1. česká hokejová liga - 39. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Č. Budějovice - 27. prosince 2018   18:00

Havířov
Havířov
16:03' Rehuš (O. Procházka, Dudek) • 18:59' L. Bednář (Maruna, Bořuta) • 38:49' R. Veselý (Kotala) • 42:31' Gřeš (Kotala, Pořízek)
2154 diváků

A je tu konec dnešního skvělého duelu! Domácí ztvrdili ve třetí třetině dnešní skvělý výkon dalším přidaným gólem a vítězí tak dnes nad svým soupeřem 4:0. Děkujeme, že jste dnes byli s námi u onlajn přenosu.

Přeji příjemný zbytek večera a zase někdy opět na počtenou.
59:00'
Běží poslední minuta třetí třetiny.
58:25'
Bláha dalším fantastickým zákrokem drží čisté konto.
57:49'
Bambula dobře posunul puk na Gřeše. Ten však trefil pouze Strmeňův beton.
57:30'
56:23'
Bradyleyova dobrá střela letí mimo.
55:28'
Hostující tým jde do 6 hráčů.
55:28'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jan Bambula – 2 min., vysoká hůl).
54:22'
Bednář našel před brankou Marunu. Ten však i vlivem prudké přihrávky netrefil českobudějovickou svatyňi.
53:57'
Domácí oddechový čas.
53:43'
Doležalovi se podařilo u mantinelu vybojovat puk a zakládá další českobudějovickou akci.
51:49'
Hra je opět velmi nepřesná z obou stran a puk se pohybuje ve středním pásmu.
50:46'
Po několika nepřesnostech a odražených pucích se bude vhazovat v obranném pásmu hostujícího celku.
49:06'
Maruna posouval puk za sebe a Bednář prověřil pozornost Strmeně.
48:42'
47:45'
Domácí drží hostující celek pod tlakem.
46:41'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Milan Dančišin – 2 min., hákování).
44:29'
Kotala chtěl zakončit svůj sólový únik střelou do horního rohu Strmeňovy branky. Strmeň byl však pozorný a jeho střelu ukryl na své hrudi.
44:20'
Hra se přelívá ze strany na stranu.
42:31'
Havířov právě vstřelil branku!
A je tu další havířovský gól! Čtvrtý havířovský gól vstřelil TOMÁŠ GŘEŠ. Asistence: Jakub Kotala, Radek Pořízek.
41:51'
Pýcha trefil od modré pouze Veselého.
41:07'
Vaculík dobře našel rozjetého Endála. Ten však nezpracoval puk.
40:34'
Ofsajd domácích.
40:01'
Hráči již vjíždí na led. Třetí třetina za malý moment vypukne.
A druha třetina je za námi! Domácí potvrdili svou skvělou formu v dnešním zápase. Po brance Radka Veselého navýšili domácí vedení již na 3 branky. Třetí třetina tak jistě opět přinese spoustu dalších gólových šancí, protože domácí budou chtít ztvrdit svou výhru a České Budějovice budou chtít s dnešním duelem ještě něco udělat. Třetí třetina začne zhruba v 19:45.
40:00'
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:49'
Domácí se prosazují ve vlastním oslabení. Do samostatného úprku se dostal po přihrávce Kotaly RADEK VESELÝ. Asistence: Jakub Kotala.
38:28'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Pořízek – 2 min., hrubost).
38:28'
A další neskutečný zákrok Bláhy, který tak stále drží svému týmu náskok o 2 branky.
38:21'
37:23'
Domácí se osvobozují vyhozením puku do středního pásma.
36:28'
Pavlin byl před brankou úplně sám. Netrefil však Strmeňovu svatyni.
36:21'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Antonín Bořuta – 2 min., podrážení).
36:08'
Rozhodčí signalizuje trest. Bude se vylučovat.
35:16'
34:41'
Po přerušení nastala opět rozmíška před Strmeňovou brankou. Rozhodčí promlouvá k oběma hráčům.
33:20'
Tak tu první přesilovku domácí využili co předvedou v té druhé, dokáží jí také využít ? To se dozvíme za malý moment.
33:16'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Cody Bradley – 2 min., vysoká hůl).
32:57'
Obě mužstva hrají v plném počtu.
31:35'
Hra je nyní 4 na 4 a oba týmy mají více prostoru na ledě. Dokážou tuto výhodu využít ?
30:57'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Antonín Bořuta – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (David Gilbert – 2 min., hrubost).
30:36'
Bláha opět podržel domácí skvělým švihem své lapačky. Bude se vhazovat.
29:25'
Icing domácích.
