1. česká hokejová liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Havířov : Přerov - 14. listopadu 2018   18:00

Havířov
Havířov
19:57' Gřeš (Kotala) • 61:57' Chroboček (Gřeš)
2:1
(1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Přerov
Přerov
11:41' Sikora  (Milan Procházka, Pšurný)
Havířov
Lukáš (Bláha) – Chroboček, Matai, Staněk, Zdeněk, Rutar, Dudek, Mrowiec – R. Veselý, F. Seman (A), Rehuš – Maruna (C), Haas (A), L. Bednář – Gřeš, Pořízek, Kotala – Macuh, Mráz, Bambula.
Přikryl, Koziol – Kotlík, Zídek
GASCONTROL Aréna, Havířov
1356 diváků
Přerov
Klimeš (Šurý) – Pala (A), Čáp, Padrnos, Zbořil, R. Černý, Malina, M. Pohl – T. Doležal, T. Sýkora (C), Navrátil – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Kopta, Moučka, Mašín – Zmeškal.

Dnešní zápas je u konce. Po pěkném souboji a výkonech z obou stran se nakonec raduji domácí, kteří dokázali svůj vítězný gól vstřelit v prodloužení a získali tak další 2 body do tabulky. Přerov si z Havířova odváží bod jeden.

Další zápas sehraje AZ Havířov v pondělí s Prostějovem od 18:00.
Přerov přivítá na svém domácím ledě v sobotu 17.11 od 17:00 Ústí nad Labem.

