1. česká hokejová liga - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Kadaň - 31. října 2018   18:00

Slavia
Slavia
00:46' Vlček (J. Veselý, J. Doležal) • 26:02' Panna (Saňa, Furch)

Kadaň

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy na počtenou!
Sešívaní v dnešním zápase dvakrát vedli, ale nakonec to jsou hosté z Kadaně, kteří si berou bod navíc. Trhači totiž odpověděli na oba góly domácích a nakonec v nájezdovém rozstřelu díky Jaroslavu Kůsovi berou výhru 3:2.
V samostatných nájezdech zvítězil tým SK Trhači Kadaň.
Rozhodující nájezd dal v páté sérii JAROSLAV KŮS.
Kůs zamířil na levou tyč a rozhoduje o výhře Trhačů.
Kapitán Novák napřáhl k tvrdé střele, ale Pavláta nepřekvapil.
Bekhendový blafák a je vyrovnáno.
I druhému juniorovi Slavie Všetečkovi klička nevyšla.
Forsbergovku zkusil na Šorfa Chlouba, neúspěšně.
Brožovi těsně před brankářem ujel kotouč.
Na bekhendovou stranu hole vzal puk i Müller, Šorf chytá.
Krejčík se rozhodl pro bekhendový blafák, ale míjí.
Šulek zkusil forhendový blafák, Šorf vyráží.
Vlček zamíchal před Pavlátem a bekhendovou střelou proměňuje.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nepřineslo rozhodující gól, čekají nás tak nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Trefný pálí od modré, Šorf vyráží a Šagát vyhazuje.
64:31'
Ofsajd zastavuje útok Kadaní.
64:16'
44 sekund do konce a sešívaní musí znovu hrát v oslabení.
64:15'
Oddechový čas pro hosty.
64:08'
Chlouba s Kůsem si narazili puk a jen skvělé přemístění Šorfa v kombinaci s nedobrým zakončením Chlouby zabránily ve vstřelení rozhodujícího gólu.
63:58'
Nadvakrát to zkoušel z levého křídla Klíma, Šorf nadvakrát likviduje.
63:45'
Oba týmy jsou ve třech.
63:38'
Hrdinka si šikovně vybruslil a do protipohybu zkusil překvapit Pavláta. Ten sice musel dávat pozor na clonu před brankou, ale poradil si.
63:02'
Do prvního přerušení se hraje ve čtyřech. Sešívaní dvě oslabení přečkali a mohou se vydat útočit.
62:54'
62:36'
Sešívaní vyhráli vhazování a vyhazují puk.
62:32'
Tentokrát napřahoval na levém kruhu Chlouba – Šorf chytá. Do konce oslabení zbývá 20 sekund.
62:16'
Drtina se skvěle zbavil protivníka a šetří velmi cenné vteřinky.
61:43'
Trefný znovu střílí, Šorf opět vyráží.
61:24'
Chloubovi při střele přeskočil puk holi, sešívaní vyhazují.
61:05'
Trefného střelu od modré vyráží Šorf.
60:52'
Sešívaní však ihned po vypršení trestu špatně střídají a půjdou znovu do oslabení.
60:46'
Klíma netrefil puk, sešívaní vyhazují.
60:06'
Šagát vyhrál buly a vyhazuje.
60:01'
Hrát se bude 4 na 3.
Čeká nás pětiminutové prodloužení 3 na 3, ještě 50 sekund v něm budou hrát přesilovku hosté z Kadaně.
60:00'
59:46'
Další výborná defenzivní práce sešívaných znamená vyhozený puk a vhazování ve středním pásmu.
59:05'
Šagát v pohodě vyvezl puk a ušetřil cenné vteřiny.
58:50'
70 sekund před koncem dostávají Trhači skvělou příležitost dvouminutové přesilovky.
58:05'
Krejčík se uvolnil na střed, jeho střelu z otočky je zblokovaná.
57:51'
Všetečka se snažil vypálit z první, puk mu ale nesedl.
57:00'
Maršoun pálil po vyhraném vhazování, Šorf byl ale rychlý a puk vyráží.
56:55'
Nevím, kolik má Drtina přesně střel na branku, ale musí jich být hodně. Jen za poslední střídání stihl dvě tvrdé, s nimiž si musel Pavlát poradit.
