1. česká hokejová liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Litoměřice - 31. října 2018   18:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
20:26' Žovinec (Husák, Kofroň) • 34:10' J. Kalus (Machala, Rudovský) • 40:40' Martynek (Rudovský, Bartko) • 59:22' Machala (Kofroň)
4:2
(0:0, 2:1, 2:1)
Litoměřice
Litoměřice
37:24' M. Kadlec  (Korkiakoski, Pavlas) • 43:56' Gaspar  (Flynn)
Frýdek-M.
Petr Přikryl, Vojtěch Fiala – Karel Lukš, Jiří Novák
Hala Polárka, Frýdek-Místek
1004 diváků
Litoměřice

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Frýdek-Místek si i dnes připisuje tři body, jelikož zvítězil nad Litoměřicemi 4:2 a oplatil jim předešlou porážku na ledě Stadionu.
Hra nám v první třetině toho moc nenabídla a branky jsme se tak samozřejmě nedočkali. Úvod zápasu patřil Litoměřicím, ale ti si nedokázali nic vytvořit a posléze byli vyloučeni. První přesilovka zápasu ovšem nenabídla žádnou velkou šanci. Největší možnost první dvacetiminutovky měl domácí Zahradníček, ale s jeho pokusem si poradil Tomáš Král. Ke konci třetiny se nechal vyloučit hostující Jaroslav Dvořák
Domácím vyšel také začátek třetí periody, když se prosadil ve 41. minutě Rostislav Martynek. Ve 44. minutě sice snížil Michael Gaspar, ale Frýdek-Místek si konec utkání pohlídal a nakonec v samotném závěrů vstřelil uklidňující branku do prázdné Ondřej Machala.
59:32'
Frýdeckomístečtí jen nahodili puk na polovinu soupeře.
59:22'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Domácí se vysvobodili ze své třetiny a ve třech se vydali dopředu, kdy následně poslal ONDŘEJ MACHALA pěkný dloubáček přes obránce do prázdné brány. Asistence: David Kofroň.
59:05'
A opět se rysům povedlo vyhodit puk a Stadion musí znovu do pásma soupeře.
58:44'
Mikulík dostal kotouč do středního pásma, ale posléze se k němu dostaly opět Litoměřice.
58:28'
Jan Hlaváč si poradil s nahozeným pukem na jeho bránu a připsal si další úspěšný zákrok.
58:20'
Domácí hráč se posléze dostal k puku a zkoušel to přes celou hrací plochu ovšem těsně minul levou tyč a je z toho jen zakázané uvolnění!
57:52'
Nyní se bojuje o puk u mantinelu v pásmu Frýdku-Místku.
57:32'
Posléze byl chumel hráčů před Hlaváčem, ale ani tentokrát neskončil kotouč za jeho zády.
57:13'
Litoměřice drží puk v útočném pásmu, ale zatím nepřišla střela na domácí svatyni.
57:01'
Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!
57:01'
Oddechový čas pro hosty.
56:35'
Dan Przybyla se sice dostal přes obránce, ale následně ho Litoměřice nepustily ke střele.
55:42'
Litoměřice sice vedou v držení puku, ale obrana Frýdeckomísteckých je nenechává dostat do nějaké šance.
54:18'
Kalusova rána z mezikruží byla ztečována vedle hostující brány a Král nemusel zasahovat.
53:54'
Následně přišlo zakázané uvolnění z domácí strany a bude to tak vhazování před svatyní Jana Hlaváče.
53:32'
Martynek se nacházel před bránou soupeře, ale posléze byla přihrávka na něj zblokována.
52:58'
Lukáš Rousek si dělal místo pro střelu, ale ani tentokrát nenechala domácí obrana vystřelit soupeře.
52:25'
Peterek jen zbrzdil akci hostů, ovšem nepřerušil a dopředu jdou opět Litoměřice.
51:50'
Marcus Korkiakoski se snažil dostat ke střele z levé strany, ale domácí obránce mu v tom skvěle zamezil.
51:14'
Nyní byly velké zmatky v brankovišti Stadionu, ale Tomáš Král udržel naděje svého týmu a přikryl kotouč lapačkou.
50:35'
Hostující útočník neprošel přes Bartka, který si chtěl vymodlit faul, ale rozhodčí nechal hru plynout.
