1. česká hokejová liga - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kadaň : Vsetín - 22. října 2018   18:00

Vsetín

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.

ANTONÍN PECHANEC naznačil střelu, hodil si puk na levou stranu a překonává Pavláta.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení branka nepadla, po pehké úpravě ledu přijdou na řadu samostané nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:39'
Trhači si berou oddechový čas!
64:39'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ondřej Kopta – 2 min.podrážení).
63:23'
Jarosal Kůs zachyboval na červené čáře, k puku se dostal Tomáš Pitule, proti kterému vytáhl Pavlát parádní semafor.
62:16'
Vsetín se vlastní nepřesností dostává z útočného pásma.
61:20'
Lukáš Klíma posílal přihrávku vzduchem na Jaroslava Kůse, ten puk ovšem nezpracoval.
60:35'
Domácí kombunují před Šelepeněvem.
60:01'
Třetí třetina patřila spíše hostům ze Vsetína, ale v 59. minutě si vzal slovo LUKÁŠ KLÍMA a posílá zápas do prodložení. To začne za pár chvil.
60:00'
59:40'
Vsetínským založení útoku nevyšlo podle představ, offside.
58:13'
Kadaň právě vstřelila branku!
LUKÁŠ KLÍMA si sjel do pravého kruhu a střelou golfem zakončuje do odkraté klece. Asistence: Roman Chlouba, Jaroslav Kůs.
57:10'
Lukáš Klíma zaváhal na modré čáře, k puku se dostal Pndřej Kopta, který ho poslal na najíždějícího Tomáše Pituleho, druhý jmenovaný trefuje tyč.
56:56'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., nedovolené bránění).
56:37'
Jiří Karafiát vyslal nepříjemnou střelu na Pavláta, ten puk ve výstroji udržel.
56:11'
Postavení mimo hru na straně domácích.
55:21'
Jan Holý nastřeluje tyč Šelepeněvova brány!
54:09'
Vsetín se ovobozuje vyhozením puku přes všechny čáry.
52:59'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jan Šelepněv – 2 min., napadení).
52:17'
Daniel Novák se napřáhl ke střele, trefuje pouze svého spoluhráče.
51:40'
Vsetín rozjel další kolotoč před Pavlátem, nepřesná střela končí pod lapačkou kadaňského brankáře.
50:50'
Jiří Karafiát ze vzduchu doklepával puk za Pavlátova záda, puk se mu od čepele odrazil a zůstal ležet vedle láhve s pitím.
49:44'
Luboš Rob se dostal do protiútoku, Pavlát jeho pokus likviduje.
48:55'
Trhači kombinují, ale bez střely.
47:18'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Mitchell Theoret – 2 min., nedovolené bránění).
47:11'
Vsetín se po delší době usadil v útočném pásmu.
46:32'
Vsetínská rozehrávka končí na hokejkách Trhačů.
44:37'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, k vidění žádná střela není.
42:42'
Josef Rindoš chtěl překvapit Šelepeněva, ten střelu z poza brány chytá.
41:44'
Yan Šelepeněv předvedl jaký má postřeh, střelu z levého kruhu vyráží do ochranné sítě.
41:05'
Jakub Trefný prověřil střelou Šelepeňeva.
40:01'
Druhá část nám nabidla dvojnásobnou přesilovou hru na obou stranách, nejdříve tuto výhodu zíkala domácí Kadaň, která tuto šanci nevyužila. Následně tuto výhodu měli hosté, kteří s ní naložili lépe. Antonín Pechanec přenechal kotouč VÍTU JONÁKOVI, který střelou z první uspěl. Třetí třetina začne cca v 19:35.
40:00'
38:46'
Roman Chlouba mohl vyrovnat, ovšem se mu nepovedlo přehodit pravý beton Šelepeněva.
37:31'
Trhači se nyní usasdili před Šelepeněvem.
36:20'
Před Šelepeněvem vznikla mela, v té se nejlépe zorientoval David Homer, ale ležícího brankáře nepřekonal.
35:25'
Kadaň se dostala do útoku, nejdříve nepřesně zpracoval Chlouba, následně puk utíká i Šulkovi.
34:37'
Na konci vsetínského kolotoče stál Luboš Rob, jehož střelu Pavlát chytá.
33:47'