Ode mě je to pro dnešek vše, Přeji všem příjemný zbytek večera. Naviděnou.
61:57'
Havířov právě vstřelil branku!
A je tu konec dnešního duelu. Po pěkně sehrané akci se prosazuje DAVID CHROBOČEK. Asistence: Tomáš Gřeš.
61:16'
Klimeš předvedl ve svém brankovišti zákrok zápasu a drží tak naději Přerova na vítězství.
60:33'
Domácí kombinují v pásmu hostujícího celku.
60:01'
Ani třetí třetina nepřinesla rozuzlení dnešního duelu. Bude tak následovat prodloužení které začne zhruba v 20:20.
60:00'
59:25'
Kotalova střela letí těsně vedle.
59:15'
Domácí oddechový čas.
59:15'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Roman Pšurný – 2 min., držení).
58:09'
Bednářova střela prošla až na Klimešovu branku. Golman přerovanů tuto střelu vyráží za branku.
57:28'
56:59'
Několik střel Přerova ohrozilo havířovskou branku. Všechny ale zneškodnil Lukáš.
56:17'
55:43'
Pšurného střela končí v Lukášově lapačce.
55:27'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Chroboček – 2 min., vysoká hůl).
55:11'
Domácím se nedaří dostat do obranného pásma Přerova.
54:32'
Hosté se osvobozují.
54:15'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., nedovolené bránění).
53:43'
Zakázané uvolnění Přerova.
53:05'
Chroboček dokázal dobře vystihnout puk ve středním pásmu. Jeho rozehrávka pozdější byla ale nepřesná.
52:02'
Lukáš pohotovým vyjetím z branky dokázal puk odehrát a zabránil tak velké šanci Přerova.
50:18'
Sikora úplně sám uháněl na Lukáše. Kotala však svým pohotovým obranným zákrokem dokázal Sikorovi vypíchnout puk.
48:45'
Dnešní utkání sleduje 1356 diváků.
48:36'
Ofsajd Přerova.
48:26'
Bednářovu střelu z mezikruží vyráží Klimeš betonem do rohu.
47:39'
47:31'
Domácí chybují v rozehrávce. Bude nasledovat buly po levici Lukáše.
47:05'
Ofsajd domácích.
46:26'
Střela Pořízka byla zblokována.
45:49'
Pořízek z těsné blízkosti trefuje Klimešovu vyrážečku.
45:35'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., nedovolené bránění).
45:19'
Pěkný zákrok předvedl Lukáš po střele Paly. Bude se vhazovat.
44:57'
Rutarova střela se otřela o Moučku a konči za Klimešovou brankou.
44:13'
Sikora hledal svou přihrávkou své spoluhráče před Lukášovou brankou. Ani jeden se k nabízenému puku nedostal.
43:48'
Domácí se osvobozují.
43:22'
Dudek bojuje v rohu kluziště o puk.
42:56'
42:50'
Rozhodčí přerušuje hru poté, co byla Lukášova branka byla posunuta přerovským útočníkem.
42:18'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Branislav Rehuš – 2 min., vysoká hůl).
42:01'
Po střele jednoho z havířovských hráčů zvoní břevno!
41:41'
Bednářovu střelu vyráží Klimeš do ochranné sítě. Bude se vhazovat.
41:18'
40:29'
Sikora hledal Doležala na druhé straně hrací plochy. Ten však přihrávku nezachytil.
40:01'
Oba týmy již vjíždí na led. Třetí třetina za malou chvíli začne.
V druhé třetině jsme viděli šance na obou stranách. Ani jedna však neskončila gólem. Do třetí třetiny půjdou oba týmy za remízového stavu 1:1. Jak tento zápas nakonec skončí? To se dozvíme za malou chvíli. Třetí třetina začne cca v 19:43.
40:00'
39:20'
39:16'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jan Maruna – 2 min., hrubost).
39:00'
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:12'
Navrátil pálí z bezprostřední blízkosti mimo Lukášovu branku.
37:03'
36:48'
Staňkovu střelu uviděl Klimeš až na poslední chvíli, ale i přesto na ni dokázal zareagovat a puk vyrazit.
36:01'
Zakázané uvolnění domácích.
35:56'
Domácí se sami připravili o pásmo po chybné rozehrávce a hosté si tak mohou alespoň na chvíli oddechnout.
35:30'
35:00'
Havířov si zahraje další přesilovku v zápase, podaří se mu vsítit další branku a využít tak další početní výhodu?
34:57'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jaroslav Moučka – 2 min., vysoká hůl).
34:25'
Gřeš našel na polovině hřiště rozjetého Mráze. Tomu ale puk sjel z hole a přerovští hokejisté získávají puk.
33:40'
Gřeš střílí z mezikruží a Klimeš jeho střelu vyráží mezi kruhy..
32:39'
Domácí jsou v posledních střídáních na hřišti aktivnější a často získávají puky na své hole.
31:05'
Střela Mataie se odráží od Pohlových chráničů a puk se odráží do středu kluziště.
30:12'
Pěkné šance proběhly během chvilky na obou stranách. Lukáš i Klimeš však byli ve svých brankách pozorní a zachytili všechny gólové pokusy.
28:46'
27:54'
Oba týmy předvádějí na obou stranách spoustu chyb a puky často končí ve středním pásmu.
26:17'
Střelu Sikory z rohu Lukáš v pohodě chytá.
26:00'
Velkou šancí domácích 3 na 0 zakončoval Mráz.Klimeš si však na jeho střelu počkal a chytil ji do své lapačky.
25:04'
Po chybné rozehrávce domácích se puků zmocňují hosté.
24:49'
Velká chumelenice před Klimešovou brankou. Rozhodčí následně píská nedovolený zákrok vysokou holí.
24:39'
Po střele Mataie končí puk v Klimešově lapačce.
24:04'
Staněk skočil na poslední chvíli do letícího puku. Puk končí mimo dosah přerovanů.
23:22'
Malinovu střelu sráží Bambula do rohu kluziště.
22:28'
Domácí se po povedené akci usazují v obranném pásmu Přerova.
21:43'
Zakázané uvolnění hostujícího celku.
21:38'
Obě družstva bojují v rohu o puk.
20:23'
Rehuš byl na led stažen Čápem. Rozhodčího pravice však zůstává dole.
20:01'
Hráči již vjíždí na led. Druhá třetina za malou chvíli začne.
První třetina přinesla pěkné akce na obou stranách. Jako první se prosadili hosté, když ve 12. minutě vstřelil gól MAREK SIKORA. Domácí dokázali gólově odpovědět až 3 vteřiny před koncem 1. třetiny, když zužitkoval přesilovku TOMÁŠ GŘEŠ. Druha třetina začne v cca 18:50.
20:00'
19:57'
A je to tady! Domácí fanoušci jásají. První přesilovou hru po nádherné přihrávce zužitkoval střelou k tyči TOMÁŠ GŘEŠ. Asistence: Jakub Kotala.
19:38'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jakub Navrátil – 2 min., pozdní dohrání).
19:00'
Běží poslední minuta první třetiny.
18:30'
Pohl svou nahrávkou hledal Mašína. Puk byl však příliš dlouhý a přerovský útočník na něj nedosáhl.
18:03'
17:01'
Hosté se usazují v obranném pásmu havířovanů.
16:40'
16:03'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (David Zdeněk – 2 min., nedovolené bránění).
15:40'
Seman svou střelu umisťoval mezi Klimešovy betony. Ten ji svým rychlým zákrokem však lapil.
15:15'
Po několika odrazech končí puk za havířovskou brankou. Domácí budou mít další šanci rozehrávky.
14:31'
13:41'
Po Macuhově střele ve vlastním oslabení se bude vhazovat po levé straně Klimešovy svatyně.
13:19'
12:31'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jakub Kotala – 2 min., příliš mnoho hráčů).
11:41'
Přerov právě vstřelil branku!
Přerov jde do vedení! První branku v utkání vstřelil po pěkné střele do horní části domácí svatyně MAREK SIKORA. Asistence: Milan Procházka, Roman Pšurný.
11:33'
Procházkova střela z mrtvého úhlu končí na druhé straně hrací plochy.
10:33'
Macuhova střela končí za brankou.
10:14'
10:12'
Střela Kotaly končí rovněž v Klimešově lapačce.
09:46'
Matai střelou od modré trefuje Klimešovu lapačku.
09:35'
Domácí drží Přerov pod tlakem.
09:02'
08:28'
Rehuš bojuje v v rohu o puk.
08:14'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Mikuláš Zbořil – 2 min., nedovolené bránění).
07:50'
Pořízkovo nahození končí vysoko sraženo nad brankou.
07:30'
Další zakázané uvolnění Přerova.
06:22'
Moučka se před Lukášem ocitl po pěkné sólové akci úplně sám. Lukáš však dobře zasáhl betonem a puk vyráží mimo.
06:05'
04:59'
Další šance domácích! Bambula však z velké šance míjí branku.
04:18'
Pořízek si na modré čáře najel dobře na přihraný puk a jeho střela končí v Klimešově lapačce. Bude se vhazovat.
03:00'
Bednář si chytře obhodil puk o mantinel. Pala ho však dojel jako první a přerovští tak budou mít možnost další rozehrávky za brankou.
02:54'
Mašín se po domácí chybné rozehrávce dostal ke střele. Lukáš ji zachytil lapačkou a přerušuje hru.
01:46'
Macuh se dostal sám úplně před Klimešovu klec. Střela však končí jen na betonu přerovského gólmana.
01:07'
Dudkova střela trefila Mašína do nohy a odráží se do rohu kluziště.
00:51'
Máme tu první akci domácích. Střelu Maruna chytá Klimeš do lapačky.
00:21'
Puk po několika odrazech končí na domácí střídačce. Bude se vhazovat.
00:01'
Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:01'
Hráči již vjíždějí na led a utkání za malou chvíli vypukne.
Vítám vás u on-line přenosu ze zápasu 23. kola Chance ligy mezi domácím AZ Residomo Havířov a HC Zubry Přerov. Půjde o souboj dvou týmů, kterým se v posledních kolech bodově dařilo a tak věřím, že v tomto duelu uvidíme pěkný hokej se stran obou družstev.