Dnešní utkání sleduje 1004 diváků.
50:12'
A další pokus hostujícího hráče končí jen v lapačce domácího brankáře.
49:59'
Hlaváč si poradil i s tímto pokusem hostů. Litoměřice dnes sice vítězí na střely na branku, ovšem výsledek je stále příznivější pro Frýdek-Místek.
48:58'
Milan Mikulík mohl vrátit dvoubrankové vedení na domácí stranu, ale napálil jen masku brankáře Krále!
48:46'
Litoměřice se nyní provinily ofsajdem a následuje buly ve středním pásmu.
48:26'
48:02'
Posléze se rysům povedlo vyhodit puk ze svého pásma a už to vypadá, že tato čtyřminutová přesilovka využita nebude.
47:27'
A další velice nepříjemná střela z hole Pavlase, ale nakonec letěl puk jen vedle domácí svatyně.
46:53'
Opět vymrštil Jan Hlaváč svůj beton, ale Frýdek-Místek je pod velkým tlakem.
46:10'
Nyní se domácím opět podařilo vyhodit puk ze své třetiny a zatím úspěšně vzdorují přesilovce soupeře.
45:41'
Následně byl opět připraven Jan Hlaváč a podržel tak v těžkých chvílích svůj tým.
45:28'
Ovšem Slezanům se posléze podařilo vyhodit puk ze svého pásma a mohou vystřídat.
44:52'
Stadion má nyní velkou možnost na srovnání, jelikož získal čtyřminutovou přesilovku.
44:26'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Milan Mikulík – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
43:56'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté se za žádnou šanci nevzdávají a snižují na 2:3! MICHAEL GASPAR dostal kotouč do domácí brány, když byl připraven na střelu před svatyní Hlaváče. Asistence: Oscar Flynn.
43:25'
Posléze přišlo zakázané uvolnění ze strany Frýdeckomísteckých.
42:08'
Frýdek-Místek se dostal ke dvěma střelám, ovšem ani jedna nezamířila na bránu Krále.
40:40'
Domácí využívají přesilovou hru už po šesti vteřinách! Jan Rudovský poslal fantastickou přihrávku na pravou stranu, kde byl osamocený ROSTISLAV MARTYNEK a ten vystřelil do odkryté svatyně soupeře. Asistence: Jan Rudovský a Jan Bartko.
40:34'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Kloz – 2 min., vysoká hůl).
40:06'
Litoměřice se krátce po buly dostaly do zakončení, ale to chytil do lapačky brankář Hlaváč.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:41.
Druhá třetina je u konce a Frýdek-Místek zatím vede 2:1. Už ve 21. minutě využili rysi přesilovou hru, když se prosadil Dušan Žovinec parádní střelou do levé šibenice. Následně byla hra velmi vyrovnaná, ovšem Slezané se dostali do dvoubrankového vedení ve 35. minutě, jelikož Jan Kalus fantasticky tečoval přihrávku Machaly přesně k levé tyči. Posléze ale Litoměřice získaly přesilovou hru, kterou ve 38. minutě přeměnily v gól, když se prosadil Martin Kadlec.
40:00'
39:56'
Hostující tým se nyní ještě dopustil ofsajdu a následuje buly ve středním pásmu pár vteřinek před koncem druhé dvacetiminutovky.
39:48'
Aleš Pavlas se pěknou fintou dostal až do zakončení bekhendem, ale s tím neměl žádné problémy brankář Hlaváč.
39:10'
Posléze se dostal ke střele Marian Adámek, ale jeho pokus byl zblokován opět jen do ochranné sítě.
39:02'
Slezané nyní bojují o puk u mantinelu v pásmu Litoměřic.
38:37'
Nyní se Stadion dopustil zakázaného uvolnění a následuje vhazování před bránou Tomáše Krála.
38:32'
Pokus domácího hráče nebyl špatný, ale skončila jen vedle hostující svatyně.
37:24'
Hosté srovnávají na rozdíl jediné branky, ovšem už v přesilové hře 5 na 4. MARTIN KADLEC byl připraven před bránou na přihrávku Korkiakoského a posléze dostal kotouč za záda Hlaváče. Asistence: Marcus Korkiakoski a Aleš Pavlas.
37:18'
Následně se domácím podařilo vyhodit kotouč.