Pavlát si připisuje další úspěšný zákrok.
33:04'
Vsetín rozjel kombinaci v útočném pásmu, rozhodčí je vykazuje do středního pásma, přihrávka rukou.
32:13'
Vsetínské nahození Pavlát vyráží do ochrané sítě.
31:36'
Vsetínský útok zastavuje hvizd rozhodčího, offside.
29:58'
Vsetín kombinuje před Pavlátem, tentokrát je kadaňská obrana pozorná.
28:58'
Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetín proměňuje dvojnásobnou přesilovou hru. Střela VÍTA JONÁKA končí až za zády Pavláta. Asistence: Pechanec Antonín, Slováček Ondřej.
28:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min. krosček).
28:26'
Hosté kombinují v útočném pásmu, Pavlát nemusí zasahovat.
28:07'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podrážení).
27:27'
Teč Jakuba Trefného končí v rohu kluziště.
26:58'
Müllerovo protiútok zastavuje čárový rozhodčí, úmyslný offside.
26:14'
Roman Chlouba vyslal střelu na Šelepeněva, který v zákroku posunuje bránu.
25:57'
Vsetín vyhazuje puk přes všechny čáry.
25:37'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Tomáš Frolo – 2 min., hákování).
25:37'
Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovou hru.
24:30'
Lukáš Klíma vyslal od modré čáry dělovou střelu, Šelepeněv jí hokejkou srazil do tvrzeného skla.
24:09'
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., držení).
23:44'
Domácí ujížděli do situace dva na jedoho, Jiří Tupý to vzal na sebe, ale nastřelil pouze brankáře Šelepeněva.
22:00'
Domácí se dostali do protiútoku, přihrávku Wágnera zblokoval jeden z hostujících obránců.
20:31'
Mitchell Theoret měl před sebou odkrytou klec, tuto šanci trestuhodně zahazuje a posílá puk do rohu kluziště.
20:01'
Do první třetiny vstoupili lépe domácí Trhači, přibližně od poloviny třetiny se Vsetín dostal do tempa a místy začal i to tempo diktovat. Největší šanci ke skórování měl na hokejce hostující Ondřej Kopta, který nastřelil břevno.Druhá část začne přibližně v 18:47.
20:00'
19:50'
Luboš Rob vyslal prudkou střelu na Pavláta, ten si se svým zákrokem nebyl vůbec jistý, ale naštěstí pro něj vše dopadlo dobře.
19:22'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
19:04'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (František Wágner – 2 min., hákování).
18:47'
Jakub Trefný byl za domácí bránou sražen k ledu, podle rozhodčích to bylo v rámci pravidel.
17:07'
Jiří Tupý rozjel kadaňský útok, následně přihrál na hůl Romana Chlouby, který neměl komu přihrát, tak raději vyjel z útočného pásma.
15:43'
Střela Víta Jonáka končí v moci Pavláta.
14:41'
Vsetín obstřeluje Pavláta ze všech možných pozic, domácí muž s maskou je pozorný.
14:07'
Ondřej Kopta nastřeluje břevno kadaňské klece!
13:59'
Pokus z hole Ondřeje Holomka končí v Pavlátovo náruči.
12:17'
Vsetín se usadil v útočném pásmu, ve kterém předvedl pár přihrávek, následně puk získali kadaňští hráči.
11:22'
František Wágner si šikovně vybruslil před hostující bránu, ani on nemířil přesně.
10:20'
Tomáš Frolo měl před sebou odkrytou kadaňskou klec, k jeho smůle mířil nepřesně.
09:37'
Roman Chlouba vybojoval puk a šetří čas.
08:51'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., hákování).
06:29'
Na konci kadaňské kombinace stál Josef Rindoš, jeho střelu Šelepeněv chytá.
05:24'
Luboš Rob dostal přihrávku přímo na hůl, jeho střelecký pokus mu překazila domácí obrana.
04:39'
Trhači jsou aktivnějí, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
03:38'
Martin Šťovíček vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Šelepeněva.
02:20'
Vsetínští hráči napadli domácí rozehrávku a dostali se do útočného pásma, v tom však dlouho nevydrželi.