1. česká hokejová liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba 2011 : Přerov - 13. října 2018   17:00

Poruba 2011
32:51' J. Káňa (Vymazal)
1:4
(0:2, 1:0, 0:2)
Přerov
Přerov
09:21' Goiš  (Hejcman, T. Doležal) • 19:34' Goiš  (Navrátil) • 51:30' T. Sýkora  (Čáp, Pala) • 59:47' T. Sýkora
Poruba 2011
J. Koziol, P. Přikryl – P. Bosák, P. Maštalíř
Ostravar aréna
585 diváků
Přerov

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný večer a já se budu těšit zase někdy na počtenou.
Dnešní body jsou rozdány. Za dobrou hru, hlavně v první třetině, si body odvážejí Zubři z Přerova. TORAX se snažil a ve druhé části dokázal téměř srovnat se svým soupeřem krok, do třetí části naskočili domácí borci s obrovskou vervou, ale to bylo na právě tohoto zkušeného soupeře už pozdě.
59:47'
Porubský gólman je zpět na svém místě.
59:47'
Přerov právě vstřelil branku!
TOMÁŠ SÝKORA se ujal puku, vystřelil ještě před útočnou modrou a trefil prázdnou klec- 1:4. Bez asistence.
59:30'
Dolejš zůstal na střídačce.
59:30'
Za sevření puku rukou je vyloučen hostující Kratochvíl. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
59:27'
Dost prostoru měl u branky Doležal, ale nemířil přesně.
59:12'
Hosté zacouvali ke své brance, Zdeněk bude narušovat jejich rozehrávku.
58:45'
Klimeš tlumí puk vyrážečkou a rozehrává na spoluhráče.
58:26'
Za podrážení je vyloučen domácí Toman, Dolejš se vrací do branky.
58:19'
Doležal se vydal k prázdné brance.
57:38'
Nebude to zakázané uvolnění a Hejcman se může vydat bojovat o puk k opuštěné kleci.
57:06'
Přerovští s pukem daleko nedojeli, TORAX se vrací ke Klimešovi.
56:45'
Kanko i Vymazal měli v dobré pozici před branou zablokované hokejky.
56:35'
Hosté nápor domácí šestice ustáli, puk posílají na zakázané uvolnění.
55:49'
Domácí se drží v pásmu, od modré dobře střílel Slavík.
55:28'
Dnešní utkání sleduje 585 diváků.
55:03'
Hejcmanova střela šla hodně nad.
54:58'
Goiš za domácí brankou, rychle se rozhlíží, komu nahrát.
54:12'
Střela Urbance se odrazila od Kratochvíla.
53:38'
Od mantinelu zkoušel střílet Zdražil, ale hodně vedle.
53:00'
Hosté v pásmu, jejich hra ale není uspořádaná.
52:32'
Domácí se nevzdávají. bude se vhazovat u hostující branky.
51:30'
Čáp poslal rychlou přihrávku za domácí obranu na TOMÁŠE SÝKORU, který zavezl puk téměř do branky – 1:3. Asistence: Zdeněk Čáp, Radomír Pala.
51:23'
Domácí mají puk pod kontrolou, ale brzdí je buď zakázaná uvolnění nebo ofsajdy.
50:46'
Dobře rozjetého Ollendera se spoluhráči zastavil ofsajd.
50:05'
Příliš dlouhá přihrávka adresáta nenašla, je z toho zakázané uvolnění Poruby.
49:38'
Domácí Vymazal vybídl své spoluhráče ke zteči Klimešovy klece.
49:01'
Hosté se i přes zmatky dokázali propracovat do pásma.
48:20'
Přerovští v pásmu, Dolejš v pohotovosti.
47:58'
Slavík stáhnul na útočné modré puk ze vzduchu a domácí tak mohli v pásmu zůstat.
47:33'
Zakázané uvolnění Zubrů.
46:50'
Vymazal s Matějíčkem se dostali do pásma, Matějíček tečoval kotouč těsně vedle.
