté minutě prosadil Pavel Pýcha, který prostřelil Žajdlíka střelou od modré čáry. Na druhé straně v desáté minutě srovnal Marek Zachar, který ujel obraně Motoru a střelou mezi betony prostřelil Svobodu, který dnes chytá své první utkání za Motor.
20:00'
19:37'
Beránek pálil od modré čáry. Jeho střela letěla těsně vedle Žajdlíkovy brány.
18:45'
Nadějnou akci Motoru zastavil hvizd čárového rozhodčího. Píská se postavení mimo hru.
17:10'
Domácí se nedohodli na střídání. Toho se snažili využít hosté. Ovšem vše na poslední chvíli uhasil Kutlák.
16:35'
Motor je stále usazen v útočném pásmu. Nicméně se mu nepodařilo něak ohrozit Žajdlíka.
15:45'
Šimánek se snažil dostat k odraženému puku. To se mu nepodařilo a Motor stále pokračuje v tlaku.
14:26'
Motor, už v pěti, se dostal znovu do útočného pásma. Endál společně s dalším útočníkem zkusil vystrašit Žajdlíka. To se nepovedlo.
13:55'
13:09'
A znovu. Motor opět vyhazuje až za Žajdlíka, ten s rozehrávkou zatím nespěchá.
12:22'
Domácí vyhazují přes všechny čáry. Benátky musí začít od svého brankáře.
11:55'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Mitchell Fillman – 2 min., držení).
11:07'
Nyní jsou to Benátky, kteří jsou v útočném pásmu. Svoboda ztratil hokejku a chytal v hráčské. Nicméně nemusel zasahovat.
09:19'
A máme vyrovnáno! Jan Ordoš poslal do jízdy MARKA ZACHARA, který ujel obraně Motoru a střelou mezi betony prostřelil Svobodu. Asistence: Jan Ordoš.
08:55'
Endál pálil z velice zajímavé pozice. Jeho střela letěla těsně vedle brány Benátek.
08:03'
Šimánek se dostal do zajímavé pozice. Dokonce se dostal i do blafáku. Ovšem Žajdlík ho skvěle vybruslil.
06:40'
Motor znovu usazen v útočném pásmu. Zatím znovu chybí střela, která by ohrozila Žajdlíka podruhé.
05:06'
A Motor jde do vedení! Jakub Babka předal puk na modrou čáru, kde stál PAVEL PÝCHA, který si sjel s pukem na druhou stranu kluziště a střelou zápěstím rozvlnil sít hostující branky. Asistence: Jakub Babka a Jiří Šimánek.
04:38'
Průžek z velkého úhlu prověřil Svobodu, ten skvěle vyrazil.
04:10'
Čermák promáchl z prostoru mezi kruhy. To byla veliká šance Motoru.
03:32'
Babka vybojoval puk v rohu kluziště a nabruslil si na kruh, odkud vyslal nebezpečnou střelu. Tu Žajdlík schoval do klína přerušil hru.
03:09'
Žajdlík čelil ihned na začátku zápasu velkému tlaku. Nicméně zatím vše zvládl na jedničku.
02:49'
02:10'
Endál nahazoval puk na bránu, do jeho střely sáhl Karabáček, jenže Žajdlík znovu připraven.
01:20'
Babka se dostal, společně se svým spoluhráčem, do velké šance, když se dostali do přečíslení dva na jednoho. Babka to vzal na sebe a Žajdlík jeho pokus vystihl.
00:49'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Daniel Špaček – 2 min., hákování).
00:20'
Kutlák nahazoval puk na Žajdlíka. Jeho pokus se snažil tečovat jeden z útočníků domácích. To se však nepovedlo.
00:01'

ČEZ Motor České Budějovice: Da. Svoboda II (Strmeň) – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil, M. Jandus – Karabáček, Gilbert, Endál – Beránek, Šimánek, Babka – Čermák, Bradley, P. Novák – Dančišin, R. Přikryl, Z. Doležal.

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Pařík) – Kolmann, Kunst, Havlín, Maier, Niko, Žůrek – Ordoš, Chrtek, M. Zachar – Jeník, Najman, D. Špaček – Rychlovský, Průžek, Wiencek – Žemba, Čech, Cikhart.

Rozhodčí: Čech, Pilný – Zídek, Pechánek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.