28:27'
Kotalova dobrá střela z levého kruhu končí odražena od vyrážečky Strmeně v ochranné síťi.
27:10'
Procházkova střela končí odražena od Strmeňových betonů v rohu kluziště.
26:23'
Domácí se osvobozují z tlaku hostujícího celku vyhozením puku do středního pásma.
25:20'
A opět důležitý zákrok Bláhy po střele Janduse. Domácí gólman teď dobře podržel svůj tým.
24:49'
Bláha předvedl tzv. semafor a drží tak čisté konto.
24:17'
Veselého nahození nenašlo adresáta a České Budějovice se ujímají kotouče.
23:34'
Střela Rehuše na opačné straně hrací plochy byla také sražena do ochranné sítě.
23:17'
Střela Nováka končí sražena Semanem v ochranné síťi.
21:46'
V šanci 2 na 1 se k zakončení nakonec dostal Kotala. Strmeň byl však opět pozorný.
21:23'
Maruna od modré prověřil Strmeně.
20:33'
Nahození Pláška raději ukrývá Bláha pod svou lapačku.
20:01'
Hráči již vjíždí na hrací plochu. Druhá třetina za malou chvíli začne.
V první třetině jsme viděli na obou stranách několik gólových situací. Dvakrát se ale k velké radosti domácích fanoušků radoval domácí AZ Havířov a po první třetině tak vede 2:0. Ve druhé třetině jistě uvidíme opět spoustu akcí na obou stranách, protože domácí budou chtít navýšit náskok a České Budějovice ho budou chtít naopak stáhnout. Druhá třetina začne zhruba v 18: 53.
20:00'
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
18:59'
Domácí využívají přesilovou hru a odskakují tak na rozdíl dvou branek. Jmenovitě se prosadil po krásné střele z mezikruží LUKÁŠ BEDNÁŘ. Asistence: Jan Maruna, Antonín Bořuta.
17:51'
Domácí se usazují v pásmu hostí a vytvářejí si tlak.
17:32'
Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Žiga Pavlin – 2 min., podrážení).
17:09'
Macuh se snažil navýšit vedení. Jeho střela z mezikruží však končí pod Strmeňovou lapačkou.
16:03'
Tak to byla nádhera! Po krásné střele do horního růžku Strmeňovy branky se prosazuje BRANISLAV REHUŠ. Asistence: Ondřej Procházka, Jakub Dudek.
15:04'
Kotala se řítil směrem na Strmeně v souboji 1 na 1. Jeho střelu zastavil až budějovický gólman a stav zápasu je tak zatím bezgólový.
14:31'
Puk po několika tečích končí na havířovské střídačce. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
13:25'
Rašnerova přihrávka zpět za Bláhovu branku našla pouze Plášila a ten se snaží s pukem něco vymyslet.
12:26'
Je pískáno zakázané uvolnění Českých Budějovic.
11:01'
Matiova střela z pravého kruhů končí na Strmeňově hrudi. Bude se vhazovat.
10:05'
Doktor vyzkoušel na domácí jeden z pěkných hokejových triků, kdy si prohodil puk mezi nohami a chystal se zakončovat. Domácí mu však tento pokus překazili.
09:21'
Zakázané uvolnění Českých Budějovic.
09:02'
Další těsný ofsajd domácích.
08:24'
Střela jednoho z havířovských útočníků končí ve Strmeňově lapačce. Bude se vhazovat.
07:34'
Budějovice semkly havířovské hráče před Bláhovou svatyňí a nepouštějí je k puku.
07:17'
Střelu Čermáka z mezikruží Bláha bez problému chytá.
07:04'
07:02'
Domácím se nedaří úspěšně rozehrát a tak puk končí opět na holích havířovských obránců.
06:30'
Chybu v domácí rozehrávce málem potrestal Doktor. Jeho střelu však Bláha vytěsnil těsně mimo branku.
05:21'
Maruna zkouší něco vymyslet s pukem za Strmeňovou brankou. Jeho spoluhráči se mu však neukazují a tak nemá komu přihrát.
04:41'
Dobrá střela Fillmana od modré nakonec končí v lapačce havířovského gólmana.
04:40'
Mrowiec hledal někoho se svých spoluhráčů před Strmeňovou brankou. Hostující obrana však byla pozorná a přihrávku vystihla.
02:47'
Icing hostí.
02:30'
Po nepřesnostech v domácí rozehrávce se k puku dostává také Bláha a posílá puk podél mantinelu na Cihláře.
01:31'
První šance hostí je tady. Střelu Doktora však Bláha chytá.
01:05'
Čermákova přihrávka končí ztečována v rohu kluziště.
00:01'
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:01'
Hráči obou celků již vjíždí na hrací plochu. Utkání za malou chvíli vypukne.

AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (Matoušek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Mrowiec, Rašner, Dudek, Rutar – Rehuš, F. Seman (A), O. Procházka – L. Bednář, R. Veselý, Maruna (C) – Kotala (A), Pořízek, Gřeš – Bambula, Cihlář, Macuh.

ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Da. Svoboda II) – M. Jandus, Pýcha, Fillman, Plášil, Pavlin, Vydarený (C) – Babka, R. Přikryl, Šimánek – Endál, Gilbert, M. Novák – Z. Doležal, Bradley, Čermák (A) – Vaculík, Dančišin, Doktor.

Rozhodčí: Fiala V., Obadal – Štofa, Beneš.
Vítám vás u on-line přenosu ze zápasu 39. kola Chance ligy mezi domácím AZ Residomo Havířov a ČEZ Motor České Budějovice. Půjde o souboj dvou silných týmů, a tak věřím že zápas bude herně velmi zajímavý a divácky atraktivní.

AZ Residomo Havířov

Havířovskému celku se v poslední době moc nedaří. V posledních 6 odehraných duelech si připsali pouze 2 výhry nad Benátkami nad Jizerou a Slavii. V minulém kole zavítali havířovští hokejisté na led Přerova, kde prohráli 4:2. Proti Budějovicích však v letošní sezóně již jednou vybojovali cenné 3 body a tak domácí hokejisté i fanoušci věří, že tento výkon zopakují v tomto nadcházejícím duelu. Po odehraných 38. kolech má havířovský celek na svém kontě 57 bodů a obsazuje v tabulce 7. místo

ČEZ Motor České Budějovice

Budějovice se po několika prohraných duelech vrací na svou správnou vlnu. Z posledních 10 kol prohráli pouze 3 duely a zdá se, že výborná forma tohoto silného celku je zpět. V minulém kole potvrdili svou formu velmi dobrým výkonem proti Kladnu, kdy kladenské Rytíře na svém ledě porazili vysoko 7:3. Proti havířovskému celku to však Budějovice nebudou mít vůbec jednoduché, protože AZetu se na domácí půdě letos proti Budějovicím již jednou zadařilo, když v 9. kole dokázali vyválčit cenné 3 body. Po odehraných 38. kolech má budějovický celek na svém kontě 68 bodů a obsazuje v tabulce pěkné 2. místo.

V letošní sezóně se AZet setkal s Budějovicemi celkem dvakrát. V prvním duelu vyhrál AZet po velmi dobrém výkonu na svém ledě 4:2 a připsal si tak cenné 3 body do tabulky. Ve druhém vzájemném setkání, se už Budějovice zaskočit nenechaly a po vítězství 5:1 ve svém domácím prostředí ukázali svou sílu. A jak dopadne třetí duel těchto týmů v této sezóně? To se dozvíme již za pár hodin.

Kdo bude slavit tentokrát, se dozvíme již zítra večer. Utkání začíná v havířovské GASCONTROL aréně v 18:00.

Sestavy obou celků z posledního odehraného kola CHANCE Ligy:

AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (Zlatnický) – Chroboček, Matai, Mrowiec, Rašner, Dudek, Rutar, Kachyňa – O. Procházka, F. Seman, Rehuš – Maruna, R. Veselý, L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala (C) – Žukenov(A), Cihlář (A), Macuh.

ČEZ Motor České Budějovice: Strmeň (Dvořák) – Plášil, Fillman, Pýcha, M. Jandus, Vydarený, Pavlin – M. Novák, Gilbert, Dunn – Čermák, Bradley, Karabáček – Heřman, R. Přikryl, Doktor – Beránek, Šimánek, Babka – Dančišin.