1. česká hokejová liga - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Benátky n. Jizerou - 12. září 2018   18:00

Kadaň
Kadaň
21:27' Helt (J. Müller, Říha) • 32:12' Šulek  • 40:34' Wágner (Klíma, Kůs) • 44:15' Klíma  • 48:18' Helt  • 58:00' Klíma (Kůs, Szathmáry)
6:7
(0:1, 2:3, 4:2 - 0:1)
Benátky n. Jizerou
16:41' D. Špaček  (Chrtek) • 21:51' Šír   • 23:17' Duda   • 38:56' Chrtek  (Psota) • 47:36' D. Špaček  (Husa) • 59:50' D. Špaček  (Duda, Niko) • 64:24' D. Špaček  (M. Zachar)
Kadaň
Hamalčík (Kuchař) – Szathmáry (C), Kadeřávek, Grebeňuk, Janeba, Popela, Kachyňa, Franc – Wágner (A), Kůs, Klíma (A) – J. Müller, Říha, Rezek – Šulek, Tupý, Helt – J. Svoboda, Rindoš.
GRECH Martin, DOLEŽAL Jan – KOKRMENT Ondřej, ŠIMÁN Miroslav
ZS Kadaň
Hosnedl (49. Žajdlík) – Niko, Kolmann (C), Maier, T. Hanousek, Husa, Kunst – Duda, J. Mikyska, M. Zachar (A) – Psota, D. Špaček (A), Chrtek – Braid, Šír, Průžek – Rychlovský, Burda, Wiencek.

64:24'
Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
DANIEL ŠPAČEK střílí svůj dnešní čvrtý gól, a zároveň vystřeluje druhý bod pro Benátky. Asistence: Marek Zachar.
64:07'
Opět akce dva na jednoho, Zachar naštěstí pro domácí promáchl.
63:29'
Šimon Szathmáry tak dlouho váhal na modré čáře, až přišel o puk, hosté následovně jeli ve dvou na jednoho obránce, ale ani s tímto pokusem neměl Hamalčík problém.
62:20'
První kontakt s pukem měl Radek Duda, který pálil nepřesně.
61:10'
Kadaň v prodloužení ještě nepůjjčila soupeři puk, ale ani si nevytvořila gólovou šanci.
60:20'
Lukáš Klíma se řítil na brankáře, jeho pokus končí mezi betony Žajdlíka.
60:01'
60:00'
59:50'
Radek Duda nahodil z rohu puk před domácí branku, kde se ho zmocnil DANIEL ŠPAČEK, který vyrovnává skóre a zároveň završuje svůj hattrick. Asistence: Radek Duda, Ján Niko.
58:00'
Kadaň právě vstřelila branku!
Mátm tu obrat! Jaroslav Kůs našel svou přihrávkou LUKÁŠE KLÍMU, který přzemní střelou prostřeluje vše co mu stálo v cestě.
57:50'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Patrik Maier – 2 min., hákování).
57:28'
Takřka celá pětka Benátak se vydávala do útoku na tři kadaňské hráče, akci zastavuje offside.
56:04'
Domácí v přesilové hře sice kombinují, ale čas na střelu jim Benátky nedávají.
54:47'
Benátky ujeli do situace dva na jednoho. Celou akci vyřešil tygřím skokem Lukáš Klíma.
54:17'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Tomáš Hanousek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:22'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Husa – 2 min.).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., hrubost).
53:17'
Puk mířil před domácí odkrytou klec, kde čekal Jakub Husa, kterému na poslední chvíli přeskočil puk čepel.
52:00'
Domácí se nemohou celou přesilovou hru dostat do útočného pásma.
50:53'
Daniel Špaček byl blízko třetímu gólu v oslabení. Jeho střelu vyrazil Hamalčík do ochranné sítě.
50:34'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Josef Mikyska – 2 min., hákování).
49:49'
Kadaň je na koni! Po vyrovnávacím gólu jhsou domácí aktivnějším celkem na hřišti.