55:18'
54:46'
Juniorská lajna sešívaných s Brožem a Všetečkou se usadit nedokázala a přesilovka se blíží ke svému konci.
53:52'
Slávističtí hokejisté střílejí, což o to, Drtinova střela i většina předešlých jsou však snadno předvídatelné a Pavlát s nimi nemá problém.
53:27'
Vlček si vyjel na levý kruh a střelou jen těsně míjí nic nevidícího Pavláta.
52:48'
Saňovi přeskočil při Šagátově nahrávce puk hokejku, domácí tak musejí začínat znovu od vlastního gólmana.
52:17'
Hostující kustodi se zlobili na rozhodčí kvůli zdánlivé vysoké holi na jejich hráče, rozhodčí ale nepískají.
51:53'
Duda napřáhl od modré, puk opět končí u Pavláta.
51:46'
Tentokrát si znovu vyjel na modrou Vlček, Pavlát chytá.
51:31'
Novákův tvrdý projektil zblokoval Müller.
51:13'
Rindoš se při incidentu za brankou neúmyslně ohnal po Veselém, jehož krvavé zranění rezultuje ve čtyřminutový trest pro Rindoše a skvělou příležitost pro domácí.
50:57'
Drtina se fantasticky vrátil a rybičkou vypíchl puk ujíždějícímu Klímovi. Nakonec skončil na brance, kterou vyrazil z jejího postavení.
50:37'
Saňovu nabídku tečovalo několik hráčů před brankou, nakonec končí mimo.
49:42'
Vlček skoro zachytil Doležalovu nahrávku. Byl by-li úspěšný, mohl být sám před Pavlátem.
49:06'
Chlouba prošel přes jednoho slávistického útočníka, druhého pak objel a vyslal jedovatou střelu.
48:39'
Domácí málem vystihli riskantní rozehrávku hostující obrany.
48:06'
47:28'
Další Drtinova dělovka těsně minula Pavlátovu branku a nakonec končí v obranném pásmu sešívaných.
47:03'
Drtina znovu pálil tvrdě od modré, Pavlát vyráží do rohu.
46:40'
Novák s Drtinou si sice vyměnili na modré čáře několik nahrávek, ale sešívané přesilovce chybí větší kombinace s křídelními hráči.
46:29'
Hosté hrají ve čtyřech.
46:06'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Lukáš Popela – 2 min., vysoká hůl).
46:04'
Zmatek na obou stranách. Slávisté měli k dispozici ponechanou výhodu, a aby měli co nejvíce času hrát proti třem, vyhodil Drtina v domnění, že se hraje, puk na branku Pavláta. Kotouč skončil v brance, ovšem rozhodčí zřejmě hru přerušili.
44:45'
Müller ujel v oslabení do brejku a nebýt Šorfova fantastického zákroku, vstřelil by svoji druhou branku v zápase!
44:23'
Jasný faul Trefného – hokejku nechal ještě zaklesnutou v Pannovi.
44:02'
Chlouba se už už řítil z pravého křídla na Šorfa, Duda k němu však rychle přistoupil a puk odrazil mimo.
43:40'
Hra se teď hodně kouskuje, podíl na to má především častá střelba obou týmů.
43:35'
Dudovu střelu od modré do protipohybu Pavláta mírně tečuje Vlček, který se pak málem dostal k dorážce.
43:22'
Ostřelované slávistické svatyně pokračuje, Heltovu střelu od modré znovu bez problémů kryje dvacetiletý gólman.
43:07'
Další Šorfův zákrok, vhazuje se po jeho levici.
43:02'
Rindoš napřáhl na levém křídle, Šorf kryje.
42:34'
42:32'
Blaha si vybruslil od modré, obě dvě jeho střely ale slávisté skvěle blokují!
41:44'
Opět to byl Chlouba nikým nehlídaný v prostoru mezi kruhy, Šorf si s jeho nebezpečným pokusem ale poradil.
40:54'
Chlouba stál na konci povedené kombinace hostů, puk mu ale na poslední chvíli vypíchl Hrdinka.
40:33'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Filip Vlček – 2 min., hákování).
40:32'
Kůs nejprve využil chybu sešívaných a vyslal střelu směrem na Šorfa, další šanci hostů musel až faulem zastavit Vlček.
40:13'
Veselý prodloužil do útočného pásma, slávisté jdou napadat.