46:27'
Hejcman zle dotíral na Dolejše, všemocně se snažil vydolovat kotouč, až jeho snahu ukončil hvizd rozhodčího.
45:29'
Domácí se znovu dobývají do pásma.
45:05'
Ollender se rozjel do pásma, ale skončil v rohu.
44:34'
Rychlá akce hostů, puk po pokusu Sýkory končí v gólmanově lapačce.
44:15'
Hejcman neudržel rovnováhu, ale stačil poslal puk do útočného pásma.
43:40'
Hosté nahodili kotouč do pásma, ale porubští se jej ujímají.
42:58'
Rozehrávku hostů narušil Ollender, hned z první pálí do Klimeše.
42:48'
Klime schoval puk pod lapačku, znovu se vhazuje po jeho levici.
42:23'
Zatímco na ledě bojují porubští u hostující branky, jejich fanoušci se baví během po hale a provokováním přerovských fans. Ti si v provokacích také nezavdají, a tak je na co se dívat jak na ledě, tak v hledišti.
42:12'
Adam se dobře rozmáchl, ale Klimeš puk zachytil, ani nevěděl jak.
41:15'
Domácí znovu před Klimešem, ale Zdeněk neuspěl.
40:58'
TORAX začal pěkně zostra, okamžitě se nahrnul ke Klimešovi a ztěžuje mu jeho hokejový život.
40:01'
Domácí ve druhé části dokázali snížit, dokonce ve svém vlastním oslabení, ale hosté jsou stále nebezpeční. Dolejš se má v brance co otáčet, góly za své spoluhráče ale dát nemůže. Uvidíme, kdo si nakonec z dnešního utkání odveze body.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
40:00'
39:57'
Zbořil ani Sikora se do těsné blízkosti Dolejše nedokázali dostat.
39:43'
Přerovským se u Dolejše líbí, ale domácí je příliš blízko k brance nepouštějí.
39:04'
Hra ve středním pásmu, hosté mají puk pod kontrolou.
38:26'
TORAX vyvezl kotouč do pásma, kde ho hráči obou celků zašlápli.
37:51'
Hosté se drží v pásmu, Dolejš neví, kam dříve skočit, Třetí formace v čele s Goišem mu zle zatápí.
36:57'
36:50'
Sýkorův pokus se odrazil do Dolejše zpět do hry.
36:25'
Zubři se dostávají do pásma.
36:00'
Domácí šetří vteřiny z oslabení více než dobře, ve svém útočném pásmu.
35:23'
Domácí odvrátili útok a posílají puk do bezpečí.
34:57'
Na trestnou lavici usedá domácí Baláž za vysokou hůl.
34:06'
Nastřelený puk končí na zakázaném uvolnění Přerova, vhazuje se po pravici Klimeše.
33:58'
Hosté jsou znovu usazeni v pásmu, od modré pálil Malina, ale jen do Dolejše.
33:02'
32:51'
Poruba právě vstřelila branku!
Domácí skórují ve svém vlastním oslabení, po nahrávce Vymazala skóruje JAN KÁŇA -1:2. Asistence: Michal Vymazal.
32:36'
Porubští bojují jako lvi, Přerov se ale urputně tlačí do branky.
31:02'
Domácí Adam zatáhl za záchrannou brzdu a teď bude dvě minuty pykat za podrážení.
30:32'
30:18'
Doležal se dostal a řítil se sám na branku, puk namířil ale přímo doprostřed branky.
29:58'
Přerovští posílají puk do bezpečí a rychle střídají.
29:40'
Domácí se drží před Klimešem, ale nedaří se jim dostat puk za jeho záda.
28:50'
Poruba bude muset začít od své branky.
28:32'
Vysokou holí zahrál Sikora a je potrestán.
28:12'
Sikora se dostal sám před Dolejše, ale přestřelil.
26:50'
TORAX se usadil v pásmu, ale hosté k nim přistupují aktivně.
26:13'
Na branku ujížděl Pšurný, nastřelil jen Dolejše, najíždějící Sikora mohl pálil z druhé vlny, ale netrefil kotouč.