48:18'
Střídání v týmu HC Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Lukáš Hosnedl, přichází Matěj Žajdlík.
48:18'
Ihned po skončení přesilové hry tu máme opět vyrovnáno! FILIP HELT objel pomalu celé kluzistě a od modré čáry vyrovnává. Bez asistence.
47:36'
Druhý gól v oslabení. Rychlý protiútok využil DANIEL ŠPAČEK. Asistence: Jakub Husa.
46:12'
Chance Braid rychle vystartoval podél mantinelu na domácí branku, jeho pokus zlikvidoval vyrážečkou Hamalčík.
46:08'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ondřej Chrtek – 2 min., hákování).
45:08'
Hosté se snaží o kombinaci v útocném pásmu, ale kadaňská obrana šikovně odráží puky na rychlé protiútoky.
44:15'
Máme vyrovnáno! LUKÁŠ KLÍMA si šikovně od mantinelu vybruslil mezi kruhy, okdud střelou do protipohybu nedal Hosnedlovi sebemenší šanci. Bez asistence.
42:24'
Jakub Husa nahazoval od modré čáry, puku do cesty vložil hůl Jakub Rychlovský, jehož teč naštěstí pro domácí končí nad brankou Hamalčíka.
41:54'
Druhý domácí icing po sobě.
40:34'
Lukáš Klíma vypálil od modré čáry, puk se odrazil od tyčky před bránu, kde se nejlépe zorientoval FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Lukáš Klíma, Jaroslav Kůs.
40:01'
Druhá třetina nabídla celkem pět branek, nejprve vyrovnal domácí Helt. Následnovně bylo po faulu nařízeno trestné střílení, to proměnil hostující Šír. O necelé dvě minuty později se prosadila posila Benátek Radek Duda. Na rozdíl jedné branky snižoval kadaňský Ondřel Šulek, ale ve 39. minutě hosté navýsíli skóre znovu o dvě branky. Třetí třetina začne přibližně v 19:49.
40:00'
38:56'
ONDŘEJ CHRTEK ujel kadaňské obraně a ukázkově zakončil. Asistence: Matěj Psota.
37:45'
Filip Helt přihrál do jízdy Josefu Rindošovi, kterému na poslední chvíli vypíchl puk obránce hostí.
37:02'
Další výpad hostujících hokejistů zastavuje Hamalčík.
36:07'
Marek Zachar se rozjel na domácí brankáře, ale místo puku skončil v brance on sám.
34:02'
Trhače tato branka nakopla, jsou nyní lepším celkem na hřišti.
32:12'
ONDŘEJ ŠULEK vyjel z poza brány na hranici pravého kruhu a střílí kontaktí gól. Zdálo se, že gól padl do posunuté branky, ale dle debaty rozhodčích bylo vše podle pravidel. Bez asistence.
31:40'
Hosté nyní kombinují před Hamalčíkovou bránou, ten je ovšem proti a všechny pokusy úspěšně likviduje.
31:04'
Daniel Špaček se řítil na domácího brankáře, cestu mu překazil Šimon Szathmáry.
30:06'
Hosté se osvobodili vyhozením kotouče, ten následně dostal do rychlého protiútoku domácí Muller, který se do zakončení zamotal a posunul Hosnedlovu klec.
28:28'
27:31'
Střídání v týmu HC Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Matěj Žajdlík, přichází Lukáš Hosnedl.
27:22'
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Hamalčík tento útok zastavil.
26:45'
Domácí jsou nyní oproti první třetině aktivnější.
25:29'
25:29'
Hostující brankář byl zasažen dělovkou z hole Jana Svobody a v doprovodu spoluháčů odjíždí na střídačku.
24:38'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Ján Niko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
23:17'
RADEK DUDA obkroužil domácí klec a zasunul puk za Hamalčíkova záda. Bez asistence.
21:51'
JAN ŠÍR se rozjel proti Hamalčíkovi. Nejprve naznačil rameny a zasunul puk do odkryté části klece.