37:02'
Litoměřice nyní mají přesilovku 5 na 3 a drží domácího soupeře pod velkým tlakem.
36:35'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Rostislav Martynek – 2 min., nebezpečná výstroj).
36:13'
Litoměřice se ocitly ve velké šanci, když se po parádní kombinaci přihrávek dostali až do zakončení na odkrytou bránu, ale Hlaváč v poslední chvíli vyrazil kotouč svou holí nad bránu!
35:40'
Opět skončil puk mimo hrací plochu a následuje vhazování ve středním pásmu.
35:22'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Štěpán Novotný – 2 min., podrážení).
34:10'
Domácí jdou už do dvoubrankového vedení! JAN KALUS parádně tečoval přihrávku Machaly přesně k levé tyči a Král opět neměl šanci. Asistence: Ondřej Machala a Jan Rudovský.
33:45'
Machalova tvrdá rána šla pouze do plexiskla.
33:30'
Hra se i ve druhé třetině, až na přesilové hry, přelévá z jedné strany na druhou a utkání je tak velmi vyrovnané.
33:22'
Posléze si Hlaváč poradil s pokusem soupeře, ale následně Frýdeckomístečtí vyhodili puk jen na zakázané uvolnění.
32:50'
Litoměřice se dostaly dopředu, ovšem tentokrát táto akce neskončila zakončením.
31:57'
Jan Hlaváč si v dnešním zápase vede velmi dobře a připsal si i tentokrát důležitý zákrok.
31:02'
Nyní už se hraje opět v plném počtu na hrací ploše a je to i tentokrát Stadion, který se snaží něco vymyslet.
30:40'
30:30'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jiří Krisl – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min., hrubost).
30:15'
Hned dvakrát vystřelil Kloz jen nad bránu Hlaváče a posléze už skončil puk ve středním pásmu.
29:50'
Domácím se stále nepodařilo vyhodit kotouč ze své třetiny a jsou pod velkým tlakem.
29:22'
Litoměřice sevřely domácí mužstvo ve útočné třetině, ale zatím nepřišla střela na svatyni Hlaváče.
28:40'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Jan Hladonik – 2 min., podrážení).
27:58'
Posléze se ocitl v šanci Frýdek-Místek, ovšem přihrávka ve finální fázi nebyla přesná.
27:41'
Rána Jebavého nebyla přesná a skončila pouze vedle brány.
27:33'
Nyní jsou to Litoměřice, které převzaly iniciativu a opět se dostaly do zakončení, ale Jan Hlaváč si připsal další úspěšný zákrok.
27:04'
Marcus Korkiakoski měl na své holi srovnání, ale Hlaváč skvěle vymrštil svůj pravý beton a vyrazil kotouč!
26:35'
Kalus prohrál souboj s protihráčem, ale po chvíli se Frýdek-Místek opět dostal ke kotouči.
26:00'
Po šesti minutách druhé třetiny se Frýdeckomístečtí dopustili zakázaného uvolnění.
25:38'
25:02'
Hladonik, který už nastoupil do druhé třetiny a jeho zranění tak nebylo až tak vážně, si nyní nezpracoval puk včas a musel opustit útočné pásmo, jinak by se ocitl v ofsajdu.
24:22'
Nyní vázla komunikace na straně Frýdku-Místku a po nepřesné přihrávce se puk ocitl až u brány Hlaváče.
23:53'
Bartkova rána ze středu pásma nebyla špatná, ale skončila sražená vedle hostující svatyně.
23:38'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Oscar Flynn – 2 min., podrážení).
23:14'
Nyní se Frýdeckomístečtí nacpali do pásma soupeře, ale ohrožení hostující brány z toho nebylo.
22:26'
Na ledě se dost přitvrdilo a Litoměřice byly v tlaku, ovšem i s dalším zakončením si poradil Hlaváč.
21:39'
Nyní už musel Hlaváč vytáhnout svůj beton, což se mu včas podařilo a zachránil svoje mužstvo od srovnání.
21:19'
Litoměřice se dostaly s kotoučem pouze do pásma domácích, ale beze střely.