25:38'
Hostující gólman neměl dobrý výhled, domácí na něj poslali několik nepříjemných střel, ale skóre se nemění.
24:49'
Poruba se přesunula před Klimešovu klec.
24:11'
Hosté mají puk pod kontrolou.
23:58'
Přerovští v pásmu, Goiš nastřelil jen hráče těsně před ním.
23:22'
Útočící strany se mění v rychlém sledu.
22:38'
Dalekonosnou střelu vyslal na Klimeše Toman, ale přerovský gólman s ní neměl problém.
21:24'
Menší zmatky před domácí brankou Navrátil to zkoušel z boku, a mohl to ještě zkusit, ale Dolejš raději puk přikrývá.
20:38'
Nepřesná přihrávka končí na zakázaném uvolnění Zubrů.
20:20'
Adam se dostal k puku, couvá ke své brance, odkud hodlá rozehrát.
20:01'
Během třetiny to mezi fanoušky obou týmů vřelo, na začátku přestávky předvedli jen to horší z fanouškovského života. Snad se podaří ochránit oba tábory před nimi samými.
Přerovští v první třetině prokázali své kvality a zásluhou dvou rychlých branek po této části vedou. Celkově měli hosté puk více pod kontrolou a tak domácím nezbývalo, než se spolehnout na rychlé protiútoky. Uvidíme, jak se zápas ještě vyvine.
Další třetina začne přibližně v 17:52.
20:00'
19:34'
JIŘÍ GOIŠ si objel domácí branku, poslal puk na Dolejše, od něj se puk odrazil do klece – 0:2.Asistence: Jakub Navrátil.
19:24'
Kotouč končí na zakázaném uvolnění Přerova.
19:16'
Dolejšova lapačka ukrývá puk.
19:02'
Domácí se elegantně dostali k puku, mimo své obranné pásmo je ale hosté nepustili.
18:38'
Puk je ve středním pásmu, oba týmy přerušují boj o puk a střídají.
18:10'
Zubři se dlouhými nahrávkami dostali do pásma a usazují se.
17:44'
Za vyhozeným pukem sprintuje Zmeškal, ale domácí u něj budou dříve.
17:06'
Poruba střídá, jen Baláž čeká u hostující branky, aby mohl narušit přerovskou rozehru.
16:49'
Hraje se před Dolejšem.
16:21'
Hosté vystřídali a číhají na rozehrávku TORAXu.
15:45'
Tomi se rozjel sám do pásma, ale od kruhu trefil jen Klimešův beton.
14:31'
Zakázané uvolnění pro hosty.
13:56'
Hosté v pásmu, málem se jim podařilo vyzrát na Dolejše, ale Sýkorovi se do cesty postavili dva bránící hráči, jeden z toho na ledě.
13:17'
Jankovský s Kankem byli ale proti a přenesli hru k brance Klimeše.
13:00'
Hosté se ženou do pásma v čele s Pšurným.
12:33'
Přihrávky domácích jsou dlouhé a nepřesné.
11:58'
Dundáček na opačné straně nastřelil puk za branku Klimeše, ale host= jsou u něj jako první.
11:38'
Novotný rozehrál útok a střídá.
11:04'
Hraje se znovu u Dolejše, Zubři jsou v dobré náladě.
10:55'
Domácí bojují u Klimeše, ale přerovští hrají pozorně.
09:21'
Hosté otevírají dnešní střelecký účet, JIŘÍ GOIŠ si našlápnul na přihrávku spoluhráče a z kruhu překonává Dolejše – 0:1. Asistence: Darek Hejcman, Tomáš Doležal.
09:07'
08:58'
Hráčům Poruby se tato přesilovka opravdu vůbec nevede.
08:16'
Ofsajd RT TORAXu.
07:50'
Přerovští vyhazují už podruhé v krátkém sledu až k Dolejšovi.
07:07'
Prvním vyloučeným je hostující Doležal, který se provinil hákováním.
07:00'
Domácím se nedaří vytěsnit puk z pásma.
