1. česká hokejová liga - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Přerov - 6. října 2018   17:00

Litoměřice
Litoměřice
06:45' M. Havelka  • 08:04' Válek (Voženílek) • 19:29' M. Havelka  • 40:50' J. Kloz (Voženílek)
4:3
(3:0, 0:1, 1:2)
Přerov
Přerov
23:43' Milan Procházka  (Pšurný, Sikora) • 41:55' T. Doležal  (Hejcman) • 48:11' Milan Procházka  (Pšurný)

Trestné minuty: 8:10
Tak toto utkání bylo velmi napínavé až do konce. Skvělým výkonem se blýskl Daniel Dvořák, který odolával střelám až do konce. To je ode mě z Kalich Areny vše a budu se na Vás těšit u dalšího zápasu. Zatím na počtenou!
59:34'
Daniel Dvořák drží tým velice dobře. Aspoň prozatím, zbývá půl minuty do konce.
59:07'
Kališníci mají problém strefit se do prázdné branky, ale aspoň se osvobozují.
58:45'
Tak teď měli domácí velké štěstí, protože puk na Dvořáka mířil rovnou třikrát za sebou.
58:37'
Daniel Dvořák má teď velice napilno, hra se často přerušuje a čas utíká velmi pomalu.
58:28'
Dvořák velmi dobře zasáhl a opět se před jeho klecí strhla šarvátka mezi oběma týmy.
58:08'
Vhazuje se před Dvořákem a přerovská klec zůstala prázdná.
57:59'
Zubři si vyžádali oddechový čas.
57:59'
Dvořák teď přikryl pro jistotu puk aby uklidnil hru.
57:06'
Domácí zamířili do útoku, což se Přerovu moc nelíbí a snaží se vymanit.
56:30'
56:21'
Závěr zápasu bude pro Stadion velmi těžký, Zubři se snaží vyrovnat, ale zatím se jim to nedaří.
56:11'
55:07'
Na obou týmech je vidět veliká nervozita a že emoce pracují na obou stranách. Sem tam se někde dva hráči pošťouchnou s je jen otázkou času kdy se spustí něco většího.
55:07'
Ofsajd hostů.
54:35'
Litoměřice vyrazily z obrany do útoku, ale skočily ve středním pásmu.
54:30'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Daniel Voženílek – 2 min.).
54:09'
Kališníci začali přesilovku jak jinak než v útočném pásmu velmi aktivním kombinováním.
54:05'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Doležal – 2 min., sekání).
54:05'
I provinilci z předchozí rvačky už se vrací do hry.
53:35'
Domácí se teď radovali z branky, ale rozhodčí ji neuznali a hra pokračuje za stavu 4:3.
53:25'
52:53'
Osvobození se nakonec podařilo, ale jen na chvíli, Přerov zase vyrazil do útoku.
52:22'
Domácím se stále nedaří vyhodit.
51:35'
Daniel Dvořák bude mít teď hodně práce, už tak byl Přerov velice aktivní a teď navíc dostal početní výhodu.
51:27'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Buchtela – 2 min., hákování).
51:08'
Ondřej Smetana si opět něco ručně vyřizuje s jedním z přerovských útočníků. Hra ale bude pokračovat bez dalšího vyloučení.
50:32'
Oba týmy si to před bránou domácích velice drsně vyříkaly a hra pokračuje dál. Kališníci se dostali do ofsajdu a vhazuje se ve středním pásmu.
49:55'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Patrik Marcel – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2+2 min).
49:49'
Hráči se po zákroku Dvořáka rvou před bránou, rozhodčí je stále neroztrhli.
49:46'
Litoměřice nyní útočí, ale Přerov nemá velké problémy s obranou.
48:11'
Přerov právě vstřelil branku!
