1. česká hokejová liga - 28. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Třebíč - 26. listopadu 2018   18:00

Kadaň
Kadaň
10:00' Maršoun (Rindoš) • 20:58' Klima (Chlouba, Kůs) • 23:37' Klima (J. Holý) • 25:45' Šťovíček (Klima)
4:3
(1:1, 3:0, 0:2)
Třebíč
Třebíč
16:10' Havlát  (Süss, Ferda) • 40:46' Raška  (Kusko, Süss) • 58:24' Kusko  (L. Horký, Nedvídek)
Kadaň
Wagner, Valenta – Votrubec, Ševic
ZS Kadaň
Třebíč
Jekel (26. Do. Svoboda) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka (C), R. Čermák, Vl. Brož – Vodný, Raška, Střondala – Kusko (A), Nedvídek, L. Horký – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Süss.

Ve třetí třetině se podařilo hostům vsítit dvě branky a zásluhou Raška a Kuska upravit skóre na konečných 4:3.
59:44'
Kadaň drží puk v útočném pásmu.
59:15'
Kadaňská střela do odkraté klece končí na tyččce!
58:44'
Hosté to zkoušejí bez brankáře!
58:24'
Horácká Slavia právě vstřelila branku!
SILVESTR KUSKO dostal přihrávku do kruhu, odkud propaluje Kantora mezi betony a vstřeluje kontaktní gól. Asistence: Luboš Horký, Lukáš Nedvídek.
57:58'
Kadaň se už do ničeho nehrne a šetří čas.
56:57'
Lukáš Klíma chtěl napodobit svého bratra, ale tentokrát jeho kličku Svoboda chytá.
55:52'
Lukáš Popela zachyboval v rozehrávce, ale svou chybu ihned napravil, když zachytil hostující přihrávku.
54:55'
Třebíč kombinuje před Kantorem.
53:32'
Kadaň nyní dobře brání a vyhazuje puky do středního pásma.
52:18'
Lukáš Nedvídek na Pavla Kantora nevyzrál!
52:18'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Vít Seemann – trestné střílení, podrážení).
51:32'
Třebíč chvilku kombinovala před Kantorem, Kadaň vyhazuje puk do středního pásma.
50:00'
Trhači se ocitli ve dvou velkých příležitostech, nejprve byl nepřesný Śulek, poté Svoboda lapačkou zastavil dělovku od modré čáry.
48:14'
Roman Chlouba promáchl kotouč před Svobodou.
47:49'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Silvester Kusko – 2 min., vysoká hůl).
46:22'
Radim Ferda nahozením od modré prověřuje Kantorovu pozornost.
45:30'
Kevin Klíma přihrával Romanu Chloubovi, který přestřeluje odkrytou klec.
44:33'
Homerovo nahození vyhlavičkoval Svoboda.
43:12'
Zakázané uvolnění hostů.
41:48'
Třebíč je usazená v útočné třetině.
40:46'
Ihned z kraje třetiny hosté snižují. Na konci celé akce stál ADAM RAŠKA, který dává hostům šanci utkání zlomit. Asistence: Silvestr Kusko, Jan Süss.
40:01'
Druhou část jednoznačně ovládla Kadaň, nejdříve se dvakrát po sobě prosadil Kevin Klíma, ke kterému se přidal Martin Šťovíček. Kadaň tak vede o tři branky. Třetí třetina začne přibližně v 19:53.
40:00'
39:28'
Třebíčskou akci přerušuje hvizd čárového rozhodčího, offside.
38:56'
Třebíčské nahození končí pod Kantorovou lapačkou.
38:01'
Kadaň kombinuje před Svobodou.
36:17'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Lukáš Vágner – 2 min., hákování).
31:42'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Daniel Novák – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Petr Maršoun – 2 min., hrubost + 2 min., hákování). Trest odpyká Jiří Tupý.
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Tadeáš Král – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Ondřej Malec – 2 min., hrubost).
31:42'
Pavel Kantor vychytal dvě gólovky hostí, následně se před brankou strhla bitka. Čekáme na verdikt rozhodčího, jak celou situaci posoudí.
30:45'
30:09'
Voltěch Střondala ve vlastním oslabení ujel na Kantora, který jeho střelu vykopává špičkou betonu.
29:00'
Třebíč vyhazuje přes všechny čáry.
28:16'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Karel Nedbal – 2 min., nedovolené bránění).
28:07'
Hosté se po dlouhé době dostali do zakončení, puk končí v chráničích Pavla Kantora.
26:57'
Třebíč se hnala do útoku, rozhodčí ukazují přihrávku rukou.
25:45'
Střídání v týmu SK Horácká Slavia Třebíč: ze hřiště odchází Pavel Jekel, přichází Dominik Svoboda.
25:45'
Kadaň právě vstřelila branku!
Tak toto je začátek druhé periody z říše snů. Kevin Klíma předložil puk na hokejku MARTINA ŠŤOVÍČKA, který vyhání Jekela z brány. Asistence: Kevin Klíma.
25:20'
Kevin Klíma byl blízko hattricku, jeho ;střela ovšem mířila mimo klec.
23:37'
Jan Holý si obětavě lehl do střely, která mířila do odkraté kadaňské klece, následně se puk dostal na hůl KEVINA KLÍMY, který se rozjel a vymetl pavučinky v Jekelově brance. Asistence: Jan Holý.
22:38'
Kadaň ve vlastním oslabení zaútočila, Jekel je pozorný.
21:27'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Josef Rindoš – 2 min., hákování).
20:58'
Domácí vyhráli vhazování a sevřeli hosty v jejich třetině. Na konci celé akce byla střela KEVINA KLÍMY, který se prosazuje poprvé v kadaňském dresu. Asistence: Roman Chlouba, Jaroslav Kůs.
20:24'
Střelu Lukáše Klímy srazila hostující obrana do ochranné sítě.
20:01'
V první třetině byli k vidění dvě branky, když se nejdříve střelou z první prosadil Petr Maršoun. O sedm minut později se hostů podařilo nenápadnou střelou z hole Havláta vyrovnat. Druhá třetina začně přibližně v 18:51.
20:00'
19:56'
Icing domácích.
19:10'
Kevin Klíma vystřelil na Jekela, která puk vyrazil před sebe, kde byl osamocený Martin Šťovíček, kterému se k jeho smůle odrazil puk od brusle.
18:24'
Lukáš Klíma vyslal od modré čár nenápadnou střelu, kterou Jekel vyrazil jen před sebe a Kadaň se tak usadila v útocném pásmu. Další icing Třebíčských.
18:06'
Icing Třebíče.
16:10'
Hosté udeřili jako blesk z čistého nebe. Nenápadná střela ROBERTA HAVLÁTA končí za zády Pavla Kantora. Asistence: Jan Süss, Radim Ferda.
14:15'
Hosté opět vyhazují na icing.
13:30'
František Wágner se dostal do úniku, jeho střelu Jekel vyráží.
12:15'
Třšebíč kombinuje před Kantorem, který ještě nemusel zasahovat.
11:12'
Další gesto fair-play! Třebíč odvolala vyloučení domácích Trhačů!
10:32'
Hosté se po obdrženeém gólu usadili v útočné třetině, domácí vyhazují na icing.
10:00'
Josef Rindoš vystihl hostující rozehrávku a přesnou zadovkou našel PETRA MARŚOUNA, který z první prostřeluje Jekela. Asistence: Josef Rindoš.
07:47'
Domící chvilku kombinovali v útočném pásmu, puk končí pod rukavicí Pavla Jekela.
06:50'
Další zakázané uvolnění hostů.
06:01'
Třebíč hraje v plném počtu.
05:14'
Roman Chliouba pálil z mezikruží, ovšem nepřesně.
04:12'
Třebíč se hnala v oslabení do útoku, jejich snahu překazil špatný přejezd přes modrou čáru.
04:01'
Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Adam Raška – 2 min., sekání).
03:47'
Lukáš Popela vyzkoušel pozornost Jekela.
03:31'
Útočnou akci hostů ukončuje čárový rozhodčí, postavení mimo hru.
02:42'
V řadě již třetí icing Třebíče.
02:07'
Hosté se na chvilku usadili před brankou domácího Kantora, který má puk pod lapačkou.
01:28'
Martin Šťovíček z levého kruhu trefuje vyrážečku gólmana Jekela.
00:56'
Trhači se usadili před Jekelem, Třebíč opět vyhazuje na icing.
00:16'
Hosté ihned ze začátku třetiny vyhazují puk na zakázané uvolnění.
00:01'
Oba celkoy jsou nastoupeny na ledové ploše.