06:49'
Hosté bojují v útočném pásmu o kotouč.
06:35'
Dolejš musel odjet na střídačku upravit výstroj, ale už je vše v pořádku.
04:35'
Hraje se ze strany na stranu.
03:50'
Dobrou šanci měli u Klimeše Vymazal s Fojtíkem, kteří se dostali za obranu, ale Fojtík zblízka nastřelil jen gólmanovu výstroj.
03:12'
První přerovská formace se drží u Dolejše, ale ten je ve střehu.
02:27'
Přerov má puk pod kontrolou.
01:48'
Zakázané uvolnění domácích.
01:38'
Dobře to u domácí branky myslel Černý, ale proti Dolejšovi se neprosadil.
01:12'
Přerovští se drží v pásmu.
00:43'
Domácí se k šanci nedostali, hosté se ujali kotouče, Kratochvíl vystřelil jen lehce do Dolejšovy lapačky.
00:24'
Zakázané uvolnění Přerova.
00:18'
Hudeček se projel k hostující kleci, ale puk nezachytil.
00:08'
Vhazování pro hostující tým.
00:01'

HC RT TORAX Poruba 2011: Dolejš (Tadeáš Dvořák) – Adam, Ovčačík (A), Urbanec, Matějíček, Dundáček, Slavík – J. Káňa (A), Hudeček, Illéš – Vymazal, Zdeněk (C), Fojtík – Toman, Baláž, Ollender – Jankovský, Kanko, Tomi – Häring.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimonů) – Pala (A), Čáp, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Malina, M. Pohl – T. Doležal, T. Sýkora (C), Š. Kratochvíl – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Goiš, Hejcman, Navrátil – Zmeškal, Moučka, Indrák.

Rozhodčí: J. Koziol, P. Přikryl – P. Bosák, P. Maštalíř.
V předchozím kole zajížděl RT TORAX na led pražské Slavie, kde se mu příliš nevedlo a odjel s prázdnou po prohře 4:7. Zubři hráli naopak na svém ledě s Frýdkem-Místkem, a i když po první třetině prohrávali těsně 1:2, dovedli zápas do vítězného konce, když vyhráli 5:3.
Nejproduktivnějším hráčem Přerova je se třinácti kanadskými body útočník Roman Pšurný (3+10), nejlepším střelcem je ale se šesti přesnými zásahy útočník Milan Procházka (6+1). Nejlepšími obránci jsou se sedmi body Martin Novotný a Mikuláš Zbořil (oba 1+6). Nejtrestanějším hráčem týmu je se šestnácti trestnými minutami obránce Martin Novotný. Vytíženějším z dvojice gólmanů je Lukáš Klimek s jednou asistencí a průměrem obdržených branek 2,68 s úspěšností 90,48 %.
Lídrem RT TORAX Poruba 2011 je s deseti kanadskými body útočník Jakub Illéš (3+7), nejlepšími střelci jsou s pěti góly útočníci Jan Hudeček (5+2) a Petr Kanko (5+1). Mezi nejproduktivnější beky týmu patří se třemi body Daniel Krenželok a Ctirad Ovčačík (oba 1+2). Šestnáct trestných minut má na svém kontě obránce Filip Dundáček. Úspěšnějším z dvojice gólmanů je Daniel Dolejš, který má na svém kotě i dvě přihrávky, jeho průměr obdržených branek na zápas je 3,17 a úspěšnost 90,97 %.
RT TORAXu patří v neúplné tabulce 8. místo, s bilancí 4-3-1-3 a aktivním skóre 39:37 si vybojovali 19 bodů. Přerovští Zubři mají odehráno o zápas více a jsou na 2. místě tabulky, s bilancí 8-0-0-4 a aktivním skóre 43:32 jim patří 24 bodů. Na první Motor České Budějovice ztrácejí pouhé dva body.
Třinácté kolo Chance Ligy svede na (stále ještě azylový) led Ostravar arény týmy HC RT TORAX Poruba 2011 a HC ZUBR Přerov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.