20:26'
Domácí využívají přesilovou hru a otevírají tak brankový účet v dnešním utkání! DUŠAN ŽOVINEC to zkusil dva metry za modrou čáru a zamířil přesně do levé šibenice. Asistence: Patrik Husák a David Kofroň.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
Co napsat k první třetině? Zatím nám toho hra moc nenabídla a branky jsme se tak samozřejmě nedočkali. Úvod zápasu patřil Litoměřicím, ale ti si nedokázali nic vytvořit a posléze byli vyloučeni. První přesilovka zápasu ovšem nenabídla žádnou velkou šanci. Největší možnost první dvacetiminutovky měl domácí Zahradníček, ale s jeho pokusem si poradil Tomáš Král. Ke konci třetiny se nechal vyloučit hostující Jaroslav Dvořák a rysi tak budou mít skoro dvouminutovou přesilovku ve druhém dějství.
20:00'
19:51'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Dvořák – 2 min., hákování).
19:41'
Martynek byl připraven na pravé tyči, ale ten se nedokázal opřít do kotouče, jelikož ho minul..
19:13'
A další šance domácích, ovšem hostující gólman skryl kotouč pod lapačku i tentokrát.
18:55'
Jan Zahradníček si sjel na přihrávku, která posléze přišla z pravé strany a frýdeckomístecký obránce se ocitl ve velké šanci, ovšem jeho bekhend parádně vychytal Tomáš Král!
18:26'
Přechod přes modrou čáru se Litoměřicím nepovedl a dopředu tak může jít Frýdek-Místek.
17:31'
Lukáš Rousek je společně s brankářem Králem nejlepší hráč Litoměřic v dnešním utkání, jelikož se opět dostal do zakončení, ale Hlaváč byl u své pravé tyče včas.
16:39'
Poté přišla další střela domácích a momentálně má více ze hry Frýdek-Místek, ovšem v bráně hostů je Tomáš Král, který si připsal další úspěšný zákrok.
16:31'
Raška parádně odstavil hostujícího hráče od puku a nenechal tak soupeře vystřelit na Hlaváčovou bránu.
16:02'
Posléze si hostující brankář poradil s dalším pokusem a následuje opět buly v pásmu Stadionu.
15:56'
Husákova rána nadělala hostům problémy, ale Tomáš Král se zatím ukazuje ve velmi dobré formě.
15:20'
Krislovi se vůbec nepodařila přihrávka a Litoměřice mohly jít dopředu, ovšem rozhodčí celkem nepochopitelně zapískal zakázané uvolnění, i když byl u kotouče jako první hostující útočník.
14:41'
Zahradníček nyní zachránil domácí, jelikož se Litoměřice dostaly 2 na 1, ale přihrávku zblokoval právě domácí obránce.
13:56'
Lukáš Rousek to nyní udělal náramně, když se dostal přes tři domácí obránce a posléze dával kotouč před odkrytou bránu, ovšem zakončení se jeho spoluhráči nepovedlo a Hlaváč přikryl puk lapačkou.
13:32'
Gasparovo nahození zachytil frýdeckomístecký obránce a opět nemusel Hlaváč zasahovat.
13:10'
Kalus si nedokázal zpracovat kotouč a dopředu tak šli hosté, ovšem následná střela letěla jen vedle brány.
12:41'
Posléze přišlo zakázané uvolnění Litoměřic a Tomáš Král tak bude muset být ve střehu.
12:34'
Nyní se hosté dopustili pouze ofsajdu a následuje vhazování ve středním pásmu.
12:28'
11:42'
A opět se hostům podařilo vyhodit puk ze svého pásma a až na pokus Mikulíka se rysi nedostali do nějaké šance.
11:10'
Mikulíkova rána z levé strany nebyla špatná, ale Tomáš Král jí nakonec ukryl ve své výstroji a následuje buly před svatyní Litoměřic.
10:40'
Následně se ale Litoměřicím povedlo vyhodit kotouč ze svého pásma.
10:28'
Domácí se mohou dostat do vedení, jelikož získali první přesilovou hru v dnešním zápase.
10:28'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2 min., podrážení).
09:46'
Jan Hladonik nakonec odešel do šatny a hra pokračuje dál.
09:34'
Na hrací ploše jsou už také lékaři a vypadá to na tržnou ránu na čele. To se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.
09:34'
Hladonik nyní dostal nepříjemný zásah a hlavou se udeřil o mantinel. Hra je tak přerušena, ovšem vylučovat se nebude.
09:27'
Kofroňova rána trefila pouze brusli soupeře.