AZ Residomo Havířov

Havířovští hokejisté, se po mírném zakolísání dostali opět na tu správnou vlnu. V posledních 10. kolech CHANCE ligy, neobstáli pouze ve dvou duelech, ve kterých podlehli Litoměřicích a Jihlavě. V posledním zápase se AZet setkal s celkem HC Slavia Praha. Pražané však výhodu domácího prostředí nevyužili a havířovští hokejisté si po vítězství 2:3 v prodloužení připsali do tabulky zasloužené 2 body. Po odehraném 22. kole tak havířovský celek má na svém kontě 37 bodů a obsazuje v tabulce pěkné 6. místo.

HC ZUBR Přerov

Přerov může být zatím se svými výkony v letošní sezóně spokojen. V probíhajícím ligovém ročníku si na své konto připsal 14 výher a 8 porážek. Z posledních pěti zápasů ve čtyřech případech bodoval a to mu dodává potřebné sebevědomí přes zítřejším duelem. Proti havířovskému celku to však nebude mít vůbec jednoduché. Po odehraném 22. kole tak přerovský celek má na svém kontě 39 bodů a obsazují v tabulce krásné 3. místo.

Vzájemná bilance obou týmů v minulé sezóně skončila remízou 2:2 na zápasy. V letošní sezóně se domácí AZET setkal s Přerovem v jednom soutěžním duelu. V tomto zápase však byli úspěšnější přerovští Zubři, kteří na své domácí půdě dokázali porazit havířovany 6:3. Bilanci vzájemných zápasů po tomto duelu tedy vede Přerov 3:2.

Kdo bude slavit tentokrát, se dozvíme již zítra večer. Utkání začíná v havířovské GASCONTROL aréně v 18:00.