21:51'
Ondřej Kachyňa zahákoval Jana Šíra. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.
21:27'
Hostující brankář Hosnedl se snažil rozehrát puk, čehož využil Filip Helt. Asistence: Jan Müler, Lukáš Říha.
21:21'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Kolmann – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:35'
Šimon Szathmáry hned dvakrát vystřelil od modré čáry, obě střely zlikvidoval hostující Hosnedl.
20:01'
První třetina dopadla lépe pro hosty, kteří zásluhou Daniela Špačka gólem v oslabení vedou 1:0. Druhá třetina začne přibližně v 18:53.
20:00'
19:52'
Kadaň byla blízko vyrovnání. Střela z hole kadaňského kapitána Šimona Szathmáryho končí na tyčče Hosnodlovo branky.
19:25'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Chance Braid – 2 min., hrubost).
18:20'
Po střele Josefa Mikysky zvoní horní tyč za zády domácího brankáře.
16:41'
Hosté se prosazují ve vlastním oslabení. Ondřej Chrtek nahrál na hůl DANIELA ŠPAČKA, kterému se reparát dokonale povedl. Asistence: Ondřej Chrtek.
16:22'
Daniel špaček ujen na Hamalčíkovu bránu, ten s jeho pokusem moc práce neměl.
15:40'
Puk mimo hřiště, vhazování ve středním pásmu.
15:26'
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Josef Mikyska – 2 min., příliš mnoho hráčů).
15:04'
Trhači se na chvíli usadili v pásmu Litoměřic, na branku se jim vystřelit nepodařilo.
14:04'
Kadaňský útok skvělým napadáním zastavuje Špaček.
13:14'
Kadaň se po dlouhé době dostala před soupeřovu branku. Střelu Lukáše Klímy vykopl Hosnedl.
12:07'
Matěj Psota byl blízko ke vstřelení branky, puk před ním na poslední chvíli uskočil.
10:42'
Icing domácích.
10:00'
Hra se odehrává na domácí polovině. Hamalčík odolává.
08:08'
Fratišek Wágner zachraňuje Kadaň, když zastoupil brankáře a zastavil puk na brankové čáře.
07:53'
Po Hanouskově střele zazvonila tyč, od které se puk odrazil přímo pod Hamalčíka.
07:18'
Domácí zaútočili ve vlastním oslabení, když se do předu dostala ihned dvojice kadaňských. Martin Franc vystřelil jen do betonů Hosnedla.
06:51'
Trhači se vysvobozují vyhozením kotouče přes všechny čáry.
06:37'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., krosček).
04:59'
Hosté se tlačí do útoku, zatím marně.
03:58'
Útok Benátek zastavila píšťalka čárového rozhodčího, offside.
01:45'
Benátky se usadili v útočném pásmu, kadaňská obrana odolává.
01:03'
Vhazování po Hamalčíkovo pravici.
00:13'
Domácí obrana špatně rozehrála, Benátky si připisují první střelu na branku.
00:01'
Oba týmy jsou nastoupené na modrých čárách, utkání za pár chvil odstartuje.
HC Benátky nad Jizerou
Benátky před sezónou značně posílili. V brankovišti mají jistotu, která nese jméno Marek Schwarz. V útoku se představí Radek Duda. Hostům začátek sezóny vyšel o něco lépe, když nejprve podleli na ledě Českých Budějovic 5:1, ale ihned o dvy dny později porazili před domácím publikem Jestřábi z Prostějova 6:4. Mají tedy na svém kontě 3 body a nacházejí se na osmém místě tabulky.
SK Trhači Kadaň
Domácím začátek sezóny nevyšel podle představ. V prvním zápase podlehli proti Porubě 3:5, kdy se postupně prosadila trojice domácích hráčů, jmenovitě Jakub Trefný, Václav Rezek a Jan Müller.

V pondělí Trhači zajížděli do dalekého Vsetína, kde se opakoval výsledek z konce minulé sezóny.