40:01'
Máme za sebou dalších 20 minut zápasu mezi Slavií a Kadaní. Ve druhé dvacetiminutovce se tempo hry významně zvýšilo – hru kontrolovali především slávisté, kteří se díky Ondřeju Pannovi dostali ve 27. minutě zpět do vedení. Trhači však o šest minut později znovu srovnali – z předbrankového prostoru se prosadil Jan Müller. Po 40 minutách tak na časomíře svítí skóre 2:2.
40:00'
39:58'
Kdyby měl Kubica rychlost, mohl by zkusit ohrozit branku hostů. I přesto se sešívaní osvobodili a přečkali další oslabení.
39:38'
Další vyhození slávistů, další ušetřené vteřinky.
39:08'
Šagát nejprve v obranném pásmu vystihl rozehrávku hostů a Vlček na druhé straně 52 sekund před koncem druhé dvacetiminutovky zařídil svižnou střelou vhazování před Pavlátem.
38:38'
Chloubovu nahrávku málem proměnil v gól Šulek, avšak Hrdinka výborně zaklekl a odráží střelu mimo nebezpečné prostory.
38:15'
37:57'
Napadení vyřazuje za nesouhlasu domácích fanoušků na dvě minuty Ondráčka, ještě 16 minut nás však čeká hra 4 na 4.
37:54'
Krejčík centroval před branku na Ondráčka, který byl však při dojezdu do brankoviště příliš důrazný a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
37:13'
Novák se v přesilovce svoji tvrdou střelu rozhodně vyzkoušet nebojí. Jeho první střela skončila mimo, druhou pak do ochranné sítě tečoval na hraně brankoviště postavený Veselý.
36:37'
Trefný vystihl nepřesnou nahrávku domácích a ohrozil Šorfa, který se ale za rovněž nepřesnou střelou pouze ohlédl.
36:13'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., podrážení).
36:13'
35:54'
Forčekující slávističtí útočníci téměř vybojovali puk a nyní se jim opět podařilo vyhodit.
35:26'
Trefný tečoval těsně před brankou Novákovu nabídku od modré, puk ale končí mimo.
34:55'
Sešívaní se zatím brání bez problémů, pomáhají jim i nepřesnosti hostů.
34:04'
Za nečistý hit v obranné třetině si Ondráček půjde sednout na trestnou lavici.
33:38'
Krejčík dostal nabito v prostoru mezi kruhy, puk je ale ztečován mimo.
32:52'
Nějaký čas v útočném pásmu strávili také Trhači, kvůli přihrávce rukou se ale píská. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:26'
Vlček se chtěl prosadit individuálně a vystřelil z levého křídla. Pavlát kryje a následuje komerční přestávka.
32:03'
Kadaň právě vstřelila branku!
A Kadaň znovu srovnává. Šulek nabil na mezikruží Kůsovi, jehož Šorfem vyraženou střelu doráží za bezmocného slávistického brankáře JAN MÜLLER. Asistence: Jaroslav Kůs a Ondřej Šulek.
31:50'
Z oblíbené pozice Alexandra Ovečkina střílel Klíma, branku netrefil.
31:37'
Trhači se usadili v útočném pásmu, vymyslí něco?
31:00'
Ofsajd zastavuje rozjeté hosty.
30:47'
První větší závar před domácím brankovištěm ale s přispěním svých spoluhráčů pacifikuje Dominik Šorf.
30:36'
Kadaň ihned po obrovské šanci dostává příležitost vyrovnat. Potvrdí se známé "Nedáš, dostaneš"?
30:18'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Martin Šagát – 2 min., držení hole).
30:00'
Robin Všetečka ujížděl sám na Pavláta, a přestože ho skvěle objel a měl políčeno na forhendový blafák, kadaňský gólman se nenechal položit a fantasticky vyráží!
29:23'
Dobře to ilustruje i jejich právě skončivší půlminutový pobyt v útočném pásmu, z něho se ale Trhači osvobozují.
28:53'
Tempo se oproti ochablé první třetině razantně zvýšilo a jsou to domácí, kteří udávají tempo hry.
28:10'
Zatímco domácí fanoušci skandovali jméno druhého střelce Ondřeje Panny, přistála mu na holi nahrávka od Furcha, kterou nikým nehlídaný na brankovišti skoro zasunul za Pavláta.