Litoměřičtí v poslední době úplně zpomalili hru a tomu také odpovídá obraz hry. Domácí budou mít ještě těžké udržet skóre až do konce. Do branky se po nahrávce Romana Pšurného trefil dnes už podruhé MILAN PROCHÁZKA.
48:04'
Ondřej Buchtela si jde vyslechnout varování od rozhodčích za provokování soupeře.
47:45'
Hra se přesunula k Dvořákovi a hosté jsou velice dotěrní. Litoměřická obrana už se ale probrala a vyrazila k útoku.
46:48'
46:45'
Kališníci se usadili v útoku a kombinují, některé přihrávky jsou ale velice nepřesné.
45:07'
Ani tato početní výhoda se Stadionu zatím moc nedaří, má velké problémy se udržet v útočném pásmu.
44:48'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., držení).
44:32'
Daniel Dvořák si teď musel poradit s velice nepříjemnou střelou z levého kruhu.
44:06'
Hosté kombinují v útočném pásmu, ale Jan Kloz je teď vyprovodil.
43:34'
Tato početní výhoda se Stadionu vůbec nepovedla. Bude se z toho těžce oklepávat, Přerov se ihned vydal do útoku.
43:21'
42:43'
Přerov skvěle brání a domácí mají problém se i v početní výhodě dostat do útoku.
41:55'
Přerov vyrazil do rychlého protiútoku a domácí s tím nedokázali nic dělat. TOMÁŠ DOLEŽAL se dokázal po nahrávce skvěle prosadit. Asistence: Darek Hejcman.
41:21'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Novotný – 2 min., nedovolené bránění).
40:50'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Po vyjetí z pravého kruhu vstřelil branku JAN KLOZ. asistence: Daniel Voženílek.
40:12'
Domácí začínají přesilovou hru aktivně, Zubří ještě nemohli vystřídat.
40:01'
Statistiky 2. třetiny:
Střely na branku: 12:12
Zblokované střely: 3:2
Střely mimo: 3:4
Vyloučení: 3:4
Druhá třetina byla ze strany domácích méně aktivní, naopak Přerov přidal na obrátkách a i díky tomu vstřelil první gól. Litoměřice ale budou mít na začátku třetí periody příležitost s výsledkem ještě něco udělat, jelikož budou začínat v početní výhodě. Třetí třetina začne asi v 18:38.
40:00'
39:29'
Domácí jsou v přesilovce velice aktivní, Klouček má hodně práce s uhlídáním své branky.
39:16'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., hákování).
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:25'
Hra se přesunula do rohu za Daniela Dvořáka, ale Litoměřice Zubry rychle vyprovodily.
38:11'
Fanoušci teď s jedním zákrokem nesouhlasili, ale dle rozhodčích bylo vše v pořádku. Vhazuje se před Kloučkem.
37:53'
Zakázané uvolnění Přerova.
37:28'
Do útoku se na chvíli podívali domácí, ale Zubrům se teď daří velmi dobře bránit.
37:01'
Do útoku se vydali hosté, ke střele se ale nemohou dostat.
36:29'
Litoměřice se teď musely chvíli bránit, ale vyrazily do protiútoku až musel Klouček zasahovat.
35:49'
Dvořák teď musel zasahovat, ale hra se hned vrátil zpátky k přerovskému gólmanovi.
35:06'
Domácí jsou v útočné třetině a kombinují, k ohrožení Kloučka ale zatím nedošlo.
34:41'
Velice pěkným zákrokem teď lapačkou zasáhl Daniel Dvořák a bude se vhazovat po jeho levici.
34:08'
Domácí teď ve hře až moc kombinují, a díky tomu se nemohou prosadit.
33:47'
33:01'
Domácí velice dobře kombinují v útočné třetině, ovšem Milan Klouček je plně koncentrovaný.
32:32'
Stadion začal přesilovou hru aktivně, ale byla odpískána posunutá brána.
31:47'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Tomáš Sýkora – 2 min., krosček).