08:26'
A opět se hra jen přelévá z jedné strany na druhou a na ledové ploše se neděje nic zajímavého.
07:36'
Dnes se ve Frýdku-Místku v první třetině pěti gólů pravděpodobně nedočkáme, jelikož včera rysi vedli po první periodě nad Ústím 5:0.
06:50'
Zatím není k vidění příliš pohledná hra a bruslí se z jedné strany na druhou bez nějakých šancí, či záživných okamžiků.
06:07'
Hladonik neprošel přes Korkiakoského a dopředu mohou jít hosté.
05:35'
Adámkova rána z pravé strany trefila pouze před sebou stojícího obránce Litoměřic.
04:57'
Nyní se rysi dopustili pouze ofsajdu a následuje tak vhazování ve středním pásmu.
04:39'
Nyní se Litoměřice dostaly do šance, ale se zmatkem ve svém brankovišti si Jan Hlaváč dokázal poradit.
04:16'
Dušan Žovinec zkoušel nahodit puk na hostující bránu zpoza modré čáry, ale Tomáš Král nakonec zasahovat nemusel.
03:39'
Rousek musel zabrat směrem dozadu, jelikož hned za ním jeli dva frýdeckomístečtí hráči.
03:17'
Posléze se už domácí mužstvo dostalo do zakončení, ale Tomáš Král byl připraven a chytil kotouč do své moci.
03:02'
Kofroň se dostal dopředu po pravé straně, ovšem následná přihrávka nic nepřinesla.
02:21'
Martin Havelka se sice dostala dopředu po levé straně, ovšem následná střela nebo nějaké ohrožení domácí brány nepřišlo.
01:53'
Zatím jsou u kotouče převážně hosté a vypadá to, jakoby Frýdeckomístečtí hráli v oslabení.
01:32'
Michal Machač se ocitl v dobré šanci, ale jeho pokus z mezikruží vyrazil Hlaváč.
00:45'
Litoměřice se dostaly do útočné třetiny, kde nyní bojují o kotouč za svatyní Hlaváče.
00:16'
Krátce po úvodním buly se hra přerušila, jelikož kotouč skončil v ochranné síti na polovině Frýdku-Místku.
00:01'

HC Frýdek-Místek: Hlaváč (Švehlák) – Žovinec, Husák, Bartko, Zahradníček, Adámek, Krisl – Hladonik, Mikulík (C), Kofroň – Martynek (A), Novotný, Klimša (A) – J. Kalus, Peterek, Raška – Rudovský, Przybyla, Christov – Machala.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Marcel, Pavlas (C), Gaspar, Smetana (A), Kvasnička, Jebavý (A), Dluhoš – M. Kadlec, J. Kloz, Korkiakoski – Rousek, M. Zadražil, Voženílek – Flynn, Jirásek, Machač – Šik, M. Havelka, J. Dvořák.

Rozhodčí: Petr Přikryl, Vojtěch Fiala – Karel Lukš, Jiří Novák.
Frýdek-Místek se nachází až na třináctém místě s šestnácti body a skóre 57:69. V posledním zápase si poradil v domácím prostředí s Litoměřicemi 6:2, když hned pět branek vstřelil v první třetině. Nejproduktivnějšími hráči jsou se dvanácti body Martynek a Mikulík, zatímco nejlepším střelcem je se šesti góly pouze Martynek.

Litoměřice jsou aktuálně na šesté příčce a po třech výhrách v řadě přivítaly na svém ledě Třebíč. Hosté sice vyhráli první třetinu 2:1, ale ve třetí periodě se dvakrát prosadil Voženílek a Litoměřice tak zvítězily i počtvrté v řadě, tentokráte výsledkem 3:2. Nejproduktivnějším hráčem je s jednadvaceti body Kloz, který je rovněž také nejlepším střelcem, jelikož se trefil hned desetkrát.
Ve 20. kole Chance Ligy se proti sobě utkají týmy HC Frýdek-Místek a HC Stadion Litoměřice. Naposled se spolu tato mužstva utkala letos v rámci 5. kola na ledě Litoměřic, které předvedly ve třetí třetině skvělý konec a nakonec díky gólu vteřinu před koncem zvítězily 4:3. Dnes se ovšem bude hrát v hale Polárka, která nabídne kapacitu pro 2 060 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 18:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.