27:33'
Helt poslal nahrávku na Maršouna příliš pozdě a slávistická obrana tak dokázala puk zachytit a osvobodit se.
27:15'
Hrdinka už už dostával nahrávku mezi kruhy, Krejčíkovu nabídku ale nezpracoval.
26:44'
Brož dobře vyvezl puk z obranného pásma, hostující obrana ho ale zastavila.
26:02'
Slavia právě vstřelila branku!
Přesilovka se sešívaným příliš nepovedla, ihned po jejím skončení ale dávají gól! Josef Saňa nahazoval puk od modré a před brankou dobře postavený ONDŘEJ PANNA lehkou tečí posílá puk mimo dosah Pavláta. Asistence: Josef Saňa a Aleš Furch.
25:42'
Poslední střelu ještě stihl směrem na branku vyslat Ondráček, hosté už jsou ale v plném počtu.
24:57'
Většinu zbývající přesilovky kontrolují Trhači a spíše to vypadá, že hrají přesilovku oni.
24:14'
Novákovu odraženou střelu sklepával ze vzduchu Veselý, trefil ale jenom rychle se přesunuvšího Pavláta, Vlčkovo vyjetí na modrou a rychlá střela pak končí těsně nad brankou.
23:42'
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Ondřej Šulek – 2 min., podrážení).
23:26'
Ihned po vhazování napřáhl k tvrdému projektilu Rindoš, kotouč byl ale ještě tečován a končí v rohu.
23:15'
Kapitán Kadaně Trefný napřáhl od modré, Šorf ale bez problémů viděl a přerušuje hru.
22:36'
Skvělá akce domácích útočníků. Vlček vyhrál dopředu vhazování, objel hostujícího centra a popostrčil puk Veselému, jenž však tváří v tvář na Pavláta nevyzrál.
22:31'
Tejral sklepl ze vzduchu rozehrávku hostujících obránců, rozhodčí ale hru kvůli vysoké holi přerušují.
22:08'
Ke slovu se poprvé ve druhé třetině dostali i Trhači, Blahův pokus od modré ovšem po teči končí vysoko v ochranné síti.
21:37'
Střelu na branku – a to pořádně tvrdou – zaznamenal až Drtina, Pavlát přerušuje hru.
21:01'
Druhý útok Slavie teď točí unavené hosty. Trojice Ondráček – Vlček – Krejčík si však žádnou střeleckou příležitost vypracovat nedokázala.
20:12'
Sešívaní vyhráli úvodní buly a nahodili puk do útočného pásma. Tam o něj ale přišli.
20:01'
Úvodní třetina je za námi. Hokejisté Slavie a Kadani v ní vstřelili po jednom gólu, takže stav je 1:1. O úvodní gól zápasu se po pouhých 46 sekund postaral domácí útočník Filip Vlček, ale poté sešívaní slevili z tempa a Kadaň z ničeho nic ve 13. minutě zásluhou Petra Maršouna srovnala.
20:00'
19:58'
Drtina opět napřáhl na levé straně modré čáry a tentokrát musel Pavlát nastavit svoji lapačku a zasáhnout.
19:16'
Kůs tvrdě napřáhl na levém křídle, nikdo jiný však kromě mantinelu jeho pokus zastavovat nemusel.
18:35'
Domácí se snaží na konci úvodní třetiny znovu převzít otěže utkání, nyní je však při jejich postupu zastavuje ofsajd.
18:16'
Znovu došlo na má slova, tentokrát od modré napřahoval Hrdinka a díky před brankou dobře clonícímu Krejčíkovi měl Palát co dělat. Paradoxně to však byl o chvíli později právě Krejčí, kvůli jehož postavení v brankovišti vykázali rozhodčí slávisty do středního pásma.
17:40'
Slávističtí obránci se nebojí střílet. Drtinův pokus od modré měl ale ke slovu přesný hodně daleko.
17:26'
První útok Slavie je opět vidět! Nejprve střílel od modré Duda, o chvíli později se málem ke střele dostal Vlček a tentýž hráč se pak ocitl sám před Pavlátem, který ho výborně vychytal. K dorážce se už sešívaný útočník nedostal a hra se posléze přerušila kvůli zranění kadaňského hráče.
16:40'
Rovnou po vhazování střílel hostující Maršoun, trefil ale jen slávistickou zeď.