31:25'
Nyní se Přerovští tlačí na Dvořákovu bránu, ale po nepřesné střele skončil puk v ochranné síti.
30:41'
Domácí se vydali do útoku, ale díky nepřesným přihrávkám je Zubři rychle vyprovodili.
30:37'
Do útoku se vydává Přerov, ale také mu to moc dlouho nevydrželo a musí se vracet do obrany.
29:54'
29:28'
Po střele Daniela Voženílka, kterou zablokoval Klouček lapačkou, se vhazuje v přerovském obranném pásmu.
28:53'
Stadion na chvíli zamířil dopředu, ale musel se opět velice rychle stáhnout do obrany.
28:24'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Jiří Goiš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., nedovolené bránění).
28:05'
Hosté začali přesilovku u Kloučka, ale rychle se vydali do útoku. Po šarvátce zůstali u Dvořáka ležet dva hráči.
27:54'
Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Buchtela – 2 min., sekání).
27:42'
Přerovští opět míří do útoku a jsou velice dotěrní, dokázali si vynutit další faul od Litoměřic.
27:22'
27:06'
Kališníci se opět usazují v útočném pásmu.
26:44'
Zubři se velice dobře brání a často se osvobozují.
25:58'
Domácí kombinují v útočném pásmu velice dobře, ale bránu hostů zatím moc neohrozili.
25:42'
Milan Procházka za bránou Kloučka podrazil hráče domácích a půjde si odsedět dvě minuty.
24:56'
24:27'
A Přerov se opět vydává do útoku, Litoměřice působí velice pasivně v druhé periodě.
23:43'
23:43'
Hosté využili přesilovou hru po necelé minutě. Po nahrávce od modré čáry se podařilo vstřelit branku MILANU PROCHÁZKOVI. Asistence: Roman Pšurný, Marek Sikora.
23:09'
Hosté jsou sice v útočné třetině, ale nalepení na mantinelu kde se snaží si přihrát.
22:48'
První vyloučení v zápase. Provinil se Patrik Marcel podrážením.
22:13'
Oscar Flynn nyní zabránil přerovskému útoku dostat se dál. než do středního pásma.
21:13'
Daniel Voženílek teď vyjel do útoku a chvíli se spoluhráči kombinoval. Ke střele se ale nedostali a na druhou stranu míří Zubři.
20:40'
Aktivně začali druhou periodu hosté, kteří se pořád tlačí na Dvořákovu bránu. Domácí se v této části do útočného pásma zatím nepodívali.
Vyloučení: 0:0
V první třetině jsme viděli velmi aktivní hokej, ve kterém měly jasně navrch Litoměřice a tomu odpovídá i skóre zápasu. Druhá perioda začne zhruba v 17:45
20:00'
19:29'
Z rychlého protiútoku dokázal vytěžit maximum MARTIN HAVELKA a vstřelil si tak svůj druhý gól v zápase.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:14'
Nyní se hráči handrkují o puk za Dvořákem, ale souboj vyhráli domácí a ženou se na Kloučka.
17:31'
A hosté se teď opět musí bránit. Zatím odolávají, ale kališníci jsou velice aktivní.
16:21'
Hosté mají problémy s přesností přihrávek, a zejména díky tomu se nemůžou dostat do útočného pásma.
15:58'
Zakázané uvolnění Zubrů.
15:37'
Hra pokračuje převážně ve středním pásmu, ani jeden z týmů si nemůže vypracovat šance.
14:33'
Ke střele se dostali domácí, ale Klouček skvěle zasáhl lapačkou.
13:44'
Teď mohl mít Dvořák práci, ale David Kvasnička na poslední chvíli střele zabránil.
13:25'
Zakázané uvolnění hostů.
12:49'
Přerov se nyní dostal ke střele, ale vedla mimo bránu a domácí se tedy opět vydávají do útoku.