SK Trhači Kadaň: Kantor (Štěpánek) – Novák, Trefný (C), Seemann, J. Holý, J. Müller, Popela – Wágner, Kůs (A), Klíma – Chlouba, Klima, Šťovíček – Šulek, Rindoš, Maršoun – Helt, Tupý, Rezek.

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka (C), R. Čermák, Vl. Brož – Vodný, Raška, Střondala – Kusko (A), Nedvídek, L. Horký – Malec, Tadeáš Král, Paták – Ferda, Havlát, Süss.

Rozhodčí: Wagner, Valenta – Votrubec, Ševic.
Při příležitosti osmadvacátého kola Chance ligy Trhači v pondělí 26. listopadu přivítají Bílé hvězdy z Třebíče. Oba kádry si do toho kola nesou porážku z předešlého kola, a tak touha po bodech bude o to silnější.

Trhači v minulém kole vyjeli do Ústí na Labem, kde se hrálo severočeské derby. Přestože Jaroslav Kůs vsítil první gól večera v sedmé minutě, byl to jediný střelec z řad Trhačů v tomto utkání. Ústečtí hned v první periodě předvedli obrat na 2:1 a před koncem prostřední části navýšili svůj náskok na 3:1. Své vítězství definitivně stvrdili brankami v poslední třetině. V té se prosadil podruhé za zápas bývalý kadaňský útočník Martin Tůma a k němu se přidal Jakub Mert – 5:1.

Třebíčští v minulém kole sehráli duel s kádrem Prostějova. První branku vsítili domácí hokejisté, na což však soupeř zareagoval srovnáním skóre. V druhé dvacetiminutovce se poslali do vedení naopak Jestřábi. Domácí mužstvo avšak zasáhlo a bylo znovu srovnáno. Rozhodnutí tak padlo v posledním dějství. Tu podruhé lépe odstartoval Prostějov a do třetice Horácká Slavia srovnala. Rozhodující branka padla z hole Tomáše Karpova, na jehož branku již Bílé hvězdy nenašly odpověď. Tři body za výhru 4:3 si tak odvezli svěřenci Jiřího Vykoukala a Iva Peštuky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.