16:21'
Sešívaná obrana funguje na jedničku – Doležal výborně ve středním pásmu odzbrojil svého soupeře.
15:18'
Všetečka zachytil chybnou rozehrávku hostů, přenechal volnému Ondráčkovi, který jen těsně míjí bránu Pavláta!
14:55'
Tejral shodil puk na modrou, odkud rovnou bez přípravy střílel Hejda. Pavlát však dobře viděl a bez potíží chytá.
14:25'
Tejral dostal na levém křídle nahrávku a už to vypadalo, že by mohl zamířit nikým nehlídaný směr brána. Chyběla mu ale rychlost a vracející se Homer ho navíc o puk dobrým obranným zákrokem připravil.
13:48'
Rozjetý Rindouš protečoval nahrávku přímo na Šorfa, slávistický gólman přerušuje hru.
13:15'
Sešívaní chtějí hned odpovědět – třetí útok nejprve kolem rohů chvíli točil hosty, Drtina pak při dalším střídání střelou ze středu přerušuje hru. Komerční přestávka.
12:35'
Jako blesk z čistého nebe je vyrovnáno! PETR MARŠOUN převzal v plné jízdě puk, dostal se přes slávistickou obranu a tváří v tvář Šorfovi trefil mezírku v jeho výstroji. Asistence: Filip Helt.
12:07'
Výborná práce debutanta ve slávistickém dresu Všetečky. Osmnáctiletý útočník si na levém křídle elegantně bruslí zpracoval puk, pak se protlačil na branku, Pavlát však jeho dobrou střelu kryje.
11:48'
Kadaňští útočníci nahodili puk na Šorfa, vhazuje se v obranném pásmu Slavie.
11:15'
Veselý se nachomýtl k odraženému kotouči mezi kruhy, ani on, ani dorážející Tejral však puk za brankovou čáru nedostali.
10:42'
Pavlát si dobře poradil s nelehkou situací při rozehrávce a nahrávkou o plexisklo přehrál tři slávistické hráče.
09:43'
Kubica se na modré čáře srazil s hostujícím obráncem Popelou, na ledě se ale dlouho nezdržoval a nebýt dobrého vypíchnutí kadaňského hráče, mohl i pár vteřin nato vyslat střelu na branku.
08:48'
Krejčík využil Ondráčkovy nabídky na středu a plácl do puku, hosté mu ale pokus zblokovali a nakonec skončil v rohu.
08:14'
Steinocher dobře udržel pásmo a našel mezi kruhy volného Doležala. Jeho pokus ještě bránu Pavláta netrefil, o pár vteřin později střílící Veselý už prostor mezi tyčemi trefil. Brankáře Kadaně však nepřekonal.
07:32'
Novák hned po vhazování nahodil puk směrem na domácí svatyni, po sérii tečí však slabá střela končí na holi sešívaných obránců.
07:28'
Sešívaní sice vstřelili úvodní gól, od té doby se ale hraje spíše vlažný hokej. Po Šorfově přikrytí kotouče následuje krátká komerční přestávka.
06:21'
Druhá kadaňská formace se konečně dokázala déle udržet v útočném pásu – kromě pár otoček v rohu a Grebeňukovy střely z útoku ovšem nic nevytěžila.
05:59'
Na druhé straně si popotáhl puk ze středu na levý kruh Kubica a střelou do protipohybu zaměstnal Pavláta.
05:53'
Slávistická obrana zatím funguje bez problémů, nyní zastavila rozvíjející se útok Rezka.
05:26'
Kůs vybojoval ve forčekingu proti Drtinovi kotouč, domácí se však stihli zmobilizovat a získat kotouč zpět.
05:01'
Pozornost Šorfa vyzkoušel z levého rohu střílející hostující útočník Svoboda, pro sešívaného gólmana bez problémů.
04:45'
O samostatný průnik do třetiny se pokusil slávistický obránce Duda, daří se až po chvíli později jeho spoluhráčům, kteří nahazují kotouč po mantinelu.
03:58'
Chtíč střelby je zatím znatelný na obou stranách, nepříliš nebezpečnou, ale pořád střelu vyslal z levého křídla Panna.
03:50'
03:43'
Kadaň se toho v oslabení nebojí! Do přečíslení 2 na 1 teď se svým spoluhráčem ujel Jakub Trefný, jeho střelu však Šorf drží.