11:49'
Daniel Dvořák zatím nemá téměř žádnou práci, uvidíme jestli dokáže být koncentrovaný i nadále.
11:16'
A opět se hra přesouvá před Kloučkovu bránu, kde kališníci velice dobře kombinují.
10:14'
Domácí jsou velice aktivní v útočné třetině a navíc když je potřeba, zvládají dobře bránit.
09:17'
Nyní se Přerov pokusil o útok, ale ten byl zastaven ještě ve středním pásmu a Klouček má tak dále spoustu práce.
08:46'
Zubři se teď jen těžko oklepávají a domácí pokračují v útoku.
08:04'
Skvěle si před bránou počínal LUKÁŠ VÁLEK, který obešel obránce a potom dokázal oklamat Kloučka. Asistence: Daniel Voženílek.
07:27'
Domácí nadále pokračují v útoku.
06:45'
Litoměřice se ujímají vedení! Z pravého kruhu mířil MARTIN HAVELKA a puk propadl Kloučkovi za záda.
05:40'
Přerov se držel dlouho v útoku, ale Flynn získal puk a vydal se do útoku.
04:32'
Nyní kališníci setrvali déle v pásmu Přerova, ale žádně šance si nevytvořili.
03:45'
Stejný problém mají ale domácí, hraje se ze strany na stranu.
02:51'
Přerov má problém udržet se v útočném pásmu, Litoměřice dobře brání.
02:12'
Teď se Litoměřice podívali do útočného pásma. Zubři se sice osvobodili, ale Litoměřice opět útočí.
00:45'
Kališníci se na chvíli osvobodili, ale nyní je u puku opět Přerov.
00:12'
Utkáni začali aktivněji Zubří, kteří se hned po buly vydali do útočného pásma.
00:01'

HC Stadion Litoměřice: Dvořák (Michajlov) – Marcel, Kvasnička, Smetana, Gaspar, Jebavý, Buchtela, Dajčar – Korkiakoski, J. Kloz, M. Zadražil – Voženílek, Válek, Rousek – Šik, Flynn, Pour – J. Dvořák, M. Havelka, Jirásek.

HC ZUBR Přerov: Klouček (Klimeš) – Pala, Malina, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Padrnos, M. Pohl – T. Doležal, T. Sýkora, Moučka – Milan Procházka, Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Rachůnek, Š. Kratochvíl.

Rozhodčí: Souček, Zubzanda – Tvrdík, Šimán.
HC Stadion Litoměřice
Ačkoliv kališníci nebyli favorité ve včerejším zápase, jasně vyhráli. Poprvé se mezi tři tyče trefil v jedenácté minutě Lukáš Rousek. Druhou branku v zápase střílely opět Litoměřice, a to zásluhou Jakuba Poura. A i do třetice se Stadion dokázal prosadit. Tentokrát branku vstřelila nová kališnická posila Matěj Zadražil, ten si připsal první gól v dresu Litoměřic. V poslední minutě střílel do prázdné brány Lukáš Rousek. Uvidíme, jak si budou kališníci vést v druhém zápase proti zubrům.
Stadion v číslech
Postavení v tabulce: 10. místo
Počet bodů: 14
Počet zápasů: 10
Skóre: 30:27
Nejproduktivnější hráč: Jan Kloz 13 (4+9)
Poslední utkání: HC Stadion Litoměřice – HC Zubři Přerov, 4:1
HC Zubr Přerov
Včerejší zápas s Litoměřicemi se zubrům moc nepovedl, ačkoliv do zápasu nastupovali jako jasní favorité. V polovině druhé třetiny Přerovští prohrávali už o tři góly. Situaci se svojí brankou pokusil zachránit Radomír Pala, ale k jeho gólu se nikdo z Přerova nepřidal. Zubři se na konci zápasu pokusili o hru bez brankáře, ale do prázdné branky se trefil Lukáš Rousek a pečetil výhru Litoměřic 4:1.