03:10'
A pro změnu další nepovedený brejk Trhačů. Zradilo je nedorozumění při nahrávce.
02:53'
Další tvrdá rána od modré, tentokrát střílel Drtina. Palát vyráží.
02:28'
Kadaň se na chvíli osvobozuje, rychlý protiútok jí ale nevyšel.
02:05'
Novák napřáhl od modré, jeho střelu však hosté zblokovali.
01:45'
A sešívaní dostanou příležitost svůj náskok navýšit. Na trestnou lavici putuje Petr Maršoun, dostává dvě minuty za
01:15'
A radovat se mohli i fanoušci hostů! Chlouba se stahovačkou uvolnil proti obránci Slavii a pouze skvělý zákrok Šorfa mu zabránil skórovat.
00:46'
Tak to je začátek z říše snů! FILIP VLČEK dostal nahrávku ve středním pásmu, vjel do otevřené obrany Trhačů a střelou na vzdálenější tyč otevírá skóre zápasu: Asistence: Jan Veselý a JIří Doležal.
00:29'
Tam se hosté poprvé v utkání pokusili ohrozit branku Dominika Šorfa, z modré střílel Novák.
00:10'
Rezek zachytil rozehrávku slávistů a nahodil puk do útočného pásma Kadaně.
00:01'

HC Slavia Praha: Šorf (Sochůrek) – Duda, J. Novák (C), J. Drtina, Steinocher, Hrdinka, Saňa, Hejda – J. Doležal, Vlček, J. Veselý – L. Krejčík, Všetečka, M. Ondráček – Brož, Šagát, Kubica – Panna, Furch, Tejral.

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Kuchař) – Trefný, Novák, J. Holý, Blaha, Popela, Grebeňuk – Klíma, Kůs, Rezek – Šulek, Helt, Chlouba – Maršoun, Rindoš, J. Müller – J. Svoboda, Tupý, Homer.

Rozhodčí: Martin Grech, Pavel Obadal – Petr Kotlík, Roman Zídek.
SK Trhači Kadaň
Hokejisté Kadaně přicestují do Prahy z pozice předposledního 14. týmu první ligy a s 16 bodovou ztrátou na svého dnešního soupeře. Trhači sice musejí čelit nepříznivé bilanci ve vzájemných zápasech proti Slavii, na druhou stranu si v letošní sezóně připsali už dva skalpy dvou tabulkově výše postavených týmů – Havířova či Litoměřic. V posledních pěti utkáních však vyhráli pouze jednou – přesně před týdnem porazili 3:1 Benátky. Klíčovými hráči kádru, který trénuje bývalý známý hokejista Petr Klíma, jsou útočníci Jaroslav Kůs (2+16), Lukáš Klíma (9+5) a Roman Chlouba (4+7 v 9 zápasech).

Poslední tři zápasy:
Kadaň – Jihlava 3:5
Benátky – Kadaň 1:3
Kadaň – Vsetín 1:2 SN
HC Slavia Praha
Sešívaní vstupují do utkání jako jasní favorité, a to především díky vysokému bodovému odstupu, který oba dva týmy dělí. Slávisté mají po 17 zápasech na kontě 30 bodů a nacházejí se na osmém místě Chance ligy. Naposledy zdolali v sobotu svého tabulkového soupeře z Prostějova, jemuž vstřelili rozhodující čtyři góly ve druhé třetině, a nakonec zvítězili 6:3. Klíčové výkony podali útočníci druhé lajny Jiří Doležal (2+2) a Jan Veselý (2+1). Právě oni dva jsou společně s kapitánem Janem Novákem třemi nejproduktivnějšími hráči červenobílých a trenér Miloš Říhá na ně bude spoléhat i proti Kadani. Tu už v letošní sezóně porazili – v pátém kole vyhráli 6:4. Celkově vyhráli slávisté 10 ze 13 utkání po sestupu z extraligy a bodovat nedokázali pouze v jednom z těchto 13 duelů.

Prostějov – Slavia 3:6
Slavia – České Budějovice 2:3 PP
Přerov – Slavia 5:0
Sportu zdar a hokeji zvlášť! Vítám všechny nadšené hokejové fanoušky u zápasu 20. kola Chance ligy mezi hokejisty HC Slavia Praha a SK Trhači Kadaň. Úvodní vhazování na ledě pražského Edenu je naplánováno na 18:00.